Energie v březnu

11. března 2013 v 14:49 |  Channeling

Energie v březnu 2013

Jakýkoliv měsíc, který začne odstoupením papeže, hospitalizací anglické královny a zahájením automatických škrtů pro vládu USA, slibuje, že bude zajímavý. Toto se odehrálo v prvních třech dnech března a bude to dlouhý měsíc.
V lednu jsme se přizpůsobovali energiím po roce 2012, unavení a poněkud rozčarovaní a zklamaní. V únoru jsme odhalili všechny blokády, které nás omezovaly, včetně našich vlastních zranění duše, karmických cyklů, partnerů, přesvědčení a toho, co odvádělo naši pozornost. Byl to tvrdý měsíc, protože jsme zpracovávali jednu záležitost za druhou. A teď máme březen a ten bude jednoznačně směsí šílenství a zmatku se spoustou pravdy, vhledů a potvrzení. Březen též obsahuje nejsilnější datum tohoto roku, 22. 3., které ohlašuje konec 3D (v tom smyslu, že skončí energie podporující 3D)
Už asi měsíc píši o tom, že rovnodennost 22. března je koncem 3D, což znamená konec 3D polarity a oddělenosti. Stále budeme ve třetí dimenzi, ale se snazším přístupem k nespočtu dimenzí a portálů. Závoje zmizely, nyní můžeme všechno vidět a být vším, bez jakýchkoliv omezení - kromě těch, jež na sebe uvalujeme sami. Papež a anglická královna představují mužskou a ženskou polaritu 3D. A před zmíněnou hospitalizací se mluvilo o tom, že účetnictví anglické královny prochází účetní prověrkou ze strany britské vlády, která zvažuje její odpojení od národního rozpočtu. Uvážíme-li, že Britské impérium je prodloužením Římského impéria (Londinium, nyní Londýn, bylo významným římským městem) a královna vlastní 1/6 pozemků na světě (ano, je to pravda), zatímco papež vlastní o něco méně (společně tedy vlastní necelou polovinu pozemků na světě), pak jsou možné dopady obrovské. A papežové nerezignují, naposledy se to stalo před 600 lety. Neexistují žádné náhody, tím spíše ne teď.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama