Únor 2016

Petra Nel Smolová: Horoskop na období od 29. 2. do 6. 3. 2016

29. února 2016 v 9:02 | Pera Nel |  Horoskop

9. týden 2016 - Slunce vstoupilo do znamení Ryb 19. 2. a mohli jste vnímat ponoření se do intenzivnějšího prožívání. Představte si, že jste v moři či v bazénu a když se pohybujete ve vodě, je vše náročnější a cítíte se více unavení. Každý pohyb vyžaduje více energie a úsilí. Téma, které je v době Ryb aktivní, je přijmutí věcí, tak jak jsou. Tím dochází ke smíření. Smíření rozpouští emocionální postoje. Zjistíte, že se dostáváte do neutrality, která vám dovoluje pustit a odevzdat danou okolnost tomu, co nás přesahuje. Rozpouštíme lpění, očekávání a představy.

Navracíme se do moře vědomí, kde vše má svou sounáležitost a neutralitu. Při rozpouštění může přijít zklamání a rozčarování, protože zjistíme, jak a v čem jsme se mýlili.
Slunce se dostává do konjunkce s Neptunem (24. 2. - 4. 3.) a proces Ryb je několika znásoben konjunkcí s Neptunem. Jsme tak citliví, že můžeme mít pocit, že ztrácíme konkrétní formu. Naše mysl, emoce, vědomí je rozpouštěno a my můžeme mít pocit nesoustředěnosti a určitého "omámení". To vede k vytváření chyb a omylů.

Pozor na alkohol, léky a drogy, v této době mají silnější vliv. Zároveň se kolektivně zviditelní téma léků, drog a alkoholu. Může se objevit nějaká lež, která vyjde na světlo. Velmi aktivní budou podvodníci a spekulanti, proto v této době buďte velmi opatrní na podepisování smluv. Neptun v nízkém lidském vědomí se projevuje přes lež, podvod, klam a zamlžování skutečností.
Čisté působení Neptuna je Božské vědomí - milost, odpuštění a zázrak. Mystická doba pro lidi, kteří jsou otevření k vyššímu vědomí, hlubokých prožitků kosmického vědomí. Ten, kdo plně podléhá "Matrixu", prožije dobu plnou nejasností,rozmrzelosti, klamu a neuchopitelnosti.
K tomu se přidává kvadratura Saturna (1. - 10. 3.), zviditelní se strachy a omezení. Ukážou se klamy o svobodě, pravdě a víře. Překážkami jsme zpomalováni, abychom šli více do hloubky, k zodpovědnosti, k moudrosti a k pokoře. K uvědomění si, že máme zodpovědnost k něčemu, co nás přesahuje, co tvoříme na Zemi. Máme více používat moudrost.

Objeví se pocit tíhy a marnosti.
Pozitivní aspekt mezi Jupiterem a Plutem ukazuje, že sílu můžeme nalézt pouze v pozornosti na tady a teď. V přítomnosti hledat nové struktury, jak zvládat "neuchopitelnost" smyslu dění.
Bez nalezení hlubšího pochopení života, to půjde stále hůře a hůře.
Merkur ve Vodnáři je v kvadratuře na Mars ve Štíru (do 9. 3.) ukazuje, že je vytvářen velký mentální tlak, který se může projevit bolestmi hlavy. Rozum a vůle je v rozporu a tím se snadno člověk dostane do hádek sám sebou nebo s druhými. Slovní "přestřelky" budou velmi časté. Je to aspekt hádek a potřeby druhé přesvědčit o své pravdě a především mít poslední slovo.
O víkendu kvadratura Merkura a Marse změní jen znamení a tím se rozpor objeví v jiné kvalitě. Merkur vstupuje 5. 3. do Ryb, tím se oslabí jasná argumentace, více se objeví intuice, ale také zasněnost a nepozornost.

Mars vstupuje 6. 3. do Střelce, více se projeví touha po konání, cestování, hledání pravdy a hlubšího smyslu. Intuitivně něco pochopíte, ale Mars ve Střelci bude volat: "dej mi důkaz, dokaž to!" V tom se objeví rozpor. Merkur v Rybách je dobré médium, vnímá intuitivně. Jen ví, že ví. Logicky ale nedokáže vysvětlit, jak k pochopení přišel.
S Marsem se do rozporu dostane i Venuše ve Vodnáři, a to nepřeje partnerským vztahům. Objeví se hodně nedorozumění, nespokojenosti a rozchodů. Můžeme vidět, že mezi muži a ženami budou panovat až "alergické" reakce na opačné pohlaví. V této době je lepší v partnerství nic zásadního neřešit, pokud můžete, odložte to na jindy.
Pokud máte partnerství jako smysl života, zažijete si během března jedno zklamání za druhým.
Jste pouze poutníci mezi světy a setkáváte se s druhým v tomto životě, kdy se vaše cesty setkají a mohou jít stejným směrem, ale každý na ni zůstává jen sám za sebe. Můžete se během cesty podporovat, pomáhat a obohacovat. A jednou, až se vaše cesty rozejdou, máte se rozloučit s vděčností, že část cesty jste šli společně. Pokud máte pocit, že ten druhý je váš, že k vám patří a skrze něho naplňujete svůj život, bez něho jste prázdní, zažijete si v partnerství pocit velkého osamocení a nepochopení, nemožnost splynutí s druhým,
oddělenost, protože to je "bolest" pozemského života.

Od 3. 3. pomalu začne zesilovat opozice Slunce v Rybách s Jupiterem v Panně (do 13. 3). Jupiter zveličí, nafoukne nespokojenost, nekonkrétnost, neuchopitelnost, přecitlivělost a osamělost. Ryby jsou posledním znamením. Symbolizují rozpuštění, poznání tajemství života, vědomí a pocit, že to druhým nelze sdělit, je to nepřenosné, protože to lze jen prožít.
Všechny rozpory a napětí dávají dynamiku udělat krok k sobě a nalézat v sobě harmonii. Rozvíjí v nás soucítění s druhými.

Udržujte si důvěru. Přeji laskavý týden. Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.

Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová zdroj: www.astrologiepetranel.cz

Doreen Virtue: Karetní výklad pro týden od 29. 2. do 6. 3. 2016

28. února 2016 v 20:35 | Doreen Virtue |  Horoskop


9. týden 2016 - Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 29.února do 6.března. Jsem tady ve stáji s poníky, toto je Romeo a tam je kozička Rosie. Uvidíme, kdo další se ještě objeví. Dnes budu pracovat s kartami, které jsem vytvořila už hodně dávno, jsou to Andělské karty. Když jsem je tedy chtěla vydat, nakladatel si myslel, že se nebudou dobře prodávat, a tak mi řekl Ne. Ale já jsem nadále vytrvávala v svém záměru vydat andělské karty, které budou pozitivní, výstižné a které přinesou požehnání všem, kdo je budou užívat. A oni řekli Ne.

A ještě čtyřikrát jsem to musela zkusit, než mi konečně řekli Ano. Možná to udělali jen proto, abych jim konečně dala pokoj :) Rozhodli se vydat 500 karetních sad těsně před Vánocemi, aby viděli, jak dobře se budou prodávat… a prodaly se skvěle! Dnes mám v prodeji ještě mnoho dalších karetních sad s vílami, jednorožci, mořskými pannami i anděly. Tyto Andělské karty pro mě moc znamenají, protože jsou pro mě symbolem vytrvalosti a toho, že se nikdy nemáme vzdávat svých snů a nemáme brát Ne jako odpověď. Někdo z vás toto nyní potřebuje slyšet.
Tak jako každý týden se nad těmito kartami pomodlíme a požádáme o vedení, aby nás Bůh požehnal vhledy do následujícího týdne.

