Říjen 2010

31.10.2010

31. října 2010 v 7:17 | Bruno Ferrero |  Citáty a Moudra
Příběhy

Slavného rabína navštívil jednou jakýsi turista a byl překvapen, když spatřil, že rabínův dům má jen jednu místnost plnou knih. Jediným nábytkem tu byl stůl a lavice.
"Rabíne, kde máš svůj nábytek?" zeptal se turista. "A kde ho máš ty?" otázal se rabín. "Já? Já jsem tu přece jen na procházce," podivil se turista.
"Já také," řekl rabín.Pokračování našich lásek a manželství z minulého života v tomto vtělení

31. října 2010 v 7:11 | Jiří Palka |  Duchovní růst
Pokračování našich lásek a manželství z minulého života

Jakmile začneme mluvit o existenci mimo fyzický svět, hned se někdo zeptá, zda se tam setkáme s těmi, které máme rádi. Bylo vysvětleno, že v takovém případě vzniká silové pole mezi námi a milovanou osobou. Rovněž mezi námi a osobou nenáviděnou nebo takovou, ke které máme jakýkoli silný a dlouhodobý citový vztah. Toto pole nás k ní dovede, jak v intervalu mezi dvěma životy, tak v životech příštích.
Jak uvedl Dr. Moody ve svých knihách Život po životě a Světlo po životě, a před ním a po něm mnoho dalších, stačí, abychom si po klinické smrti představili toho, s kým se chceme setkat, a již jsme u něho. Rychlost, jakou se astrální tělo pohybuje, je prý tak velká, že za dvě a půl minuty obletí svět.
Po jedné mé přednášce přišla za mnou starší posluchačka s tím, že její zemřelá matka jí často v noci budí. Pláče, stěžuje si na bolesti a na to, že je sama, že je jí smutno. Posluchačku to vždy rozrušilo a nevěděla si rady.
Vyptal jsem se tedy, jak matka zemřela. Zemřela před půl rokem v nemocnici na tuberkulózu. To znamená, že se vlastně pomalu udusila. Taková smrt je jistě bolestivá. Přitom ale víme, že všechny bolesti ustávají, jakmile opustíme fyzické tělo....

Krystalický Palác Uvnitř a Otevření Síní Amenti

30. října 2010 v 7:17 | Tom Kenyon a Bytosti Hathor |  Duchovní růst
Krystalický Palác Uvnitř a Otevření Síní Amenti

Tom Kenyon a Bytosti Hathor

Poznámka: Tato zpráva od Bytostí Hathor obsahuje pokyny pro silnou energetickou meditaci zvanou Krystalický Palác Uvnitř a Otevření Síní Amenti. Můžete využít tuto meditaci kdykoliv si přejete a mít z ní velký osobní prospěch. Avšak pokyny pro tento energetický proces jsou uvolněny v tento čas pro ty, kteří se rozhodnou zúčastnit Světové aktivační meditace Hathor, která proběhne 31. října 2010. V této době se shromáždí skupina v Seattle, stát Washington, aby se zapojila do této meditace. Tato informace je pro ty, kteří se nemohou zúčastnit celého semináře, ale rádi by se zúčastnili meditace s ostatními z celého světa.

Krystalický Palác Uvnitř a Otevření Síní Amenti
Planetární Poselství Hathor zprostředkoval Tom Kenyon

Prostřednictvím meditace, kterou se chystáme poskytnout, můžete dosáhnout vyšší úrovně tvořivosti vrozené ve vás a získat přístup k tomu, na co odkazujeme jako na vaši Vyšší Mysl - což je prostě stránka vašeho vědomí, která se rozpíná za hranice omezení vašeho uvědomění, jak ho nyní zažíváte v přepážkách času a prostoru. Tato Vyšší Mysl - tato interdimenzionální stránka vašeho vědomí - je možný zdroj nesmírné inspirace, moudrosti, vhledu a tvořivosti.

Krystalický Palác Uvnitř odkazuje na epifýzu (šišinka), protože část jejího složení je svou povahou krystalická. Tyto malé kalcitové krystaly mají piezoelektrické vlastnosti, které dokáží reagovat na vyšší říše světla. Aktivací těchto krystalických možností ve vaší epifýze otevřete bránu k vaší Vyšší Mysli, což může přinést vám a lidstvu příliv tvořivosti, vhledu a řešení osobních a kolektivních problémů.

