Kryon - Co to dělá? ( 2. část )

22. července 2015 v 20:03 | Lee Carroll |  Channeling
Takže je tady kvantový nástroj a člověk chce rozškatulkovat každý tvar a barvu tak, aby "něco dělal"!

Lidské bytosti myslí singulárním, přímočarým způsobem. Jdou přímo k věci a řeknou: "Jakou singulární věc to umí? Na kolik jich musím hrát, abych byl vyrovnaný? Kolik čaker, kolik not, kolik barev? Vezmu si je všechny!"

Chápete, co tím myslím? Pojďme se teď chvíli vrátit a chci vám dát vhled do toho, co ví mistr hrající na Tibetské mísy. Je kvantovým tvůrcem. Mísy mají různé barvy, jsou z různých materiálů a mají různé velikosti a tvary. Když se na ně hraje (rozvibrují se do zvuku), vibrace vytvářejí ve vzduchu rozdíl, protože jsou slyšet jako tóny v hudbě. Hlavní tón se nazývá základním tónem, který ucho slyší, protože je nejhlasitější. Obklopené základním tónem jsou jak horní, tak spodní tóny, některé za schopností lidského sluchu v obou směrech. V této nádherné, kvantové muzice jsou vibrace tvořící energii, která doslova mluví s Akášou a svým způsobem vytváří jazyk duše… a člověk se nemůže ptát: "Co to dělá?"

Je tu mísa, která dokáže mluvit s vaší duší! Kvantové vibrace se dostanou do vašich uší a vytvoří kvantovou událost ve vzduchu kolem vás, neboť vzduch ví, kdo jste. Zná mísu a elementy v míse znají vás! To je kvantová událost. Když si vyberete mísu, ona to ví! Když se na ni rozhodnete hrát, když jste sami v temnotě, utěší vás. To není o vašem srdci nebo o zelené barvě, není to ani o notě F. To všechno je lineární. Je to skutečně o kvantové inteligenci, která je na úrovni duše. A jak to má mistr vysvětlit člověku, který se ptá: "Co to dělá?" ....


Konkrétní hráč na misky, který je dnes zde (William Jones) vlastně přichází s novou verzí, jak pojmout kvantovost v rámci křišťálových tónů, které tady byly vždycky - za využití substancí jedinečným způsobem tak, aby byl vytvořen kvantový efekt. Esence toho, co se tvoří spolu se zpívající mísou je něco, co je mini-portál, a to je pravda. A pokud jste je někde slyšeli hrát, pak víte, co tím myslím. Skutečně tiší vaši duši, že? Takže jak má mistr odpovědět osobě, která se táže: "Tak co ta mísa dělá?"

Řekněme, že jste mimozemšťan, který přistál na planetě a nikdy neslyšel hudbu. Přistanete na Zemi a slyšíte něco úžasného - zeptáte se lidské bytosti: "Co je to?" A ona odpoví: "Hudba." A vy se zeptáte: "Co to dělá?"

Hudba a umění jsou kvantové

Jak by na to mohl někdo odpovědět? Hudba a umění už jsou kvantové. Sedíte před maestrem a on hraje to, co nazýváte vibrace a harmonie. U některých to vyvolá úsměv a jiní budou plakat. Slyšíte píseň složenou velkým skladatelem, sedíte před symfonickým orchestrem a někteří se budou usmívat a jiní plakat. Někteří, kteří znají skladatele, "navštíví" jeho esenci v době, kdy psal tu skladbu! To je kvantovost.

Víte, tohle hudba umí a přece se někdo zeptá: "Co to dělá? Přesněji řečeno, chci něco na usnutí. Chci něco pro zdraví. Chci něco, co můžu hrát svým květinám." To je tak singulární! Neboť ve zvučných tónech akordů je kouzlo. Je to skutečně kvantové. Co kdybych vám řekl, že jedna skladba by mohla pomoci vám a vašim rostlinám? Protože v kvantovém stavu životní síla reaguje stejným způsobem.

Mnozí sedí na lavičkách před nádhernými obrazy v Louvru v Paříži. Někteří tam budou hodinu sedět a plakat - budou zkoumat plátno a představovat si každý malířův tah štětcem, budou pozorovat génia barev, které se spojují a společně zpívají melodii. Umělci trvalo dlouho namalovat tento obraz, a přece ho teď vidíte celý najednou. To je kvantové! Dokážete to aplikovat na každodenní život, lidské bytosti? Dokážete to aplikovat na vaši singularitu? Dostanu se k tomu za chvilku.

Stánek s drahými kameny

Pojďme k dalšímu stánku - teď navštívíte drahé kameny. I tady je mistr. Ví, kdo je. Je k nim přitahován. Tak se dostal k tomuto obchodu. Přidává se k dnešní show! (Mluví o Brandonovi - majiteli knihkupectví Awakening a Centra Růstu v Laguna Hills v Kalifornii). Miluje všemožné kameny.

Návštěvníci jsou fascinováni. Přecházejí od jedné krabice s kameny ke druhé a čtou si štítky: ten je na rovnováhu, tento vám umožní se trochu vznést, ten je pro zdraví, ten zase pro lepší spojení se Zemí. Nemusíte se ani ptát, protože ty krabice jsou označené! Lidé to tak mají rádi. Jak singulární!

Na něco se vás zeptám - řekněme, že vezmete do ruky kámen, který má být na rovnováhu a chvíli ho podržíte. Jste spokojeni? Pojďme chvíli přemýšlet kvantově. A tady to začíná být zajímavé. Poslouchejte: jak ten kámen ví, kdo jste? Vyrovná prostě kohokoli? Co když jste obzvlášť těžký případ? Ta skála, když ji držíte, ví, kdo jste! Pokud je to skutečně ten kámen, který je znám svou schopností vyrovnávat, pak tam probíhá kvantová událost. Vidíte to?

Lidé si to neuvědomují. Nepronikli skrze logiku, jsou tak singulární. Řeknou: "Vezmu si ho." Strčí si to do kapsy. "Teď jsem vyrovnaný." Jednoho dne ho objeví v kapse ve skříni. Pak jim dojde, proč je jejich život tak mizerný. Zapomněli na kámen! Ale jejich bunda je určitě vyrovnaná! (Smích.)

To byl další Kryonův vtip. Vidíte tu pošetilost? Je legrační sledovat tu předpojatost. Ale vy víte, že mám pravdu. Pojďme si promluvit o matce všech energetických kamenů - o křišťálu (krystalu). Teď se na něj možná podíváte a řeknete: "Ach, je tam tolik šikmých plošek a podívejte na ty inkluze!" Křišťál je kvantový kámen.

Musí být; je to jediný známý kámen, pokud to tak chcete nazývat, který dokáže uchovat vzpomínku. Mluvili jsme o krystalické mřížce a mnohokrát jsme se zmiňovali o krystalech v Jeskyni stvoření. Existuje důvod, proč je nazýváme křišťálově čistými, neboť hrají svou roli na planetě. Dlouho poté, co odejdete, drazí, uchovají vzpomínku na to, kým jste byli a kým jste. Esence vaší duše zůstane navždy na Zemi.

Krystaly umožňují interakci mezi geologií a člověkem. Je to hluboké a kvantové. Geologie je taková a znovu vám řeknu něco, co jsem vám řekl už dříve: jen proto, že to vypadá jako kámen, neznamená, že to není živé. Ve věcech, které nazýváte neživými předměty, je život, a ty udržují vzpomínku na vás a váš domov. Je v nich kvantová inteligence věků a některé z těchto drahokamů vás znají, neboť ve vás poznávají starou duši a reagují na zemský prach. Je v nich ukryt koloběh a lidská bytost je prostě vezme, strčí si je do kapsy, odkráčí a zapomene je ve skříni - aniž by ji napadlo, že se spolu s nimi účastní tance v nádherném kvantovém koloběhu na této planetě. Z prachu této Země jste vzešli. V tom prachu je život, v těch kamenech je život.

Astrologický stánek

Pojďme k poslednímu stánku. Tady se to komplikuje. Máme tady jednu z nejstarších věd na planetě - astrologii. Astrologie by se dala nazvat energetickou disciplínou, jelikož to byl pravděpodobně první systém na Zemi, který popisoval energii působící na člověka. Byl to systém popisující specifickou energii kolem člověka podmíněnou okolnostmi, systém dynamicky začleněný v solárním systému vašeho původu.

Je vyvinutá na základě uceleného souboru zákonitostí kolem oběžných mechanismů planet a pravdivě popisuje kvantovou událost. Se Sluncem jako středem otáčení gravitačního magnetického zdroje a planetami tlačícími a táhnoucími na tuto sílu, je astrologie výsledkem sluneční činnosti - erupcí, které tlačí a táhnou "kvantové informace" na Zemi skrze sluneční vítr. Propojuje se s magnetickou mřížkou Země, pak do vaší DNA, a to pak tvoří vaše astrologické znamení. Víte, je v tom víc než jak se to jeví.

Mnoho lidí si nechá udělat svůj horoskop. Jeden horoskop, jeden člověk. Člověk se na něj podívá a řekne: "Takže, co to znamená, co to dělá, jaký to pro mě má význam? Je to něco, co mi vyloží osud? Pomůže mi to v podnikání? Pomůže to mému bolavému lokti?"

(Smích.)

Jak singulární! (Kryon se usmívá.) Díváte se na ty věci velice singulárním způsobem a nerozumíte hloubce toho všeho. Ne doopravdy. Ani potom, co se vám chystám říct.

Položím vám rétorickou otázku. Takovou, na kterou neumíte odpovědět. A přece odpověď budete znát - intuitivně, v kvantovém stavu - a nebude lineární a nenechá vás v klidu.

V této místnosti je prvotřídní astroložka a ona bude jedna z prvních, kteří vyvinou kvantovou astrologii (řeč je o Michelle Karen). Loni jsme vám předali informaci o tom, co pro vás znamená Akáša v kvantovém stavu, co znamená pro vás osobně ve vaší DNA. Žádná taková věc jako minulý život není, že? Nemůžete říct, že máte minulé životy, protože to, co si nesete s sebou, je vyvrcholení všech vašich životů na této planetě až do této chvíle, stará duše. Možná máte šamanský původ, který vás dostal až sem a jen čeká uvnitř na to, že ho povoláte zpět. Moudrost, kterou si v sobě nesete, je odrazem všech životů, které jste prožili. Země to ví; vy to víte; Jeskyně stvoření to ví; vědí to i andělé, kteří s vámi přišli. To je to, co umožní jasnovidcům snadno uvidět, kdo jste, neboť s sebou nesete energii, která "je vidět"! Vidí životy a energie, které jste nesli - ne v řadě, ale v kvantové polévce životů, v souboru životů, které jsou viděny jako jeden.

Na něco se vás zeptám - jaké je vaše astrologické znamení? Asi řeknete: "Narodil jsem se v únoru…" Ne, ne. Neptal jsem se, kdy jste se narodili. Chci vědět, která astrologická energie vám náleží, stará duše, neboť pokud jste kombinací, polévkou životů, tak jste se možná narodili v každičkém měsíci a v každé hodině, která existuje. Přemýšlejte o tom. A teď si o tom promluvme.

Jaké je vaše astrologické znamení? Možná jsou to všechna? Je to to nejaktuálnější? Je to to, které vyvstalo z Akáši, protože právě tohle jste si tentokrát záměrně vytáhli? Máte možnost změnit své astrologické atributy. Věděli jste to? To protože jste už většinou z nich byli, staré duše! Uvažujte o tom. Kým ve skutečnosti jste?

Teď už to nechám na vás, ale prozradím vám, že v této místnosti jsou tací, kteří změnili své astrologické znamení. To přiměje astrology pohlížet na Akášické atributy a to může udělat jedině ten, kdo je umí číst. Nebude až tak těžké je číst - těm z vás, kteří se už stávají kvantovými, se to ukáže jasně. Stará duše se zviditelní pro ty kolem a mnozí to spatří ve vašich očích - moudrost lásky.

Popsal jsem dnes mnohé odborníky, ale možná jsem jednoho vynechal.

Radionika (vysvětlení zde)

Existuje léčivá energie, která se dá posílat na velké vzdálenosti
. Jsou tady čtyři, kteří to umí. Jeden používá přístroj, tzv. radionické zařízení, ostatní to dělají sami. Pojďme se na chvíli zastavit u toho přístroje, protože vypadá jako singulární, ale není. Diagnostikuje váš problém a dělá to vhodně ve 3D. Hlásí: "Tohle potřebuje vaše chemie. Zde jsou detaily." Člověk se s tím spokojí, protože tohle dělá doktor. Je to velmi singulární, víte? Avšak co přijde dál, je odlišné. Obsluha přístroje pak přistoupí k něčemu kvantovému. I když vyjdete ven z místnosti a jdete domů, ať je to kdekoli v kterékoli zemi, operátor a počítač společně vám s použitím radioniky pošlou energetické řešení problému, který vám přístroj naměřil! Je tady člověk, který to zná a je "tím u přístroje". (Hovoří o Bee Wragee, která je v publiku.)

Je to možné? Vskutku je, neboť to představuje kvantový proces. Ale zeptám se vás: jak to ví, kde se nacházíte? Sedm miliard lidí na planetě a ono to půjde přímo k vám a rovnou do vašeho těla? Jak to ví, kde jste? Proto mají mnozí metafyzici špatnou pověst, protože to vypadá hloupě a neuvěřitelně. Příště, až si to budete myslet, zeptejte se kvantového fyzika na kvantové provázání. V kvantové fyzice najdete mnoho z toho, o čem teď mluvíme. Opravdu se vám to zdá tak neobvyklé, že spiritualita má tyto vlastnosti? Uvažujte o tom, co představuje stvořitelova energie!

Je zde léčitel, který se na vás dokáže napojit přes telefon a poslat vám léčivou energii. Nebo se podívá na znaky ve vašich očích a podle nich vám pošle léčivou energii… a to je skutečné. A on ví, o kom mluvím (mluví o Keithu Smithovi v publiku). Když vyšle energii do éteru, jak si vás najde? Odpověď je nádherná a já vám ji předám, než skončíme.

Každá molekula vzduchu ví, kdo jste. Každé smítko prachu ví, kdo jste
. To vše je součástí systému, který jste vytvořili, a je to jedna z životních sil. Všechno na Zemi, všechny věci na ní jsou stvořeny Stvořitelem, který je ve vaší DNA. Posun, který se na Zemi odehrává, vás má probudit k procesu, ve kterém se stanete kvantovějšími.

Znamená to jen myslet jinak? Ne. Znamená to doslova dotknout se tváře Boha v rámci vaší buněčné struktury. Podívejte se na sebe do zrcadla. Kolik vás je tam vidět? Ještě ne mnoho, ale to přijde. Neboť ve 3D hledíte jen na stárnoucí lidskou bytost… to je vše, co umíte. Avšak požehnaná je lidská bytost, která dokáže pohlédnout dál. Vyzývám vás - pohleďte upřeně do očí v zrcadle - pohleďte na sebe! Vydržte to dlouho. Zkuste se trochu pousmát. Zkuste si poblahopřát k tomu, že jste tady. Pokuste se vidět tu obrovskou skupinu, kterou představujete ve vesmíru, část Stvořitele, kterou jste, a možná dokonce i vtip, který nevidíte.

Všechny ty věci, které vám dávám, jsou potřebné k tomu, abyste porozuměli tomu, proč jste sem přišli. Chci vám říct, že kvantově myslící se může podívat na člověka a milovat ho bez ohledu na to, co udělal - nebo ho potkat poprvé a vědět, že je stará duše. Chce to kvantové myšlení, abyste se dokázali dívat na lidstvo obecně a nesoudit ho, ale milovat - vidět řešení místo problémů. To je kvantově myslící člověk. Neboť takový člověk vidí historii; vidí koloběh života a spojení s přírodou. Vidí roli, jakou hrají zvířata ve všech věcech, roli vzduchu, skal, energií, systémů. Všechny tyto věci nebyly stvořeny k singularitě. "Co to dělá?"

Možná, že zvažování tohoto zjednodušujícího pohledu na věc, a ta 3D předpojatost kolem, vás probudí k potenciálům, které leží přímo před vámi. Musíte začít myslet kvantově, aspoň trochu, popadnout ty nástroje, které leží kousek za vaším bezprostředním viděním. Akupunkturista, který pracuje s 12 meridiány, se musí začít dívat nad meridiány, aby mohl umisťovat jehly do míst, která na pohled neexistují.

Věda se tak či tak bude ubírat tímto směrem. Necháte fyziku postupovat vpřed a dovolíte tělu za ní zaostávat? Každá molekula, každý atom ve vás úpěnlivě prosí, abyste našli tu kvantovou polévku Stvořitele uvnitř. Je tam kvantové lepidlo a to nakonec změní celou planetu. Nemáme pro to ani jméno a tak řekneme, že to je evoluce lidského vědomí.
To je poselství dnešního dne, zatímco tu sedíme a omýváme vaše chodidla. Zatímco tu sedíme a milujeme vás.

Staňte se kvantovými. Já jsem Kryon, milovník lidstva.

A tak to je.
Kryon

Zdroj originálu: http://www.kryon.com/ - MP3 (43 minut) a přepis - What does it do?

Poznámka ke kopírování:
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Dagmar H. (www.kryon.webnode.cz a www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama