Leden 2011

Ježíš - Srdeční čakra

30. ledna 2011 v 10:34 Channeling
angel


Mistr Ježíš - Srdeční čakra
Pátek, 28 Leden 2011 15:33
Přijala Natalie Glasson, 24/01/11
Moji milovaní posvátní a božští bratři a sestry, ještě jednou se vracím se srdcem plným lásky, o kterou se s vámi chci podělit a také vám poskytnout slova osvícení, abych vás inspiroval v duchovním probouzení. Ctím vás každou částí své bytosti i láskou. Je pro mě nejvyšší ctí mluvit Stvořitelovu pravdu a propojit se s vašimi energiemi.
  Skutečnost, že jste probuzeni a uvědomujete si mne, je nádherné, je to opravdové požehnání. Dokonce lidé na Zemi nemají šanci mluvit o své pravdě s druhými lidmi, takže je velkou ctí moci se s vámi spojit, i když existujeme ve dvou různých vibracích světla. To samozřejmě neznamená, že jsme odděleni, jsme stále jednou energií, jednou bytostí světla, jedním aspektem Stvořitele, propojeni více, než si vůbec můžete v současném stavu představit.

Salusa 28/1

30. ledna 2011 v 10:22 Channeling
Salusa

Salusa, 28. január, 2011

Blížime sa k termínu a vy dostávate všetku pomoc, ktorú potrebujete na zvýšenie úrovne vášho vedomia. Bude sa to veľmi zrýchľovať vďaka energiám, ktoré prúdia na Zem a dokonca niektorí z vás, ktorí ste citlivejší, už vnímate rozdiel. To môže byť začiatok telepatie, ktorá sa časom stane bežnejšou než hovorená reč. Je oveľa názornejšia a presnejšia a sprostredkúva balíky informácií, ktoré sa ťažko opisujú slovami. Základným znakom toho, že vaše vedomie stúpa, je vnútorný pokoj a odvrátenie sa od vonkajších ruchov. Zotrvávanie vo svojom strede je teraz ľahšie a ťažšie klesáte do nižších vibrácií. Toto obdobie je určite dobrým testom vášho odhodlania a ešte bude chvíľu trvať kým si budete môcť v pokoji sadnúť a vydýchnuť si. Avšak prichádzajú dobré časy a výrazné zmeny, ktoré sa prejavia prv ako skončí tento rok.
Naše plány umožňujú manifestovanie mnohých udalostí a musíme čakať, aby sme videli, ako sa to vyvinie. Našim zámerom je začať čo najskôr, ale ide o komplikovanú záležitosť, do ktorej je zapletených množstvo ľudí. Keď začneme, musí to byť absolútne pozitívne a priniesť výsledky, ktoré sú potrebné. Avšak vyhliadky sa zlepšujú celú dobu a je jasné, že nebudeme čakať donekonečna. Chceme vás vymaniť spod nadvlády temných a chceme, aby to bola príležitosť na oslavy neskazená nežiaducimi vplyvmi.


Vibrace

29. ledna 2011 v 20:41 Zdraví

Vibrace na naší planetě se neustále zvyšují...

Dnes v 19:10 | Bára |  Channeling
Vibrace na naší planetě se neustále zvyšují.
Tento článek jsem začala psát ve čtvrtek večer s tím, že ho budeme publikovat v neděli. Za páteční dopoledne se mi ozvalo několik lidí s velmi specifickými problémy. Vlastně někteří volali už od pondělí, ale až dnes dopoledne jich rapidně přibylo. Je sobota půl třetí ráno, článek dopisuji a pouštím do světa. V tuto chvíli bych transformační proces pro" neznalé této problematiky" zkusila připodobnit situaci, kterou mnozí známe z našeho života. Dlouho žijete v nížinách, nebo někteří přímo u moře a najednou se máte stěhovat vysoko velmi vysoko do hor. A zvykáte si na řidší vzduch, jinou záři a energii slunce, musíte se naučit jinak dýchat a i běžné činnosti začínáte dělat po novu. Není to otázka chvíle, prostě si zvykáme nějaký čas, po který náš přechod provázejí určité "transformační příznaky". (A ještě příklad z mého života - miluji hory, ráda tam bývám už od mala. Co vzpomínám vždy jsem se na ně moc těšila. Čistý řidší vzduch, plné jasné slunce, povznášející pocity. Při návratech domů, do města, jsem pravidelně na půli cesty, dodnes si pamatuji, že poslední co jsem viděla z okna auta byl zámek Kuks, dostávala vysoké horečky, ve kterých jsem usínala a druhý den ráno bylo vše OK). Tady najdete pár rad a poznámek a více ve článku Mayský kalendář.
Pokud najdete v článku pravopisné chyby, věřte, že jdu na chvíli spát a jsou mi v tuto chvíli úplně jedno. Nejsem dokonalá (ale mám Janičku, andílka, který mi je kdyžtak opraví, viď Jani?). Pohodový víkend a odpočívejte.
Co se děje:
Celá řada lidí vypraví o zvláštnostech, které se dějí s jejich těly. Patří mezi ně problémy se srdcem (jakési "pseudoinfarkty", která vyšetření nepotvrdí), psychická zhroucení nejrůznějších druhů (pocity, že nekonám já, ale někdo mně řídí, že během další vteřiny se dozajista zblázním) dále rozostřené vidění, závratě a ztráty rovnováhy, pocity jako by jste byli pouze chuchvalec vaty, bolesti v kloubech a páteře, problémy se žaludkem, horečky (trvající jen dvě hodiny), obrovská únava, která je donutí jít se na chvíli přes den natáhnout, a v noci zase nespí, což ovšem nebrání tomu, aby ráno vstali jako čiperky, pak mají také potíže s pokožkou (nadměrná suchost, na niž nezabírají žádné krémy, nebo ekzémy a akné, které se zničehonic objeví a zase stejně rychle po pár dnech zmizí), nejrůznější - mnohdy jen dočasné - alergie, nebo tzv. "vzestupová chřipka" - příznaky připomínající jakousi virózu mající střídavý průběh, kdy chvíli jsou zcela zmožení a vyčerpaní, přičemž za chvíli zase plni energie, aby se po uplynutí nějaké doby zase museli jít natáhnout.
Takové stavy jsou pro mnohé z nás naprosto nepoznané a lékaři jen krčí rameny - ani oni neví co se děje. Všechna vyšetření jsou v normálu, žádné změny. Mnozí z nás tímto procesem procházejí již několik let. Vibrace na naší planetě se neustále zvyšují a protože je třeba určitá doba, aby se naše těla přizpůsobila, probíhá toto zvyšování ve vlnách. Podzím 2010, období mezi vánočními svátky a posledních pár dní. Vše je jak má být.
Čím dál více lidi se propojuje se svým Vyšším Já, projevují se nové frekvence světla a dochází k intenzivnímu čištění jemněhmotných těl i detoxikaci organismu. Mnozí začínají již od vánoc mluvit a hlavně "trpět" pseudopříznaky jakési jarní únavy a začínají se přidávat výše zmíněné obtíže.
