Srpen 2010

Kryon - Vnímání Boha

31. srpna 2010 v 11:13 | Lee Carroll |  Channeling
kryon II
                                               
                                                                   KRYONŮV CHANNELLING ŽIVĚ
                                                                             "VNÍMÁNÍ BOHA"

Tento živý channelling byl předán v Portlandu (Maine)
v neděli 06.06.2010 prostřednictvím Lee Carrolla

Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem] tak, aby umožnil čtenářům lépe pochopit. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, která se přenáší v průběhu komunikace, ale v tištěné verzi již ne. Tento channelling byl podstatně rozšířen! Takže si tento obohacený vzkaz užijte i s přídavky, které Kryon chtěl přidat ke čtení.

Zdravím vás, drazí, Já jsem Kryon z Magnetické Služby. Budou tací, kteří budou přemýšlet o vědomí Boha a jak se stane, že tak vysoko-vibrační atribut vůbec může být prezentován ve 3D. Přesto se předpokládá, že tento channeling popíše vědomí Boha skrze Lidskou Bytost, tak jak je to možné? A proto vám znovu říkáme, že toto je skládačka (puzzle) toho, co vidíte, že se právě teď děje. Mnoho lidí přichází na tuto planetu v podobě spirituálních překladatelů těchto událostí a mnoho z nich je nyní v místnosti a my víme, kdo jsou....

Tajemství

31. srpna 2010 v 8:19 | Bruno Ferrero |  Pro pohlazení dušičky
Tajemství

Táta mi říká, že jsem úžasná a skvělá. Ptám se sama sebe, jestli opravdu jsem?
Být úžasná a skvělá... Sára říká, že je třeba mít krásné dlouhé, husté vlasy, jako jsou ty její.
Já je nemám.
Být úžasná a skvělá... Jakub říká, že je třeba mít bílé a dokonale rovné zuby, jako jsou ty jeho.
Já je nemám.
Být úžasná a skvělá... Iveta říká, že nemůžeš mít na tváři ty malé hnědé skvrnky, kterým se říká pihy. Já je mám.
Být úžasná a skvělá... Marek říká, že je třeba být nejinteligentnější ze třídy.
Já nejsem.
Být úžasná a skvělá... Štěpán říká, že je třeba umět vyprávět ty nejlegračnější historky z celé školy. Já to neumím.
Být úžasná a skvělá... Laura říká, že je třeba bydlet v nejhezčí čtvrti ve městě a v nejrozkošnějším domě. Já nebydlím.
Být úžasná a skvělá…Matouš říká, že je třeba nosit jen ty nejpěknější šaty a nejmódnější boty.
Já je nenosím.
Být úžasná a skvělá…Sabina říká, že je třeba pocházet z dokonalé rodiny.
To není můj případ.

Ale každý večer, když jdu spát, táta mě silně obejme a řekne: "Jsi úžasná a skvělá a já tě mám rád."

Táta musí vědět něco, co moji kamarádi nevědí.


31.8. 2010

31. srpna 2010 v 8:18 | Jennifer Hoffman |  Citáty a Moudra
sova
Když prosíme Vesmír o nápravu našeho života a On nereaguje. Pak naše pevně přidrátované vzpomínky vytvářejí naši realitu - NE Vesmír. Je to jen reakce na realitu našich vzpomínek, které si přehráváme po milionté.
Můžeme používat afirmace, pozitivní myšlení, navštěvovat nespočet přednášek a seminářů a tvrdě pracovat na změně naší reality, ale dokud nebudeme moci jít nad rámec zvyků našich vzpomínek, budeme i nadále vytvářet pouze tu skutečnost, kterou nám vzpomínky dovolí !

Vzkaz od Zlaté Dušičky

30. srpna 2010 v 15:20 Duchovní růst
Golden Soul

V nové fázi měsíce již bude vše připraveno k nástupu nového řádu. Stále více lidí je znepokojeno  nad tím, co se kolem děje. Je stále ještě velice těžké pro vás všechny vidět skryté souvislosti, avšak mnozí začínají pohlížet na situace kolem sebe pátravým zrakem a uvědomují si změny kolem sebe, ale také manipulaci a neustálý strach, který tato manipulace přináší.
Vše z tohoto velice oslabuje psychiku, což se bude ještě stupňovat. Mnozí podlehnou tlaku a odejdou. Tento rok se pomalu blíží ke svému konci a s ním přichází velice důležitá událost. Sami v sobě nalézáte sílu a stále více jste naladěni na zvyšující se vibrace. Mysl se účastní nového pohledu na svět a vy stále častěji pronikáte do vyšších dimenzí. To, co zažíváte, vás uvádí v úžas, i když jsou to stále jen malé střípky poznání....