Moc se mi líbí karta pro pondělí a úterý. Je to karta Duchovní růst a vyšla nám zrovna na den přestupného roku, 29.únor, který se vkládá každé čtyři roky kvůli srovnání pohybu Země s klasickým gregoriánským kalendářem, který má 365 dní. Lidé, kteří se narodili v tento den navíc, mají zvláštní vlastnosti, které můžeme mít i my ostatní v tento den. Je to den skoku. Cokoli budete dělat, poskočíte v tom mnohem rychleji vpřed. Projdeme tedy rychlým duchovním růstem. To se může uskutečnit skrze nějaký zážitek, možná i bolestivý zážitek. Nechci ve vás vyvolávat žádný strach, ale někdy ten největší duchovní růst přichází skrze ztráty a bolestivé zážitky.

V pondělí a úterý tedy projdeme skokově duchovním růstem.
Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Přátelství. Tato karta vypovídá o překonání osamělosti. Může to také znamenat milostné vztahy, o kterých andělé říkají, že zde vycházejí velmi silně. Rovněž vypovídá o tom, že si přitáhnete nové přátele nebo že uzdravíte přátelství, ve kterých byly nějaké problémy. Také to však souvisí s tím, že možná propustíte ze svého života vztahy, které jste již přerostli a s nimiž už nejste v souladu.Pro střed týdne tedy vychází řešení záležitostí v oblasti přátelství, a to nemyslím v negativním smyslu, ale v tom potěšujícím.

Když se podíváme na konec týdne, máme tady kartu Archanděla Michaela. Je to tedy týden změn. A to změn v tom nejlepším možném způsobu, skokové změny. Andělé říkají, že jsou to nezbytné změny, že se tím urychlí váš duchovní růst. Říkají také, že tyto velké změny přicházejí jako odpovědi na vaše modlitby a že dojde k velkému posunu. Může to znamenat doslova přesun na nové místo, do nového domova, posun ve vašich vztazích, posun v kariéře, zkrátka je to hodně o pohybu ve směru k vašim přáním a v tom, co je třeba udělat. Je to velký týden pro nás všechny.

Děkuji vám, že mě i naše zvířátka sledováním výkladů zvete do svého života. Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání! A řekněte prosím se mnou: Alooooooooooooooha!

autor: Doreen Virtue
zdroj: https://youtu.be/0VcTyO-C7Ro
překlad: Magda Techetová

Co že ti tam spadlo?

26. února 2016 v 8:28 | Oldřich Dudek |  Humor

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 21.2. - 28.2.2016

24. února 2016 v 8:10 | Marlene Swetlishoff |  Channeling
Milovaní,
jak energie zesilují víc než kdy předtím, je obtížné zůstat po delší dobu zaměřeným na jednu věc. Vaše mysl skáče od jedné myšlenky ke druhé bez logického závěru. Znamená to, že jste vstoupili do neznámé oblasti, kde vše je možné a kde není žádné madlo ani vodítko, kterého byste se mohli chytit. Proto je důležité být si vědom toho, že není nutné dělat nic, ani nic vyřešit, zejména v těchto časech, a že vše, co musíte udělat, je vézt se na vlně, když přijde a vnímat ji; nic dalšího není třeba. Když můžete, posílejte požehnání každému a všemu kolem, včetně vašemu společnému domovu - Zemi, a věřte, že to vše zvládnete.

Věděli jste, že jste vytvořeni z úžasné hmoty- že pocházíte z hvězd a z mnoha různých planet? Jsme si jisti, že to víte, ale přesto plně nevěříte, že jste to VY! Tato bariéra musí být překonána; máte ji v sobě. Nečekejte na bytosti z jiných planet ani na mimoplanetární bytosti, aby vás zachránily; když to děláte, odevzdáváte svou sílu, kterou můžete tvořit a měnit váš svět. Je po vás žádáno, abyste sjednotili všechny aspekty sebe sama; svou světelnou bytost a samotný stín, bytost šťastnou a smutnou, odvážnou a bojácnou, naivní a moudrou, abyste obejmuli a sjednotili všechny zdánlivě nekonečné polarity v sobě. Když to děláte, nejlepší je zjednodušit všechny oblasti svého života, aby vám to pomohlo vyloučit všechna nerozumná očekávání, které v sobě máte a místo toho se zaměřte tam, kde je to výhodné a potřebné. Jste vůči sobě příliš nároční, když se snažíte zvládnout všechno najednou!

Mnozí z vás teď zažíváte neustávající přísun energií, a ocitáte se v pozici, kde ještě nikdo nebyl - na zcela novém území, které může ovlivnit vaši citlivost vůči energiím, které neustále víří kolem. Je bezpodmínečně nutné provádět denně očistu - zejména vašeho čakrového systému, začněte s čakrou vaší zemské hvězdy, která je cca 30 cm pod vašima nohama, dále všech sedm čaker a přidejte k tomu i pět vyšších éterických čaker a také čakry vašich nohou. Mnohokrát toto vše potřebuje čistit, aby všechny meridiány ve vašem éterickém těle fungovaly na nejvyšších frekvencích. Minimálně jednou týdně dělejte cvičení celkové energetické očisty, což vám nesmírně pomůže. (jedna varinta je např. Total Energy Clearing).

Jak se váš lidský operační systém přizpůsobuje nové frekvenční úrovni, je zde pocit intenzity, když se nové aspekty vašeho já začínají propojovat s vaším systémem. Budete zažívat vyšší úrovně tvořivých nápadů a vyjádření, které se začnou manifestovat směrem ven, do světa kolem vás, a to způsobem, který vás naplní úžasem a bude vás inspirovat svou krásou a hloubkou. Uvědomujete si, že jste to vy sami, kdo kontroluje situace, s nimiž se setkáváte - tím, že je posilujete, když se na ně soustředíte. Stáváte se součástí kosmického tance života a vyjádření a to vás podporuje v tom, abyste pokračovali v této duchovní cestě, která nakonec povede k mistrovskému zvládnutí života na fyzické úrovni existence a za ní.

Když se dostáváte do rytmu tvoření, uvědomujete si, že vše je dokonalé a toto se stane vaší vnitřní písní stále se obnovující manifestace všeho, co je ve vašem světě správné a dobré. "Vše je dokonalé a vždy bylo" by se mohlo stát písní, kterou si budete zpívat. Takto k sobě budete přitahovat vše, co potřebujete a co jste připraveni mít. Když docílíte vnitřní harmonie, otevře vás to pochopení většího celku existence a to znamená spolupracovat v každém okamžiku se vším životem. S takovou zkušeností přijde léčení a rozšířený pocit lásky a svobody, které se budou manifestovat na vyšší úrovni bytí, což vám otevře mnoho nových dveří příležitostí.

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Síla víry

24. února 2016 v 8:09 | Lee Carroll |  Channeling


Tento živý channeling byl předán v Salt Lake City v Utahu, 19. července 2015

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby.
Dnešní učení se chýlí k závěru. Ale ve skutečnosti neexistuje žádný konec, žádné loučení, a řekli jsme vám už mnohokrát, že hodiny, které máte vy, nejsou ty, které má Tvořivý Zdroj. Pro nás není žádná linearita, žádný běh času. Celý koncept času je úplně odlišný. Pro nás to znamená, že vy trváte věčně. A duše, kterou prohlašujete za svou, je ta, kterou my považujeme za přítele, za rodinu. Je vždy s námi. Až dnes opustíte tuto budovu, nic se nezmění ve vztahu s Duchem, který možná budete považovat za nový… Až vyjdete z tohoto prostoru, nebudete doslova moci uniknout z dosahu Boží lásky. Věci, které byly dnes nebo včera řečeny a zazvonily pravdou, nebo vám předaly prožitek a přinesly osvícení - ty přetrvávají. Existuje dojem, že energie vytvořená na jednom místě, v jedné místnosti, k tomu místu tak nějak přilne i poté, až odejdete. Tak to však není. Zejména ne pokud jde o tuto energii.

Vše, co jsme tu dnes učili, se doslova točí kolem energie. Slovo, které se tak často používá v ezoterických kruzích, zejména v nové době, pokud jde o novou energii po roce 2012 - samotné toto slovo "energie" znamená ještě něco jiného.