Máme zůstat ve svém středu, sami sebou a se sebou, v klidu. Lásku a klid dávat dál svým nejbližším, svému okolí … Nezapomínejte ani na okamžik, že jste světlo, že jste láska. Nenechte se strhnout do strachu, hádek, násilí, bojů. Radujme se, smějme a milujme, užívejme každičký den - je krásné tu být - tady a teď. My jsme Ti, na které jsme čekali.
Několik tipů jak si můžeme alespoň trochu pomoci v těchto dnech a ve dnech budoucích.
Jednou z mála pomocí, které si můžeme poskytnout, je lehnout, uvolnit celé tělo od špiček nohou až po kůži na hlavě, a snažit se hluboce prodýchávat do všech částí svého těla. Zkusit si vizualizovat bílé světlo, které nám proudí skrze třetí oko (místo mezi obočím), do každé buňky našeho těla. Světlo nesoucí lásku, klid a harmonii.
Dopřát si solnou koupel (sůl s jodem ½ kg do vany a ponořit se i s hlavou, osprchovat). Měli bychom používat hrubou ne drcenou sůl, nejlépe mořskou. Čistý krystal soli je definován jako "halit" - toto slovo pochází z keltského "halo" značí sůl nebo solný a "lit" znamená světlo. V doslovném překladu vzniká původní název pro sůl "světelná vibrace". Tato koupel je pro naše tělo velice očistná, stahuje a odvádí veškerou negativní energii a zároveň doplňuje do našeho těla velké množství potřebného minerálu.
Pokud můžete choďte často do přírody, energii doplňujte při každém vykouknutí sluníčka. Pro v tuto dobou velmi zkoušenou a podrážděnou nervovou soustavu (která je zvláště na zvyšování energii citlivá) doporučuji zejména hořčík a vitamíny B. Semínka dýní, luštěniny, cibuli, česnek pro velký obsah zinku. Citron, respektive vlažnou vodu s citronem, každé ráno a bylinkové čaje. Bylinkové čaje pro toto období mi byli nadiktovány tyto: řepík lékařský, máta, meduňka, dobromysl. Silný kuřecí vývar se zeleninou a zavářkou a nakonec přidat do talíře 2 stroužky prolisovaného česneku.
Nepřemáhejte tyto příznaky a pokud můžete jděte si na hodinku odpočinout a potom pokračujte v práci. Pokud nemůžete práci přerušit, zkuste alespoň vypít najednou půl litr vody s citronem a zhluboko prodýchávat. Maximálně učinný je hluboký nádech nosem a výdech ústy, jakobyste chtěli vytlačit poslední zbytečky dechu až z palce u nohy. Opakujte přibližně 7 x - dojde k silnému okysličení buněk v těle a pročištění energie.
Pomoci mohou také terapie u některého z energetických léčitelů , kteří jsou schopni předávat vyšší frekvence světla a energií, než jaké jsou v současné době běžné.
Další z metod, která je velmi aktuální je vytvoření ochranné bubliny, vajíčka. Pokud tuto metodu budete praktikovat 21 dní, sami ucítíte a uvidíte, k čemu je tato metoda dobrá. Je jedna z mnoha způsobů jak ochránit sami sebe, svoji energii na určité úrovni. Dalším způsobem je například diamantová ochrana, ochrana mentální clonou.
Ochranné vajíčko:
Představte si veliký bublifuk a vyfoukněte tak velikou bublinu, do níž pohodlně vstoupíte. Musí být natolik volná, abyste v ní mohli chodit a dělat vše naprosto normálně. V momentě, kdy do ní vstoupíte - nebojte se, ve vizualizaci je povoleno vše, takže nehrozí, že by nevydržela a praskla - tak se její vnější strana změní na zrcadlo. Představujte si to, a říkejte si "tímto zrcadlem nechť projdou pouze dobré energie, špatné nechť se od něj odrazí a s láskou je příjme země." (nikdy je neposílejte druhému zpět) Opět - neučte se tuto formulku nazpaměť, volně parafrázujte vlastními slovy tento obsah. Dobré k vám, aby prošlo bez problému, špatné, aby zůstalo venku.

