Květen 2015

Horoskop na období 1. – 7. 6. 2015

31. května 2015 v 19:52 | Petra Nel |  Horoskop

Nevinnost

Moji milí,
procházíme očistou z hlubin duše - duše-karmických nečistot. Představte si rybník, kde se na dně usadily nečistoty a vytvořily takové bláto. Sedí to na dně a rybník vypadá, že je čistý. Vy vstoupíte nebo skočíte do rybníku, a tím rozvíříte bláto ze dna, které se zvedne a dostane se na povrch a voda je najednou znečištěná. A vy si uvědomíte, jak je ten rybník špinavý, hnusný a začnete pociťovat negativní emoce …. začnete hodnotit: čistý - špinavý. To, co je ta špína, je vše vámi odsouzené, odmítané, nepřijaté z minulosti, vy jste tomu dali nálepku "špína", "nehodnota", "špatné" , "nechutné". Toto se vám vynořilo ze dna duše, abyste skrze sebe toto nechali projít a uvědomili si, že jste někdy dříve svým rozumem nebo emocí udělali z toho špínu svým odsouzením a druhé jste nadřadili (když něco odsoudím, pak opačné nadřadím). Tím jste si vytvořili karmu. Karma existuje jen v úrovni mysli a emocí, v rovině ducha neexistuje. Proto na zemi zůstává vše negativní, co vytvoříme nejdříve myšlenkou, a pak to prožijeme emocí. Mezi lidským (mysl a emoce) a duchem je ochranný obal - stráž se prahu, který nepropustí nic nečistého. Vždy se nečistota odrazí a vrací se na zem, dokud není očištěno a navráceno božské čistotě. Co to znamená? Bůh existuje pouze tehdy, pokud prožíváme. Jestli prožíváme negativně nebo pozitivně, to je na nás, na lidech, to pochází z lidské mysli a následně z emocí. To, co prožíváte, ať je to cokoliv, je jedna možnost z božského projevení, a když si v sobě ponechám vědomí, že skrze mě prochází vlny vědomí božství, že vše je od Boha, tím nesoudím a přijímám bezpodmínečně. S ničím se neztotožňuji, jen nechám projít bez soudu.

Tím nevytvářím karmu. Jak přišlo, tak zase odejde a již se nemusí opakovat, protože jsem tuto božskou možnost bez soudu přijala. Já sama zůstávám čista, neposkvrněná, i když mnou prošlo něco, co by lidský rozum považoval za negativní, a tímto postojem na mě nic neulpí, stále zůstávám čistá a neposkvrněná. Ať jsem odsoudila cokoliv, přitáhnu si to k sobě, abych to očistila novým postojem k tomu. Když to očistím svým prožitkem, odpuštěním, uvědoměním, uznáním, poděkováním, i ve mě nastává možnost projít skrze strážce prahu, protože není nic, čeho se bojím a co odsuzuji, jsem natolik čistá - ve ctnostech, abych byla připravena na propojení se s Duchem. Skrze strážce prahu projde jen čisté a nevinné, jen tak vstoupíte do království nebeského, jak v nebi, tak i ve svém nitru a život se stane radostným a lehkým. Budou vás čekat nové výzvy, ale úplně jiné …. jak žít v každodennosti své ctnosti, pravdivost, radost, bezpodmínečnost, hojnost, laskavost, ohleduplnost, oduševnělost a spoustu dalších. Budete tvořit svůj život z vyšší úrovně, který máte tímto snést na pozemskou úroveň. Skrze vás, váš život bude projevením božství na zemi. Tím bude snesen ráj na Zemi. A v této době, protože něco bylo naplněno, je velká podpora, aby mohlo projít větší množství lidí - lidského vědomí skrze strážce prahu a spojit se s Duchem.

Takto k vysvětlení z pozice kosmického vědomí, co se děje, proč a hlavně jak.
Působení právě velké konjunkce v Blížencích se dostává k vrcholu a naplní se úplňkem 2. 6.
Úplněk nastává Sluncem v Blížencích a Lunou ve Střelci: své vědomí, které je duální - v rozporu, zacílit v jeden směr. Nalezení, přiznání pravdy a víry. Střelec je cesta, která zná svůj cíl. Tak jako lukostřelec, který zaměřuje šíp na svůj cíl, se nesmí nechat rozptýlit ničím, co se děje kolen něho, musím být hluboce soustředěn (oddán) na svůj cíl. Jen tak projdete svou cestu a neztratíte se. Pondělí bude na jedné straně hodně zátěžové, Luna v konjunkci se Saturnem jsou povinnosti, zodpovědnost, práce , ale velká možnost velké pracovitosti a dotažení věcí do konce, udělat si pořádek. V úterý se Luna dostává do kvadratury s Neptunem, opozice s Merkurem a Marsem. Možnost právě ztracení se v rozporuplných myšlenkách, možnostech, emocí a nejasností plných závojů. Jen udržení se své pravdy a víry vás ponechá v jasnosti. Pravda a Moudrost je velmi jednoduchá - přímá.

Následně 3. 6. si sáhnete na svou dokonalost, čistotu a nevinnost. Možnost vyrovnat dualitu a nalézt třetí možnost - Alchymie - spojení duality. 5. 6. již to máme již za sebou a Venuše vstupuje do znamení Lva v harmonickém aspektu na Saturna, tak se začneme více radovat, tvořit a stabilizovat se. Z pozice lásky, radosti, potěšení a harmonie nás čekají krásné věci během června.

Přeji vám pevné světlo a víru v sobě. S láskou Petra Nel


Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.Bird Feeders

30. května 2015 v 3:36 | http://photography.nationalgeographic.com/ |  Pro pohlazení dušičky
Picture of a cormorant fisherman on a boat on the Li River, Xingping, China

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 24.5. - 31.5. 2015

27. května 2015 v 9:02 | Marlene Swetlishoff

Milovaní,
ve vnitřní části vaší bytosti probíhá hluboké zarovnávání. Mnozí z vás máte pocit, jakoby jste se vrátili zpátky do bodu nula a musíte znovu projít celým procesem očisty. Není tomu tak, a když pozorujete myšlenky, které k vám přicházejí, zjistíte, že tento specifický proud myšlenek přichází z dřívějších období vašeho života. Jakmile to začnete rozlišovat, budete je lépe sledovat a uvolňovat. U některých se jedná o vaše velmi hluboká zranění, která jste v tomto životě měli hluboce skryty a která jste si přinesli z dřívějších životů, aby byla právě v tomto životě vytažena na světlo a vyřešena. Nemusí to být příjemné, když procházíte tímto procesem, ale buďte ujištěni, že vám to přinese konečné vyřešení a že tímto náročným portálem brzy projdete. Snažte se v této době udržovat pozitivní soustředění, protože z pohledu vyšší perspektivy vaší duše se jedná o významný úspěch.

V době tohoto závěrečného čištění buďte k sobě mimořádně laskaví a ohleduplní. Žádejte nás o pomoc, abyste se udrželi ve vyšších vibracích a v zaměření na vyšší myšlenky, když v sobě pociťujete hustotu. Nyní již víte, co můžete vy osobně udělat pro to, abyste si pomohli dostat se přes toto období, protože již máte ve vašem osobním kufříku docela slušnou zásobu metod a nástrojů. Byli jste zde a dělali jste to již předtím - upamatujte se, co vám fungovalo a opět si tyto metody oživte. Buďte ujištěni, že nyní je na konci tohoto tunelu větší Světlo, než tomu bylo předtím. Vaše světelná rodina vás bezpodmínečně miluje a nesoudí vás; na každém z vás je, abyste ztělesňovali stejnou lásku, když chcete sami sebe pochopit. Někdy může být každý člověk svým nejhorším nepřítelem, a neúprosným soudcem. Rostete, drazí a dochází k posunu do většího uvědomění. To vše je v konečném výsledku dobré. Udržujte si tyto znalosti v srdci.

Udržujte si ducha tím, že si budete uvědomovat, že spirála života se přibližuje k vyššímu výsledku, než jste si zpočátku mysleli, že je vůbec možný. Když si dovolujete tuto zkušenost, tvoříte zázraky. Na hlubších úrovních vaší multidimenzionální podstaty jste učiteli, kteří poskytují své tvrdě získané znalosti, moudrost a zkušenosti druhým, napříč vesmírem. Na každého, kdo na této planetě prochází potížemi života, je ve všech časových liniích a dimenzích pohlíženo jako na hrdinu. Když se soustředíte na tady a teď, dále se zarovnáváte se svou opravdovou božskou podstatou a rozvíjí se více darů, které tomuto světu přinášíte a tyto dary ve svém potenciálu dozrávají. I když se může zdát, že jste zůstali stát, na vnitřních úrovních dochází k velkému pokroku, jak uvnitř vás dochází k dalšímu uzdravování.

