Prosinec 2011

přání

24. prosince 2011 v 6:50 Pro pohlazení dušičky
Ať je pro Tebe rok 2012 rokem Lásky, ať prožíváš Vánoce každý den v roce, staň se stromečkem a najdi pod svými větvemi dar nejcennější ... své srdce! A nečekej na nějaké datum, den, hodinu neb jak píše Osho:

Není potřeba čekat na nějaký zvláštní svátek nebo oficiální příležitost, na slunečný den bez mráčku.
Skutečná oslava vychází z radosti prožívané hluboko uvnitř a přetékající ven, přetéká písní, tancem a smíchem - a slzami vděčnosti.
Nezdržuj se plánováním večírku do svého kalendáře. Rozpusť si vlasy, sundej si boty a začni se cákat v kalužích právě teď. Ten večírek je všude kolem tebe v každičkém okamžiku.
Osho

Přeji kouzelné Tady a Teď ... Wan


Zvukové vibrace Vzestupu - Mistr Buddha

21. prosince 2011 v 20:57 Channeling
Přijala Natalie Glasson, 27-11-11

Posílám nejhlubší lásku všem duším na Zemi. Ctím Vás jako jednotlivce i jako spojenou duši lidstva, žijícího na Matce Zemi. V této době jsem v klidu a vysílám z mé duše krásné a harmonické zvuky, a nechávám je pronikat Zemí a energiemi vesmíru Stvořitele. Moje zvukové vibrace v nich udržují velkou podporu a lásku, a také všechny rady, které budete v této době potřebovat. Nechte se vykoupat ve zvuku mých vibrací a léčte a povznášejte své energie na vyšší rychlost světla. Přeji si, abyste věděli, že mnozí z vás můžete přijít a připojit se ke mně ve spánku či v meditaci, abyste se sjednotili s energiemi, které představuji a které vám předávám z těch rychlejších vibrací světla Stvořitele. Společně se můžeme radovat a pobýt v krásných zvucích Stvořitele. Prostě mně požádejte, abych přišel a propojil se s vašimi energiemi, a požádejte mně, abych vás vzal do mého ašramu, abyste se tam mohli vykoupat ve zvukových vibracích vzestupu.

Zvuk je v této době velmi důležitý, jak se přibližujeme k vyvrcholení energetických změn.

Ozvěna

10. prosince 2011 v 16:32 | zasláno e-mailem od Danča |  Citáty a Moudra
Chlapec se procházel v horách se svým otcem . Najednou klopýtl ,
spadl , udeřil se a zakřičel : " aaaaaa !" Vedle bolesti zaslechl z hor hlas ,
který zopakoval : " aaaaaa !" Ze zvědavosti se zeptal: " Kdo jsi?" A dostal
odpověď : "Kdo jsi? " Pak zakřičel : "Já ta slyším ! Kdo ale jsi?" A
hlas odpověděl: "Já tě slyším ! Kdo ale jsi?" Rozzlobený chlapec znovu
zakřičel : " Hlupáku !" A dostal odpověď : " Hlupáku !" Tehdy se chlapec
podíval na svého otce a zeptal se : "Tati , co se děje ?" Otec se usmál a
řekl: " Synu můj, teď pozorně poslouchej .

" A pak muž zakřičel : " Ty jsi nejlepší! " Hlas odpověděl:" Ty jsi
nejlepší! " Dítě bylo překvapené a nerozumělo . Tak mu otec vysvětlil :
"Lidé to nazývají ozvěna , ale ve skutečnosti je to ŽIVOT . Život - jako
ozvěna , ti vrací to , co ty řekneš , nebo uděláš . Život není nic
jiné než odraz našich činů. Pokud si ty přeješ více lásky na světě , musíš
vytvořit více lásky v tvém srdci . Pokud chceš , aby tě lidé
respektovali , musíš ty respektovat je . Toto je princip , který je třeba
vložit do všeho v životě . Život ti vrací to, co si dal ty jemu.
Náš život - to je zrcadlo nás samotných ...

Hopi - strava

8. prosince 2011 v 6:57 Úvahy

Roy Littlesun - stařešina kmene Hopi

Poselství Hopiů - Duchovní cesta stravování

royHopiové, Poslové Dávného vědění, jsou jedním z původních národů Severní Ameriky. Tím, že žili většinou vysoko v horách, v nehostinných podmínkách, byli relativně dlouho nedotčeni těžkou rukou industrializované civilizace bílého člověka.
V posledních staletích však neúprosná expanze pronikla až na jejich území a od té doby byli krutě "zkoušeni" novodobými kolonizátory. Mužové a ženy bezdůvodně oddělováni a týráni, děti odváděny na převýchovu do bělošských škol. Těch málo, kteří přežili, nesou přesto přesevšechno dávné poselství. V tomto článku promlouvá Roy Littlesun (75 let), který byl v mládí adoptován stařešinou kmene Hopiů, Titem Quomayumptewa.
O Hopiích je známo, že se těší výbornému zdraví a dožívají se vysokého věku. Vám je 75 let a jste jak fyzicky tak mentálně velmi vitální. Je v tom nějaký fígl?
Naše tradice I praktické žití říká, že kvalita našeho života a světa odvisí od kvality naší krve. Neboli to, co jíme a jak to jíme tvoří a ovlivňuje kvalitu naší krve a od té potom odvisí náš způsob vnímání, prožívání a tvoření světa.

Úklid v hlavě

4. prosince 2011 v 12:55 Duchovní růst

Uklízejte si i ve své hlavě

25. 10. 2011 v 07:10 | Napsal(a):
Své tělo omýváme vodou a dalšími kosmetickými výrobky, aby bylo čisté a voňavé. Jaké jsou však naše myšlenky? Také jsou voňavé? I vlasy si několikrát denně překontrolujeme a učísneme. Ale co naše myšlenky, učešeme je alespoň jednou denně?
Také se staráme o náš byt či dům či zahrádku. Přerovnáváme, smýčíme, vyhazujeme a nosíme nové krásné a užitečné věci, sázíme nové kytičky a zaléváme je. Jak se ale chováme ke svým myšlenkám? Uvědomujeme si je vůbec? Tříbíme je, nepotřebné dáváme pryč a přinášíme nové, o které láskyplně pečujeme? Zacházíme se svojí myslí jako s naší zahrádkou, kde si pěstujeme a zaléváme jen to, co nám dává radost nebo naopak stále dokola hnojíme plevel?
Většinou si všechny své staré myšlenky necháváme ve své mysli a dáváme jim možnost, aby nám tam hrály stejnou písničku stále dokola. Zaléváme je každý den od rána do večera a ony bobtnají a bobtnají, až nám přijde, že to ony mají nad námi moc a ne naopak. Jsme to však skutečně my, kdo své myšlenky dokáže ovládat a co víc - může je přímo milovat, radovat se z nich a díky nim si utvářet život podle svých představ.