Pokud znáte kohokoliv, komu by tyto řádky pomohly, pošlete je prostě dál.  Vše na těchto stránkách je možné kopírovat a používat bez omezení.

Chrám skály Jeruzalém 28/1

29. ledna 2011 v 20:23 Záhady kolem nás

Dome of the rock - Temple mount

-  Chrám skály v Jeruzalémě

je nejvýznamnější islámskou svatyní. Je to třetí nejposvátnější muslimské místo na světe, hned po Mecce a Medině. Stojí ovšem na místě, které mělo náboženský význam už dlouho před islámem.
Když král David na počátku prvního tisíciletí př. Kr. zabral Jeruzalém, pokusil se provést sčítání lidu, a přivolal tím hněv Boží. Jahve seslal mor, a by si ho David zase udobřil, vybudoval na této skále oltář. Ten byl uctíván jako ono místo, kde chtěl Abraham obětovat svého syna Izáka . Skálu, vrcholek hory Moria, považovalo mnoho lidí za střed světa.

Zde později postavil Davidův syn Šalomoun velký chrám, v němž byla přechovávána Archa úmluvy . Ještě dnes si lze prohlédnout malou část plošiny, na níž stál. V 6. stol. Př. Kr. po zničení města Nebukadnezarem byl chrám znovu postaven. V 1. století př. Kr. pak král Herodes plošinu chrámu zvětšil.

V 7. stol. po Kr. arabský dobyvatel Jeruzaléma Omar Ibn-Khatib odkryl původní skálu a nechal postavit v její blízkosti mešitu. Kalif Abd al-Malik toto místo později prohlásil za poutní místo muslimů. Tady mělo dojít k Mohamedově noční jízdě. Probudil ho archanděl Gabriel a okřídlený kůň jej dovezl do Jeruzaléma. Skála prý chtěla skočit za ním, ale Gabriel ji zadržel. Tam směl z vrcholku hory Moria vstoupit na nebesa a Bůh mu svěřil přikázání islámské víry. Skalní dóm vyznačuje místo, z něhož Mohamed vstoupil na nebesa. Poutníci tu mohou vidět otisk jeho nohy a tři vousy.

Skalní dóm, v podobě, jakou známe dnes, byl postaven v letech 688 až 692, možná i jako záměrný pokus odvrátit poutníky od Mekky . Je to nejstarší dosud zachovaná islámská budova na světě. Přesto byla označena za "neislámskou", protože její tvar vykazuje vlivy rané křesťanské architektury.

Vypráví se, že dóm byl původně ze zlata. Je symbolem posvěcené skály , která je uvnitř. Dóm má průměr 20 metrů, výšku 34 metrů a spočívá na plošině, kterou podpírají kamenné sloupy. Je obklopen dvojitým ochozem osmiúhelného půdorysu. V centru budovy stojí skála a druhá arkádová chodba, která vede kolem ní dokola, umožňuje poutníkům v procesích volně se pohybovat kolem uctívaného předmětu.

Uvnitř jsou překrásné mozaikové vzory, jednoznačně ovlivněné byzantským uměním. Stěny zdobí svazky spisů, které byly už tehdy důležitým islámským dekorativním prvkem. Vnějšek byl původně pokryt skleněnou mozaikou, která však byla v 16. stol. nahrazena islámskými dlaždicemi .

A v souvislosti s tímto místem uvádím čerstvé video :
doporučuji zvětšit dvojklikem na velkou obrazovku a vyčkat do 0:53.

Voda v paneláku

28. ledna 2011 v 21:24 Záhady kolem nás
Co dokaze laska


Podívejte se na zajímavý a lehce zopakovatelný pokus s vodou:

Alex Collier - 2.část

28. ledna 2011 v 7:00 Ostatní
AAM
2.část přednášky Alexandra Colliera:

Kryon - Tajemství mistrovství

27. ledna 2011 v 23:43 Channeling
kryon 2
KRYON - Tajomstvo Majstrovstva

Čtvrtek, 27 Leden 2011 14:09
Správa bola prijatá živo v Moskve, Rusko, Sobota, 15. Mája, 2010
Pozdravujem vás drahí, ja som Kryon z Magnetickej služby. Ako hovorí môj partner, lineárny čas beží rýchlo a my sme teraz na konci dvojdňového seminára. Entita zvaná Kryon však nie je lineárna. V skutočnosti predstavujem energiu, nie entitu a to nikdy nie je to isté. Obsahuje to atribúty, ktoré by ste očakávali, ale nikdy to nie je to isté. Ak ste si všimli, intenzita tejto energie rastie, keď Človek (Lee) umožní otvorenie portálu vedomia.