Nalézání cesty v tomto bludišti je lehčí než kdy předtím, protože nyní si sebe ceníte za úsilí, které jste prokázali v této hře zvané život na fyzické planetě. Ve vašem nahlížení se mnohé změnilo a moudrost, kterou jste tím získali v tomto i v předchozích životech nyní ve vás vzkvétá. Nyní víte, že jste tvůrcem vaší reality a že se můžete zaměřit na jinou a lepší realitu, než v jaké jste žili a jakou jste zakoušeli předtím. Je zcela na vás, abyste se rozhodli, a určili si, jak má vypadat váš život. Vyšší aspekty vaší duše touží s vámi splynout a tato událost je očekávána s velkým vzrušením. Když se poddáte této proměně, která se ve vás odehrává, život na Zemi se stane lehčím.

Pomalu si začínáte uvědomovat, že váš život může být nádhernější, než jak jste si ho mohli vysnít
. Když se propojujete s vašim božským vnitřním dítětem, dlícím v prostoru vašeho posvátného srdce, vytváříte si život snů. Je to život naplněný radostí, mírem, uzdravováním, úspěchy a výsledky. Je na vás, jak rychle nebo pomalu to přinesete do své zkušenosti. Sedíte na sedadle řidiče a celý život pracuje s vámi a pro vás!

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Kde je teta Marta?

27. května 2015 v 8:59 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Cape Cod, Massachusetts, 22. dubna 2006

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby. Ach, jsou zde tací, kteří jsou tak cenní, a které tak dobře znám, ale kteří nevěří, že se toto opravdu děje. Potřebujete nějaké světelné záblesky, že? Potřebujete nějaké jiné způsoby poznání, že se vám na tomto místě osobně představuje interdimenzionální síla? No dobrá, záblesky jsou zde a pozvání je otevřeno, abyste je viděli.

Toto je vzácné místo. Je zde jakési energetické pole, které vás chce všechny prostoupit, jestliže mu to dovolíte. Jeho součástí je energie Kryonova doprovodu, alespoň jak tomu říkáte. Vlastně se jedná o nevhodné pojmenování. Je to VÁŠ doprovod, a když sedíme před lidmi, je pokaždé jiný. Často to je oslava lásky!

Informace, kterou vám dnes večer předkládáme, se může zdát některým z vás morbidní, a přesto je osvěžující, pro ty, kteří znají rozdíl toho, co skutečně říká. Chystáme se vám vyprávět o tom, co se děje právě teď. Zvykejte si na to spolu s tím, jak budeme pokračovat. Je to více než zvuk hlasu ve 3D v této místnosti. Naopak, odložíme stranou některá pravidla toho, co byste mohli nazvat 3D a umožníme některým z vás vidět barvy a světla. Dovolte, aby se to stalo mocným časem vašeho uvolnění. Ale ať je to čas mocného léčení.

Víte, proč jsem skutečně zde? Vše, co vám dnes večer povím, už znáte! Také víte, proč jsem skutečně tady. Ezotericky hovořím o tom, co je již ve vaší DNA. Mým skutečným úkolem dnes večer je vytvořit energii domova tak silnou, že zatímco vaši pozornost rozptylují informace, které vám předávám, můžete být uzdraveni! Rozptýleni 3D informacemi… rozptýleni od silného předsudku, který si nesete - od tzv. duality, která vám brání ve vašem vlastním mistrovství. Z tohoto rozptýlení pochází podstata vaší síly, kterou je mistrovství.

Někteří se ptají, proč můj partner ukazuje tak pobavený obličej ve světle vážnosti toho, co je před vámi. Jeho odpověď bude mojí odpovědí: že je těžké být zasmušilý, když jste v míru s vesmírem. Je těžké trápit se, když jste naplněni Boží láskou. V minulosti existovalo tolik šamanů, kteří byli vždy vážní, naplněni duchovnímu růstem ale ne moc zábavní. Je načase to změnit. My vám přinášíme vyrovnanou šamanskou energii! Smějte se a tančete s Bohem! Říkáme vám, že pracovník světla nové energie je posvátný jedinec, který spatřuje život, celý život, jako vzácný, radostný, vhodný, zábavný a smysluplný z pohledu toho, proč jste tady.

Na této planetě se zdá být tolik utrpení. Dokážete pracovat v rámci zkoušky, která je před vámi? Dokážete si nasadit brnění a štít posvátnosti a kráčet skrze utrpení, strach a zklamání z toho, co dělají jiní lidé, bez jejich posuzování nebo aniž byste ztratili kuráž? Čím více světla nesete, tím více uvidíte, co je na Zemi bolestné. Pouze mistři dokáží "vidět" tyto věci jako odpovídající v rámci schématu toho, proč jste tady. Je důležité, aby majáky nebyly při vyzařování světla zneklidněny bouří. Jinak by se staly zbytečnými.

Rádi bychom mluvili o tolika věcech, ale nechci ještě začít, protože se zde v místnosti něco děje. Čtenáři, toto zahrnuje i vás, protože vás vidíme velmi jasně, když čtete tato slova. Nemyslete si, že čtete o něčem, co se děje jen na velmi vzdáleném místě. Děje se to tam, kde sedíte.

Proč jste zde? Myslíte si, že vás neznám? Jedná se o řečnickou otázku. Nečekám na odpověď. Vím, jak zní. Vím, proč je každý z vás zde, proč poslouchá a čte. Znám vaše jména. Byl jsem tady, když jste přicházeli i když jste odcházeli… pokaždé. Zkontrolujte svůj Akášický záznam a uvidíte mou energii při každém příchodu i odchodu. To je to, kdo jsem. Někteří dokonce říkají, že jsem Strážce brány, ale není tomu tak. To je jiné označení pro naprosto odlišnou energii. Ne. Naopak, jsem váš nejlepší přítel a stojím v pozadí a sleduji, když přicházíte a zase odcházíte. Jako součást cyklu života na této planetě, jsem anděl, kterému říkáte Kryon.

(Pauza)

Někdo chce věci nechat být. Někdo chce uniknout ze zármutku a žalu svého života a přeje si vstoupit do mírumilovné umírněnosti zvané energie vzestupu. Chystám se zde na okamžik z tohoto prostoru vystoupit. Toto je vzácný a bezpečný čas. Jestliže teď chcete učinit závazek, můžete. Nikdy pro to nebyla lepší doba, protože doprovod je zde a Bůh naslouchá. Čtenáři, Bůh naslouchá! Takže proč to neumožníte? Když to uděláte, všichni budeme slavit! Někdo v této místnosti to dělá a vy víte, o kom to mluvím, že? Možná jste přišli kvůli tomu, drahé lidské bytosti. Já vím, kdo jste. Děje se toho zde mnohem více než myslíte..........................

Solara KVĚTEN 2015 - KONEČNÉ MÍLE, NOVÉ ZAČÁTKY

27. května 2015 v 8:56 | Solara |  Channeling

Solara FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA KVĚTEN 2015 - KONEČNÉ MÍLE, NOVÉ ZAČÁTKY

Navzdory vnějším úkazům, se rozpouští ztvrdlá zkostnatělost, která dlouho držela dualitu na svém místě. Děje se tak každý den a podobá se to stálému tání ledovců. Jak se zkostnatělost duality ztrácí, všechno potřebuje přizpůsobení, srovnání a překalibrování, Musí se provést čistka usazenin duality a musejí být vyčištěny. Toto uvolňování duality způsobuje, že tektonické desky po celé planetě se přesouvají do nových pozic. To probíhá jak na vnější úrovni v zemské kůře hmotné Země, tak uvnitř nás.

Přes toto všechno volá Pachamama, naše Matka Země, abychom jí věnovali pozornost. Hlasitě říká: "Jsem reálná síla, kterou nelze ovládat nebo vlastnit. Jsem reálná síla, která s vámi bude pracovat, aby vše vrátila zpět do rovnováhy a zrodila Nový Svět." Ukazuje nám, kdo má opravdu všechno na starosti, prostřednictvím zemětřesení, sopek, ohňů a záplav. Neustále očišťuje planetu od všeho, co není pravdivé. Tato aktivace Pachamamy nám přibližuje její přítomnost; její spoluúčast na tomto novém rození jí činí ještě drahocennější.

