Prosinec 2012

Pf 2013

21. prosince 2012 v 21:54 | Wan |  Ostatní
Přemýšlím, co vám popřát? Můžeme přát, co chceme, ale lidé sami jsou tvůrci své reality. Jedna věc ale funguje....
Když v někom vidíme ten nejvyšší potenciál, podporujeme tím u něho tuto manifestaci. Takže já vás vidím jako krásné a osvícené bytosti, jako ztělesněnou radost ... hmm a zbytek si koupíte v obchodě :-))

Požehnaný Nový Rok 2013, kouzelné Vánoce a nekončící radost z Bytí ...


Kryon - Instrukce pro Staré Duše

17. prosince 2012 v 23:06 Channeling
Tento živý channeling byl předán prostřednictvím Lee Carrolla při 11. Kryonově plavbě Hawaii
- pátek 17.08.2012, Jedná se o poslední, čtvrtý záznam z této plavby


Zdravím vás, drazí! Já jsem Kryon z Magnetické služby.

Proces channelingu není tak neobvyklý. Ale je potřeba jej procvičovat. A z našich rtů zní povzbuzení k tomu, abyste tak činili vy všichni. A můžete to přejmenovat, pokud chcete, aby to možná pro vás ztratilo některá "stigmata" podivnosti a zvláštnosti. Lidská Bytost ustoupí stranou a dovolí splynutí, při kterém vstoupí a hovoří Vyšší Já a Zdroj Stvoření.

V těchto několika minutách bych rád předal instrukce Starým Duším, které poslouchají v této místnosti i mimo ni, a těm, které toto budou číst. Instrukce, které jsou minimální.

První je tato: Naučte se channelovat… pro sebe. Staré Duše, Nová energie, která přichází na tuto planetu, umožňuje, aby se toto dělo nádherným způsobem, i když to nikdy nebudete dělat před jinými, ale ve svém vlastním čase a svým vlastním způsobem - dokonce i během meditace. Vezměte tu fyzickou osobu, o které věříte, že jste to VY, a svou celistvou božskost a na okamžik je oddělte.Vezměte tu vaši část, která vždy byla vaším Já ve 3D, a posaďte ji dočasně na zadní sedadlo za Vaše Já, které je Vyšší - Já, které je božské, a které je odjinud. A když se toto začne dít, obdržíte nejen informace, drazí, ale začnete dostávat i potvrzení. A toto potvrzení vás ovlivní osobně - zvýší váš vnitřní klid, o kterém jsme vám říkali, že jej můžete mít. A to je channeling. Nazývejte to jakkoli chcete, ale v těch okamžicích budete vědět, že to, že jste se oddělili, je vhodné.

Uvnitř Lidské Bytosti jsou ve skutečnosti tři energie, o kterých jsme již dříve hovořili, a toto jsou pouze dvě z nich. Většina z těch, kteří jsou na planetě, v systému, který nazýváte náboženství, zná také Trojici - vědí, že lidé mají víc než pouze fyzickou část. Říkáme teď, abyste uchopili to, co si myslíte, že jste, a na okamžik to oddělili, aby mohlo proudit to, co není jen informací, ale je to i vaší kvantovou částí, která potvrzuje vaše Já.

Je čas, abyste usedli s Bohem a ucítili ruku, která se k vám natahuje skrze závoj, na okamžik se spojí s vaší a říká, že si zasloužíte tu být, a že vše, co se vám stalo, je vhodné, správné, jedinečné a Bohem požehnané... Že pro Starou Duši není žádný úkol příliš těžký, ale někteří z vás trvali na tom, co je obtížnější, kvůli tomu, o čem jsme hovořili již dříve - totiž že "železo ostří železo". A někteří z vás možná velmi nedávno opakovaně cítili do ruda rozpálenou kovadlinu, když byli tvarováni do podoby Mistra. A můžete říct: "Kryone, já nejsem Mistr. Necítím se jako Mistr, jsem jen člověk, který se snaží vypořádat se svým životem." A já říkám: "Ó, jsi nepoměrně víc." Nevidíte to, co vidíme my. To, co se děje v tomto tvém životě, drahá Lidská Bytosti, ovlivní všechno, co se týká tebe a tvé duše od teď už navždy. Čemu dovolíš, aby se stalo součástí tvých Akášických atributů v tuto dobu, tě bude tvořit navěky.