Meditace má tři fáze....

Milovat božské, milovat lidské - Sebeuzdravování

29. října 2010 v 19:18 | Jennifer Hoffman / AA Uriel |  Channeling
Jennifer Hoffman AA uriel
Poselství archanděla Uriela prostřednictvím Jennifer Hoffman

Milovat božské, milovat lidské
Každý člověk v sobě má určitý posvátný, božský střed, který je přímým vyzařováním zdroje Světla. Neexistuje žádný člověk bez Světla, a to i přes to, že si někteří lidé volí, že budou toto Světlo vyjadřovat způsoby, kterým nerozumíte. Existují velké zástupy duší, které jako součást své spirituální cesty potřebují zažívat temnotu, bezmoc, zlo a utrpení. I oni jsou hodni vaší lásky, protože oni jsou rovněž jak božští, tak lidští. Vy nemůžete posuzovat hodnotu něčí božskosti podle toho, jaké lidské aspekty někdo projevuje.
Je snadné milovat ty, kdož vyjadřují nejvyšší aspekty svého božství, protože tito lidé nezpochybňují vaše přesvědčení o tom, že zde na světě existuje dobro a zlo a milování toho špatného porušuje spirituální zákonitosti. Posuzování toho, zda si někdo zaslouží bezpodmínečnou lásku porušuje první zákon, jímž je zákon Jednoty. Jste všichni jedním, spojení se Světlem, které vás sytí a vyživuje a které činí život možným. Neexistuje žádný život bez Ducha, takže zde není žádný život, který by nebyl božský....

Analýza snu s Kryonem

29. října 2010 v 7:11 | zasláno e-mailem od Zeta |  Channeling
Kryon Zeta

Probudila jsem se ráno kolem 5.té hodiny a proud mých myšlenek zaplašil i poslední zbytky potenciální naděje na spánek. Mé současné finanční problémy byly dálnicí, po které uháněly mé roztěkané myšlenky. Po chvíli mně napadlo, pokusit se, navázat kontakt s Kryonem a požádat ho o vhled / porozumění do této situace. Postupně jsem se nořila svým vědomím do černého prostoru s prosbou o kontakt. V mysli mi zazněl návrh, abychom se setkali v 5D, na místě, které jsem si vytvořila před časem podle Kryonových rad, uvedených ve zprávě Lee Carrolla.

Seděli jsme vedle sebe na malém kopci nad mořem. Kryon mně nabádal, ať nejdřív probudím své Srdce, procítím místo, kde se nacházíme, hebkost trávy, vůni květů a vzduchu nasyceného kapkami moře a Lásku všude kolem, bylo toho víc. Uvědomila jsem si v tu chvíli, že vztah k přírodě může být nepředstavitelně bytostnější, než jsem doposud tušila!
Pak začal náš dialog.
Vzpomínáš si na svůj dnešní sen? Ano, ale jen na konec, nepřipadal mi nijak zajímavý a přesto si to docela živě pamatuji včetně pocitů. Nepochopila jsem zatím sdělení v něm zašifrované, pokud tam nějaké bylo. Kráčela jsem zasněženou ulicí, všude ležela spousta sněhu a potom mou pozornost upoutaly domy, které byly VYŠŠÍ, než ostatní a nebyly dokončené. Pouze základy a na nich se tyčily do výšky kovové konstrukce. Něco mne v tom snu nutilo, ty domy spočítat.
Bylo jich celkem šest.....

Zvoní vám napovídající telefon. Zvednete jej?

