Prosinec 2016

Nový rok 2017

31. prosince 2016 v 20:56 | Wan |  Ostatní
Potřebujete se smát. Potřebujete si hrát, každý svým způsobem. Dětské vlastnosti jsou svojí spontaneitou a radostí vlastnostmi Božskými. Dokonce i pošetilost a legrace, tanec, Láska, poddání se, opouštění a lehkost jsou částí růstu pulzující lidské bytosti, která je pro Váš svět požehnáním.
Emanuel

Mnoho radosti do nového roku přeje Wan


KRYSTALKA - JASNĚ A JEDNODUŠE

29. prosince 2016 v 13:12 | http://www.krystalka.estranky.cz |  Citáty a Moudra
V JEDNODUCHOSTI JE SÍLA A PRAVDA.. PROTO ZDE UVÁDÍM JEN NĚKOLIK JEDNODUCHÝCH VESMÍRNÝCH ZÁKONŮ, KTERÉ SE UČÍM DO HLOUBKY NEJEN POZNAT, ALE HLAVNĚ JE I ŽÍT :-)

HLEĎ NA PRÁCI, JAKO NA SEBEREALIZACI.
Mnoho lidí je s prací nespokojeno. Často jsou nespokojeni se mzdou či se samotnými podmínkami. Je to pochopitelné. Aby se však práce mohla stát více snesitelnou, je vhodné se na práci dívat ne jenom jako na výdělečnou činnost, ale také jako na příležitost se seberealizovat. Uvědomit si, např., že to co dělám, má svůj smysl a význam a že jsem potřebná - ný, uvědomit si, že jsem šikovná - ný, když mohu dělat to, co dělám. Najít si pozitivita a věci které mě těší a zaměřit se na ně, nežli být jen zaměřen na výdělek, nebo kdy skončí směna atd. Jde o to, že na co myslíme, to vytváříme, tedy změníme-li pohled na práci, pak změní pohled i okolí vůči nám a to nám dává mnoho příležitostí.

NESPOČÍVEJ V MINULOSTI A ANI V BUDOUCNOSTI.
Je známo, že minulost je minulost, je to něco co již dávno není, tak proč to stále živit svoji vlastní energií, vzpomínkami které potřebují pro své přežití naši životní energii, která tak přijde vniveč.
Je známo, že budoucnost se nedá stoprocentně předpovědět natož chytit. Tak proč darovat svoji energii něčemu co vlastně ještě ani není? Proč dávat svoji životní sílu myšlenkám o budoucnosti, která vždy bude pouze jen v budoucnu. Takto životní silou plýtváme a ta nám pak schází pro naše zdraví.
Využijme svoji energii v přítomnosti sebe sama, právě teď pro svoji nynější seberealizaci. Takto je životní síla nevyčerpatelná a ba na opak nám přibývá. Je správně využita tak, jak nám bylo souzeno.

NA LIDI VŽDY KOUKEJ JAKO NA BYTOSTI V LIDSKÝCH TĚLECH.
Bude-li takto člověk hledět, veškerá zášť a nenávist pomine. Být bytostí, znamená být vesmírem. Být bytostí, znamená být Jednotou. Být bytostí, znamená mít mnohem větší příležitost a možnost vidět svůj celý obraz, nežli pouze z jediného pouhého lidského pohledu..........................

Marie Magdalena - Různé vnější vlivy a jejich moc

28. prosince 2016 v 17:52 | Barbara Bessen |  Channeling


Poselství Marie Magdaleny prostřednictvím Barbary Bessen, prosinec 2016

Milí přátelé,
Mnoho událostí ve světě nás stále víc provokuje. Vnímáme, co je teď momentálně hodně zjevné - neporozumění kolem prezidentských voleb, výsledky politických a ekonomických rozhovorů a rozhodnutí těch, kteří reprezentují moc. K vývoji událostí ve vnějším světě se během všech těch let duchovní přátelé většinou nevyjadřovali. Jen někdy při seminářích přišel nějaký komentář nebo vysvětlení k nějaké politické nebo hospodářské situaci, k zemětřesení a podobným událostem. Zdá se tedy, že to není "tak důležité". Mnozí z nás si ještě skutečně neuvědomili, že své individuální životy prožíváme na základě svých myšlenek a činů.

O určitých úhlech pohledu jsme se s ostatními lidmi globálně shodli. Všichni vědí, co je to dům nebo strom. Všechno ostatní je individuální. Připomeňme si událost, jak původní obyvatelé Ameriky nebyli schopni rozpoznat Španěly přijíždějící na lodích, protože do té doby žádné lodě neznali. Jejich oči to nebraly, jejich mozek to nezaznamenal, "loď" nebyla uložena v jejich vnímání.Vězme tedy, že změny, které si přejeme, nemusí být ve vnějším světě hned viditelné nebo rozeznatelné.Prostě se dějí, protože se mění pole prostřednictvím nás, duchovně se stále víc probouzejících lidí, kteří se ptáme: Kdo jsem já? Kým jsem skutečně? Proč jsem tady?" Chystám se na cestu do Jižní Afriky a srdečně Vás zvu, abyste se k ní v duchu připojili. Je to možné, jen tomu musíte věřit …....

Horoskop na období 28. 12. 2016 - 2. 1. 2017

28. prosince 2016 v 9:09 | Petra Nel |  Horoskop

Nový začátek

Slunce v Kozorohu vytvořilo konjunkci s Merkurem - v předešlém horoskopu popsáno jako prozáření mysli, která povede k pochopení a k efektu "AHA!". Novoluním, které nastane 29. 12., zplodí nový počátek. Nový začátek.

Novoluní nastává 29. 12. před 8. hodinou ranní v pozici trojkonjunkce Slunce, Luny, Merkura na sabiánském symbolu: "V prosluněném domě švitoří ochočení ptáčci." Symbol vypovídá o přijmutí své role, svého místa, pro které jsme se zrodili. Díky plnému sebepřijetí, můžeme prožívat potěšení z bytí, ze svého naplnění sama sebe.

Novoluní Slunce, Luny společně s Merkurem je v harmonii na Marse, Neptuna a karmické uzly. To je velmi zásadní postavení. Vědomí a nevědomí je propojeno poslem Merkurem - myslí, která je propojena s vyšší vědomím. Duše, Já, mysl je prostoupená hlubokým propojením s Božským vědomím, které sestupuje do vůle. Správně se uchopí vnitřní vedení, intuice, která bude velmi silná. Naslouchejte snům z 28. na 29. 12. Důvěřujte intuici a vnitřnímu vedení, i když se to bude zdát nelogické. Můžete pochopit něco z minulosti, co vám změní pohled na realitu.

A znova opakuji, jako každé novoluní, téma působí do dalšího novoluní v tomto případě do 28. 1. V době úplňku 12. 1. se téma jasně a zřetelně zviditelní.

K novoluní se přidává Uran (29. 12.), který přestává být retrográdní, tím pokrok může jít kupředu. Správný směr. Konečně se vše může začít vyvíjet. Retrogradita byla od konce července 2016. Mohli jste mít pocit, že uděláte pár kroků vpřed a něco vás táhne zpátky. A museli jsme udělat zase krok zpátky. Pocit, že nás něco - někdo drží. Jako kdybyste měli šle, ty někdo držel a vy se mohli rozejít jen na pár kroků. Pak šle neměly již vůli dál a přitáhly si vás zpátky. Což mohlo způsobit pocity frustrace a bezmoci.

Dejte si tedy nyní pozor, protože 29. 12. "šle" budou puštěny, tak abyste nespadli na pusu. Buďte bdělí a otevření, připravení k pevným a jistým krokům. I tato konstelace posílí téma novoluní.

Uran v Beranu vytváří příznivý aspekt se Saturnem ve Střelci do 5. 4., kdy můžeme využít konstruktivní postup vpřed. Plány do budoucna dostávají pevný základ, který přechází do zhmotňování. Změny jsou vedeny určitou reformou svého života. Saturn dává moudrost a praktičnost k uskutečnění svých plánů a vizí, které symbolizuje Uran - rozhodnutí, změna, nová cesta. Uran ukazuje, že je potřeba svůj život osvobodit od toho, co již není přínosné, co již nepřináší podněty k vašemu rozvoji. To, co se již naplnilo, je potřeba opustit a jít novou cestou, která přináší nové možnosti a výzvy. Vzhledem k tomu, že Uran je v Beranu, jde o osobnostní vývoj, objevení či upevnění svého pravého Já. Saturn tomu dodává schopnost, poradit si v každé situaci, čerpat ze svých zkušeností, a tím ukázat své schopnosti. Jsme podpořeni objevit v sobě vytrvalost a překonat případné krize v realizaci změny. Tento čas podpory je do 5. 4., poté se Saturn stává retrográdní a působení nebude tak podporující v realizaci změny.

Stále je potřeba mít na paměti opozici s Jupiterem, kdy je potřeba být sám sebou a být otevřený ke spolupráci a vztahům. To podporuje tvoření nových rovnocenných vztahů a spolupráci.

31. 12. Luna stojí ve znamení Vodnáře. Den přeje hledání nových možností, jak oslavit či neslavit konec roku. Tento rok to bude prostě jinak, než roky předešlé! Jak jinak uzavřít tento "bláznivý" rok než svobodným Vodnářem. Přecházíme do roku, kde astrologický vládce je Slunce, podle tarotu Hvězda, která je spojena s Vodnářskou energií. A i 1. 1. Luna ve Vodnáři v nás probudí a podpoří potřebu změny ve svém v životě. Nečekejte, že změna přijde sama, vyjděte ji vstříc a na přelomu roku udělejte něco jinak než roky předešlé. Tím zasadíte semínko schopnosti: "Umím tvořit změny!"

Ty jsi tvůrce svého života a když jsi ve spojení s tou nejvyšší podstatou Stvořitele, jsi tvůrce požehnaný.
Přeji vám hodně štěstí. S láskou Petra Nel


Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz

Kryon - Jak funguje modlitba

28. prosince 2016 v 9:07 | Lee Carroll |  Channeling


Tento živý channeling byl přijat v, Baltimore, MD 20. června 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Můj partner pociťuje vzrušení a je nadšený, protože mu právě ukazuji budoucnost. Vždy při tom dochází ke stejnému problému - chtěl by to mít hned. Staré duše, není žádný důvod ke spěchu, protože tady budete a uvidíte to… budete možná vypadat jinak, ale budete tady, abyste to prožili. Míním tím, že váš původ a vaše Akáša zde v této místnosti budou součástí budoucnosti. Je jedno, kolik je vám teď let nebo co si o tom myslíte - říkám vám, že staré duše v tom budou pokračovat dál. Posun do nové energie probíhající na této planetě je přechodný. Začnete vidět výsledky. Existuje urychlovací systém, který bude odezvou na to, co si přejete.

Vědomí má energii. Energii, která je viditelná a měřitelná a je součástí urychlovacího systému. Je to systém, který vám skrze mřížku předává to, co se jako staré duše snažíte vytvořit. Už jsme vám říkali, že stará duše nese větší "váhu" energie vědomí než mladá duše. Akáša totiž obsahuje to, co nazývám "odznaky hodností". Tím míním, že na základě vašich zkušeností týkajících se vědomí na této planetě získáváte váhu a stáváte se autoritou. "Vážíte" víc než nové bytosti, s vaším hlubokým věděním vážíte víc než všichni ostatní. Skupina starých duší nemůže být při modlitbě ničím zadržena - téměř ničím, a o tom teď chci pohovořit.

Chtěl bych vám předat trochu fyziky, kterou jste ještě neodhalili a která by vám mohla pomoci k pochopení některých záhadných věcí. Zkusme to. Ale než to udělám, rád bych vám řekl následující. Moji drazí, jste staré duše a zde v této místnosti to můžete vnímat. Co si myslíte a co děláte, vytváří načasování míru na Zemi. Někteří z vás budou mít příležitost projít vyšší cestou. Má slova mohou možná vyznít tajemně, ale mluvím k vám zde v místnosti. Dostanete příležitosti, jaké jste nečekali, v oblastech, o jakých jste netušili. A rozhodnutí, která pak uděláte, budou jedno po druhém pomáhat planetě, protože budete vnímat a vidět věci jinak............................

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 26.12. 2016 do 1.1. 2017

26. prosince 2016 v 16:14 | Doreen Virtue |  Horoskop


Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 26.prosince do 1.ledna 2017! Dovolte mi, abych vám připila na šťastný Nový rok - mám tady vodu ve svém pohárku s jednorožcem. Voda je můj nejoblíbenější nápoj! Doufám, že jste prožili hezké Vánoce či Chanuku a že vaše cesty a setkání byla míruplná. Za tento rok i za celý život jste se naučili mnoha způsobům, jak se duchovně vypořádat se stresem, a tak máte příležitost to uplatnit.
Udělám také výklad na rok 2017. Mohu vám už teď říci, že sice bude jiný než rok 2016, ale přesto bude intenzivní a stále se budeme potýkat s některými problémy. Jenže problémy jsou příležítosti! Kdyby tady na Zemi bylo všechno dokonalé, nebyli bychom tady! Mohli bychom zůstat na Nebesích a nemuseli bychom chodit sem, mít lidská těla a pomáhat světu. V roce 2017 se nám dostane tedy mnoha příležitostí, jak pomoci.

Byla jsem pro tento týden velmi silně vedena ke kartám Kouzelní delfíni a mořské víly, protože jdou až do našeho podvědomí, tak jako se mořské panny noří hluboko pod hladinu. Energie vody nese také energii emocí, kterých nyní vyvstalo hodně. Asi jste si všimli, že jste mnohem citlivější než obvykle.
Požádám Boha, aby nám skrze tyto karty dal vedení ohledně toho, co můžeme v tomto týdnu očekávat, jak můžeme nejvíce pomoci světu a co chce, abychom věděli.

Pro pondělí a úterý je poselství dokonalé - Je vám pomáháno. Tímto vám připomínají, že i když věci, které se dějí na povrchu, mohou vypadat zmateně, chaoticky, neklidně a stresují vás, Bůh a andělé pracují v pozadí na tom, aby vám pomohli. Vaše modlitby JSOU vyslyšeny a zodpovídány, žádají vás však o trpělivost s Božským načasováním - obzvláště pokud žádáte o něco, v čem hraje roli svobodná vůle jiných lidí. Každý člověk má právo zvolit si sám - i tehdy, když si zvolí něco, co pro něj není nejlepší. Je však naděje, že se z toho poučí. Protože právě o tom to je - učit se. A jedna z životních lekcí, které budeme mít v roce 2017 jako opravdu velké, je schopnost odevzdání. Odevzdat se je něco, co děsí naše ego, protože ego chce mít všechno pod kontrolou. Ale odevzdat se svému pravému já, svému vyššímu Já, lásce, míru, Bohu uvnitř nás, to bude jedna z hlavních lekcí, které se budeme v roce 2017 učit.

A to začíná tím, že DOVOLÍTE, aby vám bylo pomoženo. Třeba už vám někdo chtěl pomoct, složit vám kompliment, nebo vám něco dát, co byste si mohli vzít.... a hned se ozvalo vaše ego: "Ne! To si nesmím dovolit! To bych vypadal/a slabě! To bych jim pak něco dlužil/a! To by mi pak nevěřili!" a vyvstaly všechny ty strachy z toho, nechat si pomoci. Pak si to projektujete na Nebesa, že vám nepomohla.

Rovněž s tím souvisí pocity zasloužení si. "Zasloužím si to? Zasloužím si, aby mi někdo pomáhal?" I tato záležitost vám v tomto týdnu vyvstane, abyste se naučili nechat si pomáhat a přijímat dary. ANO, jste tady, abyste dávali a pomáhali - ALE musíte to přirozeně vyrovnávat také přijímáním!
Podívejme se na středu a čtvrtek, kdy budeme mít novoluní. Andělé říkají, že toto novoluní bude velice silné a že pokud jste dříve nedostali to, co jste si přáli, tentokrát se tak stane - během posledního novoluní roku 2016. Bude to čas velkého přijímání. A máme tady kartu - ach, hahaha, to nevymyslíte! - Nový úsvit! "To nejhorší je za vámi a na obzoru jsou nové, pozitivní zkušenosti." I to je jedna z lekcí, kterých se nám dostane v roce 2017 - když dostaneme citróny, uděláme z nich limonádu. Jinými slovy, není to o tom, jaké dostaneme do své hry karty, ale jak s nimi budeme hrát. Jak se vyrovnáme s tím, co nám život naservíruje. Není to o tom, jaké máte problémy, ale jak se s nimi vypořádáte. S tím souvisí i to, jak umíte přijímat pomoc a zda si její přijetí dovolíte.

Podívejme se na víkend, na kterých nám vyšly dvě karty - pomalu se z toho stává tradice. A je to opět dokonalé - první karta je Vaše hodnota. "Vězte, že si zasloužíte přijímat dobro ve všech směrech." Podívejte, Bůh vás stvořil k naprosto jedinečnému účelu a velmi vás miluje! Když pobýváte mezi lidmi, kteří vycházejí ze svého ega, tito lidé neumí milovat, a tak se necítíte milováni. Lidské ego není schopno lásky. Ale vězte, že Bůh je v nitru každé osoby včetně vás, je i v každé situaci, kterou řešíte, je ve vaší minulosti i budoucnosti. A vy si zasloužíte dobro! Andělé říkají, že když si budete více uvědomovat svou hodnotu, svou cenu, i to, že si zasloužíte dobro, budete žít ve větším míru, budete laskavější a také nebudete tak plni odporu. Rovněž chtějí, abych některým z vás předala toto poselství: "Místo abyste soudili, modlete se." Možná je někdo ve vašem životě či ve světě, koho obviňujete a soudíte, jenže když to děláte, pak se tato energie vrací zpátky k vám. Odsuzováním nic nevyřešíte, ani nikomu nepomůžete. Modlitbou ano.

A druhá karta, která je pro začátek nového roku 2017 a má v sobě hluboké poselství, skoro jako předsevzetí: Osvoboďte se! Co vás napadlo jako první? Kdybyste mohli lusknout prsty a změnit něco, co se vám nelíbí, co by to bylo? Jakou změnu byste udělali? Od čeho byste se osvobodili? Od práce? Od nějakého vztahu? Nebo od způsobu, jakým se sebou zacházíte? Od návyku pití alkoholu či přejídání? Osvobození se je velkým poselstvím pro začátek nového roku. Povzbuzuje vás tím, že vám připomíná, že máte na výběr! Máte možnosti! Nejste oběť! Tedy, pokud se do této pozice sami nestavíte a pořád si to neopakujete. Jste silní! Tak jako delfín na obrázku, který vyskakuje z vodní hladiny, i vy máte vyskočit ze všeho, co vás dosud drželo zpátky.

Pojďme se tedy společně pomodlit do nového roku se všemi v tomto světě. Představuji si u toho sebe i vás, jak se držíme za ruce s každým, kdo tuto modlitbu potřebuje.
"Drahý Bože, drahý Ježíši, Svatý Duchu, Matko Marie, archanděli Michaeli a naši milovaní strážní andělé, děkujeme vám za příležitosti k učení, kterými jste nás provedli v roce 2016. Se vstupem do roku 2017 vás žádáme, abyste nás chránili, dohlíželi na nás, vedli nás s láskou a mírem, a abyste chránili každého, kdo je vzteklý. Veďte prosím nahněvané lidi k tomu, aby svůj hněv projevovali zdravými konstruktivními způsoby. Také vás prosíme, abyste pomohli uzdravit jakoukoli rozpolcenost ve světě. Pomozte nám se sjednotit v jednotné vizi a záměru - života ve zdravém světě a jeho spoluutváření pro další generace. Bože, prosím, pomoz všem, kdo nyní potřebují podporu, jakoukoli asistenci nebo léčení, tak aby byli schopni přijmout toto poselství a věděli, že si toto léčení zaslouží."

Otevřete prosím svou náruč a přijměte toto uzdravení. Bůh vás miluje, a to bezpodmínečně a bez souzení. A to takové, jací právě teď jste. Pomáhá vám vyzvednout vaše pravé já, tak abyste byli v souladu a zajedno s Bohem. Nevíme, jak dlouho tady fyzicky budeme - samozřejmě naše duše žijí věčným životem, ale fyzicky tady nemusíme být dlouho - a je tedy důležité žít každý den naplno. Co tedy potřebujete, abyste mohli být svým pravým já, právě teď? Modlím se, ať dostanete všechno, co potřebujete, abyste mohli být svým pravým já, v souladu s Bohem. Abyste měli sílu, motivaci, odvahu, podporu, energii, finance, vědomosti... zkrátka všechno, co potřebujete ke svému plnému životu. Amen a staniž se.

Vnímejte tu sílu v roce 2017 a využijte ji! Protože je vám opravdu k dispozici všechno, co kdy budete potřebovat. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooooha!


zdroj: https://youtu.be/q4qfUMC_cWo
překlad: Magda Techetová / http://andelskydenik.blogspot.cz/

Lily a sněhulák

25. prosince 2016 v 10:28 | cineplexmovies |  Video

PF 2017

22. prosince 2016 v 19:01 | Wan |  Ostatní
Kouzelná vánoční pohádka Paulo Coelha

22. prosince 2016 v 13:43 | Paolo Coelho/ zdroj: http://www.pronaladu.cz |  Citáty a Moudra


Kouzelná vánoční pohádka Paulo Coelha o snech, které se nakonec splní, i když ne vždycky tak, jak očekáváme.

Podle jedné staré legendy se před mnoha staletími v překrásných libanonských hájích narodily tři cedry. Cedry jak známo rostou neuvěřitelně pomalu. Měly proto celé stovky let na přemýšlení o životě a smrti, o člověku a o přírodě.
Staly se svědky ohromného počtu událostí na zemi. Panovníci přicházeli a odcházeli, vznikaly a zanikaly celé říše, lidé nesčíslněkrát prolévali krev na bojištích. Viděly lásku i nenávist, bohatství i bídu. Sledovaly karavany obchodníků i osamělé poutníky. Pamatovaly, kolikrát se změnila lidská řeč i to, jak lidé vymysleli abecedu.
Mluvily spolu jen velmi vzácně, neboť dávaly přednost pozorování a přemýšlení, jednou však se daly do řeči o svojí budoucnosti.

- Už mnohé jsem viděl za ta léta, - prohlásil první cedr. - Jenom moc má sílu, proto bych se rád změnil v trůn, na který by usedal ten nejsilnější panovník na světě.
- Zdá se mi, - povzdechl si druhý cedr, - že to hlavní na světě je dobro, chtěl bych se proto stát nástrojem, který dokáže zlo proměňovat v dobro.
- Já jsem přesvědčen, že hlavní jsou víra a duše, - zašuměl třetí cedr. - Chtěl bych proto, aby se lidé při pohledu na mě naplnili nadějí a vírou.
Desetiletí míjela desetiletí, až jednoho dne se v háji objevili dřevorubci. Porazili tři cedry, odvezli do dílny a rozřezali.

Každý z cedrů si snil o tom svém, jenomže skutečnost se jen vzácně shoduje s očekáváním.
První z cedrů se stal obyčejným chlévem pro dobytek. Ze zbytků pak tovaryš vyrobil prosté jesle. Z druhého cedru vyrobili hrubý selský stůl. Dřevo z třetího cedru hned nepotřebovali a hodili ho do skladu.
Všechny tři cedry si zklamaně povzdechly: «Jaká škoda, že lidé nenašli pro naše nádherné dřevo důstojnější uplatnění…»

Léta plynula a jedné noci jakási manželská dvojice bez střechy nad hlavou přišla na nocleh zrovna do chléva, postaveného ze dřeva prvního cedru. Žena byla na rozsypání a té noci porodila chlapce. Položili ho na seno do jeslí. V ten okamžik si první cedr uvědomil, že jeho sen se uskutečnil. Stal se oporou pro největšího ze všech vladařů na zemi.
Za několik let poté usedli za stůl vyrobený ze dřeva druhého cedru učitel a jeho dvanáct žáků. Učitel pronesl před večeří několik slov a druhý cedr pochopil, že se stal oporou nejenom pro pohár vína a mísu s chlebem, ale také spojení Člověka s Bohem.

Následujícího dne byl ze dřeva třetího cedru stlučen kříž a k němu byl hřeby přibit polomrtvý člověk. Cedr se zhrozil svého údělu a začal plakat nad osudem svým i osudem člověka, kterého k němu přibili. Neuplynuly však ani tři dny a ten člověk se stal Světlem světa a kříž se proměnil z mučícího nástroje v symbol víry.
Tak se naplnil osud tří libanonských cedrů. Jak už to často se sny bývá, vyplnily se docela jinak, než bychom si byli dokázali představit.

Paolo Coelho

AA Michael - OHNIVÉ SÍLY TVOŘENÍ ZAMETAJÍ ZEMI

21. prosince 2016 v 14:50 | Ronna Hermann |  Channeling


Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, prosinec 2016
Milovaní mistři, pamatujte si tento termín: MEMBRÁNY SVĚTLA, neboť je důležité, abyste tento koncept měli ve své hlavě jasně definovaný. Když jste začali svoji cestu iluzorními realitami Třetí/Čtvrté dimenze, byly ve vaší paměti umístěny membrány Světla. Membrány Světla byly umístěny také ke vstupní bráně vaší Svaté Mysli a vašeho Svatého Srdce. Existovala a existuje také membrána Světla obklopující vaše Třetí Oko/váš vnitřní zrak. Když vaše Vyšší Já určí, že je čas, aby se vaše Třetí Oko otevřelo, bude to, jako když nad vaše obočí přijde vlna svaté energie. Tyto zvláštní frekvence otevřou Semínka Krystalů Světla v Šišince, což zahájí schopnost mimosmyslového vnímání/jasnozřivosti.

Většina z vás slyšela o Ring-Pass-Not, (prstenec, za který se nedá proniknout), tenké Membráně Světelného Záření, která tvoří kruh kolem planety. Byla to taková jakási omezující karanténa, kterou Zemská atmosféra postupně rozpouštěla, a tím umožnila, aby záplavové brány pro vesmírné informace byly doširoka otevřeny tak, aby mohla dál plynout další úroveň Vesmírné Moudrosti a vybrat skupinu Vesmírných Služebníků/Vesmírných Poslů. Každá z těchto statečných Duší byla po mnoho životů ve stádiu intenzivní přípravy ve vyšších říších. Toto období intenzivního tréninku bylo nezbytné k tomu, aby byla zrozena pokročilá učení přesným, řádným a načasovaným způsobem. Je Vesmírným zákonem,že musíte vstřebat, začlenit a zažít každou úroveň nové pravdy, abyste se mohli posunout na další, pokročilejší úroveň. Je to jedinečná a specializovaná cesta zasvěcení. Vzestoupení Mistři Vesmírné Rady Světla neučí otevřeně na veřejnosti. Pracují zcela prostřednictvím svých učedníků a zasvěcenců, většinou tak, že jim sdělují inspirované myšlenkové formy učení vyšší moudrosti. Zasvěcení pracují na mentálních úrovních, a většinou za scénou. Nicméně vybraná skupina aktivně učí venku ve světě, protože inspirovat ostatní, aby se stali Služebníky Světa, je jejich nejdůležitějším úkolem..................................

Vidíme poklady, které nám život nabízí?

20. prosince 2016 v 8:44 | www.pvp.upol.cz |  Citáty a Moudra


Jeden súfijský mistr před svými žáky mezi řečí prohodil, že jsou lidé stejně nepoučitelní, takže neví, proč je vlastně učí. Žáci naléhali, aby jim vysvětlil, jak to myslel, ale mistr odmítal vrátit se k tomu. Jeho škola se nacházela na břehu široké řeky, na jejímž druhém břehu bylo velké město.¨
Jednoho dne mistr vyslal svého nejstaršího žáka, aby přešel přes most do města a uprostřed mostu položil váček se zlaťáky. Ve městě měl žák vyhledat nejchudšího žebráka a říci mu, že má přes most přejít k mistrově škole. Mistr se svými žáky čekal na druhé straně mostu a když se žebrák blížil, viděli, že má prázdné ruce. "Jak to, že máš prázdné ruce?" ptal se ho mistr. "A co bych v nich měl mít?" "Jak jsi šel přes most, nic jsi neviděl?" "Ne, mne na začátku mostu napadlo, že zkusím, kolik kroků udělám, než narazím do zábradlí. Ušel jsem asi osm kroků, tak jsem si řekl, že to zkusím znovu a pak ještě jednou a byl jsem stále lepší a lepší, takže jsem víc než polovinu mostu přešel poslepu." Vidíš, kdybys šel s otevřenýma očima, viděl bys, že na mostě leží váček se zlaťáky a ty by byly tvoje"...

Chodíme tak v životě často, oči máme zavřené, nevnímáme, co se děj kolem nás, chceme být stále lepší a lepší, stále se překonávat nebo soutěžit s někým jiným a tak nevidíme poklady, které nám život nabízí...

Jeshua - Buďte dětmi Země

19. prosince 2016 v 18:28 | Pamela Kribbe |  Channeling


Jeshua prostřednictvím Pamely
Drazí přátelé, Já jsem Jeshua. Jsem zde, abych vám pomohl spojit se svým nejhlubším já, vašim Kristovským-já. Dlouhý čas jste ke mně vzhlíželi jako k mistrovi a učiteli, který razí cestu, jsem však zde, abych předal tuto pochodeň vám. Cítím se tu dobře, být mezi stejně smýšlejícími lidmi, mezi přáteli. Jste mi drazí, miluji vás.
Narodili jste se do reality, která se od Reality odpojila. Spojení s vyšším, s vaším vlastním jádrem, s vaší duší se ztratilo. Toto odpojení se ve společnosti zavedlo: ve školství, poradenství, v medicíně. Je to právě nedostatečné spojení s vlastní duší, které vás bolí nejvíc a činí vás nešťastné. Jsem však zde, abych vám pomohl toto spojení znovu nabýt, abyste znovu důvěřovali tomu, kým skutečnějste a radovali se z toho. Znovu se spojte s jiskřivou fontánou světla, která je ve vás živá a je umístěna ve vašem pozemském bytí: ve vašem těle, vaší mysli, vašem srdci. Povzbuzuji vás, abyste se se mnou sjednotili v tomto vědomí.

Ze všeho nejdřív vnímejte zemi pod sebou, vnímejte energii Matky Země. Vnímejte bohatost, čistou krásu přírody a všeho, co na ní žije, je to součást vás samých. Rostlinná, živočišná a lidská říše potřebuje být jedním celkem a vzájemně se obohacovat a podporovat. Učiňte nyní se Zemí, se svým domovem, toto spojení. Vnímejte, jak do vás vašimi chodidly proudí energie Matky Země. Vítá vás tu a zdraví vás jako ty, které zná. Chce vás obejmout a podporovat, jak vaše tělo, tak vašeho ducha. Chce, abyste si uvědomili, že jste dětmi Země.

Vezměme si příklad z nevinnosti přírody: zvířata a rostliny žijí v nekonečném vědomí. Jelikož tak činí, mohou se radovat z okamžiku: z vibrace a proudu života, který přes ně proudí. Tento prostý dar vám již není přirozený. Dovolte mu však nyní, aby vámi opět proudil. Vnímejte hluboko uvnitř: "Žiji! Ať už to znamená cokoli a bez ohledu na to, jakému záměru to slouží - Já žiji!" Vnímejte, jak přirozeně svobodný a jiskřivý život je. O nic neusiluje, jen je, přesto se stále mění, stále proudí. Dovolte této jiskřivé energii, aby nyní postoupila nahoru do vaší pánve a břicha. Vnímejte, zda dokážete do této oblasti těla dýchat, a tak se vědomě spojit s proudící energií Země.............................

Pamela Kribbe - Znovu pociťte, jaké to bývalo

19. prosince 2016 v 18:25 | Pamela Kribbe


Země prostřednictvím Pamely
Drazí lidé, jsem hlasem Matky Země. Nesu vás po cestě vašeho lidského života. Vnímejte mě ve svých kostech, ve svém těle, v každé buňce svého těla. Zásobuji stavební kameny vašeho lidského těla.
Nejsem však ve vás přítomna jen ve fyzické rovině, jsem taktéž energetickou bytostí, která je velmi stará. Mám energii duše, spirituální život, a jen co jste se narodili na kůži mého těla, obdařuji vás svou energií, energií Země. Má energie, energie Země, se pohybuje s těmi, co na mě žijí, tj. s veškerým lidstvem. Moje energie je vnímavá k té vaší, vstřebávám ji, učím se z ní a snažím se vám poskytnout to, co vás podpoří a je pro vás dobré.

Ve svém srdci jsem svobodná a nezávislá na dualitě, proto dokážu vnímat, co lidé na energetické úrovni potřebují. Má energie srdce je přítomna ve vašem těle a je přirozeně směřována k rovnováze. Vaše tělo a to mé jsou energeticky spojené a my tvoříme celek. Řekla jsem, že v mém bytí, v mém jádru, nejsem připoutána k dualitě. Přesto pozemský život jako takový - v rostlinách, zvířatech a v lidech - je dualitě vystavený. Je tu zrození a smrt, nemoc, zdraví, mládí, stáří, emoce lásky a světla a emoce zoufalství a strachu. To vše jsou aspekty života na Zemi, avšak ve mě, v mém jádru jsem od toho všeho osvobozena, a proto umožňuji, aby se to vše dělo.......................

Horoskop na období 19. 12. - 27. 12. 2016

19. prosince 2016 v 18:21 | Petra Nel |  Horoskop


Tvoření - Kristovo vědomí

Mars vstoupil 19. 12. do znamení Ryb. Naše vůle, rozhodnost je spíše pasivní, citlivá, vyhýbavá a náladová. Motivuje nás soulad, tvořivost a fantazie. Slunce 21. 12. vstupuje do znamení Kozoroha, nastává zimní slunovrat. Slunovrat je zrození nového světla, protože od tohoto dne se začne prodlužovat den. Zároveň je aktivována energie Mistra, moudrého a zralého.

Každý, uvnitř nás, máme svého Mistra, autoritu, která zastává místo průvodce. Otázkou je, jestli o něm víme a máme ho zaktivovaného.

Slunce v Kozorohu přináší zemitou energii, která vede k realizaci, zhmotňování a dokončování započatého. Snadněji se věci dostávají do formy. Je po nás požadována zodpovědnost, trpělivost a schopnost dělat krok za krokem. Harmonický aspekt od Marse dodává citlivou energii, jak bez odporu konat a snadněji plynout s tokem energie tvoření, které je díky Slunci v Kozorohu praktické.

Venuše v trigonu s Jupiterem 20. - 29. 12. předznamenává lásky plný čas. Doba přeje lásce, vztahům, seznamování, romantice, setkávání s přáteli a návštěvám kulturních akcí. Vánoční svátky jsou především o sounáležitosti, sdílení a setkávání se v lásce a pochopení. Energie Panny Marie je silně aktivována a přichází léčení srdcí. Prožíváním vděčnosti za společnost svých blízkých se aktivují vibrace, které léčí. Po náročném roce je tato doba jak balsám na duši, srdce, doba naděje.

Konjunkce Marse a Neptuna v Rybách, která pomalu začne působit 24. 12. (do 6. 1. 2017), ukazuje na dobu, kdy vůle je vedena Božským vědomím. Je zasahováno shůry, aby se naplnilo to, co má být zhmotněno na Zemi. Nejdříve se tvoří v jemnohmotném světe, pak je sneseno jako inspirace do mysli člověka a následně do prožitku. Aby se myšlenka mohla zhmotnit, musí být prožita emočně, procítěna srdcem a následně se ji chopí vůle, která je v této době inspirována a vedena vyšší vůlí.

Tělo bude procházet určitou únavou, i když nebudete nic fyzicky náročného dělat. Do těla vstupuje hodně energie,
Konjunkce retrográdního Merkura s Plutem z minulého týdne, která symbolizovala těžké stavy mysli, se začne počátkem týdne pomalu uvolňovat. Tento vliv bude každý den slábnout. Přesto stále budeme obráceni více do sebe a nebude taková potřeba mluvit.

Od 26. 12. (do 31. 1. 2017) se Merkur dostane do konjunkce se Sluncem a sextilu s Marsem. Retrográdní Merkur bude prozářen světlem a my můžeme prozřít, poznat, uvědomit si hluboký postoj, který plyne z minulosti a brání nám být svobodní. Právě pochopení, uvědomění - i v podobě rychlého záblesku v mysli a jednoduchý efekt "AHA! ", tento postoj uvolní. Důležité je sdílení, komunikace a konstruktivní řešení v praktickém životě. Je to o živosti a komunikaci. Je velmi činorodá aktivita mentální a potřeba být aktivně v kontaktu s druhými. I když tato doba je více niterná a v našem nitru a mysli bude hodně živo, tak nás to ovlivní i na venek v potřebě s druhými sdílet.
Následně nás čeká požehnané novoluní 29. 12.

Přeji vám požehnané vánoční svátky. S láskou Petra Nel

Upozornění:
Text na této stránce (tzn. horoskop včetně toto upozornění a zdroje) je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz


Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 19. do 25.12. 2016

18. prosince 2016 v 22:15 | Doreen Virtue |  Horoskop


Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 19. do 25.prosince 2016. Jaký velký týden nás čeká! Kromě Vánoc se slaví také Chanuka a do toho od 19.prosince začne retrográdní fáze Merkuru. Čí to byl prosím vás nápad?! No nic, budeme se s tím muset nějak srovnat společně, a pamatujte, že každý se cítí stejně jako vy. Všichni tím procházíme společně a je snadné v tomto období upadnout do stresu, pokud si nedáme pozor na své myšlení, pocity a energie. Spousta lidí postrádá pocit jistoty, ať už finanční - když se snaží ukázat prostřednictvím darů svým blízkým, že je milují -, a nebo citově - spousta lidí je sama a cítí se osaměle. V tomto čase Vánoc jako obvykle budu vykládat s kartami Marie, královny andělů, maminky Ježíška. Jejich energie je úžasná. Jak asi víte, Matka Marie je mým příkladem v tom, jak být zároveň ženská i silná. Pokud se tedy chcete naučit, jak být něžní a přitom silní, Matka Marie je v tom opravdu dobrým příkladem pro nás všechny. Vytáhnu tři karty - jednu pro začátek týdne, jednu pro střed a jednu pro konec týdne. Pro konec týdne tu máme TŘI karty!

Podívejme se na začátek týdne. A tady máme kartu Optimismus, která nám říká, abychom zůstali pozitivní. Když mluvím o retrográdní fázi Merkuru, spousta lidí už křičí "Ani o tom nemluvte! Jen tomu dáváte nad sebou moc!" A i já sama jsem si to myslela. Ale potom jsem začala v určitých obdobích vidět vzorce. To je jedna z mých zvláštních schopností - že dokážu vidět ve věcech opakující se vzorce. Každý má nějakou takovou schopnost. Během retrográdní fáze Merkuru se vždy komplikuje oblast komunikace, elektroniky a cestování. Takže spousta věcí se může vyvinout jiným směrem, než jste čekali. Proto je důležité si v tomto období nechávat na všechno více času, udržet si smysl pro humor a být přizpůsobiví. Matka Marie má pro vás k tomuto afirmační modlitbu: "Očekávám, že se budou dít dobré věci, a ony se dít budou."

Mně osobně moc pomáhá uvědomění, že nejsme sami, bez ohledu na to, jak se cítíme. Je to pro mě velká útěcha.
Pro střed týdne tady máme kartu Rodina. Andělé říkají, že už víte, co to asi znamená, ať už se v tomto týdnu se svou rodinou sejdete či nikoli. I pokud máte rodinu v nebi, můžete si ji pozvat k sobě a slavit Vánoce spolu, protože oni vaše srdce vnímají i z Nebes. Pokud budete mít rodinná setkání, podnikněte kroky potřebné k tomu, aby to proběhlo co nejmíruplněji. Jedno z mých největších doporučení je zůstat prosti chemických látek. Můžete být v pokušení si něco dát, abyste potlačili své pocity, když se máte sejít s rodinou, ale to nepotřebujete - můžete k tomu využít přirozené chemické látky ve vlastním mozku, abyste se vypořádali se stresem. Můžete se pomodlit, můžete se projít venku v přírodě, když to počasí dovolí, nebo poslouchat něžnou hezkou hudbu, což je jeden z těch nejlepších způsobů, jak odbourat stres, takže si ji pusťte i k vašemu setkání, protože vás všechny bude zklidňovat. Nebo si odskočte do koupelny a zavřete oči, modlete se, nebo běžte na chvilku ven z domu, pohlaďte zvířátko, nebo se o sebe postarejte nějak jinak. Nemusíte svá rodinná setkání protrpět. Je vám k dispozici spousta pomoci. Stejně tak vám pomůže mít smysl pro humor. V každé rodině jsou chvíle, kdy nevíte, jestli se máte smát nebo brečet. Tak se smějte.

Podívejme se na tři karty pro konec týdne. Viděli jste, jak jsem karty pořádně míchala. A přesto tu máme první kartu Střízlivost. Vím, o kolik jsou svátky příjemnější, když se nemusíte potýkat s kocovinou a když máte jasnou mysl. I naše srdce se mohou mnohem více otevřít, když nejsou pod vlivem chemických látek.
Další kartou, tentokrát pro sobotu (předchozí byla pro pátek), je Starostlivost, což je jeden ze skvělých způsobů, jak zahnat osamělost - soustředit se na pomoc druhým a na to, jak můžeme někomu přinést požehnání. Můžete třeba napsat něco, co potěší osamělé lidi na internetu, nebo strávit večer charitativně. Můžeme se stavit za osamělým sousedem nebo nakrmit venku ptáčky. Když děláme něco pro druhé, dostává nás to z našeho ega. A ego je tím, co je tak znepokojené. Myslíme více na to, jak můžeme pomoci druhým, než "A co já?"

A kartou pro neděli je Domov. Je na ní psáno: "Důvěřuji svému Božskému vedení ohledně svého domova a následuji ho." Tato karta říká, že spousta lidí se bude stěhovat nebo cestovat někam. Také to znamená postarat se o svůj domov energeticky - pročistit ho modlitbou a požádat Boha a archanděla Michaela, aby ho zbavili všech nežádoucích energií, nebo místnosti vykouřit šalvějí či esenciálním olejem ve spreji. Udělejte si ze svého domova vlastní Nebe, tak abyste se v něm cítili dobře. Neizolujte se, ale učiňte svůj domov součástí světa, jaký si přejete. Protože i svět je naším domovem.
Příští týden budu natáčet karetní výklad a promluvu pro rok 2017, což bude dost intenzivní rok a potřebujeme zůstat optimističtí, protože vyvstane hodně věcí, které vyzvednou do popředí vaše duchovní schopnosti a my všichni budeme potřebovat vaši lásku a světlo.

Pojďme se společně pomodlit:
"Milý Bože, Svatý Duchu, Ježíši, Matko Marie, děkujeme vám za kouzlo našich setkávání prostřednictvím těchto výkladů ve sjednoceném záměru lásky, radosti a míru. Modíme se za to, jak můžeme my sami pomoci. Dej nám prosím Bože vedení k tomu, jak můžeme být my sami v míru a vnášet tak mír všude, kudy projdeme.

Pokud se chcete za něco pomodlit, teď je vhodná chvíle:_________________"
12.12. jsme tady na ranči prožili předvánoční zázrak - ze dne na den se tu objevilo 16 cizích prasat! A já měla silný pocit, že měla jít na porážku. Michael se zastavil na sousedním statku, a tam mu potvrdili, že tato prasata měla být prodána na jatka, a tak jsme je okamžitě odkoupili, protože bylo jasné, že sem přišla, protože věděla, že tady budou v bezpečí. A tak tu s námi od toho dne žijí na našem veganském ranči, a my bychom moc rádi poděkovali vám všem, protože kdykoli si koupíte nějaký náš produkt, část výdělku jde právě na záchranu zvířat a péči o ně. Takže děkujeme!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooooooooooooha!


zdroj: https://youtu.be/mvvuDl8nbxY
překlad: Magda Techetová / http://andelskydenik.blogspot.cz/

Duch

17. prosince 2016 v 0:44 | Dan Piraro / bizarrocomics. com |  Humor

Abraham Hicks – Co jsou synchronicity?

17. prosince 2016 v 0:39 | Esther a Jerrry Hicks |  Channeling


Host: Mám dvě otázky. První se týká synchronicity. Všichni si tvoříme vlastní realitu, která zahrnuje ostatní lidi a události. Když druzí přichází do našeho života, oni si také tvoří vlastní realitu. Kdo si tvoří koho? A co zaručuje synchronicity, že vše se k sobě přitahuje dokonale, vzhledem k tomu, že žijeme v rozpínajícím se, ne fixním vesmíru?

Abraham: Slovo synchronicita se nám velmi líbí, protože popisuje, lépe než jakékoliv jiné slovo, co tvoření nebo přitahování skutečně je. Je to shromažďování spolupracujících složek. Když dva lidé, ať už jakkoliv, najdou podobnou vibraci, nebo přesněji stejnou vibraci, zákon přitažlivosti je dá dohromady. To myslíme tím, když mluvíme o spolupracujících složkách. Řekněme, že váš život a zkušenosti vám pomohly objevit spoustu problémů a také spoustu řešení, ale nevěděl jste to, protože jste si byl tak vědom problémů a zaměřoval se na ně. I tak se zde tvořily. Váš vibrační depozitář je tvořil.

Řekněme, jen v zájmu této konverzace, že něco, o co jste žádal… zaměřoval jste se na opak, ale kdykoliv jste tak dělal, více jste si ujasnil detaily přítomnosti té věci, a tak jste si to pro sebe aktivoval, a vaše vyšší Já udržuje vibrační frekvenci té věci, a zákon přitažlivosti reaguje na tento mocný vortex tvoření. Jen protože vy, který jste ho vytvořil, s ním nejste v souladu, neznamená, že není naživu a neexistuje, a že spolupracující složky se už nehromadí. Řekněme, že ta vysněná práce nebo vysněná žena nebo cokoliv jiného se už plně vibračně uskutečnilo.........

Naomi Wolfová: ženy si zvykly vnímat samy sebe jako lacinou imitací fotografií modelek

16. prosince 2016 v 8:39 | zdroj: http://www.pronaladu.cz |  Ostatní


Naomi Wolfová (nar. 1962) je americká spisovatelka a politická poradkyně, hlásící se k feminismu. V roce 1992 vydala knihu Mýtus krásy, která vzbudila velkou pozornost. Rozpoutala se diskuse o ideálu lidské krásy, do níž vstupovali sociologové i biologové, odborníci na kulturní antropologii i filosofové. Přinášíme vám některé její názory a citáty z knihy.

"My ženy jsme si zvykly vnímat samy sebe spíše jako lacinou imitaci fotografií modelek, místo abychom ve fotografiích modelek spatřovaly lacinou imitaci reálných žen".

Wolfová označuje "krásu" - to jest soubor standardních požadavků na ženský vzhled propagovaný reklamou a ženskými časopisy, za Železnou pannu. Veřejnost vidí pouze vnější schránku, za ní se však skrývá nástroj k mučení skutečných živých žen. "Natolik jsme si přivykly usilovat o tuto realitě tak vzdálenou "krásu", že ani nevnímáme, jak je uměle snižováno a nakonec ničeno naše sebevědomí a jak jsou na této naší slabosti vydělávány miliardy".

Wolfová uvádí statistiku ročních zisků nejrentabilnějších světových průmyslů:
-průmysl hubnutí s ročním ziskem 33 miliard dolarů
-průmysl kosmetický - 20 miliard dolarů
-průmysl estetické chirurgie - 300 milionů dolarů
-průmysl pornografický - 7 miliard dolarů

"Dávno jsme se smířili s tím, že vzhled ženy při jejím nástupu do zaměstnání je stejně důležitý, jako její profesní dovednosti - není-li důležitější. Zaměstnavatel nám nenavrhne slušný plat, jestliže nebudeme štíhlé, mladé a udržované. Takže ženské dovednosti a znalosti jsou uměle podhodnocovány, zatímco vzhled ženy je spojován s její profesní činností. Trh se tak chrání udržováním fondu laciné ženské pracovní síly"............................

Solara - ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA LISTOPAD 2016 - ŠPIČKA HROTU

16. prosince 2016 v 8:30 | Solara |  Channeling


Po celý rok se stále více ztenčují závoje mezi světy. Teď jsou skoro průhledné. Toto rozpouštění závojů má na nás silné účinky. Cítíme se, jako by se nám ztenčovala kůže na těle. Už nemáme pocit, že naše bytost končí na hranici naší kůže. Už se necítíme oddělení od lidstva nebo od Pachamamy, naší Matky Země.
Můžeme se cítit poněkud zahlceni tím, že si začínáme být vědomi toho, že naše životy na planetě Zemi si usurpovaly hrozivé, neviditelné síly, manipulovaly je a ovládaly je. Ale je zvláštní, že v tu dobu, kdy začínáme vidět rozsah svého uvěznění, se paradoxně začínáme cítit svobodní! To proto, že abychom to viděli, musíme být na úrovni za tím. Nakonec si vzpomeneme, Kdo jsme a Proč jsme tady. Znovu jsme získali svá Pravá Autentická Já. A tento návrat k naší Pravé Autenticitě je pravým příchodem domů, k sobě, což nás hluboce utěšuje.

Bod Špičky přišel v říjnu, v podobě, kterou jsme naprosto nečekali. Objevil se jako Špička bodu, jako špička hrotu šípu. Je to špička Křišťálového Šípu našeho pravého účelu. Když budeme vnímat realitu jako ohromný, těžký kámen, všimneme si, jakých rozsáhlých změn v říjnu doznala. Špička bodu sloužila jako klín, který pronikl pevným, těžkým kamenem duality a vytvořil trhlinu tam, kde předtím žádná nebyla. Špičku tohoto hrotu šípu vytvořilo úsilí mnoha lidí. Důležitou roli v tom hrála Stojící Skála spolu se shromážděním nesčetných kmenů, včetně kmene duhy. To mu dalo podobu šípu.

Naše obřady v Srdci AN odstranily mnoho hřebíků, které udržovaly dualitu pevně ukotvenou. To uvolnilo zkostnatění, zvápenatění duality, což bylo nezbytné pro to, aby se trhlina mohla objevit. Také jsme posilovali a rozšiřovali rezonanci Nové Reality, aby bylo možné ji cítit po celém světě. Ale Bod Špičky by býval nenastal bez účasti mnoha bytostí po celém světě.......................

Když líbáš mě, má ženo

15. prosince 2016 v 8:42 | Miroslav Hrabica |  Pro pohlazení dušičky


Když líbáš mě, má ženo, je mi, jako by se mne dotýkal Bůh. Když líbáš mě, má ženo, a po celém těle hladíš, jsem Ti plně odevzdán a nesmírně vděčný, že po všech trampotách dne, soubojích rozdílných představ i mých mnohých, k Tobě trochu bezohledných činech, zažívám v Tvé náruči Blaženost.

Když líbáš mě, má ženo, uvědomuji si, jak velkou péčí a láskou mne zahrnuješ a že všechno, co umím, stvořím i vydělám, je Boží dar, odměna i pro Tebe, jen málo má zásluha a hlavně Jeho požehnání nám oběma. Když líbáš mě, má ženo, uvědomuji si, jak málo laskavosti a citů v sobě mám, jak plytce a zřídka je projevuji a někdy se dokonce stydím je ukazovat. Vnímám, jak za vše dobré, co učiním, očekávám odměnu, jak málo si vážím svých blízkých i jak trpělivě mě učíš s nimi v pohodě vycházet.

Když líbáš mě, má ženo, říkám si, aniž to slyšíš: "Tobě, jen Tobě má … patřím. Ty jsi má květina nejkrásnější, pokrm nejsladší a síla největší." Když líbáš mě, má ženo, cítím, že se mne dotýká Bůh, a promiňte mi oba, že tento pocit ani jednomu z Vás nedokážu říct a málokdy Vám alespoň maličko poděkuji. Když líbáš mě, má ženo, toužím, aby Tvé polibky a objetí nikdy neskončily a jednou, až naše vlasy zestříbrní, jsme oba postupně přišli k Pánu, na sebe v Jeho království počkali, opětovně se u Jeho stolu sešli a učili se v beztělném stavu tomu, co jsme na Zemi zatím jen dobře či dostatečně
zvládli.

Když líbáš mě, má ženo, zapomínám na své sobectví a shledávám, že největším darem, který mi byl v životě dán, je Tvá dobrota a láska. Když líbáš mě, má ženo, … Málokdy jsem Ti za všechno, co pro mě děláš, poděkoval, a tak nyní, když čteš tyto řádky, věř v upřímnost a pravdivost předešlých vět, jež byly mým vyznáním lásky Tobě a které Ti asi nikdy nebudu schopen říct. Přijmi mé poděkování za to, že sis mě vybrala. Přijmi můj slib, že budu nadále Tebe, naše děti i celou rodinu zabezpečovat, chránit a hýčkat, a obdobně jako Ty mě zahrnovat láskou a k Bohu vést.

( úryvek z knihy: Miroslav Hrabica - SKRZE MNE )