Rozpomeň se na cestu domů

30. srpna 2010 v 8:45 | http://helar.wordpress.com |  Pro pohlazení dušičky
Rozpomeň se na cestu domů

Pěkná malá vývěska nad novým obchodem ve městě byla jednoduchá. Vyřezávaným písmem hlásala: Obchod se vzácným vínem. Hned pod ní visela menší šipka, která ukazovala na neustále otevřené dveře obchodu. Na ní stálo namalované jasnou barvou:

Návštěvníci jsou vítáni! Pojďte ochutnat rozdíl!

A vnitřek obchodu byl vždy vysvícený, aby žádný náhodný kolemjdoucí nemohl obchod považovat za zavřený.

Jednoho dne vešel do obchodu mladý muž. Zdvořile pozdravil majitele a zeptal se, zda by mohl ochutnat některé z prodávaných vín. K jeho velkému překvapení však majitel obchodu řekl, že obchod prodává jen jedno jediné víno - vzácné, ale že majitel mu rád nalije skleničku na ochutnání...

30.8.20010

30. srpna 2010 v 8:13 | Marlo Morgan |  Citáty a Moudra
Moudra a citátyKdyž jsem s domorodci mluvila o narozeninových oslavách, napjatě mě poslouchali. Vylíčila jsem jim dort, zpívání písní, dávání dárků a svíčky, jejichž počet se každým rokem zvyšuje. "Proč to děláte?" ptali se. "My oslavujeme jen něco neobvyklého. Na stárnutí přece nic zvláštního není. Člověk se o to nemusí nijak snažit. Děje se to samo od sebe!" Když tedy neoslavujete, že jste o rok starší," zeptala jsem se, "co oslavujete ?" "To, že jsme lepší," zněla odpověď. "Oslavujeme, když poznáme, že jsme lepší a moudřejší než minulý rok. To pozná každý sám na sobě, a proto sám oznámí ostatním, že nadešel čas oslavovat." To si musím zapamatovat, pomyslela jsem si.

Praví milenci jsou ti ...

29. srpna 2010 v 10:24 | Osho |  Duchovní růst
Praví milenci jsou ti

Tedy (paradoxně): když miluješ, zjeví se hluboká potřeba být sám. Praví milenci jsou ti, kteří svému partnerovi poskytují dostatek svobody být sám. Brzy tak budou plni energie a mohou si ji navzájem nabídnout. Jsi-li sám, vyvstane velká touha sdílet. Všimněte si toho rytmu! Když miluješ chceš být sám. Jsi-li sám, brzy budeš chtít milovat. Milenci se setkají a rozejdou, setkají a rozejdou, je v tom rytmus. Rozchod zde není konec lásky. Rozchod je setkání se samotou a následně s krásou, radostí, energií. A když jsi pln radosti a energie, vyvstane nevyhnutelně potřeba podělit se. Radost, kterou si člověk hlídá a zadržuje, není k ničemu. Radost je větší než člověk, a proto se nedá schraňovat. Je to povodeň. Nemůžeš to zastavit. Musíš se zvednout a hledat lidi, se kterými se podělíš. A to je to, co se stává zamilovaným i osvíceným. Když byl Buddha osvícen, byl tak přeplněn energií, že se musel podělit, čtyřicet dva let chodil od vesnice k vesnici a nepřetržitě se dělil o svou radost.

Síla odpuštění - příklad ze života

29. srpna 2010 v 8:12 | Luule Viilma |  Zdraví
Síla odpuštení - příklad ze života
V knize estonské léčitelky Luule Viilmy "Odpouštím si" je poučný příběh z její léčitelské praxe, není jen o síle odpuštění, ale také o tom, že můžeme být sami sobě léčiteli. Nechte se také poučit ....

Někdy, pokud je člověk velmi vnímavý, může nemoc zmizet jako zázrakem. Přivedli třiasedmdesátiletého muže s velkým ledvinovým kamenem, který se dva týdny trápil s ledvinovou kolikou. Muž byl silně vyčerpaný, kromě toho celý život pracoval jako dřevorubec a celkově se opotřeboval a otupěl.
Vést s ním dlouhý filosofický hovor nemělo smysl. Řekla jsem: "před dvaceti lety jste se pohádal se sousedem a přál jste mu to nejhorší. Zlost dosud nezmizela " Muž odpověděl: " Ano, mám tento hřích."
" Když teď poprosíte o odpuštění souseda za to, co jste mu přál, i když hádku začal on sám, pak odpustíte sobě, že jste to udělal, a poprosíte o odpuštění ledvinu za to, že jste si tímto způsobem vypěstoval kamen. Čím víc budete prosit, tím bude kamen menší." Byl to nejkratší pokyn, jaký jsem kdy dala. Muž odešel....