28. října 2010 v 10:24 | Jennifer Hoffman / AA Uriel |  Channeling
Jennifer Hoffman AA uriel
Zvoní vám napovídající telefon. Zvednete jej?
Vzpomínám si, jak často se mi Vesmír snažil zabránit v konání něčeho, co jsem chtěla za každou cenu dělat. Bez ohledu na to, kolik překážek bylo kladeno do mé cesty, jsem naplno vyrážela vpřed, odhodlaná uspět ať to stojí, co to stojí. A občas jsem za to platila cenu v podobě času, peněz a zraněného srdce. Jaktože jsem neviděla všechny ty klíče a nápovědy, které zde byly, varování, že cesta, kterou jsem se vydala, pro mě nebyla tou nejlepší? Co mě hnalo v mých plánech stále vpřed a bránilo mi v tom, abych prohlédla přesto všechno, co se nacházelo přede mnou, nehledíc na to, co mě to stálo (a že mě to často stálo!) "Napovídající telefon" zvoní v mém životě často a já jej nezvedám, protože nechci slyšet jeho poselství, ale učím se mu naslouchat a poté počkat na více informací, protože tento napovídající telefon mi vždy řekne přesně to, co potřebuji slyšet.
Myslím, že to nějak souvisí s tím, když je člověk narozený ve znamení Berana - umím být velmi tvrdohlavá, avšak současně se v tom objevuje i prvek strachu. Co když zde nebude nic jiného kromě toho, co vidím jako svoji jedinou možnost výběru? A pokud nebude fungovat tohle, tak budu muset zase začínat znovu. Takže jakmile mi začíná zvonit tento napovídající telefon v podobě různých událostí, situací, znamení a nepřímých náznaků odkudkoli, začínám se tvářit, že jsem hluchá a slepá a zcela ho ignoruju....

Když jste poprvé přišli na planetu Zemi ..

28. října 2010 v 7:07 | Steve Rother |  Duchovní růst
Moudra a citáty
Když jste poprvé přišli na planetu Zemi převzít tato hustá fyzická těla, bylo to jen 500 z vás.  Miliardy duší obyvali planetu Zemi, ale když jste měli vstoupit do Hustých, Fyzických těl, pouze 500 z vás se rozhodlo hrát hru tímto způsobem.
Takže bylo vytvořeno 500 fyzických lidských šablon, a od toho bodu byly lidé omezeni na tyto původní šablony.
To je to, co se mění a posouvá,  již nebudete déle potřebovat tyto šablony.


Do konce roku 2010 ...

27. října 2010 v 7:07 | Jennifer Hoffman / AA Uriel |  Channeling
Do konce roku 2010
Zářijový  portál je o posunu do nových energií roku 2011. I když rok 2010 ještě není ukončen, mnoho z Vás bude připraveno přejít do vyšší dimenze.
A tento portál jim to umožní, ne tím, že opustí planetu i když to bude volba, kterou někteří udělají, nýbrž je zcela přesouvá mimo energie třetí dimenze prostřednictvím integrace dimenzí, které přijaly.

Listopadový portál přináší jak v mír tak i chaos. To je začátek portálu, který zavírá třetí dimenzi, takže to nemusí být pocítěno těmi, kteří se již přesunuli ven z této energie. Ale pro ty, kteří jsou stále v plném rozsahu ve třetí dimenzi, se budou jejich úkoly projevovat ve všech oblastech, kde mají vytvořeny své jistoty / bezpečí a kde sebe oddělili od ducha.

Prosincový portál je posledním čistěním letošního roku. To může vyvolat směs pocitů, od úlevu k  úzkosti k nezájmu, v závislosti na tom, kde jste na své cestě. Všechny energie v roce 2010 byly zaměřeny na odpojení od 3D aspektů a ti, kteří se stavějí k tomuto posunu s nezájmem jsou ti, kteří potřebují připomenutí, že je čas se odpojit.  Tento portál nastaví nové energie pro rok 2011, které budou zaměřeny na  5.ti a 7.mi dimenzionální energie....


Agnes Pilchová

27. října 2010 v 7:01 | Jiří Palka |  Ostatní
Agnes Pilchová
Jak vražda měla za následek smrt v koncentračním táboře v příštím životě
Agnes Pilchová se narodila v Ostravě a žila pak v jižním Polsku. Byla jasnovidná a léčila lidi na vesnici tím, že byla ve styku s nějakým zemřelým lékařem, který jí způsob léčby předával automatickým psaním. Napsala o tom knihu Jasnovidka vzpomíná. Naše Mezinárodní psychická revue o ní v r. 1945 uveřejnila studii.
Pilchová věděla, že zemře násilnou smrtí. Byla totiž schopna se rozpomenout, co udělala v jednom ze svých minulých životů. Byla ženou polského šlechtice. Po kraji se potulovala banda zlodějů, kteří přepadávali a někdy i zabíjeli. Vedl je silný urostlý chlapík, neohrožený a sebevědomý.
Šlechtic byl nakonec nucen opatřit si dostatečně velký počet žoldnéřů, kterým se podařilo bandu obklíčit a pochytat. Přišli před soud a jejich vůdce byl odsouzen k smrti. Šlechtična s ním ale sympatizovala pro jeho sebejistý způsob vystupování, pro jeho postavu a že v žádné chvíli nejevil strach. A tak se stalo, že noc před popravou mu pomohla k útěku.

