Březen 2013

Pokaždé, když se usměješ ...

24. března 2013 v 13:23 | Steve Rother |  Channeling
Pokaždé když se usměješ, přináší to srdeční energii nahoru skrz vaše oči a váš výraz a působí to na ostatní lidi, můžete navždy změnit jejich životy. Jste si vědomi toho, že v okamžiku, kdy se vaše ruka se dotýká jiné osoby, stáváte se malou částí této osoby, a ona osoba se stává malou částí vás. Nevyměňujete si jen atomy, ale můžete si vyměňovat i vibrační vzorce, když to děláte.

Energie v březnu

11. března 2013 v 14:49 Channeling

Energie v březnu 2013

Jakýkoliv měsíc, který začne odstoupením papeže, hospitalizací anglické královny a zahájením automatických škrtů pro vládu USA, slibuje, že bude zajímavý. Toto se odehrálo v prvních třech dnech března a bude to dlouhý měsíc.
V lednu jsme se přizpůsobovali energiím po roce 2012, unavení a poněkud rozčarovaní a zklamaní. V únoru jsme odhalili všechny blokády, které nás omezovaly, včetně našich vlastních zranění duše, karmických cyklů, partnerů, přesvědčení a toho, co odvádělo naši pozornost. Byl to tvrdý měsíc, protože jsme zpracovávali jednu záležitost za druhou. A teď máme březen a ten bude jednoznačně směsí šílenství a zmatku se spoustou pravdy, vhledů a potvrzení. Březen též obsahuje nejsilnější datum tohoto roku, 22. 3., které ohlašuje konec 3D (v tom smyslu, že skončí energie podporující 3D)
Už asi měsíc píši o tom, že rovnodennost 22. března je koncem 3D, což znamená konec 3D polarity a oddělenosti. Stále budeme ve třetí dimenzi, ale se snazším přístupem k nespočtu dimenzí a portálů. Závoje zmizely, nyní můžeme všechno vidět a být vším, bez jakýchkoliv omezení - kromě těch, jež na sebe uvalujeme sami. Papež a anglická královna představují mužskou a ženskou polaritu 3D. A před zmíněnou hospitalizací se mluvilo o tom, že účetnictví anglické královny prochází účetní prověrkou ze strany britské vlády, která zvažuje její odpojení od národního rozpočtu. Uvážíme-li, že Britské impérium je prodloužením Římského impéria (Londinium, nyní Londýn, bylo významným římským městem) a královna vlastní 1/6 pozemků na světě (ano, je to pravda), zatímco papež vlastní o něco méně (společně tedy vlastní necelou polovinu pozemků na světě), pak jsou možné dopady obrovské. A papežové nerezignují, naposledy se to stalo před 600 lety. Neexistují žádné náhody, tím spíše ne teď.