Srpen 2012

AA Michael - OHLÉDNUTÍ ZA TÍM NEJLEPŠÍM Z UČENÍ ARCHANDĚLA MICHAELA

22. srpna 2012 v 19:55 Channeling

Poselství Archanděla Michaela, Červenec 2012
Přijala Ronna Herman

Milovaní mistři, je naprosto klíčové, abyste porozuměli jednotlivým fázím, kterými procházíte, i těm, které vás s největší pravděpodobností čekají. Procházíte převratným obdobím vývojové transformace a je čas, abyste se zamysleli nad svými "duchovními plány". Vyvíjíte se, už nejste v "procesu probuzení" žádní začátečníci, a postupně přijímáte svou roli jako plnohodnotní učedníci na Cestě. Jsou vám udělovány mnohé Božské výjimky, jako budoucí Světlonoši máte k dispozici více podpory a pomoci, než kdy dříve. V minulosti jsme vám vysvětlili, že je čas propojit "emocionální podstatu Ducha" s "Duchovním rozumem". Vaše emocionální a mentální tělo musí získat více znalostí a rozšířit vaše vědomí, abyste dosáhli úspěchu ve své snaze propojit, vyrovnat a harmonizovat své fyzické, emocionální a mentální tělo a zároveň přijmout mnohé části své NadDuše. Rádi bychom vám teď zopakovali některá učení z minulosti, a v dalších pravidelných zprávách vám odkryjeme další důležitá moudra.

SVĚTELNÉ FREKVENCE VĚDĚNÍ SE STÁVAJÍ SVĚTLEM MOUDROSTI:


VĚDĚNÍ = SVĚTLO OSOBNOSTI
MOUDROST = SVĚTLO DUŠE
INTUICE = SVĚTLO SRDCE


Podstata čistého Světla obsahuje vesmírnou inteligenci. Toto Světlo se láme do vícero Paprsků Vědomí Stvořitele. Veškeré stvoření je projevením Nejvyššího Stvořitele v neomezených možnostech a formách. Každý z vás je jednou z těchto forem. Musíte se naučit soustředit na svůj vnitřní svět, na útočiště své Duše.

Rozhovor s Inelií Benz - přepis z videa

22. srpna 2012 v 19:36 | E |  Duchovní růst
Inelia rozhovor

Narodila ses v Chile?

Ano.

Přestěhovali jsme se do Nottinghamu v UK. Tam jsem vyrostla. Potom jsem se přestěhovala do Irska, na 9 let, tam jsem dostudovala na fakultě. Potom jsem se na několik let, jako dospělá, vrátila do Chile, urovnat nějaký rodinný majetek. Potom jsem šla bydlet do Španělska, pak zase zpět do Anglie a teď už jsem 6 let v USA.

Pokud bychom vzali nějakého člověka na Zemi, normálně by tam byla duše, nebo něco jako Božská jiskra, vstupující na časoprostorovou linii. Vycházející z úplné Jednoty na období možná 1000 životů, vyvíjejícího se v jedince, v bytost oddělenou od Jednoty. Teď tady na Zemi vidíme mnoho lidí, kteří prošli své dráhy na jiných planetách, a teď se inkarnovali na Zem, aby zažili tyto zajímavé věci. Sebe bych takto ale nepopsala, neboť já jsem přišla přímo, bez jakéhokoliv vývoje, do tohoto stavu, abych mohla vykonat konkrétní práci na této planete, právě teď. A jen co ji vykonám, individualita - osoba, kterou tady vidíte, nebude více existovat. Takže tady neplatí koncept osoby, nebo duše.

Do časoprostoru, do matrixu jsem vešla půl hodiny před mým narozením. Moji celou prvotní dráhou, která stále trvá, je učení se fungování v rámci individuálního "pozorovacího" bodu, individuálního těla v časoprostoru lineárním způsobem a vyrovnáváním se s tím. S takovýmto fungováním, protože to je cílem té práce. Mým úkolem je tedy nejdříve se naučit, jak to dělat.


To muselo byt nesmírně náročné, přijit sem, odnikud a ze žádné doby, přímo, aby ses stala mladým děvčetem na této zvláštní planetě Zemi, bez jakéhokoliv návodu?

Ano, byla to výzva. A hlavní výzvou byly reakce ostatních, okolí. Například, přišla jsem s jistými nástroji, dokázala jsem si stáhnout informace, pokud jsem něčemu nerozuměla, normálně jsem se uměla napojit na kolektivní vědomí a stáhnout si to. Podle jedné z mých tet jsem mluvila perfektně španělsky, nemela jsem ani chilsky přízvuk, když jsem měla 9 měsíců. Což ji totálně vykolejilo, ale zdá se, že si toho nikdo jiný nevšiml. A to jen proto, poněvadž jsem se pokoušela pochopit, co říkají lidé, co chtějí říct. Tak jsem si jednoduše stáhla jejich jazyk a použila ho. Bohužel s jazyky už to ale neumím. To je jedna z věcí, které už neumím. Ale jiné věci umím a myslím, že v průběhu mého růstu byly tyto schopnosti součástí toho, jak to funguje. Když jsem něco potřebovala, získala jsem to. Ale pokud něco dělám jen tak, protože mě to zajímá, ale nepotřebuji to, tak to nedokážu.Jinými slovy, stáhneš si program, který potřebuješ ke své práci. Ale jestliže je to jen ze zvědavosti, nefunguje to?

Ano.

Vzpomínáš, jak jsi mi nedávno vyprávěla, jak perfektně jsi mluvila portugalsky, jindy zase rusky a ani sis to neuvědomila?

Ano, podle mě jsem mluvila anglicky. Podle ostatních svědků jsem mluvila tím druhým jazykem. Ale podle mě jsem mluvila anglicky Usmívající se Nebylo to vědomě.

Jednou s jedním velmi nemocným, byl smrtelně nemocný. To bylo poprvé, co se to objevilo. S ním jsem se hodiny bavila portugalsky a neměla jsem o tom ani ponětí. Jindy zase lidé přišli pro radu, nebo pomoc…naposledy to bylo jednoduché, bylo to v metru v Madridu, někdo, kdo zabloudil. Tak jsem těm lidem šla pomoct. Ukázala jsem jim trasy, mapy. Kam mají jit , popřála šťastnou cestu, dala sbohem, otočila jsem se a osoba, která byla se mnou, říká: kdo tě učil rusky???? Věděla jsi, že umíš rusky? A já na to: Ne Usmívající se, vůbec.

Reinkarnace?

14. srpna 2012 v 20:57 Záhady kolem nás

Chlapec se vzpomínkami mrtvého: Zabili mě ve válce!

Chlapec se vzpomínkami mrtvého: Zabili mě ve válce!

Jednadvacetiletý pilot James M. Huston byl sestřelen 3. března 1945 při svém padesátém letu. Měla to být jeho poslední akce před návratem do vlasti. Shořel na popel, ale přesto se nakonec domů vrátil. Jenže úplně jinak, než si představoval...

Jméno James M. Huston by nejspíš za pár let upadlo úplně v zapomnění, nebýt jednoho současného malého kluka.

James Leininger se už od útlého dětství nezajímal o nic jiného než o letadla. Bylo tedy logické, že táta Bruce vzal dvouletého prcka do Dallaského leteckého muzea. Mrňous se hned začal ochomýtat okolo prvního letadla, poklepával přitom na kola a podvozek. Na otázku, co dělá, odpovídal: "Předletovou kontrolu, přece!" Pak u něj propukly noční můry.

Letadlo hoří! Chlapec umírá!

"Letadlo hoří a padá! Chlapec se nemůže dostat ven!" budil se hrůzou ze spaní. "Když jsem se ho zeptala, který chlapec, odpovídal - To jsem já!" vzpomíná maminka Andrea. Zpočátku si rodiče mysleli, že jde o klasické dětské úzkostné sny, postupem času však začali tušit, že je za nimi něco mnohem víc.
Třeba když koupili Jamesovi model letadla a maminka mu na něm ukazovala, kde nese bomby. "Mami, tohle není bomba, ale přídavná palivová nádrž," opravoval ji tříletý James. A noční můry se stupňovaly. Když je míval až čtyřikrát do týdne, rozhodla se máma zajít s ním k psychologovi. Ten poradil, ať si s chlapcem o jeho vzpomínkách - skutečných nebo domnělých - co nejvíc povídají. Pomohlo to. Noční můry se zmírnily, zato se začaly vynořovat vzpomínky z minulého života. Paměť se chlapci vracela zejména v polospánku.
Jamesové: Huston a Leininger
James Huston a James Leininger
Foto: personalityspirituality.net

Kamarádi ještě žijí

Malý James vzpomínal, že létal na letadle typu Corsair, které Japonci trefili do motoru. "Ta letadla měla pořád díry v kolech," stěžoval si. Piloti i historikové rodičům potvrdili, že corsairy opravdu mívaly problémy s koly kvůli neúměrné zátěži při přistávání.
Později si James vzpomněl na jméno své letadlové lodi - Natoma - a také na kamaráda Jacka Larsona. Když jeho táta zjistil, že loď skutečně existovala a že veterán jménem Jack Larson žije v americkém státě Arkansas, byl to pro něj šok. "Kdyby se to nestalo mně samotnému, nevěřil bych tomu. Náš další krok jasný - jdeme navštívit Jacka," vzpomíná.
U veterána teprve čekalo Bruceho překvapení - James poznal na fotografiích z války své bývalé kolegy letce! A Jack si vzpomněl, že jediný sestřelený v onen osudný den byl v bojích nad Iwo Jimou jeho kamarád James M. Huston. "Zasáhli ho do přední části, v oblasti motoru. Celé letadlo začalo okamžitě hořet," potvrdil stařec chlapcovy vzpomínky.

Krutá sestra a staří kamarádi

Brucemu se nakonec podařilo najít i pilotovu sestru Anne. Také u ní připravil James všem malé překvapení: "To je Anne, má nejstarší sestra," vykřikl, sotva starou dámu uviděl. A rozpomněl se, že jí kdysi přezdíval Ruth, protože na něj byla drzá (z anglického slova brute), což Anne potvrdila. "Je to opravdu zvláštní, ví o mně spoustu věcí, i ty nejmenší detaily," přiznala zaskočená paní.
James Leininger s Anne
James Leininger s Anne
Foto: 123people.com
Vše vyvrcholilo v září 2004, kdy vzal otec Jamese na sraz veteránů, kteří sloužili na letadlové lodi Natoma. Některé z nich chlapec poznal i po šedesáti letech. "Ale hodně zestárli," podotkl smutně. V té chvíli už nikdo nepochyboval o tom, malý James Leininger je skutečně James Huston, který zahynul ve druhé světové válce.

Pravda, nebo výmysl?

James Leininger pomalu dorůstá do věku, v němž jeho jmenovec padl. Se svými vzpomínkami i nočními můrami se už dávno vyrovnal, ale přesto zůstal trochu jiný. Někdy mu přijdou samy na jazyk staromódní obraty, které už dnes nikdo nepoužívá. A hodně se zajímá o historii...

zdroj: reversespins.com, soulsurvivor-book.com