26.10.2010

26. října 2010 v 7:18 | Gillian MacBeth-Louthan |  Duchovní růst
Moudra a citáty

Mistr, učitel Zmatek žádá vyslance světla, aby zůstali věrni cestě uprostřed Chaosu. Hologram se zhroutí a to, co jsme kdysi znali jako pevné pravdy se rozpustí jako cukr v horkém čaje.

Kdo "zabere" půjde nahoru, ostatní "dolů"

26. října 2010 v 7:17 | Bohumila Truhlářová |  Duchovní růst
Kdo zabere půjde nahoru, ostatní dolů
Bohumila Truhlářová - POPRVÉ PÍŠI O SVÉ VIZI

Nikde jsem to, co si přečtete dále, dosud nenapsala. Důvod byl prostý: nechtěla jsem riskovat, že si mou vizi někdo vysvětlí jako strašení lidí. Teď je však situace jiná. V souvislosti s rokem 2012 se vyskytují hlasy, které nikoho nenechají na pochybách. A to: že nejde o zhoubu lidstva, ale o výzvu k řádným krokům dál. A k tomuto tvrzení se přikláním i já.

S lidmi z meditačního kurzu jsem byla (zhruba dva roky po své první meditaci) na několikadenní akci v objektu starého mlýna. Spali jsme společně ve velké meditační místnosti. A protože byl krásný teplý večer, rozhodla jsem se vzít si spací pytel a noc prožít pod hvězdami, venku. Ještě jsem nestačila usnout, když mi hlavou šla vize:

"Dojde k dělení lidstva. Kdo "zabere" půjde nahoru, ostatní dolů". Lekla jsem se slov "ostatní dolů" a v myšlence zaprosila: mohu nějak pomoci svým dětem, aby to zvládly? "Nemůžeš za nikoho nic udělat. Každý - jde "nahoru" či zůstává ve stagnaci - sám za sebe... K dělení bude jednoduchý klíč…"   . . . . .


K dispozici je nová stabilita ...

26. října 2010 v 7:09 | Úryvky z channelingů |  Channeling
Výpisky z channelingů

Vaše stabilita není ve strukturách, systémech a náboženstvích vašeho starého světa.
K dispozici je nová stabilita, božská moc, kde zázraky jsou konstantní událost, která je neotřesitelná a nepodléhá výkyvům materiálního bohatství, politice, vládě a měně. Je to vaše pravá božská moc, která pochází ze Zdroje, kterým je Jednota, esence bytí, je to, kým skutečně jste, a to je Nová Země 5D.  Je to láska, světlo a pravda.

Vaši první a nejdůležitější úlohou je, najít svou vlastní vnitřní krásu, pro tu část puzzle, které je nyní potřeba . Je to pro vás výzvou, když o sobě opravdu pochybujete, když opravdu věříte, že nejste hoden a ani nemáte co nabídnout. 
Říkáme vám, že kdyby tomu tak bylo, nebyl bys na planetě Zemi.
Strach, osamělost a pocit, bezcennosti jsou lidské emoce, které bude mít většina z vás, při procházení těmito úrovněmi evoluce.

Rodičovské energie ze slunce drží v tomto okamžiku nádoby/těla pro naše znovu - zrození. Slunce vyzařuje energetické záření, který je určeno na pomoc k odstranění  rakoviny nižších vibrací našeho těla a nutí nás, podívat se na naše staré vzorce a nám již ne-sloužící chování.....