Najväčšia časť tohto procesu je na vás, pretože nemôžete prijímať žiadnu z týchto energií, pokým si nevyskúšate, čo robia vo vašom vlastnom vedomí. On otvára dvere najviac, ako sa dá a vďaka tomu môžu informácie prechádzať cez váš posvätný osobný portál. Keď môj partner channeluje, informácia prechádza cez jeho Vyššie Ja a to je to, čo teraz vidíte. Je to jeho štýl a je to to, čo on dovolil, čo prijal svojim vedomím. Vás žiadam, aby ste urobili to isté. To potom vytvorí ďalšiu energiu, ktorá sa volá "tretí jazyk." Tento proces sme spomínali už mnohokrát. Je to proces katalytickej (pôsobiacej ako katalyzátor, urýchľujúcej) energie.
Je dôležité, že počujete tento hlas. Všimli ste si to? Dokonca aj keď nerozumiete tomu jazyku. (Lee hovorí po anglicky a to je prekladané do ruštiny.) Zvuk je tvorený vibráciami vo vzduchu a katalytickým jazykom ducha, čo je energia prítomná v tejto miestnosti. Je to citeľné a pláva to na povrchu čohokoľvek, čo vnímate ako správu, ktorá tu je a je lineárna.
Takže to je to, čo teraz cítite drahí, ak si dovolíte cítiť to. Vysoko intelektuálni Ľudia a akademici, ktorí sú tu, si môžu vybrať, že nebudú cítiť. Môžu si vybrať potlačenie všetkých emócií. A ak je to váš prípad, nikto vás nesúdi. Ale v tomto procese si vytvárate bariéry medzi sebou a prekrásnymi vecami. Koľkí z vás dokážu otvoriť portál a prijať túto jednoduchú správu? Tí, ktorí príjmu všetky energie, ktoré sú dávané - a niektoré z nich môžu byť naozaj liečivé.

Kiesha

27. ledna 2011 v 16:11 Pro pohlazení dušičky

Milky way


Přišli jsme sem a nevzpomínáme si na všechno....
Je přitom úžasné a je velký dar to,
že jsme mohli přijít na tuto nádhernou planetu
a vzpomenout si, kdo jsme
vzpomenout si, co máme dokázat
a vzpomenout si na své opravdové JáSheldan Nidle 21/1

27. ledna 2011 v 16:03 Channeling
d

Sheldan Nidle, 25. január, 2011

8 Chicchan, 3 Yax, 7 Ik
Selamat Balik! Sme tu opäť, aby sme prediskutovali mnohé tajomstvá, ktoré sú pripravené na zverejnenie. Tieto udalosti boli pôvodne určené na zmenu sveta pred mnohými rokmi, no namiesto toho došlo k pomalému, zdĺhavému zániku starého poriadku, z veľkej časti kvôli rozhodnutiu temných, ktorí sa pokúšali prekaziť Božské nariadenie každým spôsobom a pri každej príležitosti. Sú si vedomí toho, aké následky bude mať takéto ich správanie a teraz sa pokúšajú vyjednávať s našimi spojencami. Ale nie je im to nič platné, lebo následkom sa nevyhnú. Naši spojenci ich zbavujú moci, aby už nemohli zasahovať do politiky, ktorú budú robiť správcovské režimy. Bankové gangy a ich korporátni priatelia úplne postrádajú morálku, ktorá je základom nových dočasných režimov.
Nové režimy prinesú všeobecnú nezávislosť a oslobodenie spod otroctva. Nastal čas pre Pravdu a skončenie manipulácie, ktorá tu existovala viac ako 13 tisícročí. Museli sme počúvať nehanebné protesty temných, keď sme ich žiadali, aby nám vysvetlili, prečo stále používajú svoje staré praktiky. Posledných desať rokov zbytočných stretnutí s nimi jasne ukázalo, že ich pomstychtivý a tvrdohlavý postoj zostal nezmenený. Stupňujúca sa tichá revolúcia ich odsúva nabok. My sme samozrejme kritickou zložkou udalostí. Vidíme, koľko oddaných zástancov a radcov potrebujete a predstupujeme pred vás s ponukou našej pomoci.