29.8.20010

29. srpna 2010 v 8:12 | Pat Rodegastová / Emanuel |  Citáty a Moudra
sova

S narůstající touhou po Světle, duše zjišťuje, kde ještě sídlí odpor a přebírá
zodpovědnost za jeho zkoumání

Když vám berou střechu nad hlavou

28. srpna 2010 v 11:00 Humor
Černý humor o uspokojování lidských potřeb bez ohledu na cokoliv, kromě sebe.

Když vám berou střechu nad hlavou

Mistr průvodce Kirael odpovídá na otázky

28. srpna 2010 v 8:03 | Kahu Fred Sterling |  Channeling
Kirael

KIRAEL: Většina z vás jste nebo jste byli proroci. Prorok je někdo, kdo hledí do budoucnosti, skládá kousky dohromady a přináší je zpět do této části světa. Budoucnost ve skutečnosti neexistuje, ale pokud dosáhnete do časoprostorového kontinua, můžete budoucnost vytvořit a přinést ji zpět do tohoto prostoročasu.

Proroci mají schopnost cestovat do budoucnosti a dělat průvodce, tím že ví, co chtěli vytvořit v současnosti. Starobylí proroci stáli v čele této pozemské cesty. Bez nich by byla tato cesta šílenstvím. Nicméně, během času, byli proroci umlčeni, zakázáni nebo zabiti.

Imhotep, který žil před 6,000 lety, byl jedním z nejschopnějších proroků, který kdy navštívil vaši zemskou rovinu. Byl to vysoký a štíhlý muž, s tělem bez chlupů, které mělo asi 220 centimetrů na výšku a vážilo asi 105 až 106 kilo. Imhotep značně předběhl dobu, takže mohl tyto vědy učit egyptskou populaci.

Mistr Ježíš se zrodil do zemské roviny 4,000 let po Imhotepovi a i on byl schopným prorokem. Měl být zapojen do posunu, ke kterému nikdy nedošlo. Nyní se proroci na zemské rovině opět probouzejí, aby pomohli při cestě velkého posunu...

28.8.20010

28. srpna 2010 v 8:01 | E. Tolle |  Citáty a Moudra
sova

Nemohu vám říci žádnou duchovní pravdu, kterou byste v hloubi duše již neznali.
Mohu vám pouze připomenout, co jste zapomněli.

Třetí energie

27. srpna 2010 v 19:04 | Pamela Kribbe |  Duchovní pohlednice
Duchovní pohlednice 6

MER-KA-BA - smysl a využití

27. srpna 2010 v 7:56 | Alžběta Šorfová |  Duchovní růst
Merkaba

Co je to Merkaba, o níž se ted tak často mluví? A k čemu vlastně slouží? Přiblížení tohoto světelného systému a zkušenosti z praxe

Co je Merkaba?

Merkaba je světelné tělo. V překladu znamená Mer - světlo Ka-duch Ba-tělo Jméno pochází již ze starého Egypta. V jiných kulturách se nazývá narkabah či merkava. Je proti sobě se otáčející pole světla, které vytváří duch duše i tělo. Obklopuje člověka a spojuje ho s kristovou mřižkou kolem planety Země. Je "vozítkem" pro tělo i ducha pro přesun mezi různými dimenzemi. Geometricky je znázorňována jako hvězdný čtyřstěn, symbolické propojení ženské a mužské pyramidy skrze srdce.

Je vozítkem, které člověka spojuje s vyššími dimenzemi a světy. Toho ale můžeme dosáhnout jedině když se úplně zbavíme všech bloků a negativních programů v našem podvědomí, které nás upínají do světa strachu a nízkých vibrací. Zesiluje sílu myšlenky, a bytost si tak sama utváří realitu, ve ktreé žije. Světelné pole je holograficky obsaženo v každé naší buňce....