Vzpomínky na dobu před narozením uložené v podvědomí

25. října 2010 v 7:17 | Jiří Palka |  Ostatní
Vzpomínky na dobu před narozením uložené v podvědomí kopie
I když se tyto vědní obory vyvíjely desetiletí, stále ještě se vyskytovaly případy, kdy se nepodařilo pacientovi pomoci, ačkoli bylo zřejmé, že pozadí jeho těžkostí je psychické. Byly to případy, kdy psycholog probral s pacientem celý jeho život, např. od přítomnosti zpětně do jeho dětství, např. do věku tří let, a nikde tam nenalezl traumatizující zážitek.
Až v r. 1967 uveřejnil v New Yorku výsledky svého bádání Dr. Denys Kelsey ve své knize Many Lifetimes (Mnoho životů), kde popisuje, jak příčinu pacientových potíží nalezl tím, že ho v hypnóze požádal vypravovat, co se dělo, když mu byly dva roky, rok. Ke svému překvapení zjistil, že pacient byl schopen podrobně popsat svůj vlastní porod i vzpomínky na dobu před tím. Když ani tam nenalezl traumatizující zážitek, ptal se ho, zda si pamatuje na něco ještě z doby dřívější. O svém předešlém životě bylo schopno vypravovat 95 % pacientů a tam se často příčina jejich potíží našla. Uveďme příklad.
Jeden mladý muž měl nadměrnou potřebu pít. Měl stále obavu, že bude mít žízeň. Stále musil mít v dosahu něco k pití, a to už od dětství. Stávalo se to problémem, když musil jít například do kina nebo jinam. Rodiče s ním byli několikrát u lékaře, který ale nezjistil nic závadného. "Nechte ho tedy pít," řekl. Naskytlo se i podezření, že jeho nenormálnost má psychické pozadí. Odvedli ho tedy k psychologovi....

EVOLUCE JDE POUZE V JEDNOM SMĚRU

25. října 2010 v 7:17 | Jose & Lena Stevens |  Channeling
Egypt

Spoléháme se na naše myšlenkové definice času a prostoru, co je možné a co ne.
Nyní jsme vyzýváni postavit iluzi bezpečností stranou a důvěřovat něčemu, co jsme dosud nezažili.
Jak víte, že bude vše v pořádku?
Nemusíte "vědět ", ale můžete si představovat, mít úmysl, důvěřovat a odevzdat se.

Svým způsobem nemáte na výběr.....

EVOLUCE JDE POUZE V JEDNOM SMĚRU

Jeden volební kandidát ...

25. října 2010 v 7:02 | Pierre Lefévre Bruno Perrinet |  Humor
HumorJeden volební kandidát si stěžuje svému manažerovi, že jeho protikandidát o něm roztrušuje samé lži. "To nevadí," povídá manažer, "jen doufejme, že o Vás nezačne říkat pravdu..."

Každá bytost, každá věc, každý jednotlivý jev jsou dokonalé a úplné ...

24. října 2010 v 7:07 | Tereza Skoumalová |  Ostatní
Každá bytost, každá věc, každý jednotlivý jev jsou dokonalé a úplné

Z každého jídla, které jí, z každého nápoje, který pije, indián nejprve obětuje Matce Zemi, Pača Mama. Pača Mama představuje pro člověka nejbližší ztělesnění principu velké vesmírné Matky, roditelky všech forem. I když je málo vody, první díl indián s láskou ulije na zem. I když je málo jídla, první sousto spolkne země.

Matka je hmota, proto je uspokojena hmotou. Otec je čirý duch, proto jemu patří čisté vědomí člověka. Člověk, který harmonicky rozprostře své bytí mezi tyto dva póly, je dokonale vyvážený, naplněný mírem a svobodou. Protože ten, kdo si neosobuje právo na hmotné věci, ať jsou to brambory nebo části jeho vlastního těla, není také žádnými věcmi zatížen, nenese břímě falešné zodpovědnosti. Takový člověk pohlíží na vše hmotné jako na transformaci Matky Země, a v širším smyslu pohlíží na vše jako na transformaci nepochopitelné, láskyplné a moudré Matky všehomíra.
Proto vidí, že každá bytost, každá věc, každý jednotlivý jev jsou dokonalé a úplné.

Že vše je tak, jak má být, že vše žije a dýchá svým vlastním rytmem, který je podřízený jednotnému rytmu vesmíru.....