Alex Collier 1.část

27. ledna 2011 v 10:15 Ostatní
AAM

Alex Collier: Konference Transformace Země

Konference Transformace Země se konala v lednu 2010 na Hawai.
Jedním z přednášejících byl Alex Collier, který přednesl vize, které nás, jako obyvatele této planety čekají a kterým bude společně čelit. Převážná část je věnovaná mentorství, jak sám tvrdí - byl o to požádán Androméďany. Mentorství bude představovat jakousi asistenci, která nebude narušovat svobodnou vůli a zároveň pomůže celé Zemi s dramatickým přechodem do oblasti, v které se lidská rasa nikdy předtím nenacházela. V přednášce se dále věnuje filozofickým a spirituálním úvahám, kterými povzbuzuje svoje obecenstvo k opětovnému osvojení si sil, kterými disponuje každý člověk. Jeho odkazy jsou při standardním pohledu na svět kontroverzní, avšak o to více zajímavé.

Nabízíme 1. část přednášky A. Colliera se slovenskými titulky:Salusa 24/1

25. ledna 2011 v 15:25 Channeling
Salusa

Salusa, 24. január, 2011

Udalosti naberajú spád a temní už nemajú potrebnú moc na to, aby do nich mohli zasahovať. Začínajú mať pocit, že sú obkľúčení a nemajú sa kam pohnúť. Veľmi radi by "stlačili gombík," ale vedia, že to už nejde a tak sa aspoň útekom snažia vyhnúť úplnej porážke. Vzdanie sa nepovažujú za vhodnú možnosť, ale napokon pochopia, že to jedná cesta von. Nebude im nijak ublížené, keď to urobia, pretože uznávame, že majú rovnaké práva ako každá iná duša. Naučia sa mnoho vecí, kým sa tento cyklus skončí. V skutočnosti sa to týka všetkého okolo vás, pretože normálne neprechádzate takouto skúšobnou periódou bez toho, aby ste sa duchovne rozvíjali. O tom, naši drahí, sú všetky vaše zážitky a vďaka nim sa nakoniec stanete väčšími dušami.
Kedysi ste boli vysoké a mocné duše a prijali ste výzvu, kvôli ktorej ste zostúpili nižšie, aby ste mohli zažiť dualitu. Spravili ste to s vedomím, že sa na vás nikdy nezabudne a bez ohľadu na to, ako veľmi sa vzdialite od Svetla, dostanete pomoc, aby ste sa mohli vrátiť späť. Dôkazy toho sú všade okolo vás, Svetlo sa vracia na Zem. Je to čas, kedy sa spomienka na vaše skutočné ja vracia k vám a pretože toto všetko bolo dopredu dohodnuté, je vám poskytovaná ohromná pomoc. "Hľadajte a nájdete" nikdy nebolo pravdivejšie, než teraz a nikto, kto vážne túži po návrate do Svetla, nemôže neuspieť.

Joga u moře....