Drazí, lidská bytost je vytvořena (navržena) tak, aby vytvářela určitý druh energie - převážně skrze vědomé myšlení, záměr a intuicí - a tuto energii lze zaměřovat (směřovat). Když přemýšlíte o vědomí, vnímáte ho jako něco, co může být statické. "On má jistý druh vědomí," řekli byste. My vědomí vnímáme jako něco, co lze zaměřit - něco, co má určitý cíl, záměr a účel. Mohli byste to nazvat "vědomí víry". A o tom dnes chceme hovořit.............

AA Michael - Mistrovské zvládnutí Země a nalezení týmu své duše v r. 2016

24. února 2016 v 8:07 | Celia Fen |  Channeling


Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn, zveřejněno 6. února 2016
Milovaná pozemská rodino, jak procházíte druhým měsícem roku 2016, energie se zintenzivňuje a výzvy, kterým čelíte v každodenním životě, na vás teď stále tlačí. 2. února došlo na Zemi k úpravě velmi silné časové linie. Účelem bylo přenastavit a upravit tuto novou časovou linii po velkých posunech z února 2014, které Zemi posunuly do zarovnání pro frekvence Nové Země. Teď jsou všechny časové linie Země zarovnány s novou hyper dimenzionální časoprostorovou realitou, která manifestuje Novou Zemi.

Stále jsou pociťovány zmatek a chaos, které jsou důsledkem úprav této časové linie, jak stále pokračuje rychlý rozpad starých třídimenzionálních struktur tváři v tvář těmto mocným kvantovým proudům energetického vyjádření. Víc si o tom řekneme později, ale nejdřív chci zmínit nejkrásnější téma - váš vztah s novou multidimenzionální Zemí v roce 2016.
Ztělesňuj posvátnou Zemi - jste Jedno
Milovaní, jak začínáte přebírat svou moc coby multidimenzionální mistři času a prostoru, váš vztah se Zemí se mění, stejně jako perspektiva vašeho života na Zemi. Jako všechny věci ze Stvoření, je Země posvátná a naplněná Božským tvořivým světlem. Mnozí pocházíte z duchovních tradic, které Zemi považují za nižší prostředí utrpení a smutku a nepřejete si nic jiného, než tuto Zemi opustit a vrátit se "domů"................

Duch v těle mého dítěte

23. února 2016 v 18:41 Záhady kolem nás

Důkaz o reinkarnaci?
( Dokument )

Vztah je příležitost, nikoli závazek

22. února 2016 v 6:48 | Neale Donald Walsch |  Vztahy

Zamiluj se bezhlavým způsobem do kolika lidí chceš. Chceš-li však s někým žít celý život, měl bys o tom přemýšlet. A chceš-li měnit partnerky jako ponožky - nebo, což je ještě horší, zůstat jen s jednou, protože si myslíš, že musíš, a pak žít v tichém zoufalství - klidně v tom pokračuj. Mnoho lidí navazuje vztahy s druhými, aby nebyli osamělí, z existenčních důvodů, aby měli kde bydlet, aby je někdo miloval - a to jsou ty lepší důvody.

Jiní to dělají proto, aby zachránili svoje ego, aby se dostali z deprese, aby obohatili svůj sexuální život, aby překonali nějaký dřívější vztah nebo aby se přestali nudit. A těch je drtivá většina.
Žádný z těchto důvodů ale nefunguje.

Jestliže se oba vědomě shodnete na tom, že cílem vašeho vztahu je vytvoření příležitosti, nikoli závazku - příležitosti k růstu, k sebevyjádření, ke spolusdílení a souznění, k povznesení vašeho života na vyšší úroveň, k odstranění všech nesprávných myšlenek, prostě ke spojení vašich duší - pak teprve váš vztah začne velmi dobře a bude fungovat

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 22.2. do 28.2.2016

22. února 2016 v 6:42 | Doreen Virtue |  Horoskop

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 22. do 28.února. Jsem dnes na zahradě v místě, kde mám porost bugenvileí, které velmi miluji. Jak asi víte, dlouhá léta jsem žila v Laguna Beach, hlavním městě umělců, tak mi to tu připomíná staré časy na pláži. Tento týden máme velmi silný úplněk, 22.2., a tak bych chtěla pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela. Mám tu také zbrusu nové karty Poselství Ježíše, ze kterých jednu kartu potom vytáhnu také. Číslo 2 v Andělských číslech znamená "Udržte si víru" a když toto poselství ztrojnásobíte - 222 - je to opravdu silné poselství. Úplněk je od historie považován za čas propouštění všeho, co si nepřejeme, a je takto znám všude po světě. Na jižní polokouli úplněk nastane spíše 23.2., což je také velmi mocné číslo. Trojka znamená Boží Trojici a obvykle vám říká, že Ježíš je s vámi. Ale na severní polokouli bude většina úplňkového času 22.2. a jak asi víte, tak úplněk není pouze v jednom jediném okamžiku, ale trvá celé tři dny a mnozí lidé, včetně mě, jsou na úplněk citliví. Citlivost na úplněk znamená, že nás Měsíc v této fázi ovlivňuje stejně jako například mořskou hladinu - naše těla jsou koneckonců ze 70% tvořena vodou, a tak je to pochopitelné.

Úplněk z vás takto vytahuje jakékoli škodlivé energie, všechno, co ve vašem životě nefunguje, všechno, co je třeba uzdravit. A číslo 222 s poselstvím o udržení si víry znamená, že máte věřit, že ať už ze svého života propouštíte cokoli, je to pro vaše nejvyšší a nejlepší dobro. Zde nastupuje archanděl Michael jako ochránce. Jeho jméno znamená "Ten, který je jako Bůh" a stejně jaok Bůh nemá ani Michael žádné ego. Michael je neomezený, neunavitelný a všudypřítomný a může pomáhat všem, kteří ho zavolají. To je velmi důležité si uvědomit, protože velmi často se lidé bojí, že Boha nebo anděly otravují, ale energii nemůžete nijak otravovat. Energie se nemůže unavit. Někdy lidé mají víru založenou na strachu a nebo se nalaďují na nějaké nižší energie, které se unavit mohou. Když však pracujete s čistou Božskou energií Boha a andělů, nemáte se o co strachovat - oni si přejí, abychom je volali častěji! Nemají žádná těla, která by se mohla unavit!

Podíváme se tedy nyní na to, co nám Bůh chce říci skrze naše karty. Zatímco je míchám, ptám se ho, co je jeho vůlí pro nás, co si přeje, abychom věděli. Pak se dívám, které karty vykukují z balíčku. Pro pondělí a úterý vykoukly hned dvě, takže budeme mít dvě. Pro středu a čtvrtek máme kartu tady... a pro konec týdne tu máme opět dvě karty! Wow, Michaeli! To je úžasné!

Pondělí a úterý začínáme s kartou, která zrovna nedávno vyšla ve výkladu, který jsem někomu dělala, a ta říká, že Vaše vnitřní vedení je skutečné a důvěryhodné. To znamená, že tento týden budete mít zesílené psychické schopnosti - budete více intuitivní, více citliví (také kvůli úplňku), někteří lidé mohou být unavení, mít výkyvy nálad, nebo budou podráždění. Ale tato karta říká, že budete mít zesílené psychické schopnosti. Věnujte tedy pozornost oněm poselstvím, která dostáváte! Věnujte pozornost opakujícím se myšlenkám, vizím, znamením, snům, a i tehdy, když nemůžete pořádně spát, dostáváte cenné informace, můžete mít lucidní sny. Veďte si o nich deník, zapisujte si je, protože mohou být odpověďmi na vaše modlitby.