Pravda

24. října 2010 v 7:01 Duchovní růst
Kdysi jsem na webu našel zajímavý obrázek o Pravdě, upravil jsem jej do čitelnější podoby a nabízím k zamyšlení.

pravda


( bohužel už nejsem schopen nalézt zdroj, ze kterého jsem obrázek získal )

23.10.2010

23. října 2010 v 7:17 | Steve Rother |  Duchovní růst
Moudra a citáty
Drazí, energetické pole se rozšiřuje kolem celého vašeho těla. Po velmi dlouhou dobu to bylo jen asi dva palce od vašeho těla, a nyní se pro mnohé z vás rozšířilo na 1,8 až 2,4 metrů a pro další až 3 metry. To dalo hodně práce. Také to znamenalo mnoho omezení a úsilí z vaší strany.
Nicméně, se to docela dobře
vyplatilo, protože teď, jak se každý z vás vyvíjí, budete používat toto energetické pole, které máte kolem těla, jako rezonanční komoru.

Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí

23. října 2010 v 7:07 | Miroslav Hrabica |  Zdraví
Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí

Nejžádanější kniha, kterou napsal ing. Miroslav Hrabica http://www.hrabica.unas.cz/, pojednává o cca 330 onemocněních lidského těla a předestírá jednání, které zvyšuje pravděpodobnost jejich výskytu a ukazuje možnou cestu k nápravě. Kdo si v ní přečte o svých 3 - 5 zdravotních neduzích a je trochu sebekritický, ten se v ní docela pozná a uvědomí si, v čem a jak může být lepší, a tak urychlí ozdravný proces.
Jako malou ochutnávku uvádím krátký úryvek:

JÁTRA jsou jako my. Měkká, poddajná, s pěknou růžovou barvou. Nebo také tvrdnoucí, tvrdošíjně odmítající. Játra ukazují náš vztah ke světu, to, jak dovedeme milovat, jak dovedeme tolerovat. Ustupovat, je-li třeba. Vyjadřují míru a kvalitu naší komunikace s okolím a chápání přicházejících situací.

ŽLUČNÍK je vyjádřením naší spokojenosti se světem, jeho stav ukazuje, zda dokážeme vnímat život s láskou a tolerancí, nebo jestli se často hněváme, rozčilujeme či sžíráme uvnitř. Nepotlačujte zlobu, hořkost, nespokojenost a hněv - ventilujte ven a komunikujte. Nezlobte se na svět a lidi kolem sebe, berte život, jaký je, najděte si krásu a sladkost života. Všichni lidé kolem vás jsou jako vy, duše kráčející kamsi, každý je na jiném úseku své cesty, snažte se chápat a tolerovat.....

Nereaguj. Prostě jen buď a zrcadli...

22. října 2010 v 7:17 | Osho / Ma-Cu |  Duchovní růst
Osho
"Nereaguj." Je to vůbec možné? Od skutečného počátku jsme vedeni k reagování.
"Ne" - a my se učíme přestat. "Haló" - a my se učíme usmívat. A jsou tu
příkrovy na dalších příkrovech, až nakonec vespod jsme my jen jako hromada
podmíněných reakcí, kterým jsme se naučili říkat "moje já".
Co nás přivede k "prostému buď". Není to velmi oblíbená myšlenka. Prostě
být co? Doktor, právník, dobrý občan? Američan, Japonec, Němec? Dobrý pracovník,
skvělý génius, známý herec? Křesťan, buddhista?… Ne? Dobře, tedy co
potom?
"A zrcadli" - jako zrcadlo a ne jako myšlenkový proces, což nás napadne ve
spojení s tímto slovem. Je jasné, že první dvě instrukce jsou bezpodmínečně
nutné pro třetí; jinak Američan bude stále reagovat jako Američan, doktor bude
stále nahlížet na svět prostřednictvím doktorských očí, buddhista bude dodržovat
své předpisy a křesťan bude následovat Ježíše. A ocitáme se opět na začátku
kola - reagujeme na všechno (ano, všechno - i když nás někdo dopálí a my
"nereagujeme", potlačujeme skutečně velmi často reakci, která již proběhla
uvnitř nás), pokoušeje se tak být něco, a "odrážíme" jako šílení to, co to všechno
znamená.
A to probíhá stále pořád. Někteří z nás v tom pokračují po celé životy, někteří
z nás se zblázní a někteří z nás se začnou pídit po možnosti, jak vyskočit z kola.