25. ledna 2011 v 15:23 Zdraví
Uvolni své stresy

Kryon - Konec dějin

25. ledna 2011 v 15:11 Channeling
kryon 2

Kryon - Konec dějin

Zdravím, moji drazí, jsem Kryon z Magnetické služby … říkám to vždy. To znamená, že to, co je na této planetě multidimenzionální, ale stále nepochopené, je magnetismus. Jeden termín byl nepochopen a druhý byl pochopen špatně. Protože vaše realita má charakter kvantovosti a je jednou z mála, která se denně dostává do vašeho života, stejně jako já. Vždyť já pro vás pracuji kvantovým způsobem, ale dostupný jsem podobně jako je dostupný Duch.

Chvilku relaxujte. Dnes je moje poselství mnohostranné a silné. Je o dějinách a je mnoho věcí, které zde budete číst, dokonce i mimo řádky a o kterých se dnes bude mluvit. Mluvím s publikem, které je větší než to, které je v místnosti. Mnozí nyní poslouchají a čtou. Jsem si vědom potenciálu očí, které čtou tyto stránky a uší, které zde jsou. A i když vás tady v místnosti může být asi stovka, jsou tu tisíce lidí, kteří poslouchají. Je to, jako kdyby poslouchali teď. Četli teď.

KRYON - "Věda potřebná pro dnešní dobu"

22. ledna 2011 v 18:30
kryon 2
Tento channelling byl předán živě v Albuquerque, New Mexico
14.února 2010
Tento channeling byl upraven [Leem a Kryonem], aby poskytl čtenáři jasnější pochopení. Často se stává, že živý channelling obsahuje energii, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Proto si užijte vznešené poselství předané v Albuquerque, New Mexico.

Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Tak jsme zase zde způsobem, který se může zdát mnohým z vás podivným. Chci po vás, abyste si zvykli naslouchat tomuto hlasu a rozumět skutečnosti, která je zde. Možná se ptáte sami sebe: "Je toto skutečnost?" Můžete říci: "Kryone, je pro mě těžké uvěřit, že opravdu chaneluješ, že ten hlas přichází z druhé strany závoje. je to tak těžké!" Jestli to dnes říkáš, Lidská Bytosti, moje odpověď zní, že máš štěstí, že přistupuješ tak poctivě k slovům, která pramení ze snahy vymanit tě z trojdimenzionální schránky, ve které jsi lapena.....

Salusa, 21, január, 2011

22. ledna 2011 v 14:35
Salusa
Salusa, 21, január, 2011
Nie je vôbec nezvyčajné, že záverečné obdobie duality je chaotické, ale so zánikom starého sa zjavuje nová cesta. Odteraz budete schopní vidieť smerovanie, ktorým idete a to zodpovedá plánu Vzostupu. Každý jednotlivec prežíva zmenu úrovne vedomia svojim spôsobom. Zisťujete, že je pre vás ľahšie zostať vycentrovaný a už vás tak nezaťažujú vonkajšie udalosti. Koniec cyklu je skvelým testom, ktorý odhalí v akom štádiu vývoja sa nachádzate. Musíte sa vysporiadať s neustálymi útokmi na vaše zmysly a vyhliadkami na smrť a deštrukciu, ktorými vás bombardujú vaše médiá. Ak dokážete poslať svoju lásku a súcit tým, ktorých sa to týka a nie ste nepríjemne zasiahnutí emóciami, ste v stave, kedy sa vás negatívne reakcie nedotýkajú. Zlosť, ktorú to vyvolá v niektorých ľuďoch, sa proste pridá ku strachu, ktorý už existuje a vyživuje tých, ktorí sa vás snažia rozhádzať.......

Salusa 19/1

20. ledna 2011 v 21:04
Salusa, 19. január, 2011
Salusa

Všetko príde k tým, ktorí čakajú a je jasné, že posledné roky vyžadovali veľkú dávku trpezlivosti. Napriek frustrácii a čakaniu pokračoval proces Vzostupu bez prerušenia. Niekedy to vyzeralo, že je vývoj zastavený, ale aj napriek všetkým zdržaniam sme stále zameraní na náš pôvodný cieľ.