27.8.20010

27. srpna 2010 v 7:50 | Pat Rodegastová / Emanuel |  Citáty a Moudra
Moudra a citáty

Dívejte se na děti jako na zářící osvětlená zrcadla Boha a sebe - lidských bytostí, které je přivedly na svět. Mohou být také bolestnou reflexí vnitřní architektury svých rodičů. Způsob, kterým tyto skutečnosti odrážejí, je dán procesy v jejích duších.

Milujte se, objímejte se ...

26. srpna 2010 v 19:31 Video
Jak krásné je lidské objetí, jak krásná je Láska ...


Zázraky se dějí !

26. srpna 2010 v 15:52 | http://www.novinky.cz |  Pro pohlazení dušičky
Mrtvé dítě najednou otevřelo oči poté, co je matka dvě hodiny objímala

K neuvěřitelnému případu došlo v jedné australské nemocnici. Žena porodila předčasně dvojčata a lékaři jí řekli, že jedno z nich nemá šanci na přežití. Poté jí ho dali, aby se s ním naposledy rozloučila. Po dvou hodinách laskání v náručí však novorozenec zázračně otevřel oči.

Mrtvé dítě najednou otevřelo oči


Lékaři nedávali malému Jamiemu Oggovi žádné šance na přežití. Spolu se sestrou Emily se narodil ve 27. týdnu těhotenství a vážil necelý kilogram. Po 20 minutách boje o jeho život a pokusů přimět jej dýchat byl prohlášen za mrtvého, informoval ve čtvrtek Daily Mail.
Lékaři jej poté dali na chvíli pochovat jeho matce Kate a otci Davidovi, aby se s dítětem společně rozloučili. Jejich obětí a laskání "mrtvého" tělíčka však zřejmě přispělo k tomu, že dítě začalo jevit známky života....

Meč na niti

26. srpna 2010 v 8:10 | http://helar.wordpress.com |  Duchovní růst
Meč na niti

Velký mudrc jednou poslal svého hlavního žáka na dvůr krále Džanaka, aby se naučil to, co mu ještě chybělo.

Mladík se zeptal: "Pokud mě nemůžete učit vy, jak mě to může učit nějaký Džanaka? Vy jste velký mudrc, on je jen králem. Co ví o meditaci a poznání? "
Mudrc odvětil: "Jen poslechni, jdi za ním a pokloň se mu. Nemysli si, že ty jsi sannjásin a on jen obyčejný hospodář, který žije ve světě, že je světský a ty duchovní. Zapomeň na to všechno. Posílám tě za ním, aby ses něco naučil, takže přechodně bude on tvým mistrem. Potřebuješ jiné prostředí, a Džanakův dvůr a palác ti poskytne to správné prostředí. " ...

26.8.2010

26. srpna 2010 v 8:08 | Marlo Morgan |  Citáty a Moudra
sovaDomorodci věří, že všechno se na zemi děje za určitým účelem. Všechno má svůj důvod a neexistuje nic jako náhoda nebo rozmar přírody, zrůda nebo tvor, který by nezapadal do svého prostředí. Existují jen nedorozumění a záhady, které ještě nebyly odhaleny nám, smrtelníkům.

Jak mohou ženy změnit svět

25. srpna 2010 v 9:27 | Iva Uhlířová |  Duchovní růst
Jak mohou ženy změnit svět

Není asi v současnosti nikdo, kdo by si nevšiml, že s přírodou není v poslední době něco v pořádku. Nevyzpytatelné počasí a opakující se katastrofy nutí zamyslet se i lidi, kteří by se jinak otázkami tohoto typu vůbec nezabývali. Už dlouho se ozývají hlasy upozorňující na nebezpečí narušování přírodní rovnováhy, ale až donedávna byla jen hrstka těch, kteří byli ochotni jim naslouchat či se jimi dokonce řídit. Teď přichází doba, kdy si budeme muset, ať chceme, či nechceme, začít Matky Země všímat všichni. Problém je v tom, že jsme nechali situaci zajít příliš daleko a není moc času na nápravu.
Léta kořistnického a dobyvačného přístupu Zemi vážně narušila. Celé generace vnímaly Zemi pouze jako zdroj bohatství a uspokojení svých potřeb a naprosto samozřejmě si braly vše, co si myslely, že potřebují ke svému životu. Schválně píšu "co si myslely, že potřebují", nikoli "co potřebovaly". Bohužel toto drancování naprosto samozřejmě a suverénně pokračuje. My všichni k němu tiše dáváme souhlas.  A stejně jako dřív ani dnes určité zájmové skupiny neváhají kvůli uspokojení svých zájmů vyvolávat  konflikty a dopouštět se násilí....