Druhou kartou pro začátek týdne je karta s názvem Vy a vaši milovaní jste v bezpečí. Někteří lidé se možná bojí o své děti nebo své blízké, kterým se zrovna moc nedaří, a Michael nám tímto říká, že nám kryje záda, stejně jako našim milovaným. Říká, že na ně dohlíží a že pomáhá, abyste vy i všichni ostatní byli v dokonalém Božském pořádku. Zvláště nám říká: Nebojujte s proudem. Nesnažte se na nic tlačit, nesnažte se vynutit, aby se něco dělo, prostě věřte a důvěřujte, protože celý proud je v Božích rukou.

Dostáváme se ke středu týdne a zde máme kartu, která dává dokonalý smysl, protože v začátku týdne jste propustili to, co už jste nepotřebovali, energeticky jste to propustili. Mohli jste doslova stát pod měsícem v úplňku a říct: "Tato část života se mi nelíbí - na, Bože, tady máš, dávám ti ji." A úplněk vám to podpoří. Možná se tedy něčeho i fyzicky zbavíte. Možná máte nějaké návykové chování, a tak zahodíte krabičku cigaret nebo lahev alkoholu, nebo cokoli jiného, co vás přivádí k šílenství skrze pocity viny a hanby či jiné formy nízké energie, a toho se fyzicky zbavíte. Tak se podívejte, co nám tady vyšlo - všechna práce se vyplatila! Nové začátky a čerstvý start! To, co jste nechali jít, bylo správně! Můžete tomu věřit! O tom je právě poselství "Udržte si víru" - protože to funguje!

Podívejme se na konec týdne. Ach, to nevymyslíte! Karta Běžte dál beze strachu znamená věřte tomu novému a udržte si víru, a karta Učiňte závazek znamená odevzdat se tomu, kam míříte. Závazkem archanděl Michael myslí to, že máme mít jasné záměry. Znamená to také, že nemáme určovat, co a jak má být. Neříkat: "Jako odpověď na své modlitby přijmu pouze tohle či tohle, Bože." Jako třeba: "Chci pouze tohoto člověka jako svého partnera duše" nebo "Chci pouze tento dům". Nechte to na Bohu a věřte, že pro vás může mít něco mnohem lepšího než co si pro sebe přejete sami. Ale učiňte závazek vůči vyšší úrovni života. Řekněme, že jste se rozhodli přestat kouřit nebo se zbavit jiného škodlivého návyku, který vám brání mít vyšší energii a mít dostatečné sebevědomí - neboť uvnitř víte, že to pro vás není dobré, a zatěžuje vás to vinou a zahanbením - a tak se toho při úplňku zbavíte, cigarety zahodíte, a nyní jste vyzváni, abyste se svému novému způsobu života zavázali. Ať už to znamená třeba zdravější stravu, nebo přestat pobývat s lidmi, kteří vás stahují dolů, učiňte si z toho závazek. Jako někdo, kdo se již před mnoha lety vyléčil ze závislosti na alkoholu, vím, že je to otázka jedné minuty - říct si: "Teď nebudu minutu pít." Tak jsem to dělala ze začátku. Potom jsem říkala: "Tuto noc nebudu pít." A tak se prostě minutu po minutě znovu a znovu zavazovat k novému způsobu života. Věřte a mějte víru!

Nyní bych vám chtěla vytáhnout jednu kartu z nové sady Láskyplná slova Ježíše. Jak asi mnozí víte, kdo jste četli moje knihy nebo blogy, já Ježíše miluji. Vždy jsem ho milovala, ale všechno to bylo mnohem silnější po mém zážitku s okradením u auta, který probudil moji jasnozřivost, díky které vídám anděly a archanděly okolo lidí a dostávám pro ně poselství. Tak jsem se připojila ke komunitě New Age. Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla být "New Ager", ale jsem a přitom New Age (nový věk) je z velké části Old Age (starý věk) týkající se Ježíšova učení a dalších takových věcí. Dnes je New Age velmi barevný a je zkrátka o štěstí a také o zhmotňování, o kterém sám Ježíš hodněkrát promlouval - například zrovna o síle víry. Mnohokrát jsem byla lidmi žádána, abych vytvořila sadu karet s Ježíšem, a já vždy odporovala, protože jsem věděla, že se to musí udělat správně. Ale pak jsem potkala umělce Grega Olsena, který konečně zobrazil Ježíše tak, jak jsem ho vídala - ne jako někoho obviňujícího nebo vyvolávajícího smutek; já Ježíše vidím jako čisté zářivé štěstí a láskyplné světlo. Ježíš přišel ze Středního Východu, takže má tmavší pleť i oči, ale každopádně je to šťastný Ježíš a je živý! Takto Ježíše vidím. Další věcí byla jeho poselství. Mnozí z nás dostávají poselství přímo od Ježíše a já jsem chtěla, aby měly tyto karty opravdu čistou úroveň bez jakýchkoli chyb. Tyto karty nejsou pro věštění - i když, pokud jste tvořiví, dokážete i to, nasloucháte-li Bohu při svých výkladech. Někteří lidé říkají, že Ježíš není skutečný, ale já ho naprosto jasně vnímám stejně jako vnímám anděly, a vím, že je naprosto skutečný. Je s námi, pomáhá nám a nenáleží k žádnému náboženství - nemusíte vyznávat žádnou konkrétní víru nebo být naprosto bezchybní lidé, aby s vámi byl.

Chtěla bych vám pár karet ukázat, a pak si jednu vytáhneme. Obrázky jsou nádherné, protože Greg Olsen i jeho žena používali moje vykládací karty a měli přání, aby se mnou mohli pracovat. Vím, že někteří z vás nemají Ježíše rádi, protože si ho spojují s náboženstvím, které v minulosti spáchalo mnoho ošklivých a zraňujících věcí, ale on s nimi nesouvisí, je od nich oddělený - toto je zkrátka bytost Ježíš. A já cítím, že čím více lidí se s ním spojí, tím lepší bude náš svět. Proto toto dělám a riskuji, že mě mnozí lidé nepochopí.
"Drahý Ježíši, co si přeješ, abychom všichni věděli pro tento týden?" A tady to máme - moc se mi to líbí:

"Tak ať vaše světlo září před lidmi, aby viděli vaše dobré skutky a vzdali slávu vašemu Otci v nebesích."
- Matouš 5:16

Vím, že je to patriarchální jazyk, ale když se nad to povzneseme a podíváme se na poselství samotné, říká nám, abychom neskrývali své světlo. Nechte své světlo svítit, aby ho druzí lidé mohli vidět. Nechť je vaše světlo prodloužením Božího světla! Buďte pro druhé příkladem lásky a světla. A nedržte se zpátky! Buďte sami sebou, tak jak vás Bůh stvořil. Znamená to, že se nemáte stydět za to, kdo jste. Buďte sami sebou! Bůh vás stvořil unikátní z určitého důvodu, pro vaše životní poslání, a tak to přijměte - přijměte sami sebe a to, kým jste. Buďte sami sebou, protože to je ta nejlepší verze vás.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou:
Alooooooooooooooooooooha!
Mějte nádherný světlem naplněný týden!

zdroj: https://youtu.be/scpgFGWL8AM
překlad: Magda Techetová
Facebook Svět zázraků

Vědci poprvé vyfotili astrální parazity

21. února 2016 v 7:25 Záhady kolem nás


Tímu vedcov z univerzity v Kapskom meste v Juhoafrickej republike sa podaril šokujúci objav.
Dostali potvrdenie, že našu myseľ môžu ovládať a vo väčšine prípadov ovládajú astrálne bytosti! Význam tohto objavu je tak dôležitý, že všetky vedecké štúdie týkajúce sa tohto výskumu boli nielen klasifikované ako prísne tajné, ale boli prijaté opatrenia na stiahnutie a odstránenie všetkých skôr vydaných publikácií s informáciami o tomto výskume.

Širokej verejnosti je dobre známa metóda manželov Kirlianových, ktorý medzi prvými získali zábery energetických polí v okolí biologických objektov. Vedci zaoberajúci sa výskumom paranormálnych javov nazývajú tieto polia aurou objektov.