V této době probíhá odmaskování všeho, co je založené na dualitě.
Objevujeme, že velká část nerovnováhy, kterou vidíme, nepochází z normální lidské chamtivosti a demoralizace a poškození, ale že má kořeny v něčem daleko zákeřnějším. Proč byla Země učiněna neobyvatelnou pro lidský život? Proč jsou hubeny rostlinné a živočišné druhy? Proč je naše strava otrávena? Proč je naše obloha poseta pruhy chemtrails? Proč jsou tajné schůze těch, kteří to dělají? To vše zdůrazňuje kritickou důležitost toho, aby Nová Realita byla ukotvena co nejrychleji............

Horoskop na období 25. – 31. 5. 2015

25. května 2015 v 22:18 | Petra Nel |  Horoskop

Nevím

Slunce se pomalu vzdaluje z opozice se Saturnem, zpomalování a komplikace začnou slábnout. Slunce v Blížencích se dostává do konjunkce s Merkurem a Marsem. To přináší velký příliv energie, mentální aktivity, potřebu konat. Je to hektický a rychlý čas. Vliv Marse se v této konjunkci projeví potřebou prosazením si svého, proto se objeví tlak, útoky, hádavost, sklon k bojům a soupeření, ať už v nás či od druhých. Bude použito citového vydírání, manipulace skrze výčitky…
Vzhledem k tomu, že Merkur v Blížencích je retrográdní (do 11. 6.), objevují se nedorozumění a překrucování v komunikaci a na hmotné úrovni se objevují poruchy mobilů. Zmatek v informacích, nejasnosti a nekonkrétnosti. Vzhledem k tomu, že celá konjunkce je v kvadratuře s Neptunem, tento týden se nedorozumění, klam, závoj a hlavně nejasnost a nekonkrétnost více zviditelní. Lidská mysl prochází velkým působením "božského vědomí", které rozpouští staré mentální formy, přestává fungovat to, na co jste byli zvyklí, a tím se dostáváte do nejistoty a nevíte jak jinak. Dostáváte se do situací, kde hledáte nová řešení, pochopení a uvědomění. Můžete mít pocit, že ničemu nerozumíte, nechápete. Dovolte si NEVÍM. V nevím se právě rodí něco nového, a když si prožijete s důvěrou tento stav, využijete veškerý potenciál.

Každý máme ve svém životě nějakou hru (máme své "hračky")- systém života, a ten systém přestal fungovat. Byli vám vaše hračky sebrány….a co teď? Proto se můžeme cítit, že jsme zmatení, co a jak dál? Čím více budete lpět na svém starém chování, přístupu k životu, tím větší zmatek a zklamání pocítíte.
Neptun je v neharmonickém aspektu na Slunce, Marse a Merkura, proto se objeví nevědomé hry, které používáme vůči ostatním, vůči sobě. Pokud mě ovládá nevědomí, nejsem schopen tyto hry vidět a v této době se vše jen zesílí, zintenzivní. Je tady velký rozpor mezi myslí a nevědomím. Nezralá mysl chce velet a kontrolovat. Nevědomé hry a hluboké poznání - božské vědomí (které si v sobě neuvědomujeme, proto je skryto v nevědomí) se chtělo ovlivnit nezralou myslí. Proto se objeví velký vnitřní rozpor mezi egem a vyšším vědomím.

Ve skutečnosti to vše vede k větší harmonii.
Hezký týden. Petra Nel

Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.Duch z vlaku

24. května 2015 v 21:35 | Oldřich Z., Osek u Duchcova |  Záhady kolem nás

Je tomu již poměrně dávno. co jsem se začal zajímat o historii a o památky. Měl jsem dovolenou, kterou jsem trávil v jižních Čechách . Poznával jsem kraj Rožmberku, obdivoval kostelíky a navštívil i jeden ze zdejších hřbitovů. Ani nevím proč, zaujal mé jeden z náhrobků, který patřil nějaké paní Věře. Jak jsem tam tak stál, přišel ke mně cizí muž a ptal se mě, jestli jsem ji znal. Odpověděl jsem mu, že vlastně vůbec ne. A pak jsem si vyslechl velice zvláštní příběh.

Onen muž dojížděl občas za dcerou do Českých Budějovic a při jedné jízdě vlakem se seznámil s paní Věrou . Nejprve spolu hovořili o všem možném, aby cesta lépe ubíhala, později se dostali na téma zdraví, nemoci a léčení. Paní Věra říkala, že pracuje v lékárně a doporučila mu nějaké mazáni. Kdyby prý nemohl něco sehnat, ať se za ní zastaví doma. Muž se rozhodl paní Věru vyhledat, ale v lékárně ji neznali a v domku nebyl nikdo doma.

Ptal se tedy sousedů, kde by paní Věru mohl zastihnout a ke svému velkému údivu se dozvěděl, že je již, přes rok mrtva. Prý to byla nešťastná nehoda, porazil ji vlak. Vrtalo mu to hlavou a neuměl si to vysvětlit. Za nějaký čas jel zase za dcerou do Budějovic a koho nepotkal - paní Věru. Povídal si s ní a myslel na to, že se jí na vše zeptá, že se to třeba nějak vysvětlí. Nakonec od svého záměru upustil. Paní Věra mu dala navštívenku, na které souhlasilo místo pracoviště i bydliště. Pouze s tím detailem, že žena ve skutečnosti již nežila. A tak se onen muž vydal na hřbitov, kde se jen potvrdilo to, co již věděl. Navštívenku nechal na náhrobku s pocitem něčeho neskutečného, tajemného. Cela historka se zda byt neuvěřitelná, stejně jako to, že paní Věru usmrtil vlak, ve kterém se s mužem ze hřbitova dvakrát potkala.

Oldřich Z., Osek u Duchcova

( článek ze staršího čísla časopisu Spirit )

Kryon - Neviditelné věci ( 1. část )

24. května 2015 v 21:26 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling byl předán v Mt. Shasta, Kalifornii na 8. Světelné konferenci, 18. června 2005

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Představa přijímání zpráv z druhé strany závoje skrze lidskou bytost, tak jak jste to dnes mohli vidět doslova po celé hodiny, je pro některé na hranici hodnověrnosti. A přece vám znovu řeknu, že takhle to bylo vždycky. Všechna Písma svatá na vaší planetě - všechna - byla napsána lidskými bytostmi, které byly pod vlivem lásky a hovořily prostřednictvím spojení s Duchem. Ta nejhlubokomyslnější slova Boží v celé vaší historii byla slova lidí tlumočících Ducha. Vždy existuje způsob, jak navázat spojení, neboť je zabudováno ve vašem lidství. A tak jsme tedy opět ve spojení a tak jste tady.

Je zde tolik bytostí, které nevidíte. A opět je to něco neuvěřitelného pro ty ve čtyřech dimenzích, o kterých se domníváte, že je to vaše realita. Dejte mi chvilku, než se doprovod usadí. Je to tu líbezné místo. Je zde základní skupina a panuje tu vzrušení. Tolik jich muselo čekat tak dlouho a všichni dnes proudí na toto místo, aby se s vámi osobně setkali. Dříve jsme vás vybízeli, abyste tyto entity cítili. Řekli jsme vám, že pokud byste mohli udělat něco pro planetu a pro ně, pak byste měli přinejmenším uvěřit v jejich existenci. Vaše víra zůstává nadále váhavá, neboť věci, kterým máte porozumět, jsou stále neviditelné… stále neviditelné.

A navíc je tu něco skutečně neuvěřitelného: existovala zde dávná civilizace, kterou nikdo nedokáže zpětně vystopovat, a ta zasela semena lidské rasy. Měla jeden rozměr navíc, který vy nemáte, a žila na této planetě po velmi dlouhý čas. Měla vyspělou technologii, ačkoli ne tak, jak ji popisujete vy. A když věci dospěly do určité fáze, tato civilizace si uvědomila, že je těsně před zničením, tak připravila některé občany na dimenzionální přesun - vzala jich část a přemístila je na skryté místo na planetě. Tam čekali na čas, kdy by Země opět mohla potřebovat jejich pomoc - čas, který teď nastal.