Poselství

20. ledna 2011 v 7:00 Duchovní pohlednice
d
Milujte sebe a všechny ostatní. Už jste to jistě slyšeli tisíckrát,  ale všichni se zabýváte kvantem různých jiných věcí, místo aby vaším  hlavním cílem bylo naučit se v každém okamžiku vše dělat s vědomím  nejvyššího dobra a lásky. Zkuste být stále nad věcí a uvědomovat si  tu nádheru lásky, kterou má úplně každý. Přiložte dříví, rozdmýchejte  pořádně vaše uhlíky, ať vám v srdci plápolá oheň, který nikdy  nepřestane hřát vás a vaše okolí. Milujte sebe, uvědomujte si, že jste plni lásky a že váš oheň hřeje  nejprve vás. Dokud vy nebudete plni lásky sami k sobě, nikdy nebude  láska, kterou byste dávali svému okolí. Každý má v sobě doutnající  uhlíky, stačí je jen shrnout na hromádku a stále přikládat. Milujte přírodu a věci okolo sebe. Dávejte energii rostlinám a všemu  živému, važte si svých věcí, děkujte, že je máte a můžete jich  užívat. Chovejte se k nim jako k lidem. Přistupujte s láskou ke všem situacím, děkujte za každou dobrou  událost, ale ještě víc za špatnou. Vezmete-li si z ní zkušenost,  naučíte se toho mnohem víc, než kdyby vám pomohla štěstěna, či  cokoliv jiného.

Záření DNA

19. ledna 2011 v 7:00 Záhady kolem nás

dNOVÉ OBJEVY...


Laureát Nobelovy ceny Luc Montagnier se buď zbláznil, nebo je na stopě nového objevu, který mu vynese druhou "nobelovku". Tvrdí, že některá DNA vydává elektromagnetické záření. V Montegnierově laboratoři září DNA dokonce i v tak nízkém ředění, kdy už roztok žádnou DNA neobsahuje. Vědecká Evropa si klepe na čelo. Číňané Montagnierovi uvěřili a dali mu pro výzkum "zářící DNA" k dispozici ústav.

V roce 2009 publikoval francouzský virolog Luc Montagnier hned dvě studie, které možná znamenají revoluci v biologii (Montagnier L. et al.: Interdisciplinary Sciences: Computational Life Sciences 1, 81-90, DOI: 10.1007/s12539-009-0036-7; Montagnier L. et al.: Interdisciplinary Sciences: Computational Life Sciences 1, 245-253, DOI: 10.1007/s12539-009-0059-0). Ve vědeckém světě nevzbudily velkou pozornost. Zatímco Montagnier prezentuje obě studie jako zásadní vědecké průlomy, mnozí jeho kolegové jsou přesvědčeni, že obě práce otevírají Lucu Montagnierovi dokořán dveře neurologických, případně psychiatrických klinik. Samozřejmě jako pacientovi a nikoli jako vědci či lékaři.Salusa 17/1

17. ledna 2011 v 15:15 Channeling
Salusa

Salusa, 17 január, 2011

Nový rok už je v plnom prúde a prídu v ňom mnohé udalosti, ktoré vás budú zamestnávať, nakoľko zmeny budú naďalej pokračovať. V rámci všetkého diania bude jasné, že máte dočinenia s poslednými pokusmi temných udržať si vládu. Temní nezmenia vašu budúcnosť alebo váš osud vzostúpiť, ktorý je zaistený. Stane sa to, že udalosti riadené temnými, ukážu ich ľahostajnosť voči ľudskému životu a ľudským právam. To spôsobí, že sa viac ľudí pripojí ku Svetlu. Preto neustále sa zvyšujúca úroveň vedomia zaistí, že budete chápať, čo sa deje a reagovať na to. Odporúčame vám, aby ste zostali koncentrovaní na pozitívny výsledok, čím pomáhate svojou troškou zabezpečiť ukončenie všetkých aktivít, ktoré vás mätú a brzdia váš vývoj.