Vše je optimálně k dispozici

16. prosince 2012 v 18:56 Duchovní růst

Kryon v channellingu " Pravda je" píše:
Mohlo by to být taky tak, že se člověk, který se hluboko ve svém srdci změnil a nenechává se ovlivňovat děním na pozemském hřišti, žije ve svém vlastním světě? To by asi byl velmi slunečný, mírumilovný a nádherný rok 2012.

Přemýšlejte o tom trochu. Stojí za to procítit tento myšlenkový pochod. Pak by to totiž znamenalo, že vše je optimálně k dispozici a vzniká teprve tehdy, kdy to pozorovatel aktivuje. Neboť to, na co se zaměříš, ovládá Tvůj život.


"Vše je optimálně k dispozici" toť rajská hudba pro můj sluch a dále
"Na co se zaměříš, ovládá Tvůj život" …. A na co se tedy ZAMĚŘÍM ?

No na své Srdce, do svého Srdce, tam je ten chrám blaženosti a potom je, jak píše Kryon
" Vše optimálně k dispozici! "

Mysl, která neustále ráda něco analyzuje, dostane za úkol, vymyslet co na oběd, kouknout na teploměr a vybrat správné teplé oblečení apod., nenechám ji přece kazit optimální dispozice na mém pozemském hřišti:-))

Mysl dělá život složitý, srdce NE! Příjmejte život a Důvěřujte mu....

Naše milá Ega

13. prosince 2012 v 10:24 Duchovní růst
Čím více světla = Lásky námi proudí, tím více Ego ztrácí své pozice, ale nenechme se mýlit.
Tento vysoce inteligentní nástroj nikdy nespí a podobně jako v šachové hře i on má mnoho úrovní obtížnosti, takže jakmile se staneme Lepšími, Ego přepne na výšší level.
Pak musíme být bdělí a ostražití, protože si většinou ani nevšimneme, že náš nástroj vede 1:0 :-))
Jeho metody = přebývání v minulosti nebo budoucnosti a zaměřování naší pozornosti směrem ven se stanou rafinovanější, jemnější a více naoko splývájí s naším směrem.
Dobrou pomocí jsou nám pak milující pohled směrem dovnitř, ven a dokonce i na náš 3D nástroj ... na naše Ego.
Je to hra a jakkoliv může být z 3D pohledu nepříjemná, jednou uvidíme celý její obraz a budeme tiše žasnout, jako dítě stojící před vánočním stromečkem, protože teprve až uschnou slzy pláče našeho nepochopení, teprve potom uvidíme dárečky pod stromem ŽIVOTA.


Google

4. prosince 2012 v 9:52 Ostatní


Víme, že Eckhart Tolle byl pozván do společnosti Google.
Ale víme taky, jak to v této společnosti funguje? Jak je to tam zařízeno, co je poskytováno pro zaměstnance a jakým způsobem se odvíjí celá spolupráce firmy?
Pro ty, kteří ještě neměli tu možnost video shlédnout, nabízíme rozhovor E.Tolleho s Bradleym Horowitzem, víceprezidentem společnosti Google. /na konci článku/

A zároveň přidáváme velmi zajímavou reportáž, spolu s odvážnou úvahou: mohly by takto vypadat firmy budoucnosti?


Na návštěvě v Googlu

Exkluzivní reportáž přímo z Googlu! Jak se žije lidem v Googlu? Tráví zaměstnanci většinu času tím, že jezdí po kancelářích na skateboardu a hrají kulečník? Berou vůbec lidi nad třicet? A ovládnou brzy celý svět?
Autor Robert Kiener

Je ráno těsně po deváté. Stojím v Silicon Valley před sídlem společnosti Google. Pod neskutečně modrou kalifornskou oblohou sleduji stovky googlerů, jak si říkají zaměstnanci společnosti, proudit do desetihektarového komplexu nízkých budov s pečlivě upraveným okolím. Mnozí mají na zádech batoh, jiní nesou v podpaží notebook, nebo ho dokonce mají otevřený před sebou. Jiní táhnou pytel špinavého prádla.

Na exkluzivní prohlídku do zákulisí firmy známé svou uzavřeností pozvalo Reader's Digest samo vedení Googlu. Výjimečně nám slíbilo možnost nahlédnout do Googleplexu a popovídat si se zaměstnanci. Už se těším, až budu schopen potvrdit nebo vyvrátit některé obecně rozšířené názory a fámy o společnosti, která se během třinácti let rozrostla z malého internetového vyhledávače na nadnárodní kolos zaměstnávající přes 32 000 lidí v 60 pobočkách po celém světě.