Výklad pro Norah Connor ...

25. srpna 2014 v 20:04 | Edgar Cayce |  Ostatní

Dva roky předtím, než Edgar Cayce zemřel, ho o výklad požádala Norah Connor, jednatřicetiletá vdova - chtěla znát, jaké povolání by měla vykonávat. "Ano," začal výklad, "máme zde záznamy - jaká talentovaná duše! Zde je duše, jež v sobě zahrnuje vše krásné a milé. Utrpení velmi očistilo její mysl. Přispělo k tomu, že začala více pomáhat druhým. Tato bytost by byla ideálním společníkem v rodinné škole - kde se dívky připravují na mateřství a kde se učí, jak pečovat o domov. To by měly být činnosti této bytosti."

"Za skutečných podmínek (2. světová válka) pracuj pro Červený kříž, neboť se můžeš pro mnohé stát takovou oporou, že si již nikdy nebudou stěžovat na svůj osud. Později pracuj jako lektorka, obory - hudba, umění, sociální vědy a dokonce politická ekonomie. Věnuj se činnosti, jež nějakým způsobem souvisí se vzděláváním dívek. Tvoje schopnosti jsou v tomto směru nadprůměrné. Nenech se ovlivnit, když se druzí vztekají - jednej v souladu s tím, co pokládáš za správné. Siř kolem sebe lásku a naději."

Výklad dále pokračuje popisem jejího minulého života jako manželky usedlíka v Americe. Zde se naučila starat
se o ženy a děti. Léčila muže zraněné v půtkách s indiány. "Poté pod jménem Anna Corphon, navzdory velmi těžkých podmínkám, se naučila nikoho neurážet a nenechávat se sama urazit. S takovými postoji nalezne každý klid duše. Dříve, než můžeme vnášet harmonii do života druhých, je nutné, abychom ji měli sami v sobě. Tato bytost ji našla, občas ji ztratí, avšak bude-li Mu důvěřovat, neunaví se konáním dobrých skutků.

Předtím tato bytost byla v Palestině v době, kdy Mistr chodil po Zemi. Byla mezi dětmi, které jím byly požehnány. Je v ní proto přítomna touha napodobit jeho smích, jeho starost a péči o druhé. Její jméno bylo Samantha a bylo oporou těm, kdož občas podléhali sobeckým tužbám."

( úryvek z knihy: EDGAR CAYCE - TAJEMSTVÍ REINKARNACE )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama