Prosinec 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 28.12. 2015 do 3.1. 2016

30. prosince 2015 v 9:44 | Doreen Virtue |  Horoskop


Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 28.prosince 2015 do 3.ledna 2016. Šťastný Nový rok! Vstupujeme tento týden do dalšího roku a protože má velmi intenzivní energii, chtěla bych nyní pracovat s Tarotovými karty síly archandělů. Tyto karty jsme spolu s Radleighem Valentinem vytvořili, abychom vám dodali potřebné posílení a motivaci, abyste se hnuli kupředu ve směru svých záměrů a cílů. Nový rok je časem předsevzetí a tyto karty vám mají pomoci, abyste si více věřili, abyste věřili, že máte na to jít si za tím, co si přejete, co víte, že tady máte dělat, ke všem těm zdravým pozitivním změnám, k nimž jste vedeni. Máme tady 78 karet, které jsou založeny na klasickém tarotu, ale bez negativity, bez nízkých energií, prostě pouze s původní podstatou tarotu, kterou je vedení pro vaše životní poslání. Míchám je tedy a modlím se k Bohu, aby nám skrze ně seslal poselství a vedení ohledně toho, co můžeme očekávat, zatímco vstoupíme do nového roku.

Pro pondělí a úterý tady máme Páže Michaela. Vypovídá o vzrušující nové výzvě a nových zážitcích. Říká, že máte vše, co potřebujete, abyste uspěli. A že si také máte prohlédnout všechny smlouvy a dokumenty velmi pečlivě. Znamená to něco nového, co souvisí s papírováním, ale vyvine se to pozitivním směrem. Bude od vás vyžadováno, abyste byli více analytičtí, pracovali více levou polovinou mozku, přestože je nám o mnoho příjemněji v té pravé, kde jsme kreativní a vizionářští. Tato karta však po nás chce, abychom použili levou hemisféru k rozhodnutím, co uděláme dál. Blíží se nám retrográdní fáze Merkuru, která začne 5.ledna a během níž se už od historie nedoporučuje podepisovat nové smlouvy a pouštět se do nových věcí, ale spíše je přepracovávat, přehodnocovat a dívat se, co by se dalo udělat jinak. Do té doby je ale zcela bezpečné smlouvy podepisovat, jen je třeba dívat se i na detaily.

A jak se dostáváme ke středu týdne, máme tady kartu Změňte svůj život. To je karta Velké arkány a vypovídá tedy o velkých, zásadních životních změnách. Jsou to velmi pozitivní změny, jde o to vzdát se toho starého, aby mohlo přijít nové. Takže v období konce roku a začátku nového učiníte nějaké velké, zásadní rozhodnutí. Říká, že se osvobodíte od prokrastinace (chorobného odkládání), která vám bránila v postupu, že se zbavíte strachů, kvůli kterým jste se drželi zpátky a nechtěli jít dál. Zkrátka tuto příležitost ke změně využijete zcela naplno a šlápnete na plyn, takže se hnete kupředu. Tento týden vypadá jako čas velkého pohybu kupředu a zvláště v souvislosti s Novým rokem je to velmi vzrušující....................

Kryon - Konec roku 2015

30. prosince 2015 v 9:40 | Lee Carroll |  Channeling
Následující channeling byl přijat 13. 12. 2015 v San Rafael v Kalifornii

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Pro ty, kteří toto pouze slyší - jsme právě v uvolněné pozici (pozn. překl.: před channelingem proběhla meditace). Lidé mají tolik otázek. Ptají se na své životy, na dění, energii, neférovost… a je to přesně podle rozvrhu.

Toto je poslední channeling, který bude v roce 2015 publikován. A tak chci, aby to byla zpráva - nejen pro ty, kteří toto poslouchají později nebo zde. Je to zpráva o tomto roce pro staré duše. Mohl bych vám dát seznam a vy byste si ho mohli zapsat, ale chci, abyste to skutečně vnímali - ne jako intelektuální či politický seznam.

Nejprve chci, abyste poznali, že nejste sami
. Staré duše, právě teď jsou s vámi v této místnosti energie, které nedokážete vysvětlit. A jsou laskavé. Je zde nádherná energie, která vás zná. Je tu Tvořivý Zdroj. Můžete ho pojmenovat, můžete mu dát všechna možná jména, ale je větší než kterékoli z nich. Mnozí z vás to cítí celý svůj život a jiní to necítili nikdy. Ne takto. Není to pocit přítomnosti rodiče, ale laskavého pomocníka, který je vaším bratrem, sestrou, vaší součástí. A tento pocit zaplavuje tuto místnost mírem poznání, že není žádná náhoda, že jste tady.

Pokud toto posloucháte později, pak chci, abyste věděli, že tento doprovod je i váš. Můžete se ptát: "Jak je to možné? Tohle poslouchám později a ty jsi tu teď." Opakuji, že je to vaše 3D předpojatost, když se domníváte, že se nemůžete naladit na energii, která není ve vašem čase. Můžete. Vy, kteří toto posloucháte později - slyšíte můj hlas? Ano. Proč tedy necítíte, co tu je? Tento multidimenzionální kousek Boha Stvořitele ví, že jste v místnosti, i když to posloucháte (nebo čtete) později. Jsme větší, než myslíte........................

AA Michael - Galaktické zarovnání: 12/12 a 12/19 prosinec 2015

30. prosince 2015 v 9:38 | Celia Fen |  Channeling

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn
Milovaná Rodino Světla, v tomto měsíci, v prosinci, vstřebáváte a zapracováváte do sebe a vyvažujete mocné energie dokončení vlny Kvantového Vesmírného Světla, která začala 8:8:8 a sestupovala Lví Bránou. Tato energie byla během posledních měsíců posilována a vstřebávána, a nyní v prosinci vám dovolí se přizpůsobit a připravit na velké události přicházející v roce 2016.
Klíčovým slovem tohoto okamžiku "Nyní" je "Přeměna" ("Transformace"). Galaktické kódy vás nesou do sjednocené Časové Linie, kde se veškerá Pozemská Realita připravuje na velkou Přeměnu, která vás sladí s budoucí Zemí Harmonie a Míru.

Žádáme vás, abyste si představili sami sebe jako Mistry Času, kteří drží Minulost a Budoucnost ve své Mezinárodní Realitě, při tom když manifestujete v "Nyní" nekonečnou přítomnost, která je vaším Andělským Srdcem. Z této perspektivy jste vy Mistrem své Časové Linie/svých Časových Linií, jak držíte Budoucnost a Minulost v bezchybné rovnováze. Tkáte ze svého Andělského Svatého Srdce energie Času/Prostoru do Nové Země..............


Horoskop na období 28. 12. 2015 – 3. 1. 2016

28. prosince 2015 v 15:07 | Petra Nel |  Horoskop

Projevení

V tomto týdnu se objevuje několik "přechodů" z jedné energie do druhé a vytváří se mnoho aspektů, což symbolizuje aktivní týden. Konec roku je ve znamení aspektu Slunce v Kozorohu v sextilu s Neptunem do 3. 1. Tento aspekt zesiluje vnímání, citlivost, dojetí, ohleduplnost a soucítění. Také je ale potřeba počítat se silnějším působení alkoholu.

Jupiter v konjunkci se Vzestupným uzlem v Panně, která bude působit až do konce února, symbolizuje naplněné prožívání každodennosti, služby, schopnosti žít tady a teď. Je možné vnímat a prožívat spokojenost v obyčejných, až někdy stále se opakujících povinnostech. S láskou a vděčností, že mohu právě to vše vykonávat. Dokud nenaplním vše láskou, nenaleznu skutečnou podstatu dané věci. Kolektivní vědomí během tohoto roku bylo natolik otevřeno a došlo k zásadním změnám, kdy skončil "starý příběh".

Pokud jste byli mezi lidmi, mohli jste si všimnout zásadní změny, jak lidé prožívají jinak přípravy na vánoční svátky. Stále jsem byla volána mezi lidi a vědomě jsem chodila na místa, kde dříve byl shon a stres před vánoci. Nevěděla jsem, proč jsem posílána mezi lidi. Už jsem nemusela nikam chodit, již několik dní před vánoci jsem měla vše hotovo. Když jsem procházela mezi lidmi a cítila v lidech jejich rozpoložení, jejich vědomí a nevědomí, byla jsem dojata. Tento rok bylo pochopeno, "štěstí bylo nalezeno", naplnění pravdou, vírou a spokojeností. Růst a expanze Jupiterského roku byla splněna. Lidé jsou v kontaktu sami se sebou stále více a silněji.

Slunce 31. 12. (do 12. 1.) vytváří konjunkci s Plutem v kvadratuře s Uranem. S jakým pocitem "uzavíráme" (umíráme) s takovým pocitem "otevíráme" (rodíme se). Tato konjunkce je přerodová a transformační, plná změn a zvratů. Staré končí a nové má být vybudováno. Vstupujeme do roku, kterému vládne astrologický vládce Mars a dle numerologie číslo 9, to je číslo celistvosti, zodpovědnosti a nové učební lekce.

Končíme rok při konjunkci Luny s Jupiterem a Vzestupným uzlem v harmonii s Merkurem, naplnění, moudrost, celistvost, přijetí "obyčejného" života. Život je Dar. Tedy i na závěr roku se nám objevuje důležitost Luny - paměti duše (jak individuální, tak i kolektivní) je přepsána a sjednocena s vírou, pravdou, svobodou a štěstím, která je v souladu s rozumem. Cit a rozum jsou v jednotě. A s tímto novým vědomím a nevědomím v roce 2016 budeme vytvářet novou realitu.


Jak jsem na počátku článku napsala, planety z jednoho znamení přecházejí do následných znamení. Venuše (láska) přechází do znamení Střelce 30. 12., Merkur (mysl) do znamení Vodnáře 2. 1. a Mars (čin) do znamení Štíra 3. 1. To, co v životě milujeme (Venuše - láska, hodnoty) určuje, čemu věnujeme pozornost (Merkur - mysl) a to dává pokyny ke konání (Mars - čin). Získat to, co milujeme, protože nás to činí šťastnými, naplněnými. Každý milujeme něco jiného a podle toho vypadají naše životy.

Venuše ve Střelci miluje pravdu, svobodu, poznání, které je získáno přes zkušenost. Potřebuje mít pocit, že jeho láska má smysl. Nebezpečím Venuše ve Střelci je povrchnost, protože uvidí velkou rozmanitost možností a ztratí to, co miluje, protože chce všechno. Proto to, co skutečně není v hloubce pravdy, tedy ukotveno v srdci, zboří se vám jako domeček z karet. Merkur ve Vodnáři to uchopí vizionářsky a velmi originálně. Projevíte svou individualitu bez předešlých omezení, jak se věci mají dělat. Nové inspirace, nápady a neotřelé myšlenky, které často budou mít nádech drzosti a bláznovství, mají otevřené dveře. To, jak se mají projevit v realizaci, ukazuje Mars ve Štíru, který je o houževnatosti a odvážnosti vstoupit do tajemných sklepení, kde se nebojí ani temnoty ani smrti. Dokáže jít až na dřeň svých sil, jen aby zrealizoval vizi své mysli. Kdo jiný by mohl mít takovou sílu. Jen taková láska je opravdová, když dokážete za ni dát i svůj "život". Jen, aby Láska žila.


Takže je to vlastně všechno o lásce. Venuše se dostává do kvadratury s Neptunem, sklon růžovým brýlím nebo marnivosti a povrchnosti. Počátkem roku je důležitá láska a podle toho, jestli je hluboká a pravdivá, tak na konci roku 2016 se budete cítit zaplaveni láskou nebo zjistíte, že to, co jste milovali, nebyla láska, ale iluze. Nový rok začíná v pátek a tomu vládne Venuše - láska. Láska má vést a inspirovat konání - projevení. Chcete vědět více?

Srdečně vás zvu na přednášky o roce 2016:

Hradec Králové 12. 1. / Královské Poříčí 14. 1. / Plzeň 19. 1. / České Budějovice 27. 1.

Saturn v trigonu s Uranem 1. 1. - 1. 5. 2016 přináší zmiňovanou změnu, novou strukturu společnosti. A v této době je to jen počátek, protože tento aspekt se ještě navrátí.

Saturn ve Střelci přináší moudrost v oblasti svobody, pravdy a víry. Uran v Beranu aktivuje nalezení vlastního Já ve vědomé úrovni vlastního Bytí. Nalezení vizionáře, který skrze vlastní Já projevuje vědomí celku a koná v zájmu celku. A tyto dvě planety se propojí a začnou spolupracovat. Moudrý poutník, který poznal svět, různé pravdy, různé víry, různé kultury nalézá vlastní moudrost ve svém nitru. Pravda, víra a svoboda neleží tam někde venku, ale uvnitř nás. Uran - vyšší oktáva mysli, která znamená překročit svou nižší mysl, tedy dostat se za mysl, za mentální programy (Matrix), bylo spojeno s Já, které má jednat a zasévat semínka skrze své jednání. Tento proces již probíhá od roku 2010 a bude dokončen 2018. Máme 2 roky na to, aby bylo projeveno vědomé Já. V aspektu se Saturnem je symbolizováno, že vědomé Já je schopno změnit zavedené pořádky a vytvořit novou strukturu společnosti. Nejdříve se to tvoří v jemnohmotné úrovni, pak následně v mysli a poté ve hmotě.

Od počátku roku se v nás strukturalizuje nové sjednocení srdce, mysli a činu.

Požehnaný týden Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků.

Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:

Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová

zdroj: www.astrologiepetranel.cz

PF 2016

23. prosince 2015 v 9:27 | Wan |  Ostatní
Pravé Vánoce se odehrávají ve vašich Srdcích .. Srdce je Stromeček, vaše zářící Oči jsou plameny Svíček
a vaše Ruce jsou Dary nejcennější, které hladí ... tak něžně a s Láskou... a co je tou nejkrásnější Koledou?
Váš Smích ...
S láskou WanLord Maitreya - Probuzení Krista

23. prosince 2015 v 9:08 | Natalie Glasson |  Channeling

Poselství Lorda MaitrePřijala Natalie Glasson, 8.10. 2015

Já, Lord Maitreya, jsem prožil na Zemi mnoho životů, které předcházely mému zažehnutí coby vyššího aspektu Mistra Ježíše. V každém životě přišlo mnoho momentů božské inspirace, vývoje a osvícení stejným způsobem, jakým vy ve své současné realitě zažíváte okamžiky rozpomenutí se na Stvořitele. Tyto momenty, kdy se rozpomenete na Stvořitele a rozpoznáte ve svém bytí přirozené a věčné sjednocení s ním, se stávají stále častějšími, jak se posvátné aspekty Stvořitele slučují s fyzickým světem. Tyto aspekty pak slouží jako pilíře světla dosahující nebe a stahují na Zemi božské, jež se manifestuje. Každý okamžik rozpomenutí se a rozpoznání Stvořitele, který lidstvo zažije, pozvedá vibrace Země a umožňuje, aby se aktivovalo nové vědomí, vibrace světla a prožitky lásky a zrodily se ve fyzickém projevu.
Nyní je důležitější než kdykoli předtím uvědomit si, že zažíváte svou duchovní evoluci nejen ve prospěch své duše a svého štěstí, pro probuzení všech aspektů Stvořitele. Představte si, že byste v jediném okamžiku mohli přitáhnout pozornost celého lidstva, sdílet slova lásky a energie léčení s každým člověkem, abyste navždy změnili jejich realitu. Tohoto dosahujete každým okamžikem duchovního vývoje a transformace ve vašem bytí.

Jste připraveni uznat mamutí roli, kterou hrajete v této realitě vzestupu a rozpomenutí se? Jste připraveni uvědomit si, že nejste bezcenní, omezení či neschopní? Nechť se vaše síla rozhýbe a nashromáždí se z vašeho nitra a sdělí vám, jak jste cenní, stejně jako každá duše na Zemi. S vírou, že i když jste na osobní cestě růstu, umožňuje vám tato cesta přetransformovat energie a realitu ostatních, poznáte, jak jste propojeni v jednotě se všemi bytostmi a proto i se všemi aspekty Stvořitele. Nemusíte být moudří, praktikovat meditaci, chápat vnitřní roviny nebo dokonce mít duchovní dovednosti; vše co potřebujete, je dovolit si být sami sebou, svou esencí, která dlí za iluzemi, omezeními a návyky. Akt přijetí a uznání svého vnitřního já, které nelze plně postihnout slovy ani skutky, může být celoživotním hledáním a přesto může být uskutečněno okamžitě, pokud si dovolíte to udělat.

Je čas si uvědomit, že vaším úkolem je přijmout svoji esenci, ne svou osobnost či charakter. Esenci, která je téměř nepopsatelná a přesto k ní máte přístup v podobě pocitů a vědění. Je také čas si uvědomit svou jednotu se vším, čím je Stvořitel na Zemi i na vnitřních rovinách. Rád bych se s vámi podělil o vzpomínku, abych vás podpořil v uvědomění a přijetí pravdy ve vašem bytí a rozpoznání sebe sama jako cenných bytostí se schopností inspirovat ostatní, aby dosáhli téhož a vybudovali si pouto propojení, které nebylo ve skutečnosti nikdy porušeno...........

Kryon - Kryon v Izraeli 2015 – část 1/3

23. prosince 2015 v 9:05 | Lee Carroll |  Channeling


Následující channelingy byly přijaty při cestě s podtitulem, (30. 09. - 06. 10. 2015)

Návrat Mistrů

Toto je třetí a závěrečná část překladu - pět z celkem třinácti channelingů. Kryon každému z poselství přiřadil písmeno. Těch předchozích 8 (při čtení při změněném pořadí) tvoří dvě slova: "IN ISRAEL", tedy "V IZRAELI" - a co se to tedy (i díky této cestě) v Izraeli chystá? To se dozvíte už za okamžik. Jen v tuto chvíli překladu mi došla ještě jedna souvislost - tuto událost tvoří 13 channelingů a druhou a třetí část překládám po událostech z pátku 13. listopadu 2015 a vůbec tohoto týdne… myslím, že nám tím Kryon předává další zprávu. Čtěte proto následující sdělení o to intenzivněji a s tímto vědomím.

DEVÁTÝ CHANNELING - písmeno E

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Vy víte, kde jste. A stejně tak to vím i já. Pro ty, kteří tu nejsou - jsme v Megidu. To pro posluchače (nebo čtenáře) možná nic neznamená, ale já za chvíli vysvětlím další slovo. Někteří z vás už na to přišli - hláskujeme tři slova vždy po jednom písmenu při každém z 13 channelingů. Děláme to často. Je to téma této oblasti. Už jste na to přišli - je to "MÍR V IZRAELI". Ale nejprve to mohlo být obtížné, protože to hláskování nebylo takové, jak jste čekali. Vždy jedno písmeno po druhém, ale z pohledu západní abecedy hláskováno pozpátku! Z pohledu mnoha původních obyvatel, včetně těch, kteří jsou zde, je to však ve správném pořadí - z pohledu Arabů a Hebrejců. Ti čtou, píší a hláskují zprava doleva. A tak jsme se rozhodli předat vám tato písmena tímto způsobem na výraz úcty k jazykům této země. Nyní to tedy víte. Písmeno, které vám dnes dáme, nyní očekáváte. Je to poslední písmeno prvního slova - "E". Za okamžik vám povím, co to znamená.

Toto místo má ještě další jméno. Je to místo Armagedonu. Apokalypsy. Chci s vámi shrnout, co to znamená. A ze všech channelingů, které jsem vám předal v této zemi, tento může být tím nejdůležitějším. Je důležitý pro vás, je důležitý pro lidstvo. Je skutečně důležitý pro Izrael. Tohle je místo, kde mělo vše skončit. Je hluboce zapsáno v židovské historii, že toto je místo poslední bitvy. Měla být dobojována právě zde, kde nyní sedíte - při Armagedonu. Je to i v křesťanství - toto jsou poslední bitvy. Je to po celé planetě. Kamkoli se podíváte, tam najdete slovo Armagedon. A je to odkaz na to, kde jste dnes. Téměř jako kdyby tato oblast byla připravována. Je uprostřed horního Izraele, kde už se odehrálo mnoho bitev. Stále dokola. Téměř jako by tato země byla připravována na tu poslední bitvu...........

Kryon - Kryon v Izraeli 2015 – část 2/3

23. prosince 2015 v 9:04 | Lee Carroll |  Channeling
DVANÁCTÝ CHANNELING - písmeno E

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Pro ty, kteří nejsou zde - sedíme v jižní části Izraele, v nesmírné rozlehlosti pouště, s výhledem, který je úžasný. Ten výhled je zde celé věky a už starodávní zde měli stejný výhled a užívali si ho stejně jako teď vy.

Dnes vám dáme dva channelingy a ty dokončí poslední dvě písmena slova PEACE - mír. Nyní vám představíme písmeno "E" a to, co znamená v kontextu místa, kde dnes sedíme. Toto "E" zastupuje "Enlightenment" - osvícení. A nemusí to být přesně to, co myslíte. Předáme vám definici osvícení a já chci, abyste dávali dobrý pozor, protože to může být něco jiného, než se domníváte.

Jste osvícení? A jak byste potom tedy definovali své vlastní osvícení? V úctě k této zemi použijeme nějaké "hádanky". Nebo lépe řečeno metafory či alegorie. Chystáme se zeptat fundamentálního, ortodoxního Žida - jsi osvícený? A zde je jeho odpověď: "Já jsem osvícený víc než kdokoli jiný v této zemi, protože do písmene dodržuji původní zákony. Neexistují lepší zákony, které by byly blíže Bohu než tyto. Naše tradice je jasná a já a ostatní jako já děláme, co můžeme. Já jsem osvícená lidská bytost." Když se ho zeptáte na ty kolem něj, kteří nevěří stejně jako on, pak řekne, že oni osvícení nejsou, protože nemají pravdu, kterou má on.

Když se zeptáte Muslima - jsi osvícený? Pak odpoví: "Rozhodně ano! Mám původní víru, ale co víc - je v ní původní historie této oblasti a této země, celou cestu zpět k Ismaelovi, ale navíc s prorokem, který je současný! Můj prorok - starý méně než tisíc let - má největší osvícení, které mi může předat jako osvícenému muži. Do písmene dodržuji Prorokova slova. Mohlo by snad být cokoli lepšího? Já mám ty nejmodernější informace." Když se ho zeptáte na ostatní, pak vám řekne: "Oni nenásledují to, co já. Nemají úplné osvícení."

Kdo je tu tedy osvícený? A kdo z nich má pravdu? Čí pravda je skutečná? Pokud posloucháte jejich odůvodnění osvícení, pak to dává smysl, a oni to žijí ČISTÝM způsobem. Oba se snaží potěšit Boha, jak jen mohou................

Horoskop na období 21. – 27. 12. 2015

21. prosince 2015 v 18:50 | Petra Nel |  Horoskop

Návrat Světla

Zimní Slunovrat nastává 22. 12. v 6 hodin, Slunce vstupuje do znamení Kozoroha. Zimní Slunovrat symbolizuje zrození světla.

Od letního slunovratu se dny (světlo) krátí. Dny kolem letního slunovratu trvají až 16 hodin 20 minut a každým dnem světlo ubývá a v době zimního slunovratu je světlo 8 hodin a dostává se na maximální minimum. Zimním slunovratem se zrozuje nové světlo a začínají se postupně prodlužovat dny. Vánoce jsou ve skutečnosti v lidské podstatě oslavou zrození (návratem) Slunce - světla. Slunce od pradávna symbolizovalo teplo, úrodu, tedy Život v bohatství. Lidé dostávají od božství Dary Slunce - podmínky k životu. Následně bylo světlo projeveno skrze narození Ježíše Krista, aby nám bylo ukázáno světlo v člověku. Sestoupení Boha na Zem. Lidé neuvěřili a nepochopili poselství Ježíše, že každý sám v sobě má božství a může být vědomým projevením Boha na Zemi a dle toho konat. Až po uplynutí 2 tisíc let je lidské vědomí natolik otevřeno, že jsme schopni nalézt a procítit své světlo - božství ve svém srdci, kde stále plápolá božská jiskra. A každý rok si ji Vánocemi připomínáme, stáváme se darujícími jako Slunce, které jen dává. Cítíme radost a štěstí, když vidíme, jak se obdarovaný raduje a je šťastný. Díky tomu jsme my sami šťastní. Už chápete podstatu Slunce - světla - božství? Porozuměli jste symbolice Vánoc?


Ano, je to velká zodpovědnost přijmout v sobě božství a dle toho konat. Slunce vstupuje do znamení Kozoroha, které symbolizuje přijetí zodpovědnosti za vlastní projevení božství v moudrosti a pokoře. Když se probudíte do božského vědomí, není to o "machrování" a pocitu, že můžete cokoliv. Naopak je to prožití, že jste součást projevení božství v celistvosti a jste v pokoře, v moudrosti, v respektu a v úctě vůči druhým, vůči Životu a vůči Božství - matce a otci. Stáváte se projeveným Světlem v člověku na zemi.


Úplněk nastává na Boží hod 25. 12. po 12 hodině, Slunce v Kozorohu a Luna v Raku. Úplněk na Boží hod se objevuje po 38 letech a následně se objeví za 19 let v roce 2034. Během tohoto roku se Luna několikrát zásadně projevila. Luna překryla Slunce 20. 3. a vytvořila částečné zatmění Slunce, úplné zatmění měsíce 28. 9., objevil se "modrý měsíc" a "krvavý měsíc" a úplněk na Boží hod. Co to znamená? Nejdříve se podíváme na symboliku Měsíce, což značí nevědomí, emocionální potřeby, paměť duše, pocity, cykly, biologický proces, ženu, matku a vnitřní dítě. Během života se veškeré prožitky zapisují do duše, jak pozitivní, tak i bolestivé. Tím je vytvořena paměť duše a existuje pouze to, co si pamatuje. Ve skutečnosti je to symbolika Ega. Tedy ve vašem životě se zhmotní pouze to, co si paměť duše pamatuje. Existuje pouze to, co si pamatujete, ne v mysli, protože ta s lidským tělem umírá, ale prožitky - uvědomění, zkušenosti se ukládají do duše a ta je nesmrtelná. A tak si přenášíte veškeré své zápisy ze života do života a pak se vám zviditelňují (zhmotňují) vaše přesvědčení v realitě. Můžeme říci, že máme v duši scénář života, který se nám stále opakuje dokola, dokud neodhalíme, odkud pramení nějaké přesvědčení, které se v životě zhmotňuje.

A nejvíce to vnímáme na bolestných zkušenostech. Zhmotňuje se vaše nevědomí a čeká, až ho zvědomíte a proměníte. Přepíšete bolestný zápis na nejlépe pozitivní. Teď se dostáváme k symbolice Luny v tomto roce. Zviditelnilo se nám naše nevědomí, zápisy duše. Tím, že se Luna projevila v různých pozicích, ale vždy byla v úplňku, tedy viditelná, obnažená, celistvá, projevená a vždy byla spojená se Sluncem - s vědomím. Docházelo k naplnění propojení nevědomí a vědomí. Různými projeveními Luny (zatmění, modrý a krvavý měsíc) bylo ukázáno, jak může vzít na sebe různé "šaty". Stejně jako manekýnka, která na molu předvádí různorodost tvoření v oblečení, se nám Luna ukázala v různém projevu, který na sebe bere. Stále je, ale podstata stejná, je to LUNA. Tak i my v sobě máme různá projevení, postoje, prožitky, potřeby, ale podstata zůstává stejná. Záleží, co na Lunu svítí a ovlivňuje a podle toho se objevuje její tvář v projevení. To, co se dělo na nebi, dělo se i v nás. Propojovalo se nevědomí s vědomím a odhalovala se různorodost paměti duše. Dotklo se to nejhlubších zápisů ve vašem nevědomí, na které jste

byli připraveni k projevení a pochopení, abyste se stali celistvými, (osvobodili se od bolestí). Tento rok je o růstu a expanzi a nemůžeme projít růstem, když neodhalíme, co nás drží ve stejných vzorcích chování. Proto jste mohli ze sebe svléknout "šaty", které jste někdy v minulosti na sebe vzali a během roku jste jich mohli svléknout několik. Tím se dostáváte k naplnění a proměně svého života. Haleluja!


Když se podíváme na Sabiánské symboly úplňku je to až úsměvné s ohledem k výše napsanému. Luna stojí na symbolu: "Kočka se dohaduje s myší." Klíčová myšlenka: Úsilí o sebe ospravedlnění. Slunce stojí na symbolu: "Skupina lidí se chystá vyplout na cestu s kánoí". Připravují se na cestu. Klíčová myšlenka: Schopnost využití přírodních zdrojů a základních dovedností v zájmu společenského cíle.


Luna symbolizuje, že tělesné potřeby a touhy stále ještě přehlušují hlas "nového člověka." Hádáme se sami se sebou a doufáme, že ty staré impulsy jsou ještě ospravedlnitelné. Přestaňte se vymlouvat, ten kdo nechce, hledá výmluvy. Ten kdo chce, hledá způsoby, jak jinak. V horoskopu se nám objevuje Merkur v kvadratuře s Marsem a to jsou hádky. Je to jediný dynamický aspekt v tomto týdnu, když opomenu několika hodinové aspekty Luny. Merkur je v harmonii s Jupiterem - štěstím a Venuší - láskou. Můžete v sobě pociťovat dohadování, ale zvítězí láska a optimismus.

Tento týden je opravdu požehnaný a harmonický. Máte možnost načerpat klid a sounáležitost s ostatními. Využijte tento čas pozitivně. Další týden už bude naprosto jiný.

Rok 2016 se dá přirovnat, že stojíme na startovací čáře a vystřelíme vpřed.

Proto věnujte pozornost svým blízkým a také své duši, protože prošla tento rok bohatou expanzí zkušeností, kdy její paměť byla přepisována. Luna - Duše (nevědomí, neprojevené) se stala v našem vědomí rovnocennou se Sluncem - Božství, realizace Já (vědomí, projevené).

Naděje. Naděje. Naděje…


Moji milí,

přeji vám všem, ať požehnání Světla a Lásky vás prostoupí a zažehne Slunce v srdci. Ať se stanete projevenou Láskou na zemi, která hřeje a má otevřenou laskavou náruč pro ty, kteří prožívají trápení a bolest. Ať pro každého, včetně sebe, máte milé slovo a úsměv.


Děkuji vám za vaši přízeň a důvěru. S Láskou a hlubokou úctou Petra Nel


Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků.

Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.

autor článku: Petra Nel Smolová / zdroj: www.astrologiepetranel.cz

Svátky klidu a míru (od Louise Hay)

21. prosince 2015 v 7:34 | http://andelskydenik.blogspot.cz |  Pro pohlazení dušičky

Jsme příliš soustředěni na stres. Naše každodenní životy jsou jím pohlceny. Chtěla bych, abyste z tohoto způsobu myšlení vystoupili. Stres si vytváříte pouze ve svých myšlenkách. Stres je pouhou reakcí strachu na životní změny. Neutíkejte od svých pocitů. Namísto toho se soustřeďte na proměnu strachuplných myšlenek na myšlenky pozitivní. Jakmile se zbavíme strachu, můžeme se začít zbavovat stresu.


Sváteční období jsou plny radosti a vděčnosti, avšak pro některé z nás mohou být dosti stresující. Dopřejte si nyní, právě teď, čas na to, abyste se soustředili na svůj vnitřní mír. Míruplní lidé nenosí břemeno stresu na svých ramenou. Najdete-li klid uprostřed chaosu svého denního života, umožní vám to vidět ve svátcích radost a světlo. Otevřete své srdce, ustupte o krok dál a dýchejte. Během těchto nepokojných dní najděte tichost sami v sobě. Dopřejte si 10 až 20 minut každý den, ať už ráno nebo večer, kdy zavřete oči, zhluboka, pomalu se nadechnete a řeknete si: "Jsem v bezpečí a v míru."


Jste svobodní a nemusíte se stresovat, mí drazí. Zasloužíte si život bez stresu. Můžete z období svátků získat mnohem více, prožijete-li je v úžasu a klidu. Nechte se bez jakékoli námahy unášet vlnami života a stres se stane vaší minulostí. Vy sami máte vládu nad svými pocity. Najděte ve svém nitru prostor, v němž je život klidný a tichý, a vytvoříte si míruplný, radostný svět i okolo sebe. Chaotické myšlení nemá nic společného s vaší skutečnou existencí. Nechte čistotu svého vnitřního dítěte utvářet svět beze stresu, který si zasloužíte žít každý den.


Ať už jsou vaše stresy jakékoli, například zda si můžete dovolit kupovat dárky, navštívit svou rodinu a příbuzné nebo pořádat párty, vzdejte se jich. Toto je čas smíchu a mnohých požehnání. Během těchto okamžiků jsme v pravý čas na pravém místě a vedeme si přesně tak, jak si vést máme. Myšlenky plné strachu jsou mraky vznášejícími se nad námi. Rozptylte tyto šedé oblaky a vytvořte prostor pro jasné, sněhobílé obláčky pohodlí. Obejměte svou nebeskou duši prostřednictvím svátků a vychutnejte si tyto vzácné okamžiky se svými milovanými.


Zde je meditace pro procvičování vnitřního míru:


Přeji si žít v míruplném světě, proto se nejprve musím sám/sama stát míruplnou osobou. Bez ohledu na to, jak se chovají druzí, udržují ve svém vlastním srdci mír. Vyhlašuji mír uprostřed chaosu a šílenství. Halím všechny složité situace do míru a lásky. Vysílám myšlenky míru do všech neklidných částí světa. Jestliže si přeji, aby se svět změnil k lepšímu, pak musím také změnit způsob, jakým se na svět dívám. Jsem nyní ochoten/ochotna vidět život pozitivním způsobem. Vím, že mír začíná mými vlastními myšlenkami. Vybírám-li si míruplné myšlenky, jsem spojen/a s podobně naladěnými, míruplnými lidmi. Společně pomáháme přinášet mír a milující laskavost do našeho světa.


Vše je v pořádku.
S láskou, Louise Hay

Doreen Virtue: Karetní výklad pro týden od 21. 12. do 27. 12. 2015

21. prosince 2015 v 7:16 | Doreen Virtue |  Horoskop

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 21. do 27.prosince. Ano, máme tady týden Vánoc! Veselé Vánoce vám všem všude! Já a moje fenka Zlatíčko jsme tady u našeho malého vánočního stromečku a betlému, a tak mi přišlo příhodné dnes pracovat s kartami Marie, královny andělů, protože Marie je matka malého Ježíška, jehož vánoční příběh tento týden budeme slavit. Na tyto svátky, které vynášejí na povrch tolik emocí a energií, se připravujeme. Jsme v tom všichni společně, ať už Vánoce klasicky slavíte či nikoli. Ovlivňuje to nás všechny. V noci ze Štědrého dne na Boží hod budeme mít také úplněk, a tak ti z nás, kdo jsou citliví na měsíční fáze, mohou pocítit ještě více emocí.

Zde mám tedy 44 karet a žádám Boha, aby nám skrze ně dal poselství a vedení ohledně toho, co můžeme očekávat a jak se na Vánoce můžeme nejlépe připravit. Bože, ukaž nám prosím, co je tvou vůlí pro tento týden. Karty míchám spolu s touto modlitbou a dívám se po těch, které vykukují z balíčku. Jednu máme pro pondělí a úterý, druhou pro středu a čtvrtek a třetí - tady nám zase vyšly dvě spolu jako minulý týden, to bude karta navíc, kterou dám zatím bokem - na pátek, sobotu a neděli.


Pro začátek týdne zde máme kartu, která vyšla zrovna nedávno i jako karta pro daný den, což dělám každý den na svém Facebooku, Twitteru a Instagramu. Je vzácné, aby nějaká karta vycházela takto často. Je to karta Buďte silní. A ta říká, že jste mnohem silnější, než si myslíte. Také říká, že je to cesta, jak se postavit vůči stresu, nepřízni nebo dramatům, k nimž kolem vás dochází. Máte v sobě studnici síly, která pochází přímo od Stvořitele. Jste stvořeni k jeho obrazu a tak máte i sílu samotného Stvořitele uvnitř sebe. Tato karta vás vyzývá, abyste tuto sílu vyzvedli. Znamená to tedy, že v pondělí a úterý mohou vyvstat nějaké těžkosti, ale není to nic, čeho byste se měli bát. Jen je třeba se na to připravit. Toto období je intenzivní. Andělé mi také říkají, abych vám připomněla, že síla neznamená agresi. Síla znamená asertivitu, která bere ohled na práva všech. Není to tedy nic takového jako být nelaskaví. Jde jen o to udržovat si vymezené hranice. Pokud potřebujete naplnit své potřeby, musíte něco říct. Pokud si potřebujete odpočinout, dopřát si koupel, něco sníst, nebo si nějak jinak udržet rovnováhu v životě, máte být silní a říct: "Tohle potřebuji já." Namísto toho, abyste se starali jen o potřeby všech ostatních, je třeba, abyste se starali i o sebe. Na kartě je napsáno: "Nyní se seberu a udělám to, co je třeba udělat." A to vypovídá o tom, že když jste sami šťastní, vytváří to úžasný pozitivní efekt vlnění, který působí na všechny kolem nás. Obzvláště na děti, které nás sledují, jak se vypořádáváme se stresem. Ze začátku týdne tedy dostanete příležitost být příkladem zejména pro své děti, pokud vyvstane nějaká stresující záležitost. Běžte si zaběhat, běžte meditovat, pracujte na zahrádce, buďte se svými zvířátky, modlete se, vezměte své děti na procházku... Existuje milion způsobů, jak zvládat stres zdravým, pozitivním a konstruktivním způsobem. A vy máte sílu to dokázat! Jste silní! Někdy si ani neuvědomujeme, jak silní jsme, dokud nás život nezatlačí proti zdi a my se tomu nepostavíme.


Na středu a čtvrtek tady máme kartu Rodina! To není žádné překvapení. Znamená to, že o Vánocích budete se svou rodinou, ať už svou původní rodinou, rodinou založenou manželstvím nebo třeba dobrými přáteli, kteří jsou pro vás jako rodina. Může to také znamenat, že vám vaše rodina chybí. Vánoce jsou časem jak velké radosti, tak i velkého žalu, protože v nás vyvolávají vzpomínky z dětství, dobré, zlé i ošklivé, stejně jako vzpomínky na ty, kteří nás již opustili a nejsou již mezi námi. Také přinášejí spoustu otázek typu "Co když...?" Co když jsme mohli mít hezčí Vánoce? Co když to mohlo být lepší, kdybych zvolil/a ten či onen způsob? Je to čas i rodinných dramat, hlavně když se lidé sejdou a mají vysoká očekávání, jsou vystresovaní, a teď tu ještě máme i úplněk, takže spousta lidí může mít problémy se spánkem a mohou pak být popudliví a unavení. A když k tomu ještě přidáte alkohol nebo jiné chemické látky, pak mohou být Vánoce zdrojem spousty nejrůznějších energií. Je to tedy o připravení se na toto období. Na kartě je psáno: "Modlím se za svou rodinu a odevzdávám tuto situaci Bohu, aby mi poskytnul odpovědi, podporu a léčení." Bude tedy velmi dobré se modlit, ještě než se vydáte ke své rodině. Modlete se za Boží zásah a také, pokud budou věci intenzivní, odejděte a buďte o samotě. Běžte třeba do koupelny. Nenechte se strhávat dramaty, hněvem, nezvyšujte hlas, prostě běžte do koupelny, zavřete oči, nadechněte se... a řekněte: "Bože, potřebuji tvou pomoc." Zcela vážně - odevzdejte to Bohu a on zasáhne Božským způsobem. Není to o tom, že byste měli druhé lidi měnit. To není naším úkolem. Snaha měnit druhé lidi je kontrola a ovládání. Naším úkolem je z pozice lásky měnit sebe samé a své reakce. Děláme tedy to nejlepší, abychom byli laskaví a míruplní, ale přitom stále upřímní. Nemůžeme potlačovat své pocity - to je nezdravé. Asertivita je o projevování svých pocitů laskavým způsobem. Vyšla nám tu tedy Rodina. Pokud budete potřebovat podporu, na Facebooku bude jistě i během Vánoc mnoho laskavých lidí, kteří vám pošlou svá objetí a porozumění.


Na víkend vyšla karta, která se mi moc líbí, a je to karta Milost. Milost je nádherné slovo, která znamená přijetí. Přijetí přitom neznamená říkat, že je v pořádku, že se děje něco zlého, ale že zůstáváte v míru, zatímco se snažíte na věcech pracovat a zlepšovat je. Význam této karty spočívá opravdu v míru. Znamená to být v míru bez ohledu na to, co se kolem vás děje, místo toho, abyste své štěstí a mír podmiňovali. My všichni si přejeme mír na Zemi a všichni si přejeme, aby naše rodina byla šťastná, zdravá a v bezpečí. Ale pokud lidé kolem nás dělají věci, se kterými nesouhlasíme, a ztrácíme kvůli tomu svůj vnitřní mír, nepomáhá to vůbec ničemu a ve skutečnosti ještě přispíváme k dramatu. Dokážeme-li být příkladem míru a setrvat v milosti bez ohledu na to, co se děje kolem nás, pak se stáváme vůdci a skutečně zajišťujeme mír na Zemi i v rodině zároveň. Vím, že to dá spoustu práce. Můžete si například na svá rodinná setkání vzít nějakou knížku o asertivitě a v případě potřeby ji náhodně otevřít - bude fungovat jako orákulum a dá vám poselství.


Podívejme se na naši bonusovou kartu - Konání. Je na ní psáno: "Dnes jednám v rámci svých priorit, které jsem předtím odkládal/a." Poselství pro nás všechny, abychom se cítili silnější, více si věřili, byli asertivnější, byli více v míru a šťastnější. Místo abychom si říkali: "Svět by byl lepší, kdyby se tamto změnilo", "Byl/a bych šťastnější, kdyby on/a se změnil/a" a zaměřovali se na vnější svět, což vynáší soudy ega, které je kritické a má velmi nízkou, negativní energii, můžeme udělat něco pro sebe samé, abychom se stali lepšími. Místo hledání výmluv nebo obviňování druhých jako třeba "Mohl/a bych více cvičit, kdyby nebylo té a té osoby" se obraťte s milostí do svého nitra. Vezměte své děti cvičit s sebou, zajezděte si společně na kole nebo běžte na lekci jógy pro maminky s dětmi. Je mnoho způsobů, jak se o sebe dobře starat, přestože stále dostáváme svým povinnostem. Není to "buď a nebo". Je to zase o tom být příkladem, kdy jednáte na základě svého Vyššího Já, které je zajedno s Bohem a které když necháte, aby vás vedlo, tak vám pomůže všechno zvládnout.. a to s grácií, přijetím a mírem.


Vím, že jsem toho na vás vychrlila hodně, ale pointou mého sdělení bylo, že toto může být týden velké radosti. Vánoce mohou být těmi nejúžasnějšími, když jim to dovolíme. Když se přestaneme snažit všechno a všechny ovládat - což je definice zotavování se ze spoluzávislosti - je to nádherné. Opravdu se tedy za vás modlím, abyste měli nádherné Vánoce bez ohledu na okolní dění. Vánoce jsou v duchu dávání - a to zahrnuje i dávat sobě samým.

Sama za sebe bych chtěla říct, že miluji Vánoce jako čas oslav. Přestože ctím svátek Yule (slavnost zimního slunovratu), který byl přehlušen narozením Ježíše, a sama mám keltský původ, stejně si myslím, že je nádherné slavit narození malého Ježíška. Všechno nejlepší k narozeninám, Ježíšku, a tobě, Marie, děkujeme, že jsi nám všem přinesla tak krásnou energii. Děkujeme ti, Bože, za tuto oslavu světla, na kterou zveme všechny v duchu míru na Zemi.

Prosím, prosím, naslouchejte svému vnitřnímu vedení, a nenechte se nijak strhávat do dramat, protože dramata jednotlivých lidí vytvářejí drama světa. Zůstaňte v pozici míru a tak přineste mír světu.


Mír vám, mí přátelé, mír vašim rodinám, mír vaší rodinné oslavě a mír celé Zemi. Posílám vám andělská požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooooooooha!


zdroj: https://youtu.be/Hw72Vlo9DlM
překlad: Magda Techetová

Ovlivňování reality myšlenkou - Robot, kuře a králík

19. prosince 2015 v 20:06 | http://protiproud.parlamentnilisty.cz |  Záhady kolem nás
Ovlivňování reality myšlenkou: Vědecký důkaz telekineze? Robot, kuře a králík. Negativní myšlenky přitahují negativní události. Pootevřené dveře do skutečného světa, o němž nic nevíme?

Ovlivňování reality myšlenkou: Vědecký důkaz telekineze? Robot, kuře a králík. Negativní myšlenky přitahují negativní události. Pootevřené dveře do skutečného světa, o němž nic nevíme?


Petr Hájek vybízí, abychom se právě v předvánočním shonu dokázali občas zastavit a promyslet podstatnější věci, jimiž možná můžeme realitu "zázračně" pozitivně ovlivnit - jak o tom píše Jiří Míka, který si všiml pozoruhodného experimentu

Bombardováni každodenními událostmi současného pochroumaného světa nemáme často prostor ani čas na chvíli poodstoupit a pohlédnout na dění kolem nás trochu klidnějšíma očima: Je opravdu všechno, co nám do hlavy tlačí především média, tak, jak se jeví? Není podstata naší každodennosti přece jen poněkud jiná, daleko záhadnější a přitom přirozenější, než nám ji představují tvůrci umělého obrazu reality.

Moderní věda, pokud je opravdu vědou, mnohde naráží právě na tyto hranice. Je sice odhodlaná potvrzovat materialistický popis našeho světa, ale často se dostává do úzkých. Jak vyložit různá zjištění, která odporují představě, že všechno má pouze hmotnou podstatu? Obvykle se pak ideologové vědy uchylují k jednoduché metodě: Tváří se, jako by to nebylo. A o čem se nevysílá či nepíše, to není.

Genetika byla například dlouho vysmívanou popelkou současné vědy. Dnes patří mezi její stěžejní pilíře. Problém je v tom, že mezi jinými dalšími důkazy vyvrátila takzvanou evoluční teorii Charlese Darwina. Jenže o tom skoro nikdo neví a evoluční teorie se dál učí jako dokázaná pravda. Stejně se zachází s poznatky kvantové fyziky. Jak by ne, když zjišťuje, že částice, z nichž je složen náš viditelný svět, vystupují do naší reality z "nehmotného".

Není proto špatné na chvilku zvolnit a podívat se na svět kolem trochu jinýma očima. Mnohé z nás mohou při tom napadnout i hlubší souvislosti s obdobím, které právě prožíváme. Advent, v němž křesťané očekávají narození Spasitele, je i pro nevěřící většinu docela dobrým okamžikem k zamyšlení nad tím, zda je opravdu všechno takové, jak se jeví. Anebo zda nežijeme pouze v "racionalistické iluzi", zatímco "svět je jinde". ...................

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 13.12. - 20.12. 2015

16. prosince 2015 v 7:55 | Marlene Swetlishoff |  Channeling
Milovaní,
drazí pracovníci světla z celého světa věnovali pozornost potřebám svého domova, Země, a chceme konstatovat, že vaše úsilí je velmi oceňováno. Energie, které jste vysílali, narušily a rozpustily velké množství energií strachu, které ovlivňovaly lidské vědomí. Většina lidí je teď jasněji schopna rozlišovat to, co v jejich životech a myšlenkových vzorcích funguje a co ne. Dochází k úpravám, a věci se zlepšují. Děkujeme vám, že s námi takto pracujete a žádáme, abyste pokračovali při udržování Světla a abyste se denně zaměřovali na energii Fialového Světla.

Povznášející energie, které v tuto dobu vašeho končícího kalendářního roku proudí intenzivněji, každému pomohou, aby se cítil obnoven a omlazen, takže vás symbolický začátek Nového Roku pevně navede do dalšího pokračování cesty vaší duše. Samozřejmě, bude i nadále pokračovat práce na čištění a propouštění a je pro každého z vás důležité, abyste v tom pokračovali, jak to bude potřeba. Vyhraďte si každý den čas na dělání věcí, které máte rádi a pociťujte zvýšené energie ve svém srdci, aby se tím způsobem pozvedla vaše mysl a vaše myšlenky. Buďte sami se sebou v míru a budete k sobě přitahovat stejné energie.

Mnozí z vás se odvracíte od poslouchání denního zpravodajství v médiích, protože ta se stále zaměřují na vytváření scénářů dramatu a zábavy, abyste byli stále "naladěni" na jejich stanice. Většina z vás cítí, že tyto energie jsou něčím, čeho je třeba se za každou cenu vyvarovat v zájmu vlastního pocitu pohody a duševního zdraví a to je dobře a je správné, že to děláte. Všimli jste si, že většina témat se nesčetněkrát opakuje a že jsou zváni "experti", aby vám sdělili svůj názor. Je to velmi únavné a spíše vás to otravuje a tak to vypínáte. Nicméně, většina lidstva je chycena v dramatu a emocích toho všeho a proto je tady čištění a proces proměny za pomoci Fialového Světla.

Doporučujeme vám, abyste si pěstovali pozitivní a radostný postoj k manifestaci vyšší vize vás samotných, vaší rodiny a členů vaší komunity. Podporujte se a buďte ve fyzickém spojení a kontaktu, protože tak jim vaše energie přinese pozvednutí a posílení. Váš klidný projev a pozitivní přístup pomůže vybudit stejné chování i u těch kolem vás. Jako majáky Světla napomáháte těm, co s vámi přijdou do kontaktu, aby snáz prožili totéž. Je to součást důvodu vašeho bytí na Zemi a obzvláště na místě, kde teď pobýváte.

Přišla mi (autorce Marlene Swetlishoff - pozn. překl.) slova od mého Božského Já, aby mi v této době pomohla zarovnat se s mou nejvyšší verzí sebe sama, a já se tady chci s vámi o ně podělit: "Světlo mé, pomoz mi jasně vidět vše, čím jsem a čím mohu být. Pomoz mi uvědomit si, že mohu pohnout horami, a vzít si to, co je nejlepší a zbytek propustit". Tato slova mohou mnohým z vás v těchto časech pomoci a povzbudit vás a posílit, abyste zůstali spojeni a naladěni na nejvyšší aspekt a verzi vás samotných.

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Kryon v Izraeli 2015 – část 2

16. prosince 2015 v 7:53 | Lee Carroll |  Channeling

Následující channelingy byly přijaty při cestě s podtitulem (30. 09. - 06. 10. 2015)
Návrat Mistrů
Více informací o této nádherné, silné a pro nás všechny důležité cestě najdete v první části. Tato bude kratší - obsahuje dva channelingy věnované dvěma písmenům, která tvoří druhé slovo ze vzkazu, který pro nás Kryon má…

SEDMÝ CHANNELING - písmeno N

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Já vím, kde jsem. A za okamžik to řekneme i všem ostatním. Písmeno, o kterém budeme dnes hovořit, je písmeno "N" a zastupuje novou Zemi, nového člověka. Dovolte, abych něco vysvětlil těm, kteří nejsou zde. A některé z věcí, které řeknu, mohou být opět určitým způsobem "nevhodné", protože je neslýcháte z duchovních channelingů. Já představuji praktický přístup k duchovnosti.

Lidské bytosti nemohou žít duchovně v minulosti. Pokud Bůh je Bůh, pak je Bůh živý jako Stvořitel, jako JÁ JSEM. Ne jako JÁ BYL. JÁ JSEM znamená přítomného Boha, nikoli minulého. Boha se současnými, nádhernými, láskyplnými informacemi. Ne Boha z knihy před tisíci lety. V knize je historie. Bůh je živý - ve vás.

Sedíme v Golanských výšinách. To je pro stát Izrael důležité místo. Z mnoha důvodů. Ale pokud se zabýváte vojenskou strategií, pak je velmi zřejmé, proč je důležité. Protože z těchto výšin vidíte na moře, můžete vidět přicházet své nepřátele. A o tom chci hovořit. O praktičnosti toho, co děláme.

Roky a roky a roky přicházejí skupiny do Izraele. Největším průmyslovým odvětvím Izraele je turistika. Desetitisíce lidí přicházejí z celého světa. Mnozí chtějí uvidět a užít si historii a pak odjet. Odvážejí si domů fotografie a vzpomínky z cest. Jiní přijíždějí z duchovních důvodů coby skupiny věřících. Je to pro ně emocionální zkušenost, kterou nezapomenou. V rámci jejich vlastního systému víry. Vezmou si to domů. A v rámci svého systému si vzpomenou na dobu, kdy navštívili zemi Abraháma nebo zemi Ježíše. Jiní přijedou, protože jsou jednoduše zvědaví. A pak přijedou jiní jako vy. Věří, že jejich přítomnost bude mít nějakým způsobem vliv na vědomí této země. Že nějakým způsobem, ezotericky, zasadí semena míru, který zde dosud nebyl. Podívejme se na to prakticky...........

AA Michael - „PŘÍSTUP A PŘISTUPOVÁNÍ K MOŽNOSTEM VAŠEHO VYŠŠÍHO POTENCIÁLU“

16. prosince 2015 v 7:47 | Ronna Hermann |  Channeling
AA Michael prostřednictvím Ronny, prosinec 2015

Milovaní mistři, cíl Vzestupu lidstva v tomto období pozemské zkušenosti je vstřebat a začlenit všechny zbývající Zlomky Duše individuálního Já Duše ve Třetí a Čtvrté Dimenzi. To zahájí sjednocení s vaší Duchovní Triádou, Svatou Stránkou vašeho Andělského Já, které očekává váš návrat do první pod-pláně Páté Dimenze. To je hlavní cíl lidstva pro toto kolo evoluce.

Pamatujte, CELÉ Stvoření - Omniversum (Vševesmír) na všech úrovních - je Vesmírnou Energií, která byla vyslána ze Srdce-Jádra Nejvyššího Stvořitele. Tato Energie se skládá z nekonečných variací vibračních frekvencí, které se navzájem prolínají, jedna proniká druhou a přesto jsou od sebe oddělené díky rozličnosti Světla frekvencí vibračních vzorců. Světlo/Energie Stvořitele obsahuje všechny součásti Stvoření či Tvoření, a tyto nesčetné Zaseté Vzorce Světla vytvářejí úplnost oněch mnoha úrovní hmotného projevu. Termíny používané k popisu mnohanásobných úrovní Stvoření, jako: "Dimenze a Pod-dimenze", se používají pro vyjasnění komplexní povahy reality, ve které celé Stvoření existuje, a kvůli porozumění této realitě.

Definovali jsme stádia nebo úrovně procesu Vzestupu, který lidstvo v současné době zažívá, jako "STÁDIA EVOLUCE". Potom co se navrátíte do rovnováhy a harmonizujete své mentální, emocionální, fyzické a éterické tělo ve vibračním poli Třetí Dimenze, budete připraveni se zaměřit na Čtvrtou Dimenzi a Emocionálně-Astrální Pláně...........

Horoskop na období 14. – 20. 12. 2015

15. prosince 2015 v 22:11 | Petra Nel |  Horoskop

Dobrodružná cesta


Slunce prochází poslední dekádou Střelce a stále působí kvadratura s Jupiterem z minulého týdne. V tomto týdnu se pomalu ukončují dynamické aspekty z minulých dvou týdnů.Po tak energeticky náročných dnech se může stávat, že vaše tělo reaguje velmi citlivě. Snadno můžete onemocnět, protože tělo už nemá sílu se bránit. Objevuje se třes těla, tiky, křeče a různé reakce, které tělo dělá jakoby samo. Když to řeknu obrazně: " jsme vytočeni na maximální obrátky". A jaká je reakce? Buď "zkolabování těla" nebo nekontrolovatelný výbuch emocí. Jsme na hraně únosnosti. Ten, kdo si dovolí vše pustit a odpočinout si, ušetří si spoustu stresu. A zjistíte, že se život nezhroutí. Ale můžete vypadat jako naprostý "blázen". Řešte pouze to, co je potřeba k normálnímu běhu života a ostatní může počkat.


Merkur v Kozorohu se dostává do konjunkce s Plutem a kvadraturou s Uranem (16. - 23. 12.) a to je nejzásadnější aspekt v tomto týdnu. Tato konjunkce se týká informací, mysli, komunikace a vědomí lidí (kolektivního vědomí). Síla myšlení a informace nabírá nejsilnější moci. Může se stávat, že se vám budou zhmotňovat myšlenky. Merkur prochází transformací, přerozením, které vede k ukončení starých mentálních programů, které již nepotřebujete. Již jste je prohlédli! Objevuje se také velká touha po moci a ovládání. Opatrně na manipulaci skrze informace. Vyjde najevo hodně manipulativních informací, které mají hned v záměru ovlivnění a získání moci nad druhými.

Černá luna se dostane do kvadratury s Merkurem (16. - 20. 12) a může se projevit nějaký skandál.

Budeme v této době přecitlivělí na slova. Objeví se hodně nedorozumění v komunikaci. Buďte opatrní na svá slova, slovem můžete léčit nebo také zabít. Ironická, sarkastická komunikace má v sobě hodně jedu a v této době může ublížit více, než kdy jindy. Jak často dokážete ublížit slovem a to slovo nikdy už nemůžete vzít zpátky, i když se omluvíte. Proto buďte hodně bdělí ve svých myšlenkách a slovech. V mysli snadno propadneme pesimismu, negativizmu, černým, zákeřným myšlenkám. Uvědomte si, že myšlenky, které se objevují, nejste vy. Vy jste jiskra světla ukotvená v těle. Můžete si pomoci, když vás bude zahlcovat negativní mysl, uvědoměním: "Jsem světlo, jdu cestou světla a lásky."