A řeknu vám, drazí, že až tato zpráva dolehne k vašim 4D uším, bude to pro vás pohádka! Pro mnohé nesmysl. Možná bude dnešní nesmysl zítřejší realitou?

Za okamžik budeme opět mluvit o vědě. Ale než začneme, musíme vás s pomocí vjemů přivést k pochopení nepochopitelného konceptu. "Co to Kryon právě řekl?" myslí si někteří. Jak vám můžeme pomoci porozumět této debatě? Zkusíme si vzít na pomoc příběhy. ................

Kryon - Neviditelné věci ( 2. část )

24. května 2015 v 21:25 | Lee Carroll |  Channeling
Už jsme to řekli dříve: kamkoli jdete, Gaia o vás ví. Už dříve jsme řekli, že kamkoli jdete, necháváte za sebou něco ze sebe. To není jen metafora vašeho času na planetě. Je to skutečná biologie! Kdekoli se ocitnete, necháváte tam otisk své energie. A ještě dlouho poté, co odejdete, vaše energie zůstává. Jen to, že jste lidskou bytostí a kráčíte z místa na místo, otiskuje energii do všeho, co byste nazvali interdimenzionální věci a ovlivňuje to i 4D záležitosti. Všichni lidé mají tu schopnost. Ale nejsilnější je u těch, kteří se dotýkají svého vlastního božství a začínají se probouzet, neboť DNA na to reaguje a energie roste, jakmile povoláte božství.

Takže se vám snažíme říct, že vy lidé máte vědomí podporované vaší DNA, která otiskuje vaši energii všude, kam jdete a tam zůstává. To je hluboké. Vysvětluje to mnoho věcí. Vysvětluje to sílu modlitby. Vysvětluje to duchy. Přemýšlejte o tom - energie, kterou zanechává lidské vědomí (systém DNA) a která přetrvává dlouho poté, co je člověk dávno pryč. "No, Kryone, něco z toho mi zní jako temná energie." Nazývejte to, jak chcete, ale je to prostě energetický otisk. Nemá smysl posuzovat jeho vibrace. Je to způsob, jak s vámi pracuje tento pozemský systém.

Ale vlastně, pokud chcete přikládat význam tmě a světlu, pak tma pokaždé ubývá, protože božské světlo, které nesete, je daleko silnější. A toto světlo se vtiskuje do Země a zůstane tady nejdéle. To je proces, o kterém ani nevíte, že existuje, ale který tvoří vibraci Gaii. Když se lidstvo rozhodne vibrovat výše a změní myšlení, vše se změní - včetně Země samotné. Gaia reaguje na vás.

Dal jsem svému partnerovi instrukce, aby pro vás zkusil najít důkaz. Před třemi týdny pátral a našel to, co vám chce představit zítra (na semináři v neděli) - důkaz otisku DNA do hmoty (nazvaný fantomová DNA). Teď je za tím vědecký objev. Vědci tomu ještě nerozumí, ale už to viděli, změřili a vědí, že to je skutečné. Tyto věci se dostávají do popředí. DNA není to, co si myslíte. Lidské vědomí není to, co si myslíte. A všechny ty věci jsou neviditelné… právě tak jako Lemuřané v této místnosti.

Desátá vrstva DNA

Ve shrnutí vám povím o vrstvě DNA, kterou Lemuřané používali nejvíc. Ani poté, co vám to vyložím, tomu nebudete rozumět. Ale uděláme to, protože můžeme, a protože pro některé z vás je to ezoterické mnohem zajímavější než to, co můžete skutečně vidět. Představíme vám vrstvu deset. ...........

Kryon - Zodpovědnosti pracovníka světla ( 1. část )

21. května 2015 v 19:43 | Lee Carroll |  Horoskop


Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Reddingu v Kalifornii, 29. ledna 2005

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto rozšířené poselství.

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Na tomto místě je vzrušení, které je pro nás viditelné. Ti, kteří čekali, až se posadíte na židle, vám nyní vzdávají úctu. Mimo to je v každém z vás buněčná struktura, která touží"poslouchat šéfa". [To je Kryonovo vyjádření pro to, že přebíráte zodpovědnost za své tělo a všechny jeho funkce.]

Navíc je zde něco tak velkolepého, že tomu ani neuvěříte: všechny bytosti ve vesmíru, které si za závojem uvědomujete, jsou si vědomy tohoto setkání! "Úžasné," můžete říci. Je možné, že jsou tato slova skutečně interpretací zpoza závoje, kde podle vaší mysli existuje Bůh? Může to tak být?

Mohlo by to tak být, že v těchto tichých okamžicích je tato místnost naplněna láskou Boha? Je to možné? Je možné, že kdokoli zde může být v tomto okamžiku uzdraven? Je toho tu mnohem víc, než se zdá. A tak vás žádáme, drahé lidské bytosti, abyste právě teď použili své božské vnímání. Je to jako zvednout prst, abyste cítili, odkud vane duchovní vítr. Je to skutečné nebo ne?

Všechny bytosti, které sem proudí, chtějí stát všude kolem vás. Mnohé přišly na Zemi spolu s vámi. Existuje interdimenzionální skupina v hoře nedaleko odtud [Shasta], která také ví o tomto setkání. Oni znají vaši rodovou linii a říkají: "Jsou zde Lemuřané. Ti, kteří sem neustále přicházejí, protože jsou do planety zamilovaní po celé věky." Mluví o lidech, kteří se nemohou dočkat, aby se sem vraceli - stále dokola, na místa, kde vytvoří rozdíl pro vesmír.

Přesto je vaše vnímání tolik jiné, ach lidské bytosti. Jste tak unavení! Opět vám říkáme, že jsme vás ve vašich nejtišších chvílích tolikrát slyšeli říkat: "Jsem tak unavený! Drahý Bože, už jsem prošel tolika věcmi. Až se vrátím domů, už sem nechci zpátky. Pokud mám znovu projít vším tím úsilím, už se sem nikdy nevrátím!" Slyšeli jsme to tolikrát, dokonce i od nejskvělejších z vás.

Ach, ale toto je realita: až vás uvidím příště na tom překrásném místě, až projdete energií, které říkáte smrt, opět budete mít mysl Boha. My ten přechod nazýváme hodně jinak než smrt. Říkáme mu "návrat". Až se opět plně probudíte a vrátíte se na "skutečnou" stranu závoje, podíváme se na sebe a uvidíme skupinovou energii v nás "obou". Máte svobodnou volbu příchodů a odchodů, kdykoli chcete. Ale na lidské straně závoje nevíte, co se "tam" stane, že? [Na té straně, kterou nyní nevidíte.] Věděli jste, že na mé straně celou dobu pracujete? Věděli jste, že "za Bohem" existuje úžasný účel? Andělé nejsou nikdy tiší; nikdy nemusí spát; vždy mají svůj účel. A váš účel je znám nám všem. Jste zamilovaní do Gaii!

Představte si na okamžik, že jste nejskvělejší malíř, který kdy žil. To by ale bylo něco, že? Myslete na ty skvělé malíře v historii - a vy jste ten nejlepší. V této předstírané vizi jste se znovuzrodili na planetu podobné této [Zemi], na které jsou lidé. Projdete svým narozením, výchovou, dětstvím a nemůžete se dočkat, až budete malovat! "Ach," říkáte si "umím malovat! Až budu dostatečně velký, jen mi dejte štětec a plátno." ..........

Kryon - Zodpovědnosti pracovníka světla ( 2. část )

21. května 2015 v 19:42 | Lee Carroll |  Channeling
Ti kolem vás, kteří nejsou rodina

"A co ti kolem mne? Jaká je má zodpovědnost k těm, se kterými mám být? Každý den chodím do práce a trávím více času s lidmi, které jsem si vážně nevybral, než s mými milovanými." Dovolte, abych opět promluvil o pracovnících a pracovišti. Tak často slyšíme: "Drahý Bože, jsem na místě, kde nechci být, dělám práci, kterou nemám rád. Co bych s tím měl udělat? Opravdu to zlepšuje můj život?" Já se na oplátku ptám: "Proč? Co se stalo, že ses tam ocitl?" A odpověď by zněla: "No, na to místo mě dostala série okolností. Vážně nevím, jak k tomu došlo. Ohlížím se zpět a ptám se sám sebe, proč jsem se sem přesunul, co jsem udělal, že jsem den co den trestán tím, že musím chodit do práce s těmito lidmi, kteří jsou tak temní. Myslí si, že jsem blázen a neváží si ani mě, ani mého života. Je to těžké!"

