Září 2012

KRYON - Otevírání srdce

12. září 2012 v 23:02 Channeling
Kryon prostřednictvím Barbary Bessen v listopadu 2006

Zdravím vás, milí přátelé, jsem Kryon z Magnetické služby. Dnes jsem přišel, abych svou rodinu, kterou tolik miluji, posunul blíž k srdci. Dnes budu hovořit ke svým milovaným členům rodiny o tom, co je tak důležité, že bych to nejraději zakřičel: Otevřte své srdce Lásce Všeho-co-existuje, kvůli které jste se sem inkarnovali. Otevřte své srdce Zemi, s níž jste úzce spojeni, otevřte své srdce lidem na této nádherné planetě. Nejprve však otevřte srdce sami sobě, abyste mohli milovat sebe samé. To je začátek dokonalého otevírání vaší schopnosti milovat, přijetí vlastního bytí, života tady a teď na této nádherné planetě Zemi. S tím je též spojeno přijímání všeho, co se děje nebo událo ve tvém životě. Neboť vše si tvoříš ty sám, nikdo jiný.

Chtěl bych tě poprosit, milý člověče, kdykoli budeš číst tato slova, aby ses zcela ponořil do naší komunikace. Vím, kdy, kde a kdo teď čte tyto řádky a já jsem teď tady, abych s tebou, s tvým komplexním Já, pracoval.

Chtěl bych znovu zopakovat, že to nejsou jen slova, která ti Kryon posílá při četbě těchto řádků, ale že je to i energie, která teď k tobě proudí a pomáhá ti, abys udělal další krok a zpracoval to, co nyní potřebuješ a mohl to propustit. Otevřít další kousek sebe, abys mohl dál projasňovat své lidské bytí, rozvibrovávat své emocionální tělo a dál propouštět staré vzorce, které tě ještě svazují. Jsou to zážitky ze starých dob, z minulosti, jež ti brání, abys získal svou sílu. Po dobu čtení tohoto textu vstupuješ do energie našeho setkání, ve které můžeš pobýt i určitou dobu poté. Je to jako bublina vysoce koncentrované stvořitelské lásky, do které se noříš a která ti pomáhá udělat další krok ke tvému srdci a projasňování. Dnes ti chceme pomoct otevřít srdce. Nejlepší bude, vyhledáš-li si příjemné a klidné místo, pohodlně se opřeš a jednoduše "to" necháš na sebe působit.