Bohužel se bude manipulovat s kolektivním vědomím, aby bylo staženo do strachu. Lidé ve strachu jsou dobře ovladatelní. Je potřeba se postavit do své síly a postavit se "svým" negativním myšlenkám. Jsou tady a vždy se nějaké budou objevovat, neposuzujte je, nehodnoťte je, neanalyzujte je, jen se na ně usmějte. A uvědomte si protipól té myšlenky. A více se jimi nezabývejte. Pokud vás bude držet trudomyslná mysl a strach, pomůže vám strčit chodidla do teplé vody a strach se uvolní. Nebo vám pomůže sprcha, pobyt u vody a poslouchání tekoucí vody. To vše má blahodárný účinek na 3. čakru, která je spojena se šedou kůrou mozkovou, kde sídlí centrální nervová soustava. A tok energie se díky vodě zlepší a otevře se volné proudění energie. Strach a negativizmus vše stahuje, uzavírá a blokuje. Přestanete být "průchodní".


Vzhledem k tomu, že se ke konjunkci přidává kvadratura s Uranem, připravte se na šokující a překvapující informace. Uran působí jako zmatek, chaos a nesoustředěnost. Často na něco zapomenete, nedokončíte a rozhodnete se naprosto nelogicky. Rychle budete měnit své názory a občas dorazíte někam jinam, než jste chtěli. Budete tak trochu blázniví, ale o to zábavnější. Berte to s humorem, v podstatě nic jiného nám nezbyde. Můžete se zlobit nebo se tomu zasmát. To je vaše volba a možná v tomto čase jediná. Stále procházíme rozbořením starých systémů a než se zrodí nové, bude chvilku panovat chaos. I vy budete hledat nové způsoby jak jinak. Vydejte se na cestu dobrodružství nalézání nové cesty.


Přeji vám klid a mír v duši. Petra NelVelice si vážím a děkuji podporovatelům článků.

Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:


Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.


autor článku: Petra Nel Smolová / zdroj: www.astrologiepetranel.cz

Teorie o sté opici vypovídá o planetární síti

14. prosince 2015 v 18:42 | http://www.energiezivota.com |  Záhady kolem nás
Pravděpodobně jste už četli knihu od Kena Keyese, Jr. - Teorie o sté opici nebo možná dřívější práci Lyalla Watsona - Příliv života: Biologie nevědomí, která popisuje třicet let trvající výzkumný projekt na japonské opici Macaca fuscata.


Na ostrově Košima v Japonsku žije kolonie opic. Vědci vzali batáty (sladké brambory) a hodili je opicím do písku. Opice milují batáty, ale ne písek a prach. Jedna osmnáctiměsíční samice, kterou pojmenovali Imo, našla řešení tohoto problému a batáty začala omývat. Naučila tento trik svou matku. Její partner se novému způsobu sám rovněž naučil a od něj si to osvojila také jeho matka.
Brzy uměly všechny mladé opice omývat batáty. Z dospělých se tomuto chování naučili pouze ti, kteří imitovali chování svých dětí. Vědci zaznamenali tyto události v rozmezí roce let 1952 až 1958. A pak znenadání v roce 1958 pár opic z ostrova Košima, které se naučili tomuto způsobu a dosáhly kritického množství, které Dr. Watson svévolně určil na 100, nastal obrat: téměř každá opice na tomto ostrově omývala batáty bez předchozího učení.
Pokud by se tak stalo pouze na tomto ostrově, vědci by přičítali tomuto jevu nějaký druh komunikace a pátrali by po něm. Ale také opice na okolních ostrovech dokázaly omývat batáty. Dokonce i na hlavním ostrově Japonska v Takasakiamě opice umývaly batáty.
Neexistoval žádný známý způsob komunikace mezi opicemi, který by to mohl vysvětlit. Bylo to poprvé, kdy vědci něco takového pozorovali. Učinili postulát, že musí existovat jistý druh morfogenetické struktury nebo pole, jež se rozprostírá nad těmito ostrovy a skrze které byly tyto opice schopny se dorozumívat.

Stý člověk

Mnoho lidí se hodně zabývalo fenoménem sté opice. O pár let později vědecký tým z Austrálie a Británie si lámal hlavu nad tím, zda i u lidských bytostí také existuje podobná síť jako u opic. Udělali pokus. Vytvořili fotografii, na níž byli stovky lidských tváří, malé i velké.
Celá fotografie byla vytvořena z těchto tváří, ale když se na ni někdo podíval poprvé, rozeznal jich pouze šest nebo sedm. Člověk se musel na fotografii dlouho dívat, aby našel i ostatní tváře. Samozřejmě se našel první člověk, který objevil ty ostatní.................

Doreen Virtue: Karetní výklad od 14. 12. do 20. 12. 2015

14. prosince 2015 v 8:27 | Doreen Virtue |  Horoskop

51. týden 2015 - Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.prosince. Máme tu teď západ slunce a já i naše zvířátka si ho tady užíváme. Ve světě je nyní mnoho intenzivní energie a další přichází. Není se čeho bát, jde jen o to s nimi počítat a uvést se do svého středu. Chtěla bych tedy dnes pracovat s mým terapeutickým balíčkem karet - Andělská terapie - a to nejen pro získání poselství a vedení, ale i léčivých metod, které můžeme využít k tomu, aby nám pomohly zůstat klidní a v míru bez ohledu na to, co se kolem nás děje.

V tomto týdnu již pocítíme stín, který předchází retrográdní fázi Merkuru, a to kolem 19.prosince. Samotná retrográdní fáze Merkuru nastane až 5.ledna, citliví lidé však její efekty mohou pocítit již dříve. Není to nic, z čeho bychom měli mít strach, jen je třeba být více opatrní, například pokud cestujete, tak si dopřát nějaký čas navíc, pohlídat si detaily, také se říká, že v tomto období není dobré uzavírat smlouvy ohledně nových projektů. Retrográdní fáze Merkuru pro nás však může být velkým požehnáním, protože nám ukazuje, co je třeba napravit nebo přetvořit. Také nám nadcházejí Vánoce, během kterých bude i úplněk, což může ovlivnit ty z nás, kdo jsou citliví na měsíční fáze. Předem se na to všechno tedy nachystejme. To znamená posílit své tělo - pro mě to třeba znamená držet se stranou od sladkého, pravidelně cvičit jógu a udržet si víru a modlit se. Je to jako příprava na to, kdybychom se chystali vyšplhat na vysokou horu. Podívejme se tedy, co nám řeknou karty Andělské terapie.

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Záležitost minulých životů. To znamená, že v začátku týdne mohou vyvstat některé záležitosti z vašeho dětství nebo rané dospělosti, nebo obecně z minulosti či minulých životů, věříte-li na ně. Máte-li tedy nyní nějaké problémy v určitém vztahu, může to znamenat, že jste měli tento vztah s touto osobou i v předchozím životě, nebo vám připomene jiný vztah, který jste měli v tomto životě. Tato karta vypovídá hlavně o vztazích a říká nám, že se nemáme nechat strhnout tím, jaká se situace zdá být na povrchu, ale vzít to jako příležitost vyléčit určité vzorce. Držte tedy v začátku týdne hlavu vzhůru a pokud vyvstane nějaká situace - andělé říkají, že i finanční - kde máte nějaké nezdravé navyklé vzorce, budete je nyní moci uzdravit, protože budou vyneseny na povrch. Někdy, když už si lidé v určité situaci sáhnou na dno, pak se teprve tehdy rozhodnou a dupnou si: "Mám toho dost!" Opravdu si to zkuste, prostě si jednou nohou dupnete a řeknete: "Už dost!" Myslete to ale upřímně. Jakmile toto uděláte, bude nám ukázáno, jak můžete tento vzorec přerušit a vzít si z něj poučení, tak abychom ho již nikdy nemuseli opakovat. V pondělí a úterý nás tedy čekají velké lekce! Ale nenechte se tím nijak strašit, pouze to znamená, že se začnou odhalovat některé dosud skryté pravdy, které nyní potřebujeme znát.

A, tady to máme, na střed týdne vyšla karta Pusťte se. Opravdu je to tedy čas pro propouštění bloků, nezdravých vzorců a negativity. Vyzývá nás také k tomu, abychom pracovali s archandělem Michaelem, aby nám pomohl propustit ze života to, co nám už neslouží. Udělejme to teď hned společně.

"Drahý archanděli Michaeli, drahý Bože, Svatý Duchu a Ježíši, děkujeme vám za to, že nám pomáháte a dodáváte nám odvahu a sílu k tomu, abychom dokázali odejít ode všeho, co je pro nás škodlivé. Odevzdáváme to všechno tobě, Bože, abys to mohl vyléčit, odhalit, a pokud je třeba, aby to z našeho života odešlo, nechť je to nahrazeno něčím lepším, a pokud je třeba to jen napravit, odevzdáním ti dáváme možnost to udělat. Děkujeme, děkujeme, děkujeme vám za sílu nechat to všechno jít!"

Nadechneme se… 1…2…3… a s výdechem… vše, co nefunguje, dáváme Bohu. Nejčastěji nám v tom brání problémy s touhou mít všechno pod svou kontrolou. Když se však od ní oprostíme, umožníme tak léčení, aby se událo.
Ah! (Doreen se směje, pozn. překl.) To nezastavíme. Podívejte, je tu karta Očistěte se. I ta tedy vypovídá o očišťování se a úklidu. To můžeme udělat například prostřednictvím modlitby nebo nějaké fyzické činnosti, osobně velmi věřím v sílu sušené šalvěje. Je o tom i vědecký článek, kde je dokázáno, že odstraňuje škodliviny. Já si ji někdy dávám i do jídla na vnitřní pročištění. Dobrá je také mořská sůl, když si ji přidáte do koupele, nebo když si z ní uděláte pastu a natřete si ji na oblast srdce. Nebo běžte k oceánu, pokud bydlíte blízko nějakého. Také to znamená očistu prostoru. Žádáme nyní archanděla Michaela, aby očistil místo, kde bydlíte, kde žijete, kde pracujete, a aby také očistil vás od jakýchkoli škodlivých emocí, nižších energií a také možných psychických útoků, které proti vám mohly být namířeny. Rovněž také žádáme o očištění celého světa, protože jak sami víme, ega lidí jsou nyní drážděna, je tu mnoho stresu a frustrace kvůli nejrůznějším věcem, stejně jako na strachu založených zpráv.

Žádáme tedy Boha, Ježíše a archanděla Michaela, aby očistili tyto energie a náš svět. Bůh nás stvořil míruplné. Nechte to tedy všechno jít a očistíte tím kus světa. Vypadla nám tu ještě jedna karta navíc, a je to karta Ušní čakry. Ušní čakry jsou malá energetická centra v oblastech nad vašima fyzickýma ušima a souvisejí s tím, co slyšíte. Andělé pro tento týden říkají, že máme rozlišovat, co svým sluchem vnímáme, a vybírat si, co budeme poslouchat. Doporučují nám mírnou hudbu, míruplné rozhovory, mírnit slova, která mínite říct, afirmovat si hojnost namísto nedostatku, žádné stěžování si, litování se nebo stavění se do pozice oběti, a stejně tak nepobývat s lidmi, kteří to dělají, a nenaslouchat médiím, která to dělají. Může to být tedy výzva k tomu, abyste na nějakou dobu přestali sledovat média, nebo si jen sběžně shlédnout nadpisy, abyste se nenechali vtáhnout do negativity. Obecně je to o tom, že máme věnovat pečlivou pozornost zvukům kolem nás.

Já sama miluji zvuk tekoucí vody. Michael měl zrovna dnes nápad natáčet výklad tady u našeho malého vodopádu. Andělé říkají, že zvuky přírody jsou pro vás velmi přínosné. I když třeba nemáte přírodní prostředí ve své blízkosti, můžete poslouchat nahrávky těchto zvuků, třeba zpěvu ptáčků, které mám ráda. Jednoduše se slaďujte s rytmy Matky Přírody. Buďte v kontaktu s přírodou a dovolte si být v míru.
Mír vám, mí přátelé, mír vašim blízkým, mír vašim svátečním přípravám i setkáním. Mír všem mým bratrům a sestrám na Zemi a nechť jsou potřeby každého naplněny. Nechť jsou všichni lidé, zvířata, rostliny, vzduch, vodstvo i půda ctěni a je s nimi zacházeno s respektem.

Mnoho lásky a andělských požehnání, a řekněte prosím se mnou: Alooooooooooooooha!

Autor: Doreen Virtue
Zdroj: https://youtu.be/z9pmL7m7JBg
Překlad: Magda Techetová

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 6.12. - 13.12. 2015

9. prosince 2015 v 8:16 | Marlene Swetlishoff |  Channeling
Milovaní,
dnešní svět se potýká se stále se zvyšujícími energiemi a to přináší na světlo mnoho dříve skrytých pravd, které se vynořují na povrch, aby byly poznány, přijaty, zpracovány a vyléčeny. Na světlo dne vychází mnoho tajemství, která přinášejí další odhalení, což připadá absurdní těm, kteří se povznesli nad vlivy, jaké to na svět jako na celek má. Je to proto, že ti z vás, kdo čtete toto poselství, jste se posunuli do jiné vibrace a docela často máte pocit, jako byste se dívali na úplně jiný svět, když pozorujete, co se v něm děje. Buďte vytrvalí v udržování si své vize celistvosti a dokonalosti pro Zemi a všechny její obyvatele. Obracejte se na fialový plamen, který má blahodárný účinek. Chceme, abyste si zachovali tuto praxi po dobu minimálně ještě jednoho týdne po 11. prosinci (t.j. min. do 18. 12.2015 - pozn. překl.)

Když se podíváte na pozadí těch nyní převládajících nových zdrojů, zjistíte, že se na celém světě odehrává mnoho pozitivních a blahodárných událostí. Lidé cítí, že mají otevřená srdce - směrem dovnitř, ale i navenek a jejich soucit je znát všude! Lásky je hodně, a ona hřeje u srdce a léčí, když se dostane ke svému příjemci. Abychom mohli čelit systematickému chaosu, který se odehrává, je zapotřebí láska. Tady se začíná vyplácet váš trénink, když přijímáte to, co se objevuje a obracíte to na ten nejlepší výsledek, jaký z toho může vzejít. Když si budete udržovat Světlo, vytvoříte potřebnou rovnováhu.

Když pracujete společně se zvýšeným Světlem, které je zde v tomto klíčovém okamžiku k dispozici, můžete se posunout dopředu mnohem snadněji než dřív. Když budete udržovat své přání vidět mírový, harmonický a láskyplný svět, tato energie, přinášející léčení všem, se bude i nadále manifestovat. Přijde čas, kdy ti, kteří nemají na srdci nejvyšší dobro světa a jeho obyvatel, nebudou schopni ve zvýšených frekvencích fungovat. To způsobí kolaps všech jejich struktur a jejich díla a začne se jim vše hroutit směrem k úpadku. Vše, co bylo vybudováno, bude muset být přizpůsobeno, aby bylo v souladu s vyšším Světlem a Plánem pro tuto planetu a její národy. V mezidobí je důležité, abyste pokračovali ve svém úsilí a v láskyplných aktivitách.

Když se člověk podívá na to, co se ve světě děje, je snadné být rozčarován. Chceme, abyste věděli, že nejste v této době sami, že jste vždy obklopeni Legiemi Světla a že láska převládne. Buďte příkladem této lásky pro svět, ať se vám ukazuje v jakékoliv podobě. Zůstaňte pevní, silní a věrní, když nepochybně zůstáváte na své cestě. Vždy naslouchejte jemnému a tichému hlasu uvnitř a následujte pobízení vašeho srdce. Nepřestávejte kráčet a pokračujte ve svém úsilí.

Těšte se z chvílí, strávených s rodinou, přáteli a vaší komunitou. Je doba vzdát díky za všechna vaše požehnání, velká i malá. Vděčnost vás povede správným směrem a vesmír svým způsobem odpoví. Pociťujte radost, pociťujte lásku, která se ve vás šíří, když děláte své běžné činnosti. To vašemu světu pomáhá víc, než si uvědomujete. Svět je požehnán, protože jste na něm vy. Milovaní, buďte v míru!

Do příštího týdne …
Já JSEM Hilarion

©2015 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Kryon v Izraeli 2015 – část 1/1

9. prosince 2015 v 8:13 | Lee Carroll |  Channeling

Následující channelingy byly přijaty při cestě s podtitulem - Návrat Mistrů - (30. 09. - 06. 10. 2015)

Více než 300 "Lemurijských starých duší" z 35 zemí se připojilo k této 7denní cestě po Izraeli. Channelingy a semináře byly překládány do 7 jazyků. Touto cestou provázelo 9 učitelů a aktuálních "mistrů ve svém oboru (Lee Carroll, Dr. Todd Ovokaitys, Peggy Phoenix Dubro, Kahuna Kaleiiliahi, Marilyn Harper, Deborah DeLisi, Michelle Karén, Prageet Harris a Anders Holte) a svou energií, láskou i nádhernými channelovanými informacemi také Kryon a 7 vzestoupených Mistrů této starodávné Země (Abrahám, Ježíš - Jeshua, Matka Marie, Marie Magdalena, Enoch, Mojžíš a Eliáš - jejich channelingy bohužel nejsou nikde zaznamenány, byly určeny jen přímo účastníkům cesty, nicméně jsou cítit v té energii).

Účastníci té cesty pracovali s Krystalickou mřížkou, zpívali tzv. "pineal tones", aktivovali určité energie těchto posvátných míst, meditovali a oslavovali - a ta místa je radostně vítala všemi možnými způsoby. Přesvědčit se můžete v 30minutovém videu, které je na Kryonově anglickém webu - pokud se o něj chcete podělit s přáteli, sdílejte pouze tento odkaz, protože jsou s ním spjata autorská práva, která Lee osobně zaplatil a dojednal a nerespektování této prosby by mohlo vést k poškození jeho i jeho vazeb s autory hudby atd. Video naleznete zde:
Postupně vám přineseme 13 channelingů předaných na záznamech v celkové délce 3 hodin. Každé z těchto poselství představuje písmeno v abecedě a společně tvoří 3 anglická slova, jejichž význam vám Kryon později odhalí. Krom toho na konec této 1. části přikládáme i informace, které byly uvedeny v itineráři cesty.
Pokud rádi pracujete s energiemi čísel, už teď si můžete udělat numerologický rozbor číslic, které se opakují v této úvodní poznámce.

PRVNÍ CHANNELING - písmeno L
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. (Dlouhá pauza.)
Já vím, kde jsem. Vím, kde jste vy. A bude mnoho, mnoho posluchačů, kteří nejsou tam, kde jste nyní vy (účastníci cesty).
V této sérii channelingů v těchto dnech, jako i u mnoha dalších dobrodružství, na která se společně vydáváme, přiřadíme ke každému poselství písmeno. Na konci této série těchto písmen odhalí něco hlubokého. Dnešní písmeno je "L".................