A má odpověď bude opět tato: Takže si myslíš, že to vše je náhoda? Nebo že jsi trestán? Pak jsi nepochopil velkolepost majáku. Majáky nejsou stavěny na bezpečných místech. Volí si, že budou tam, kde jsou bouře! Nejsi trestán. Jsi brán na obtížná místa, abys svítil.

Řeknu to znovu. Co byste měli dělat fyzicky? Mohli byste je milovat? Nedávejte jim Kryonovu knihu. Naslouchejte jim! Poslouchejte, co se skutečně děje v jejich životech. Považujte si každého dne, kdy máte příležitost vytvořit světlo na temném místě. Sledujte změnu v postojích. Můžete jim připadat "divní", ale oni vědí, že představujete integritu.

Duchovně - opakuji, jste světlem na temném místě a divíte se, proč tam jste? Není to vždy o vás. Myslete na ně! Nejste trestáni, je vám dána příležitost. To je práce, kterou jste sem přišli vykonat, a není to navždy. Být na místě, kde nechcete být, pracovat s lidmi, se kterými nechcete být - to je práce majáku. Co když jste jediné světlo, které kdy uvidí?

Co když se jednoho dne ohlédnete zpět a uvidíte, že jste chodili do práce, tolerovali jste to a to bylo vše? Bylo by to pro vás v pořádku? Bylo by pro vás v pořádku, pokud byste si celou dobu stěžovali Bohu? Dokážete si představit skutečný maják na skále v bouři - bez světla, v temnotě, který křičí: "Dostaň mě odtud?" Je to absurdní představa, že? Tady je, vybudován na pomoc v dobách tmy, ale ani netuší, proč tu je - sedí ve tmě a stěžuje si, ačkoli je baštou síly, ukotvenou na skále, se zásobou světla připravenou ke svícení, o které však neví, že ji má. Jaká to představa!

Takže vám říkáme: duchovně se probuďte! Buďte trpěliví a držte to velkolepé světlo. Malujte obraz radosti na obtížném místě. Oni všichni tu nechtějí být, tak jim dovolte, aby viděli vaše reakce na problémy v práci i ve vašem životě. Jak byste si poradili s problémy, které mají oni? Co děláte jinak než oni? Pečujte o sebe a své vlastní světlo. Nechte své světlo zářit tak jasně, že k vám jednoho dne někteří z nich skutečně přijdou a řeknou: "Nevím, co to máš, ale povíš mi o tom?" A pak jim můžete dát Kryonovu knihu. [Smích.] .......................

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 17.5. - 24.5. 2015

19. května 2015 v 19:58 | Marlene Swetlishoff |  Channeling
Milovaní,
ti, kdo čtou tato poselství, jsou si dobře vědomi událostí, k nimž dochází na planetě na energetické úrovni a také, proč se to děje; ale na tomto světě je mnoho jiných, kteří hledají odpovědi a neberou v úvahu, že se to mohlo týkat osudu tohoto světa. Chtěli bychom je informovat, že i když budou změny na Zemi v různých oblastech světa pokračovat, lidstvo jako celek přežije a bude dokonce prosperovat. Snažíme se podpořit každého, aby si udržel klidnou, láskyplnou a harmonickou mysl, protože to je velmi silná záležitost a velmi na tom záleží. Jak se denně zarovnáváte a jak ladíte své energetické pole, pomáhá to vyrovnávat globální pole kolektivního vědomí, na něž jsou všichni na planetě napojeni a jímž jsou všichni ovlivňováni.

K těm z vás, kdo jste zarovnáni s proudem vesmírné energie, přicházejí tvořivé nápady, volající po tom, aby byly manifestovány ve fyzické realitě. Někteří z vás jste přímo zaplavováni různými nápady, které se mohou zúročit v umění, psaní, v nových technologiích, vynálezech a podobně. Když takové nápady přijdou do vašeho osobního pole vyjádření a zaplaví vás, pouze si poznamenejte dojmy a myšlenky, abyste se k nim později vrátili. Tyto nápady proudí po nových energetických cestách a vyhledávají lidi, kteří jsou otevření a kteří s nimi souzní, aby je uchopili a manifestovali je do své reality. Ti, k nimž takové myšlenky přijdou, musí jednat tak, aby to bylo v souladu se schopnostmi a talentem, které jakožto osobnosti mají. Mnozí lidé dostanou stejný nápad a dovedou jej dál, až do manifestace - zcela novým a jedinečným způsobem, ve srovnání s jinými, kteří mají odlišné nadání a schopnosti. Vše slouží vyššímu dobru.

Ve všech lidech se objevuje více touhy dostat se za dosavadní omezení či vnímání
, aby se pokusili dívat se na ty kolem sebe s větším soucitem a porozuměním. Přejí si otevřít svá srdce v pospolitosti a jednotě se svými sestrami a bratry, a tento trend bude každým dnem výraznější. Stará nepřátelství a nesoulad mezi jednotlivými lidmi se začnou rozpouštět, jak se každý bude snažit rozšířit své osobní hranice, aby do nich zahrnul nezadatelné právo svého souseda vyjádřit svou jedinečnost do kolektivního pole, na které jsou všichni napojeni. Každý začne rozumět tomu, s čím souzní a v čem se cítí nejlíp.

Život začne být opravdu sladší, což naplní každého radostí a potěšením, když ho bude žít. Lidé znovu objeví své plány z mladých let a budou dle nich jednat a zjistí, že tyto plány mohou nyní být vyjádřeny ve fyzické realitě. Všechny jejich dávné sny se nyní vynoří, aby byly realizovány. To dá lidem novou vzpruhu, jak se bude v jejich každodenních životech objevovat jejich obnovená kreativita a bude nacházet naplnění. Připomenou si, že je možné snít velké sny a stále je rozšiřovat. Uvědomí si, že nyní mají příležitost následovat své vize a koníčky a dají je na čelné místo svých priorit.

Každý člověk přispívá svými jedinečnými schopnostmi radostným způsobem, rozvíjí je a zjišťuje, že jeho nadání a talenty jsou ostatními vyhledávány pro vzácnou pravdivost a krásu, které obsahují. Tak se božská jiskra v každém člověku zažehne do jasného a stále planoucího plamene lásky a inspirace, které se šíří do nekonečna.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Vyzařování Já Jsem

19. května 2015 v 19:57 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling byl přijat v roce 2013 na semináři Sedona Experience

Jde o úryvek ze semináře Lee Carrolla pro skupinu Crimson Circle. Jedná se o nečekaný osobní channeling pro Andrého Ferrellu, "evolučního umělce Ducha", který měl prezentaci krátce před tímto channelingem. (V závorkách jsou uvedeny poznámky překladatele)
Lee Carroll:
My channeleři jsme neustále "na příjmu". A čím déle toto děláme, tím více jsme "na příjmu" v momentech, kdy na příjmu ani být nechceme. (Smích publika.) A to se děje právě teď, když se vám chystám ukazovat diapozitivy a pokračovat v učení. Všechny ty věci, které jsem si nachystal. Jsem připravený se do toho pustit na plno, když v tom se ozve Kryon a říká (hlubokým a klidným hlasem): "Zastav!" (Opět smích publika.) A pokaždé, když to udělá, tak mu říkám (na oko nešťastně): "Kryone, ale já mám nachystané diapozitivy…"

André, mohl bys prosím přijít na pódium? (André přichází.) Vidíš tu zelenou židli? Prosím, posaď se na ni. (Lee se přesouvá k Andrému.)

Kryon ještě nikdy neprováděl osobní "čtení". Nikdy! Až dnes. (Potlesk.) Nezačneme s channelingem, ten má přijít až na konci dnešního dne. Ale Kryon mi řekl: "Zastav." A tak jsem zastavil, odkládám své hodinky a brýle a dělám to, co dělám pokaždé, když channeluji. Nejsem si vůbec jistý tím, co se nyní stane. Nevím proč, ale Kryon říká, že musíme mluvit o tom, co jsme právě viděli. (André Ferrella předtím ukázal video, na kterém je zaznamenáno vyzařování Já Jsem. Odkaz přidáme na konec channelingu.)

Nejsem překvapený. Tento rok je pro to vhodný a budeme o tom ještě hovořit - o tom, co cítíme, o odhaleních, která přicházejí. Včera jste slyšeli o překvapeních ve vašich životech a dalších věcech, o kterých hovořil Adamus. Odehrává se zde skutečná rekalibrace. Všichni se kvůli tomu cítíme trochu neklidní. A to se začne měnit. Proto nejsem překvapen ani tím, že zde nejspíš máme něco, co nám pomůže identifikovat, co se zde skutečně odehrává a co potřebujeme vidět. (Mluví o tom, co André prezentoval.) Myslím, že to zapůsobilo na nás všechny. Na mne to udělalo velmi silný dojem a jsem velmi rád, že jsi zde, abys to mohl předvést nám všem. Tolikrát, kolikrát to bude možné.

Tak tedy. Když se dostávám do meditativního stavu, tak nestojím a neprocházím se kolem. (To dělá channeler Adamuse.) Nikdy jsem to nedokázal, tak žárlím. (Směje se.) Tak se tedy dostaňme na to "místo". (Zavírá oči a chvíli se soustředí.)

Kryon:

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Toto je doba, kterou vaši předkové předpověděli, kdy staré duše vytváří změnu na planetě Zemi. Nedávno jsem k vám hovořil v této místnosti. Předal jsem vám technické, fyzické a vědecké informace. Říkal jsem vám, že splynutí lidské duchovnosti v kombinaci s vynálezy pomůže vyobrazit velkolepost lidské bytosti. Říkal jsem, že přichází vynález, a že to vše závisí na tom, co uděláte, protože jste za to zodpovědní. Ale ten vynález, který bude zkombinovaný s kryotechnologií bude kvantovým filtrem, který lidstvu umožní vidět kvantové pole. Je to vynález fyziky a bude objevem století. Umožní lidem vidět to, co nikdy neviděli, pouze tušili, co v něm je - metafyzicky a duchovně. Když lidé otočí tento vynález na hvězdy, uvidí věci, o kterých si nikdy nemysleli, že je uvidí. Když ho však někdo "náhodou" otočí na lidskou bytost, můj příteli (oslovuje Andrého), pak uvidí to, co jsme právě viděli. ............

AA Sandalfon - Naša schopnosť rezonovať so Zemou

19. května 2015 v 19:54 | Natalie Glasson |  Channeling
Posolstvo od Archanjela Sandalfona přijala Natalie Glasson - 17-04-15

"Svet sa posúva za hranice vášho poznania,"
toto je prehlásenie, ktoré si želám zdieľať s vami a pre vás, pre uvedomenie si vašej vnútornej perspektívy. Nie je na vás, aby ste pochopili zmeny, ktoré prebiehajú a budú prebiehať na Zemi, možno si ich dokonca ani plne neuvedomíte. Dôležitejšie je rozpoznať ako tieto zmeny, ktoré prebiehajú vo svete ovplyvňujú vás v rámci vášho bytia. Keď hovorím o svete, nemyslím tým Zem ako takú, ale myslím tým skôr na svet ponímaný vami a z vašej perspektívy. Svet ktorý vnímate a v ktorom žijete je odrazom vášho pohľadu naň. Je to výtvor zrodený z toho, čo si nosíte v sebe, s čím rezonujete a čo označujete ako seba samých. Zem je v súlade s vami a vašou vnútornou perspektívou. Výsledkom je manifestácia vašich vnútorných presvedčení a vnútorného pohľadu na svet do reality.

Predstavte si teraz Zem v jej skutočnej kráse a sláve. Predstavte si aká dych berúca a veľkolepá táto perspektíva je. V tomto momente Zem už skutočne existuje v jej absolútnej kráse, je uzdravená a nikdy jej nebolo ublížené alebo nikdy nebola skutočne poškodená. Jediná bolesť, škody a chaos objavujúci sa na Zemi, sú iba výsledkom manifestácie vašich vlastných vnútorných nastavení. V skutočnosti hlavný vplyv na skúsenosti ktoré na Zemi zažívate, ako aj vašu schopnosť rozpoznať pravdu Matky Zeme, má tá vízia, ktorú ste sa vy rozhodli vidieť, cítiť a plne si prežiť. Pokiaľ sa teda rozhodnete vnímať jej krásu, rozvinie sa táto verzia Zeme, naplnená velkolepostou a úplným uzdravením. Je to len vaše presvedčenie o vlastnej potrebe vyliečiť sa alebo, že nerezonujete v jednote so Stvoriteľom, čo ovplyvňuje váš pohľad na Zem.

Moje prehlásenie na začiatku tohto posolstva je veľmi silné. "Svet sa posúva za hranice vášho poznania," to znamená, že je potrebné, aby ste posunuli vašu doterajšiu perspektívu a predstavy o Zemi. S vaším súčasným presvedčením už viac nebudete schopný rozpoznávať a chápať pravdu o vás, o Zemi a Stvoriteľovi. Nie je to tak, žeby Zem vzostupovala natoľko, že nie ste schopný rozpoznať jej skutočnú podstatu a formu. Ide tu skôr o potrebu vášho osobneho posunu, v záujme rozpoznania a uvedomenia si pravdy o Zemi a o Stvoriteľovi. Pravdu, ktorá tu bola vždy prítomná............

AA Michael - DUCHOVNÍ FILOZOFIE PRO VYVÍJEJÍCÍ SE LIDSTVO

19. května 2015 v 19:52 | Ronna Hermann |  Channeling

AA Michael prostřednictvím Ronny Herman, květen 2015

Milovaní mistři, mnozí z vás se cítí, jakoby byli v poslední části dlouhého, náročného závodu, a vaše energie a nadšení s tím nedrží krok. Jste stále více rozčarovaní z kouzla toho, že jste na světě, a věci, které vás obvykle vždycky nadchly, vypadají tak nějak zbavené lesku a nudné. Je to tak proto, že přeskakujete mezi dvěma dalece rozdílnými realitami nebo několika dimenzemi najednou. Také se systémy vašich čtyř nižších těl (fyzického, mentálního, emocionálního a éterického) snaží přizpůsobit oněm mnohým Stránkám vašeho Vyššího Já, které vstřebáváte se zrychlenou pravidelností, a držet s nimi krok. To do vaší pozemské loďky vnáší hodně stresu a zátěže.

Obrovské množství z vás udělalo a připravuje se udělat kvantový skok do vědomí Páté Dimenze,
v němž odpadává váš starý svět Stavu Bytí daleko rychleji, než stačíte vstřebávat pročištěné a zjemnělé energie/vibrace a koncepty svého nového Bytí ve vyšší frekvenci. Jak si začnete být vědomi toho, co se děje, nebudete tak stresovaní a zmatení. Prosím, věřte nám, když vám říkáme: "Úleva je blízko". Jedním z našich největších přání je pomáhat vám s tímto procesem, abyste vašeho posunu dosáhli jednoduše a s grácií.

Většina informací, meditací a cvičení, které jsme vám dávali po mnoho minulých let, byla zaměřena na přeměnu negativních energetických vzorců a na rozvinutí a zjemnění vaší vědomé pozornosti. Tento proces je nezbytný k tomu, abyste udělali cestu infiltraci a vstřebání vzácných buněk Světla Stvořitele - mocným novým vysokovibračním Paprskům Individualizovaného Vyjádření, které vyzařují ze vzácných říší Nejvyššího Stvořitele.

Během těchto časů, které nikdy předtím neexistovaly, vám nabízíme širokou paletu vyšších pravd, aby vám pomáhaly v procesu vývoje, který je teď v plné síle. Některá z těchto pokročilých učení byla předána dříve, ale jsou dostatečně důležitá na to, abychom je zopakovali. Navrhujeme, abyste se každý den zaměřili na jeden nebo dva koncepty, abyste je mohli pevně zasít do svého vědomí, až dokud se nestanou součástí vaší nové DUCHOVNÍ FILOZOFIE PRO MISTROVSTVÍ SEBE. .........

Smích a duchovní život

19. května 2015 v 8:26 | Jakub Šiška

Smysl pro humor patří neodmyslitelně ke zdravému životu. O příznivých účincích smíchu je přesvědčena i řada lékařů, kteří ho využívají k léčbě hlavně psychických neduhů. Není tedy náhodnou, že ani velcí mistři duchovního života nebyli a nejsou žádní morousi. Podívejme se podrobněji na vztah smíchu a duchovního života...
Že veselá mysl a duchovní život spolu úzce souvisí, to věděli světci všech významných náboženství. Dokonce i v křesťanství, které se zvenku jeví spíš jako vážné a důstojné, podněty k humoru najdeme. Radostné srdce hojí rány - praví např. biblická kniha Přísloví. Ten, jenž trůní v nebesích, se směje, tvrdí pro změnu žalmista. Buddhismus to vnímá podobně, říká jeden z jeho vyznavačů David Valouch.

"Buddha učil přibližně před 2500 lety a předávání jeho učení se často dělo formou rozprav. Při jedné rozpravě se žáci zeptali na esenci Buddhova učení. Buddha beze slov utrhl malý lotosový květ. Žáci nepochopili, pouze jediný se jemně usmál. Tak začala buddhistická tradice. Dá se tedy říct, že úsměv je esencí Buddhova učení."
V buddhistických komunitách se také vyvinula meditační technika zvaná Buddhův úsměv. Spočívá v cíleném navození pozitivních emocí, které pak ovlivní naše vnitřní rozpoložení. Jinými slovy: smát se nemusíme jen na základě vnějších podnětů, ale různé situace kolem nás můžeme ovlivňovat svým vnitřním úsměvem.

"Člověk projíždí jednotlivé části těla a přeje si, ať je mu v nich dobře. Představí si např. levou nohu od konečků prstů přes chodidla, lýtko, koleno, stehno a všude se jemně usměje. Stejně tak to učiní ve všech částech těla. Tato technika připomíná autogenní trénink, je relaxační a uvolní se při ní jak tělo, tak mysl."

Takováto cvičení přinášejí praktikujícím vnitřní vyrovnanost a posilují i jejich smysl pro humor. Vypráví o tom i následující historka: Mistr měl ve zvyku obřadně si přinášet před každou meditací konvičku s čajem. Jeho žáci ho jednou chtěli vyvést z míry a tak na něj uchystali malou lest. Schovali se za rohem a když mistr opět pomalým krokem přinášel čaj, udělali na něj všichni najednou BAF! Mistr to zdánlivě vůbec neslyšel, donesl čaj na své místo, usadil se do pozice lotosového sedu a až potom s rozzářenýma očima prohlásil: Fuj to jsem se lek!

(Zdroj: http://www.rozhlas.cz )

Horoskop na období od 18. 5. – 24. 5. 2015

17. května 2015 v 19:12 | Petra Nel |  Horoskop

Bohatství Ducha

Nastává novoluní v Býku 18. 5. v 6 hodin na symbolu: "Alchymista při práci v laboratoři; na stole mnoho zlata. Stupeň úspěchu."

Novoluní symbolizuje nový počátek, aktivitu a počátek. Tím, že novoluní stojí v Býku, je to spojené se zakotvením, stabilizací a zakořeněním, které přinese výsledek, hojnost. Novoluní je ve třetí dekádě Býka, kde se využívá hojnost, která přichází z nitra. Býk je často spojován s materiální hojnosti, pevností, ale taky se lpěním a potřebou shromažďovat majetek. Ve třetí dekádě znamení symbolizuje vědomého Býka, který využívá bohatství své Duše a Ducha. Duch ukotvený ve hmotě, projevené božství ve hmotě, které přináší hojnost, radost a slavnost života. Slavnost je slovo, které má význam SLÁVA CTNOSTÍ. Zhmotněné ctnosti v pozemském životě, který tím přináší naplnění, radování a hojnost skrze projevení božské jiskry v Býku - Bohatství. Je tvořeno skutečně z božské podstaty Bohatství Ducha. Tento Býk už nelpí a neshromažďuje majetek, ale jeho bohatství leží vnitru a vše ostatní je mu přidáno. To je čisté projevení božství skrze Býka.

Slunce v Býku zůstává do 21. 4. do 11 hodin, následně vstupuje do znamení Blíženců a vytváří konjunkci s Marsem v opozici se Saturnem. Je zde velký příliv energie, se kterým je potřeba velmi moudře zacházet. Velká mentální aktivita, rozhodování a konání je pod kontrolou Saturna ze Střelce, který zpomalí, přinese překážky, abyste měli dostatek času dostat se více do hloubky. Je zde potřeba trpělivost, pokora a dostatek rozjímání. Zároveň nás můžou zahltit povinnosti, zodpovědnost a pocit omezování a tíhy, které vás povedou k tomu, řešit pouze to, co skutečně je podstatné a důležité. Začnete využívat větší systematičnosti, konstruktivnosti, pravidla a řád. Bude tolik práce, že bude potřeba vše roztřídit, udělat si pořádek.

Doznívá aspekt hlubokých citů a bezpodmínečné lásky a Venuše vstupuje do opozice s Plutem a kvadratury s Uranem, kde se vynesou stíny, žárlivost, závislost, majetnictví, touha, strach z opuštění, ze samoty, to vše se může spustit, když podlehnete strachu, že o své hluboké city, lásku a sladkosti života přijdete. Můžete spadnout až do extrému destruktivního vlastnění druhého. Na druhé straně, když si prožijete bezpodmínečnou lásku, prochází se právě oproštění od těchto pocitů a strachů. Rychlé a náhlé změny, potřeba se osvobodit od všech omezujících a nezdravých forem vztahů. Rychlá ukončení a náhlá zamilování. Tak nebo tak procházíme transformací v citech, v lásce, hodnotách, v hojnosti, radosti, tvoření a bezpečí.

Přeji vám požehnaný týden. Petra Nel


Tento text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně zdroje a aktivního odkazu. Zdroj: www.astrologiepetranel.cz. Autor článku: Petra Nel Smolová.

Stav matčiny duše se promítá do duše dítěte

17. května 2015 v 8:56 | Luule Viilma |  Duchovní růst

Mateřská únava, nervozita a omrzelost ukazají na to, že matka nutně potřebuje čas, kdy bude moci být sama sebou. Obvykle to bývá tak, že i když matka od dítěte uteče, spěchá k přítelkyni postěžovat si na svůj těžký život a smutný osud, čímž stav pouze zhoršuje. Když si žena často stěžuje na svůj nelehký úděl, pěstuje v sobě nesnesitelný smutek. Chůva, která zůstala doma, se zatím moří s dítětem, které je neklidné. Stav matčiny duše se promítá do duše dítěte. A i když navzájem srostle stromy od sebe naráz odtrhnou, stěžují si na bolest ran. V takové situaci je těžké najít pomoc, neboť všichni umějí jen radit, jak se stát ještě lepší matkou. Hledá se uhranutí, uštknutí či jiné poškození, které se posléze i snímá, ani to však nepřináší výsledky. Utrápené mladé matky, které se matkami staly s velkými obtížemi, si přicházejí stěžovat na to, že nemohou s dítětem zůstat samy doma. Říkají, že pravou příčinu nemohou nikomu odhalit, poněvadž jako odpověd' uslyší: jsi špatná matka, měli by ti dítě vzít.

Miluji své dítě tak šíleně, že víc už to nejde. Navzdory tomu, když je spatří, jak řve, popadne je někdy slepá zuřivost a zdá se, že ještě okamžik a s dítětem to špatně dopadne. Stačí jeden takový záchvat bezmocného hněvu a matka může upadnout do hluboké deprese. Není schopna zapomenout na myšlenku, která jí probleskla hlavou a bojí se, že to udělá. Strach zostudit se ji blokuje s konečnou platností. Doslýchá se o strašných zvěrstvech, která matky provedly svým ratolestem, a strach se rozrůstá. Pomyslí-li žena na postoj společnosti k takovým matkám, jen tím svůj strach prohlubuje. Není divu, že se novopečeně maminky bojí, že se zblázní. Některým se to skutečně stane a udělají to, co by neudělal žádný člověk se zdravým rozumem. Takové případy jsou bohužel stále častější a z celé hromady obviňovatelů, kteří se pokládají za normální lidi, nikoho ani nenapadne zeptat se: Proč se to Stalo?

Tento problém je důsledkem všeobecně panující domněnky, podle níž dobré - je jen dobré. Všichni musí být dobří, všichni se snaží stát se dobrými, následky jsou však špatné, protože lidé přestanou myslet, jak mysleli kdysi - tehdy, když naslouchali hlasu srdce. Místo toho svědomitě plní příkazy diktované panujícími představami. V důsledku toho se lidé stávají obětmi rozumu a pozitivity . Domov, v němž toto vše není pochopeno, se stává malým peklem. Utýraná, podrážděná, hysterická matka strčí dítě otci přicházejícímu z práce, sotva se objeví na prahu. Pro otce se dítě mění v trest za to, že se matka celý den zabývala výlučně prací a otec nedělal nic . Nevyhnutelně v něm zraje protest, když však odejde do ústraní, vzápětí bude ocejchován jako špatný otec. To, že se otec vrátil domů z pracovního kolektivu, kde se celý den namáhal a potřebuje být alespoň chvilku sám, však nikoho nezajímá. Muž, který nepomáhá ženě, je špatný a tečka. Obviňující vzájemné vztahy unavují a odcizují. První se obvykle odcizí otec. Proč? Protože muž je tvůrcem fyzické stránky života a nemůže-li se vyvíjet jako člověk, mění se ve zvíře. Poněvadž zákony zvířecího společenství by lidskou rodinu zničily, hledá otec podvědomě jiné východisko, aby zůstal člověkem.

Život otci dává různě možnosti. První a nejrozšířenější z nich je zůstávat děle v práci. Zapamatujte si, že vždy, když muž zůstává dlouho v práci, vypovídá to o nesouladu rodinných vztahů. On sám pro to nic nepodniká, okolnosti se utvářejí jakoby samy: tu i tam vznikají průtahy, práce vázne. Život otci poskytuje okamžiky, aby mohl pobýt sám se sebou. Přijímá-li je s vděčností, získává duševní klid a domů se vrací s lehkým srdcem. Ať má žena jakoukoli náladu, muže se to nedotkne, neodrazuje ho to od rodinného krbu a děti s otcem mohou vyvádět, jak se jim zrovinka zachce. Otec umí milovat, chovat se ke členům rodiny s porozuměním a brát na vědomí vznikající situace. Chcete-li namítnout, že muž i před svatbou pracoval na stejném místě a byl nucen odlučovat se nadlouho od domova, například jako námořník, řidič dálkově přepravy či voják z povolání, je třeba, abyste pochopila, proč jste k sobě takového muže přitáhla. Znamená to, že v dětském věku ani u Vašeho muže, ani u Vás vzájemné vztahy mezi rodiči neklapaly. Pro rodiče bylo snadnější pokojně se snášet, když se viděli zřídka. Když otec zůstával dlouho doma, vznikaly třenice. Nad skutečností, že domácí klid a klid duševní, jsou různé věci, se v té době nikdo z nich nezamýšlel. Oboustranná nechuť k hádkám nachází své vyjádření právě v takových sňatcích.

Na toho, kdo je daleko, čekáme a milujeme ho. K tomu, kdo je vedle nás, máme výhrady a býváme s ním nespokojeni.( úryvek z knihy: V souznění se sebou - Luule Viilma )

Kryon - Větší Akášický systém

14. května 2015 v 0:54 | Lee Carroll |  ChannelingZdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Předávám nyní zprávu, kterou můj partner zná, ale ne úplně. Dnešní poselství není jen pro ty v místnosti. Ti, kteří dnes dali najevo záměr slyšet a číst tyto věci, jsou ti, kteří se probouzejí na této planetě a dávají svolení k rozšíření bubliny jejich reality, aby zahrnula i to, co jim dříve připadalo "divné", nelogické, a ne jako něco, co by bylo součástí jejich reality. A to je to, co vás odlišuje od ostatních. Překračujete svůj strach a tlačíte na to, co vnímáte jako skutečné, abyste se dostali na místo, které vám není známé - na místo, kde se ptáte: "A co teď? Kam jdu? Co mohu očekávat?" A nedostanete 3D odpovědi, na které jste zvyklí.

Ach drazí, je zde pro vás tolik pomoci! Kdybychom vám tak mohli dát principy toho, jak tyto věci fungují, jako jsme to dělávali dříve! Nejste v tom sami. Když se rozhodnete dělat cokoli, co je posvátné a co byste nazvali duchovnem nebo prací na sobě, je zde atribut, o kterém jsme vám již říkali - na tomto místě. Vysíláte energii záměru buněčné struktuře svého těla, která je božská. A když je jí vyslán tento signál, ona pak aktivuje energii, o které ani nevíte, že ji máte. Ale pokud věříte, že máte Boha v sobě, pak musíte vědět, že je zde něco, co bude reagovat na váš záměr setkat se s Bohem. Setkat se s ním způsobem, při kterém zůstanete živí, zdraví a klidní na Zemi. Budete bez nemocí, budete mít energii, kterou si zasloužíte, a věk, který máte teď. Tato energie vám bude předána a vy ji uvidíte a ucítíte, zatímco budete pokračovat ve své touze setkat se s tím, co je ve vás, a co je božské.

Je těžké vysvětlit vám něco tak neviditelného, tak velkolepého. Ale ještě obtížnější je pro mne vysvětlit vám věci, které nebudete NIKDY schopni vidět - systém, který zde je a o kterém víte vše, když nejste na vaší straně závoje. Je až neuvěřitelně složitý a ve 3D nepochopitelný a přesto vám ho dnes znovu popíšeme. Učíme vás dnes toto, abychom uspokojili ty, kteří se o to zajímají, ale také proto, abychom vám dali informace o zdokonalení velkoleposti lidských bytostí.

Budu mluvit o vašich minulých životech.
Nechci o nich mluvit tak, jak myslíte. Chci mluvit o nich všech. Kdo si myslíte, že jste? Jaká je historie, kterou si myslíte, že máte? Vytvořili jste si kolem toho krabici - dokonce i metafyzici a ezoterici v místnosti. Tou krabicí je lidský život - kolikrát jste zde byli, kým jste byli a jak jste přispěli energii Země. A pokud toto děláte, pak říkám: "Jak zvláštní. Jak typické…" Ani netušíte. Ani netušíte.

Je zde systém. Systém větší, než dokážete pochopit. Jste kousky Boha a Bůh nemá žádný věk. To, co nazýváte Boží energií, Stvořitelem vesmíru, to není jen tvůrce vesmíru a postoj Boží energie, ale je to stvořitel všech věcí, včetně všeho, co bylo před vesmírem. Nemůžete začínat s vesmírem (pozn. překl.: není to začátek všeho), ale přesto to udělejme. Jen pro zjednodušení. A zaměřme se pouze na vaši galaxii. Jen pro zjednodušení. Nezahrneme stovky miliard galaxií - zaměříme se pouze na tu vaši. Vaše Země je "ještě dítě". Ach, je zde stejně dlouho jako vaše galaxie, je vytvořená ze stejné hmoty a je propojená se středem (galaxie) stejně jako všechny ostatní planety. Sluneční systémy, skupiny hvězd a vše ostatní obíhá stejnou rychlostí kolem středu. To vše je propojené, ale toto kvantové propojení má něco, o čem byste měli vědět. Totiž že ať jsou v galaxii jakékoli druhy života, které jsou dostatečně rozvinuté, aby měly kvantové vynálezy, pak spolu tyto druhy vzájemně komunikují. Pojmenovali jste je mnoha jmény a uvědomujete si je. Jsou to ti z Orionu, z Arkturu a z Plejád… A jaký je jejich vztah k vám? Mluvili jste o tom někdy? Sedíte zde a říkáte: "Ach, přál bych si o nich vědět víc." Ani na okamžik si neuvědomujete, že VY jste bývali JIMI. (Kryon se směje. Pozn. překl.: myslím, že mluví hlavně k přítomným, protože mnozí z nás si to už nějakou dobu uvědomují…)

Ó, oni jsou pořád tady, ale vaše duše se přesunula na novou planetu svobodné volby - na Zemi. Byli jste oseti Plejáďany před pouhými dvěma sty tisíci lety. Lidstvo je ještě "dítě" - jste nejnovější životní formou v galaxii. Nejnovější formou, která má v sobě implantováno to, co se stane poznáním energie, která je vysoká i nízká, Božská i "nebožská". Ne každý život v této galaxii nese tato semena, drazí. Některý je pouhou biologií. Stvořitel velmi pečlivě vytvořil scénář planet, které se vzájemně povznášejí. A tato (Země) je v tuto chvíli nejnovější. Už jsme to dříve řekli třikrát - nepřipadá vám zvláštní, že vaší Zemi trvalo tak dlouho, než se vyvinula? Byla tu více než 4 miliardy let a lidstvo, jak ho znáte, s plejádskými semeny, je tu teprve dvě stě tisíc let! Když se snažíte zpětně sledovat vývoj toho, co vnímáte jako lidstvo, nedostanete se o mnoho dál než deset či patnáct tisíc let. .................