V rôznych publikáciách od vedecko populárnych až po seriózne vedecké práce, môžeme nájsť mnoho fotografií týchto energetických polí vyhotovených metódou Kirlian, ktorá umožňuje sledovať dynamiku polí. Existuje pomerne veľa vedeckých prác, ktoré potvrdzujú vzťah dynamiky týchto polí s psycho-fyziologickým stavom človeka.
Vedecký tím z univerzity v Kapskom meste v zostave známych vedcov s dlhoročnou praxou v paranormálnom výskume, vrátane metódy fixácie aury, viedol doktor filozofie Ngunga Tobago, ktorý spôsobil vo vedeckom svete revolúciu v povedomí o význame energetických polí v živote človeka........

Je život kvantový jev?

19. února 2016 v 12:04 | Ivan Sobička |  Záhady kolem nás
Objev kvantové mechaniky se řadí mezi největší intelektuální výkony lidstva. Již její průkopníci ve 20. letech minulého století spekulovali, že by tajemné jevy kvantové fyziky mohly vysvětlit podstatu života. Studie z několika posledních let ukazují, že možná nebyli daleko od pravdy. Začíná éra kvantové biologie?

Červenka obecná, okřídlený kvantový kompas

Červenka obecná, okřídlený kvantový kompas | foto: Francis C. Franklin, CC-BY-SA, Creative Commons
Na začátku 21. století biologové stále zkoumají, co je vlastně život. Sada projevů, jako je metabolismus, dráždivost, rozmnožování, o nichž jsme se učili na základní škole? Schopnost systému procházet darwinovskou evolucí? Nebo jen specifický způsob, jak kus hmoty nakládá s informacemi? Definicí jsou doslova stovky a pořád "něco" chybí. Vysvětlení této otázky by mělo určitě značný dopad na celou společnost. Vědcům by ukázalo, kudy se ubírat při snaze o vytvoření umělého života nebo jak hledat život jinde ve vesmíru. Možná bychom přišli na to, že může existovat i jiný život než "ten náš" založený na DNA, a to přímo zde na naší planetě.

V případě života platí to, co kdysi prohlásil slavný fyzik Richard Feynman: "Co neumíme sami vytvořit, tomu nerozumíme". V roce 2010 dokázal průkopník v oblasti syntetické biologie Craig Venter se svým týmem oživit bakterii, do níž vložil zcela uměle sestavenou DNA. Ač to byl ohromný výkon, stvořením života to nazvat nemůžeme - šlo vlastně jen o přeskládání již připravených "součástek" z přírody. Podle Feynmana tedy stále platí, že životu vlastně nerozumíme. Skupina seriozních vědců však nyní věří, že jsme na prahu nové éry - tvrdí, že jsou na stopě pověstné "životní síly", kterou je možná samotná fyzikální podstata biologických procesů..........

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 14.2. - 21.2.2016

17. února 2016 v 7:37 | Marlene Swetlishoff |  Channeling
Milovaní,
na jemné úrovni dochází u všech, kdo kráčejí ve Světle, k velkému pokroku. Vyšší světy vás vidí a uznávají a většina z vás dělá svou službu způsobem, jakým vás vaše Božská podstata může snadno usměrnit, aby se ona stala významnější součástí všedního lidského života. Existuje větší soustředění na to, aby byl duch integrován do hmoty a vaše lidské formy to pociťují způsobem, který je silný a který transformuje život. V důsledku toho mnohdy jednoduše nemůžete ustát bombardování těmi energiemi, které nyní v těchto cyklech převažují. V těchto časech je důležité pamatovat na základní a stále platné rady, což je: jít do přírody, propojit se a uzemnit tím, že si stoupneme na Zemi, zhluboka dýchat, protože taková činnost účinně pomůže rozpohybovat stagnující energie ve vašem systému. Každý den vypijte alespoň 6 plných sklenic čisté vody a než ji vypijete, vylepšete tuto vodu požehnáním a modlitbami.

Jako alchymisté, učící se praktikám tvoření realit, si přejete prožívat svůj každodenní život a každý den se stává dobrodružstvím, směrujícím k novým perspektivám. Osvojujete se nové způsoby vidění a dělání věcí a my vám v tom pomáháme. V těchto dobách je naprosto vhodné udělat si volno, když cítíte, že to potřebujete, od těch aktivit, které děláte ve službě druhým. Vaše lidská těla jsou v procesu proměny, kterou lze připodobit vývoji motýla vynořujícího se z kukly. Je to spalující a náročný proces, který se ve vás odehrává, a ve vaší genetické výbavě je po mnoha tisících let spaní aktivováno mnoho vláken DNA. Je to prožitek, který lze velmi intenzivně cítit, ale který je potřebný, abyste se mohli pohnout kupředu.

Zůstaňte v klidu a vězte, že k tomuto procesu dochází u každého v načasování, jaké si zvolil ještě předtím, než se inkarnoval na planetu. Tento proces byl mnohokrát přizpůsobován, aby každý z vás mohl ovlivnit větší část celku soucitnějším způsobem, který povede k probuzení většího počtu lidí, aby se světlo mohlo šířit geometrickou řadou. Relaxujte a těšte se z této zkušenosti, místo abyste si dělali starosti. Vše se odvíjí tak, jak má. Jste přitahování k tomu, abyste se zúčastňovali těch aktivit, které ten proces v rámci probíhajícího vzestupu nejlépe podpoří. V této době se na jevišti světa odehrává energie Atlantidy z doby jejich posledních dnů, aby byly rozpoznány změny v myšlení a v přístupu národů světa, a mohlo být na ně odpovídajícím způsobem reagováno.

Bylo by vhodné říct, že nikdo, kdo v této době žije na této planetě, nechce, aby se opakovala destrukce civilizace, jak tomu bylo v přechozích epochách. Vy všichni jste zašli příliš daleko, než abyste mohli vycouvat, a musíme doufat, že zdravý rozum, příčetnost a vzpomínka na ty doby a jejich smutné následky převáží v každé duši, když si planeta a její obyvatelé toto zvolili jako cestu, po níž půjdou. Každá duše si zvolila, že zažije posun do většího uvědomění si událostí, které se nyní odehrávají. Dopřejte si pozorovat a přemýšlet nad tím, jaké světové události se momentálně odehrávají, a ujasněte si, co je před vámi. Řekněte ano nové realitě a novému životu, novému úsvitu, které překypují neomezenými možnostmi.

Můžete to udělat! Máte v sobě sílu změnit výsledek probíhajících záležitostí na nejvyšší možný výsledek, pro nejvyšší dobro všech! Tyto změny se manifestují a budou se i nadále manifestovat zdánlivě zázračným způsobem! Víte, jak změnit staré vzory dělání věcí a vložit do nich nové způsoby a nové výsledky. Svou prací jste známí v celém vesmíru! Dobrá práce!

Já JSEM Hilarion

* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.

©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Osm otázek

17. února 2016 v 7:35 | Lee Carroll |  Channeling


Tento živý channeling byl přijat v Montevideo, Uruguay, 22. dubna 2015
Buďte pozdraveni, moji milí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Opět vím, kdo je tady a kdo naslouchá (nahrávce). Neznám budoucnost, avšak vidím potenciál těch, kteří to budou poslouchat a číst. A tak vám říkám, že jste očekáváni. Toto je lehké poselství - snadné pro nás. Uvidíme, zda bude snadné i pro vás.

Dnes vám poskytneme seznam s osmi otázkami. Zodpovězte si je ve svém nitru a rychle poznáte, o co jde. Jsou to otázky, jakým způsobem postupujete do nové energie. Proč je těch otázek osm? Opět se podívejme na význam čísel. Pro nás je osmička číslicí manifestace a tvoření. Můžete si tedy pod tím interpretovat cokoli. Prostřednictvím těchto otázek uvidíte proč.
Staré duše, jste tady, abyste manifestovaly novou realitu pro planetu. A budete to dělat pořád - neexistuje nic, co by tvrdilo, že se to musí odehrát rychle. Nejlepší jídla jsou ta, která se musí dlouho připravovat. Následující otázky jsou tedy určeny ke zkoumání, ani ne tak kvůli tomu, jak jste na tom teď, jako spíš do budoucna. A poskytnou vám náměty k přemýšlení. Tady je první.

1. Nový způsob přežití
Mluvili jsme o přežití, o staré energii, která vás metaforicky drží v jeskyni. Z této jeskyně vycházíte jen na tak dlouho, abyste si našli potřebnou potravu nebo práci a pak se zas vracíte zpátky. Takové je přežívání ve staré energii. Dalo by se říct, že to děláte pro svou ezoterickou ochranu. Neboť v minulosti byly staré duše kvůli své víře pronásledovány, a proto jste nyní opatrné. Stará energie je jako tygr bengálský - vždy připravena na vás zaútočit. Vy jste však v roce 2012 překročili mezník a my jsme vás vyzvali, abyste vylezli z jeskyně a vyzkoušeli novou energii, ve které se tygr již nevyskytuje.
A zde je otázka: Jak si vedete v novém módu (režimu) přežití? Děláte stejné věci jako předtím nebo vylézáte z jeskyně? Cítíte se dostatečně svobodní, abyste hovořili o své víře s jinými lidmi - beze strachu z tygra nebo z toho, že vás někdo odsoudí, začne pronásledovat? Neboť to je myšlení staré energie. Kde dnes stojíte? Jaký zaujímáte postoj? Jste v pohodě nebo dál bojujete proti staré energii? Jen vy znáte odpověď.......................

Doreen Virtue: Osmnáct tipů k vyléčení úzkosti z nezdravých vztahů

16. února 2016 v 11:59 | Doreen Virtue |  Duchovní růst


Mít vztah, který je bezpečný a v němž vládne vzájemná úcta, je normální lidská touha a my všichni si zasloužíme tyto vlastnosti ve svých vztazích mít. Bohužel se však až příliš často obviňujeme za vztahové problémy, spíše než abychom si přiznali, že jsou nezdravé či dysfunkční, a posoudili, zda je vůbec možné je zachránit. Zde je 18 tipů k vyléčení úzkosti způsobené nezdravými vztahy:

1. NESOUSTŘEĎUJTE SE NA TO, ZDA VÁS NĚKDO MÁ RÁD NEBO NEMÁ
Namísto toho, abyste si dělali starosti o to, zda vás někdo má nebo nemá rád a soustřeďovali se na to, jak vám buší srdce nebo zda máte motýlky v břiše, když ho nebo ji potkáte, se spíše ptejte, zda spíše necítíte vzrušení z toho, že reagujete na setkání s další dysfunkční osobou. Dívejte se, zda má tato osoba většinu, pokud vůbec nějaké, vlastností, které si ve vztahu přejete.

2. BUĎTE SI SAMI NEJLEPŠÍMI PŘÁTELI
Jedním z důvodů, proč lidé setrvávají v nezdravých vztazích, je jejich strach být sami. Tento strach přitom máte jen proto, že jste si ještě nevybudovali nejlepší vztah sami se sebou. Pokuste se dosáhnout stavu, ve kterém si budete opravdu užívat svou vlastní společnost. A pokud to nepomůže, vězte, že být sami je zdravější a mnohem lepší než váznout v nezdravém vztahu plném nepřátelských dramat.

3. PŘESTAŇTE ČEKAT, ŽE NĚKDO JINÝ VYŘEŠÍ VAŠE PROBLÉMY
Vy sami jste zodpovědní za vše, co potřebujete ve svém životě napravit, ať už jsou to vaše finanční dluhy, vaše kariéra, péče o vaše tělo atd., nikoli váš partner nebo partnerka, nejlepší přítel či přítelkyně, nebo vaši rodiče. Když převezmete zodpovědnost sami za sebe, budete mít sami ze sebe mnohem lepší pocit a vaše sebedůvěra bude velmi přitažlivá.

4. POZNEJTE SVÉ HRANICE A STŮJTE SI ZA NIMI
My sami druhým lidem neustále vysíláme náznaky o tom, jak si přejeme, aby se k nám chovali. Říká se jim "hranice" a jsou tím, co určuje, co budete nebo naopak nebudete akceptovat. To, jak důležitá je pro vás upřímnost, úcta a spolehlivost, je stejně tak důležité jako potřeba osobního prostoru, času o samotě nebo množství fyzických projevů lásky, které vyžadujete. Když dostojíte svým hranicím, nedovolíte druhým, aby s vámi manipulovali, vyvolávali ve vás pocity viny nebo vás ovládali, a vaše vnitřní já vám za to poděkuje......

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 15.2. do 21.2. 2016

15. února 2016 v 7:46 | Doreen Virtue |  Horoskop


Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 15. do 21.února. Jsme dnes s Michaelem na našem ranči, kde chováme koně. Jsem tu se svým hřebečkem Scoutem. Potřebuje koupel, ale je velmi roztomilá, úžasná bytost. Říkala jsem si, že když jsme minulý týden měli tolik silných informací od víl, budeme i tentokrát pracovat s vílami - prostřednictvím karet Vílího tarotu. Jako každý týden tyto karty nejprve zamíchám a pomodlím se k Bohu, aby nám skrze ně seslal svá poselství. Samozřejmě také naslouchejte svým vlastním poselstvím, která při tomto výkladu dostanete. Zeptáme se tedy Boha, jaká poselství pro nás má na následující týden, jaká požehnání můžeme světu přinést a co podle něj potřebujeme vědět.

Pro pondělí a úterý zde máme Sedmičku Podzimu. Říká: Buďte trpěliví a nebojte se. Tato karta vypovídá o přípravě na to, co přijde později, a nebýt rozčilení, kdy se něteré věci nevyvíjejí tak rychle, jak byste si přáli. Je to karta, která říká, že máte věřit v Božské načasování. Sama jsem se tomu učila - pořád jsem přemýšlela, jestli v tom je nějaký blok, proč se to neděje dost rychle, nebo jestli mi něco uniká, a pak vyšlo najevo, že to tak muselo být, protože dříve nebyl pravý čas, aby se to, co jsem chtěla, splnilo. Stejně tak to platí i pro vás, mí drazí. Nevpouštějte do svého zhmotňování žádné starosti! Starosti jsou pro vaše přání jako jed. Místo toho se naplňte vírou, že všechno se pro vás zařídí. Ať už si zhmotňujete cokoli - partnera duše, zrovna máme za sebou Valentýna, tak je toto téma čerstvé pro mnoho lidí, téma lásky a romance, nebo nový domov, nové zaměstnání - vždy jde o to si uvědomit, že Božské načasování pracuje pro vás. Andělé pracují v zákulisí, aby vám pomohli. Takže vydržte!

Pro střed týdne tady máme kartu Rovnováha. A je to zajímavé, protože i ta vypovídá o Božském načasování. Není kam spěchat, není třeba na nic tlačit. Ve skutečnosti se vyvíjením nátlaku na něco můžeme zablokovat a navíc, to, za čím se honíme, před námi utíká. A tak se za svými sny nehoňte, nepronásledujte je. Pronásledování něčeho vychází ze strachu a doslova tím Vesmíru říkáte: "Co když se to nesplní? Co když to nedostanu?" Místo toho své sny ZVĚTE do svého života. Pracujte na nich každý den - každý den věnujte aspoň jednu hodinu tomu, na čem vám záleží, nebo více než hodinu. Ale aspoň hodinu denně se jim věnujte a udržujte si pozitivní myšlenky a zůstaňte v rovnováze.

Také to znamená udržovat rovnováhu ve svém životě. Cítíte-li, že máte nedostatek energie, možná prostě potřebujete přestat tak moc pracovat, přestat tak moc na něco tlačit, přestat se tolik strachovat, a jít si třeba zacvičit jógu nebo jít do přírody, podívat se na zábavný film nebo zavolat kamarádovi či kamarádce - zkrátka udělejte něco, co vám k rovnováze pomůže. Postarejte se o své fyzické potřeby, duchovní potřeby i intelektuální potřeby. Pro střed týdne tu tedy máme téma rovnováhy. Pamatujte, že kdykoli pocítíte, že nejste v rovnováze, máte nad tím moc!

A na konec týdne... aaach, to je krásné! Mám z toho úplně husí kůži! Milenci! Celá tato sada je udělaná podle Artušovských romancí a Glastonbury. Patří tam také skotská kaple Rosslyn, ve které mají na obrázku na kartě víly svatbu. Karta Milenců může doslova znamenat nového partnera či partnerku, nové partnerství, zamilování se do života a cítit se znovu šťastní, a stejně tak to může znamenat prohloubení vašeho současného vztahu s partnerem, kterého máte. Na víkend nám tu tedy vycházejí srdeční záležitosti. Tento víkend opravdu procítíme srdcem. Měla bych také podotknout, že se blížíme k úplňku, který bude 22.2., a tři dvojky 222 znamenají "Udržte si víru", takže budeme pracovat v tento den na zhmotňování. Bude to úplněk v tvrdě pracujícím znamení Panny a možná nevíte, že úplněk není pouze jeden den, ale tři dny - včetně dne předtím a dne potom. V neděli tedy bude úplněk také a mnozí z nás jsou na něj citliví. Možná to pozorujete i sami na sobě. Lidé nemohou spát, jsou unavení, silně emocionální a citliví. Pro víkend tedy vychází láska, a pokud pocítíte únavu nebo zvýšenou emocionalitu, tak si to prosím nevztahujte na sebe. Vězte, že tím stejným si prochází každý citlivý člověk.

Bude to tedy velký týden posunu vpřed, i když některé věci mohou zabrat delší čas. Můžete cítit netrpělivost a frustraci. Navenek se tento týden může zdát, že jsou věci zablokované, ale není to tak! Věci se pouze odehrávají v zákulisí. Dejte si tento týden načas, zůstaňte soustředěni ve svém srdci, a rozhodně si udělejte čas na sebe. Zacvičte si jógu nebo si udělejte nějaké duchovní cvičení. Rozhodně si na to udělejte čas, protože investice do sebe samých je zároveň investicí do vašeho životního poslání, které pomáhá i vaší rodině, vašim milovaným a celému světu.
Posílám vám mnoho lásky, mí přátelé, a prosím, modleme se společně za trpělivost s Božským načasováním, protože je opravdu důležité, aby se věci staly v pravý čas s těmi pravými osobami, protože když si něco vynutíme, tak to nikdy dlouho nevydrží.

"Drahý Bože, pomoz nám prosím zůstat trpěliví a udržet si víru, a pomoz nám zůstat soustředění ve svém srdci a dobře se starat o sebe i o druhé."

Andělská požehnání vám všem, mí přátelé. A řekněte prosím se mnou: Alooooooooooooooha!


zdroj: https://youtu.be/Yh1MjcN5V8U
překlad: Magda Techetová

Pes v nebi

12. února 2016 v 7:27 | http://www.seberizeni.cz |  Citáty a Moudra

Muž putoval se svým psem. Věděl, že už je mrtvý a směřuje k nebi. V tom okamžiku se před ním zjevila nádherná zlacená brána a u ní stál a usmíval se fousatý stařík v bílé kápi.
"Dobrý den", povídá muž. "Copak to tady prosím je?"
"Tady je nebe, pojďte dál", povídá stařík u brány. "Počkat, ale bez psa! Ti sem samozřejmě nemůžou."

V tu chvíli muž posmutněl, minul bránu a spolu se psem pokračoval cestou. Po čase došli k jiné bráně.
"Dobrý den, copak to tady prosím je?" "Tady je nebe", povídá muž u brány. "A můžou sem psi?" "Samozřejmě. Támhle je studna, napusťte mu do misky trochu vody." "Víte, my jsme před chvílí šli kolem takové jiné brány a tam kdosi říkal, že nebe je tam u nich." "Jo tamti? To je peklo." "A nevadí vám, že se vydávají za vás?"
Muž u brány se nepatrně pousmál a odpověděl:
"Vůbec ne, oni nám odebírají ty, co jsou schopni nechat psa venku…"

Vyskúšajte magický kúpeľ zo sódy bikarbóny

11. února 2016 v 8:14 | http://www.dobrarada.sk |  Zdraví


Hydrogénuhličitan sodný (NaHCO3) je pod názvom jedlá sóda známy nielen v kulinárskom prostredí. Sódu bikarbónu poznali už v starom Egypte a postupne sa potvrdzovali jej blahodarné účinky nielen na žalúdok, ale aj na naše telo a zdravie. Dnes nebudeme písať o tom, ako nám sóda pomáha pri pálení záhy, bielení zubov, upratovaní domácnosti a podobne. Povieme si o zázraku, menom bikarbónový kúpeľ. A začneme netradične - pri nemom filme.

Manželka Charlieho Chaplina a sóda bikarbóna

Lita Grey mala iba 16 rokov, keď s kráľom komikov otehotnela. Aby sa Chaplin vyhol väzeniu, zobral si ju tajne v Mexiku za ženu. Keď o rok neskôr hrala v jeho filme Zlaté opojenie, posťažovala sa jej jedna z menej známych herečiek, že ju režisér Mack Sennett odmieta obsadzovať do svojich filmov kvôli kozmetickej vade.

O čo išlo? Začiatky filmového priemyslu boli ťažké. Kvôli slabej kvalite kamier a materiálu museli byť scény nasvietené pomocou silných reflektorov a tak sa mnohí herci doslova kúpali pri filmovaní vo vlastnom pote. Hlavne herečky tým veľmi trpeli a výnimkou nebola ani Litina kamarátka. Od potu mala doslova kruhy pod pazuchami a Mack Sennett jej celkom nediplomaticky vyhodil na oči, nech s tým niečo robí, alebo nech radšej robí poštárku ako herečku. Lita jej vtedy prezradila tajný recept mnohých herečiek, ktoré si podpazušie "pudrovali" obyčajnou jedlou sódou a tieto problémy nemali. Musíme si uvedomiť, že v tom čase si ženy podpazušie neholili a tak sa okrem nepríjemného pocitu po čase pridal k problémom aj zápach. Sóda však tieto kozmetické závady eliminovala. Už okolo roku 1930 bola sóda veľmi populárna, ako prísada do kúpeľa, ktorý doslova omladzoval telo. No ako išiel čas, agresívna reklama spôsobila, že ľudia vymenili lacnú sódu za drahé peny do kúpeľa a "zázračné soli", ktoré síce mnohým pomáhali, no v podstate mali rovnaký účinok, ako jedlá sóda. Vráťme sa teda o sto rokov nazad a pripomeňme si kúpeľ, ktorý mnohí označovali za magický.

Ako si "namiešať" zásaditý kúpeľ? ...............

Mistr Hilarion - Poselství pro týden 7.2. - 14.2.2016

10. února 2016 v 7:38 | Marlene Swetlishoff |  Channeling


Milovaní,
jedinou jistotou v těchto časech je změna, a člověk musí být připraven a chtít pohnout se směrem, který nám naše realita zrcadlí. Když budeme následovat tato znamení, která nám ukazují cestu, začneme žít život vesmírného dobrodružství, naplněného nádhernými synchronicitami a náhodami. Musíte být ochotni opustit staré modely chování, staré energie a materiální statky, když splnili účel ve vašem životě tím, že vám byli užitečné nebo vás potěšili. V této době je potřebné pravidelně se zbavovat mnohých věcí, které se přežily a je dobré, když je dáte jiným, kterým ještě mohou být k užitku. Vězte, že vesmír je vždy nahradí něčím ještě lepším a vhodnějším k tomu, aby se vaše duše rozvíjela do širších obzorů osvíceného života.

Tato praxe pravidelného zbavování se ve vašem životě všeho, co má staré a vyčpělé energie, se vám milionkrát vyplatí. Budete ohromeni nádherou, která se vám místo toho pohrne. Když začnete chápat pojetí zdravého odpoutání se od věcí fyzického světa, znovu získáte pocit osobní svobody a volnosti, abyste mohli svobodně žít život plný hojnosti. Začnete si uvědomovat, že je hezké mít věci a těšit se z nich, ale jakmile již splní svůj účel, je třeba je lehce opustit. Začnete vědět, že svět, v němž žijete, je velmi bohatý a že je v něm víc než dost pro všechny. To také otevře cesty tvořivosti, která byla možná dříve zablokována. V každém ohledu váš pocit, že žijete, exponenciálně naroste.

Jak se vaše vlastní vnitřní světlo stane zářivějším, najdou se na tomto světe tací, kteří se budou snažit to světlo ztlumit, aby mohli pokračovat na své úrovni, v níž se cítí ve svém zmatení a temnotě pohodlně. Buďte v klidu, když rozpoznáte, že se pokoušejí vaše světlo rozptýlit a utlumit, protože vy nejste povinni se žádným způsobem omezovat. Jste nejvzácnější z veškeré lásky světa! Pošlete jim Lásku a světlo a odpoutejte se od nich. Nikdo nemá právo vás shazovat či omezovat pouze z legrace - toto si lidé zvykli praktikovat po celé věky a to musí přestat. VŠICHNI jsou hodni Boží lásky a světla! VŠICHNI mají stejnou příležitost růst, učit se a rozšiřovat své pochopení vesmírných zákonů a těšit se z bohatého života naplněného čistotou, harmonií a dobrotou.

Před nikým nemusíte obhajovat svou existenci a přítomnost na tomto světě! Máte právo zde být stejně jako jiní a opravdu, je velkou arogancí, když si oni osobují právo být vám nadřazeni pouze proto, že jste, kým jste. Vždy buďte v klidu a vězte, že jste milováni a že vás vaše světelná rodina podporuje. Udělejte si čas a rozlišujte, co se vlastně stane, když k něčemu takovému dojde a nenechte se vtáhnout do té negativní energie. Je nešťastné, že se mohou tyto psychické útoky dít a že k nim ještě stále dochází, ale vy jste už docela zdatní v tom, abyste se od nich distancovali, aniž byste vaší duši přivodili karmu.

Zaměřte svůj pohled a své chování na nejvyšší úroveň a nikdy se neohlížejte, když dojde k pokusům zmenšit vaše světlo a svést vás z vaší duchovní cesty a z oblasti, kterou jste si zvolili. Čiňte tak bez posuzování, pouze s vědomím, že to není nic pro vás, nechat se ovlivnit tou energií, která se pokouší narušit váš zdravý smysl pro sebeúctu. Tím umožníte druhým, aby se osvobodili z podobných situací, které se jim mohou v životě přihodit. Tak roste a šíří se Boží Světlo ve vašem světě.

Já JSEM Hilarion
* připomínáme akci "Lidská světelná vlna lásky", jejíž podstatou je posílání čistého světla a lásky, jak to nyní doporučuje, radí, Mistr Hilarion.
©2016 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Mirka K. pro www.transformace.info. Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem za předpokladu, že nic nebude vynecháno nebo změněno a budou uvedena všechna práva a odkazy na webové stránky včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy. Děkujeme za zařazení této poznámky.

Kryon - Uvolnění skryté moudrosti

10. února 2016 v 7:37 | Lee Carroll |  Channeling


Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Londýně, 14. září 2014

Úvodní Mini channeling

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby.

Vím, kde jsem. Konečně mě můj partner vzal do země kouzel! Budu o tom hovořit později stejně jako o některých dalších věcech. Právě teď bych ale rád hovořil o "víře". Kolik z vás věří, že je tohle skutečné? Ve skupině, která je zde? Hmotné bytosti, které jsou přímo přede mnou, a které toto možná poslouchají poprvé. Je zde skepticismus? Je zde předpojatost? Je to muž v křesle, který přijel odjinud a který jen předstírá, že channeluje? Je nevhodné přijet na místo, které je snad i proslulé velkým množstvím určité energie a nechat sem přijít někoho z "cizího břehu", aby channeloval? Mám předpoklad, o němž bych vám rád nyní něco řekl. Rád bych zahrál na struny vašeho rozumu, vaši logiky a vašeho srdce.

Zprávy, které vám dávám v tento den, nepocházejí z Ameriky. Stěží! Přichází od rodiny. Rodiny, jíž jste součástí. "Zpráva přichází od muže, muže s jiným přízvukem a to není to, co bych zde chtěl slyšet!" (můžete si říkat). Chci, abyste v tom slyšeli lásku Boha, "třetí jazyk" posílaný skrze tyto zprávy. Chci, abyste slyšeli pravdu o časech, ve kterých se nacházíte. Je to obtížné, a je zde předpojatost, když jdete na místo, kde skutečnosti vznikaly a začínaly, protože předkové jsou "ponoření" v tradici. A je těžké se pustit toho, co si myslíte, že o minulosti víte. Chystám se vás poprosit, abyste to propustili.

Dnes je to o tom, v co věříte! Je možné, že tyto zprávy jsou pravdivé a skutečné, předávané s láskou o čase, čase, který jste očekávali? Je možné, že jste vybudovali strukturu esoteriky, metafyziky a magie, všeho, co zde bylo po stovky let? Je možné, že tohle je to, proč jste to všechno dělali? A nyní je čas, kdy se všechno mění, čas být absolventem, čas "propouštění". Je to možné? Cítíte to nyní jinak? Nebo je to stejné jako dříve? .................

Sarah Varcas - Astro-energetická zpráva - Únor 2016 – Probudit se a zavětřit kávu!

10. února 2016 v 7:37 | Sarah Varcas |  Horoskop


Letošní únor připomíná začátek nového roku mnohem víc než leden. Během retrográdního pohybu Merkuru v průběhu minulého měsíce jsme byli hodně zaneprázdněni uvazováním uvolněných konců, vyřizováním věcí, o kterých jsme mysleli, že už jsou za námi, ale které se pouze zanesly prachem, a obecně jsme se potýkali s nedokončenými záležitostmi, ať už praktickými, citovými nebo duchovními. Nyní, když se Merkur opět pohybuje v přímém směru, budeme mít mnohem lepší šanci nastoupit svou jízdu. Což je opravdu příhodné, protože přesně po únorovém úplňku začíná období zatmění, zvěstující následná dvě zatmění v březnu. Ale než se k tomu dostaneme, je třeba udělat pár věcí.

Tento měsíc začíná zaujetím pozice Saturnu, Uranu a Pluta v přímce, která potrvá až do zatmění Měsíce 23.března. Ve spojení se stinnou kvadraturou Uranu a Pluta, která dominovala nebesům od roku 2012 do 2015, toto uspořádání posvítí na místa, kde jsme možná hluboce usnuli na vavřínech a kde se tudíž potřebujeme probudit a pocítit vůni kávy. Může nás to svádět k tomu se znovu podívat na uplynulé tři roky s pocitem uspokojení... dokonce, troufám si říci, až samolibého uspokojení, zrcadlícího velké změny, které jsme učinili, a poplácání po zádech za to, jak jsme byli "ostří". A samozřejmě jsme byli.

Nespočet lidí si prošlo traumaty a/nebo proměnami, které by si nikdy předtím nedokázali představit, že mohou přežít. Odvaha nás všech byla testována a mnozí z nás byli zatlačeni do kouta, z něhož bylo možné vyjít pouze skrze plameny na druhou stranu.Svádí to tedy k tomu myslet si, že jsme nyní konečně na druhé straně, a že by se všechno mělo prostě zklidnit a utišit....................