Leden 2012

KRYON - Proces

20. ledna 2012 v 9:48 Channeling

Tento živý channelling byl předán v Laguna Hills, stát Kalifornie, 4. prosince 2011
Na pomoc čtenářům byl tento channelling upraven [Leem a Kryonem] s cílem poskytnout jasnější porozumění. Často se stává, že živý channelling má v sobě energii nesoucí druh komunikace, kterou tištěné stránky přenášet nemohou. Užijte si tedy toto rozšířené poselství sdělené v Laguna Hills, 4. prosince 2011.
--------------------------------------------------------------------------------
Zdravím vás, moji drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Co by vedlo lidské bytosti, aby seděly na takovém místě jako je toto? Zamyslete se na okamžik... aby se staly natolik vícerozměrnými (multidimenzionálními), že by uslyšely slova z druhé strany opony? Ovšemže by se našli takoví, kteří by vás pokládali za blázny za to, že tady jste, a já vám na to odpovím, staré duše: není to doktrína; není to systém víry; je to absolutní poznání boží lásky. Toho, kde je domov a co je pravda. Je to poznání, že je ve vás jiskra Stvořitele, kterou nelze popřít. Odborníci tvrdí, že 85 procent lidí na této planetě věří v posmrtný život. Pokud mají pravdu a je tomu tak, musí to být více než jen zbožné přání, ne? Co když jde o intuici?
Co se stane, až zemřete? Odpověď, staré duše, je tatáž jako vždy, když jste zemřeli předtím. Tato pravda je skrytá, jak by tomu mělo být. Tato tajemství opravdu nejsou k mání, jak by tomu mělo být. Neboť zkouškou pro vás je zjistit, kým jste. Bylo tomu tak vždy a je ironií, že staří lidé jsou častými hledači této pravdy, jen aby ji měli tak prchavou, tak prchavou.

Rok 2012

11. ledna 2012 v 19:07 Duchovní růst

Tak jsme konečně v očekávaném roce 2012. Asi jste zjistili, že jste již nyní připravováni na Velký jarní úklid svého života, a tak můžete mít pocit, že už sebou nechcete dále vláčet všechny ty věci, které Vás obtěžují, jako je práce, nedobré vztahy a všelijaké životní situace. Chtěli byste skutečně cítit a vnímat jen to dobré, i kdyby to znamenalo veliký skok do neznáma, kde nemáte ponětí, co se bude odehrávat. A I když to jistě znamená pro mnohé z Vás spoustu změn, skýtá tento rok mnohem silnější naléhavost, a proto je čas jednat, měnit, přesouvat a opouštět staré věci.Vidíme stále hlouběji do naší duše a nalézáme sílu a odvahu, a proto děláme to, o čem víme, že udělat máme. Pro některé to může znamenat, že na své cestě mnohé odloží, ale tak je to vpořádku. Vznikne tím prázdný prostor, který bude naplněn něčím novým, co bude v souladu s tím, kým skutečně jste. Veškeré tyto události jsou jako magnet, který Vás řídí správným směrem. Stejně tak, jako rádio potřebuje tu správnou frekvenci pro čistý signál, tak I my budeme vtaženi
do své správné frekvence.

Cokoliv jiného nebudeme cítit "dobře". Vše, co se nám tedy dělo do této doby, se nyní posune na vyšší úroveň. Tam, kde jsme otáleli a přemlouvali sami sebe, nyní budeme rozhodní. Budeme na dálnici, po které pojedeme stále rovně. Mnozí z nás budou touto cestou nadšeni, i když nebudou vědět, kam že vlastně vede a co přesně dělají, jen budou vědět zcela jasně, že míří správným směrem.

Archanděl Michael - Zlatá stezka: Po duhovém mostě do vyššího vědomí

10. ledna 2012 v 21:47 Channeling


Milovaná Rodino Světla, na konci tohoto roku 2011 a na začátku významného roku 2012 jsme velice rádi, že vás můžeme uvítat na stezce Boha! Tak říkáme posledním krokům na vaší stezce k vyššímu vědomí a Božské lásce na planetě Zemi. Zlatá stezka se otevřela 11/11/11, kdy se Země a vše co je na ní, sladilo s kosmickou bránou, která se otevře mezi 12/12/12 a 21/12/12 v tomto roce.
Milovaní, toto je mimořádná doba, na toto jsme se společně připravovali po mnoho, mnoho let. Říkáme tomu "vrchol příležitosti", kdy se všechny sny a vize seskupují, aby otevřely novou stezku bytí na všech úrovních kosmu. A Země je ohniskem tohoto posunu, protože vstupuje do zlatého světla kosmického Kristova vědomí, a tak se otevírá svému osudu jako předloha nebo design pro budoucí "Zlatou růžovou galaxii", protože tím co vznikne, bude Zlatá růže v centru kosmického lotosu světla.
Ale to přinese budoucnost, stezka po roce 2013, až se Země otevře svému osudu. V tomto roce 2012 otevřete duhový most a vstoupíte do šesté a sedmé dimenze vyššího vědomí. Ve lví bráně v srpnu budete připraveni dosáhnout osmé a deváté dimenze, kde vstoupíte do vědomí "pozemského opatrovníka světelného shromáždění", těch, kteří udržují planetu ve světle a vedou a určují její budoucí kurz a manifestují nové struktury a vzorce.

Pro lepší sladění se s transformačními změnami naší planety

2. ledna 2012 v 18:22
Když natáhnete ruce před sebe, levou dlaň obrátíte k zemi a dlaň pravé ruky směrem vzhůru k nebi, začnou prakticky okamžitě do oblasti energetické zóny prstů rukou sestupovat velmi zvláštní energie. Tyto energie se formují do tvaru malé pyramidy energeticky prostupující skrz na skrz rukama.

Pyramida prostupující levou dlaň ruky míří hrotem směrem k zemi a pyramida prostupující dlaň pravé ruky míří hrotem směrem k nebi. V tom okamžiku se v energetické zóně před tělem na úrovni čtvrté čakry počnou aktivovat receptory, které umožní asimilovat emitované energie. Tento postup umožňuje podstatným způsobem urychlovat aurální frekvenci lidské bytosti a tím se lépe sladit s transformačními změnami naší planety.


( Zdroj :http://www.matrix-2001.cz /Tajemství And a jezera Titicaca )