Mistr Hilarion - Poselství pro týden 10.8. – 17.8. 2014

12. srpna 2014 v 20:27 | Marlene Swetlishoff |  Channeling

Milovaní,

světelní pracovníci světa se často shromažďují a spojují, aby zrealizovali změny v energetickém poli obklopujícím Zemi. Každý přináší své mocné vize/záměry pokojného věta, aby tak potlačil a zbavil účinku chaotické, tápající a zmítající se energie, které se snaží přivést planetu zpět do nižších vibrací. To se nestane, protože planeta Země se přesouvá do další fáze vzestupu do světelných říší a vaše světlo je velmi potřeba, aby pomohlo synchronizovaně s pohybem Země tvořit novou vitalitu, mír a graciézní změny v rámci celého lidstva.

Svět, v němž žijete, je ve stádiu obnovy/vzkříšení a všechna jeho království a obyvatelé se potřebují na tuto událost naladit/napojit. Tím, kdo potřebuje zvýšit svou frekvenci a svou pozornost a vzpomenout si na svou vznešenost, je království lidí. Nechť ti, kteří jsou vědomí a probuzení, naslouchají v příštích týdnech svému srdci a s odvahou a silou následují vedení, jež dostanou.

Až nastane tato kosmická událost, srdce lidí se více otevřou a projeví se větší pocit sjednocení a jednoty. Tato pravda všechny povzbudí k tomu, aby spolupracovali v harmonii a míru. Když každý bude poslouchat pokyny své duše tím, že bude následovat vedení svého srdce, bude každý vědět, co dělat, až to bude třeba. Nejdůležitější je zůstat v kontaktu s přírodou. Několikrát denně stůjte bosi na zemi, pomůže vám to zůstat uzemnění a vyrovnaní. Jak už jsme říkali, je během těchto časů také přínosné nořit se každý den do vody. Klíčem k otevírání srdcí je zaměření se na radost, kterou vám dává každý nádherný/dokonalý detail v přírodě. Radost je stav bytí, který povznáší, inspiruje a přesahuje události z minula.

Každý z vás je vesmírem sám o sobě a tudíž může každý z vás tvořit realitu, po které nejvíc toužíte. Spíše než abyste se zaměřovali na všechno, co je ve světě podle zpravodajství špatné, zaměřte se na to, co chcete ve vašem světě prožívat a vidět. Všichni jste mocní tvůrci a je důležité, aby vaším záměrem bylo zůstat propojení s pobídkami vašeho srdce. Neposlouchejte ty, kteří intenzivně reagují na probíhající události a pochopte, že nejsou ještě spojeni se svými srdci. Neboť srdce je v této měnící se době kompasem. I nadále všem, kdo přijdou do okruhu vašeho vlivu, vědomě žehnejte z prostoru svého srdce. Společně, jako síly světla a lásky, tvoříte nový způsob bytí a konání.

Vstupujete do nové éry a to je pro všechny vzrušující a ta nejradostnější doba. Je čas navzájem oslavit všechno, co jste dokázali a povzbudit vaše sestry a bratry, kteří vystupují ze svých dřívějších omezení do rozvíjejícího se velkolepého obrazu. Pamatujte, že láska je největší síla ve vesmíru a že vesmír touží podpořit všechny a každého na planetě. Když každý z vás bude vděčný za všechno, co dostáváte, vesmír vám nestranně přinese více všeho dobrého. Spojte se tedy s vrozenou laskavostí, kterou jste, a sněte své sny, rozšiřujte svou vizi a odvažte se mít VELKÉ plány!

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2014 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Ivana M. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama