Leden 2017

LORNA BYRNE - PŘÍSPĚVKY ZA PROSINEC

31. ledna 2017 v 3:14 | Lorna Byrne |  Ostatní

Chtěla bych, abyste se všichni modlili za světové vůdce, aby naslouchali andělům každého národa. Váš národní anděl i vaše země potřebují, abyste se modlili za vůdce vaší země, aby činili správná rozhodnutí a našli vhodná řešení míru a dali nám naději na to, že můžeme žít společně v harmonii a dát všem dětem budoucnost. Váš národní anděl pracuje velmi pilně a stejně tak i vás strážný anděl. Napomozte tomu, abychom milovali jeden druhého! Prosím modlete se! Je jedno, jakou vyznáváte víru, nebo jestli věříte v Boha či ne, modlitba je mocná.

***
Modlitba je mocná a my se nesmíme zapomínat modlit za to, aby skončily všechny tragédie, které se dějí po celém světě, ať už malé či velké. Modlete se za to, aby lidé byli ochráněni tam, kde jsou války, zemětřesení, záplavy a jiné tragédie. Musíme na tyto lidi myslet a pomoct jim, když můžeme. Všichni jsme propojeni. Vím, že mnoho lidí, kteří jsou na tom špatně, prosí o, aby se za ně ostatní modlili - vězte, že jste vždy v mých modlitbách.

***
Nedávno jsem byla v Elite Confestionary v Maynoothu. Je to moje oblíbené pekařství, kde si často kupuji a kávu a něco dobrého na zub. U jednoho stolu tam byla skupinka studentů, kteří se bavili o dárcích a o tom, co plánují koupit pro své přátele a rodinu na Vánoce. Pozorovala jsem tři nádherné anděly, kteří byli kolem skupiny. Tito andělé byli oblečeni ve všech barvách Vánoc a každou chvíli vyhodili do vzduchu hvězdičky. Pokaždé, když to udělali, ti mladí lidé se začali smát a byli plni vzrušení. Andělé jim pomáhali tím, že je naplňovali duchem Vánoc................

Můj cíl jsem já sám

30. ledna 2017 v 10:15 | Vadim Zeland |  Vztahy


Jestli vás někdo opustil, jestli trpíte pro neopětovanou lásku nebo lásku právě hledáte, nezbytně potřebujete zamilovat se do sebe. Pokud ještě nejste schopen milovat se takový, jaký jste, věnujte se sobě, svému zdokonalování. Začněte chodit do fitness klubu. Začnete vážně studovat cizí jazyk. Zkuste se nově oblékat, ne jako obvykle. Nechte si udělat magické tetování. Opatřete si kouzelný talisman - drahokam na krk nebo prsten. Můžete přitom najít nový smysl života. Péče o sebe může plně nahradit váš cíl, pokud jste jiný ještě nenašel. Je to vskutku důstojný cíl a přinese vám úspěch a uspokojení. Zasloužíte si jen všechno nejlepší. Člověk už je takový, že je se sebou spokojen, jen když si ho cení druzí. A také má sám sebe rád, jenom když jiní milují jeho.

Ale vždyť svět je zrcadlo. Jak se v odrazu má objevit láska, když v samotném obrazu není? Vzniká uzavřený zrcadlový kruh. Jak z něj uniknout? Velice jednoduše. Za prvé, jak známo vždycky milujeme ty, o které máme starost. Pak tedy je třeba věnovat si větší pozornost, starat se o sebe, zabývat se sebou. Za druhé, láska je jako bumerang. Když ji posíláš do světa, vrací se ti. Lásku, i tu k sobě, je možné nalézt, když místo strachu, nedůvěry a nelibosti záříte láskou. Odraz vám vyjde vstříc jen tehdy, když vy uděláte první krok. Vznikne smyčka zpětné vazby - já vysílám do světa lásku - ona se po odrazu vrací ke mně - svět mi oplácí stejným - milují mne - následně jsem já také se sebou spokojen a začínám se mít rád.

Změna smutku na radost

27. ledna 2017 v 19:15 Pro pohlazení dušičky


Stojím před malým obchůdkem, který má na ceduli výrazný nápis - VŠE CO POTŘEBUJETE K ŽIVOTU. "Uvnitř bude jistě nějaký další chytrolín, co vymyslel patent na život." říkám si ironicky v duchu. Má zvědavost mi však nedá a já vcházím dovnitř, kde mě milým hlasem pozdraví sympatická prodavačka a zeptá se, co bych si přál? Jakmile spatřím výběr zboží, začnu předstírat zájem, ale nejraději bych popravdě utekl.

"Mohu Vám něco konkrétního doporučit pane?" zeptá se prodavačka. Otázka mě zaskočí a já nerozhodným a tichým hlasem odpovídám, že ano. Prohlídne si mě od hlavy až k patě a povídá: "Navážím vám 30 Dkg optimismu a po půl kila smíchu a spontánnosti, může být?" šok mi zastavil slova a já se v tento moment zmůžu jen na souhlasné pokyvování. V úžasu ji pozoruji, jak precizně dává na misky vah papírové balíčky s nálepkami a něco k nim potichu mluví. Současně si uvědomuji, že z ní vyzařuje obrovský vnitřní klid a ženskost. Jakmile jsem však od ní odtrhnul oči, okamžitě se mi v hlavě spustily myšlenky, které říkají, že prodavačka bude asi blázen a já pravděpodobně taky, když tady ještě stojím. "Tak tady to máte pane" vytrhne mě její hluboký hlas z bloumavého přemýšlení. Nedůvěřivě šahám po tašce se třemi balíčky a ptám se: " Kolik jsem dlužný?" se šťastným výrazem v očích mi odpovídá, že nic nemusím platit, je to prý zdarma. Cosi v místnosti uklidňuje mou počáteční nedůvěru a já se začínám zajímat dál. "Paní, vypadáte moc šťastně, ale jak tímhle způsobem můžete proboha provozovat obchod?"

Vidím, že její obličej se díky mé otázce doslova rozzářil a nadšeně se pouští do odpovědi. Víte, dříve jsem byla smutný a nepříjemný člověk. Dělala jsem náročnou práci, která byla vhodná spíše pro muže a nebyl vedle mě žádný partner, o kterého bych se mohla opřít. Čím hůř jsem se cítila, tím větší množství špatných situací a nepříjemných lidí ke mně přicházelo. Jednoho dne už toho bylo na mě prostě příliš a já pochopila, že takhle už dál nemůžu. Když jsem nad tím hlouběji přemýšlela, napadlo mě, jestli to přitahování situací a lidí může fungovat i opačným směrem. Pamatuji si, že jsem tehdy sama sobě položila tuto otázku: "Když budu uvnitř optimistická, spontánní a nebude mi chybět smích, budu do života přitahovat stejně radostné lidi a situace?". Drobnostmi, jako byl třeba spontánní úsměv na cizí lidi, který se pak od nich ke mně zpátky vracel, jsem si potvrdila, že odpověď zní ANO.................................


Abraham Hicks – Vtipné momenty, které vás dostanou do vortexu

27. ledna 2017 v 15:57 | Esther a Jerrry Hicks |  Duchovní růstPřepis (video na konci - doporučuji si u tohoto pustit i video se zvukem :-) )

Abraham:Víte, co chcete? Užíváte si expanzi svých osobních tužeb?
Publikum: Ano.
Abraham: Užíváte si zvuk jejího mobilu?
Host:Mám spoustu otázek… hlavně o rodině.
Abraham: Je přeceňovaná.
Host: No… Hned je to jednodušší.
Abraham: Další.
Abraham: Měla jste někdy o někom myšlenku, která byla ve své podstatě negativní, která nevedla k jeho nebo její okamžité popravě?
Host: O bývalé manželce mého muže.
Abraham: Přežila.
Host:Stále žije.
Abraham: Zákon přitažlivosti není tajemství. To je jako nazvat gravitaci tajemstvím. Jako kdybyste gravitaci někomu nevysvětlili, tak něco vyhodí nahoru a ono to nespadne.
Host:Rád bych ten starý… tu starou přítelkyni zpátky.
Abraham: Pomůže to, když přestanete mumlat.
Host: Nová přítelkyně je mrcha, tak jako ta předchozí, což je zajímavé. Ale… říkali jste, že se touhy nemůžete vzdát, můžete se vzdát jen odporu. Slyšel jsem, že jste říkali: Měli byste někoho milovat a nečekat, že vás bude milovat také. Mohu získat zpět svou starou přítelkyni?
Abraham: Ano..........................

Čokoláda a 6 melounů

27. ledna 2017 v 1:09 | ProNáladu.cz |  Humor

12 životních postřehů o štěstí

26. ledna 2017 v 9:06 | http://www.liveinspirit.cz |  Citáty a Moudra


Můj tatínek říkával "štěstí je jenom muška zlatá". To mě zaujalo. Zvláště když jsem do té doby žádného opravdického šťastného člověka neviděla. …

"Asi je to vzácný druh," pokývala ta malá skoro blonďatá Janička bradičkou, čapla síťku na motýly a třicet let zasvětila průzkumu fenoménu zvaného štěstí, běhala po světě a tu potvoru honila. Hledala toho brouka ve sladkostech, v milostných dobrodružství, v knihách, na dně lahve i na gauči u psychiatra, v letu nebeských ptáků i v posvátnosti horských štítů… nic! Nic! Vůbec nic! Chvíli ano, a pak zas nic!"
Když v botanice chcete na louce pojmenovat kytku, kterou jste nikdy neviděli, musíte nejprve vyloučit, co to není… a až otočíte dostatek stránek v encyklopedii, hle! Nejprve určíte rod. A pak čeleď. A to už je úspěch! Jen opravdoví mistři odhalí v detailech jedinečnost konkrétní rostliny. Vaše štěstí je velmi unikátní rostlinka, nepodobná žádné jiné… a detaily jsou velmi rozhodující. Ale něco mají přeci jen všechny společného…

1. Štěstí je vidět příležitosti namísto problémů
Štěstí není mít život bez výzev a dramat, štěstí je akceptovat jejich občasný výskyt jako pohon na své cestě. Nakonec… kdo neriskuje nic, riskuje ze všeho nejvíc…
Proto je šťastný ten, kdo umí za občasnými oblaky vidět prosvítající slunce.

2. Štěstí je stav bytí, přítomnost
Moje odvěké dilema vždy bylo, zda potřebuju "něco", abych byla šťastná, či mohu být šťastná hned teď tady. Obojí je pravda. Když chcete rozsvítit v místnosti, musíte nejdříve dojít k vypínači, abyste jej mohli zmáčknout. Těch spoustu "něco" jsou kroky k vypínači a rozhodnutí být šťastný bez příčin je zmáčknutí tlačítka.
Pak víte, že vaše štěstí nespočívá v tom, CO děláte, ale JAK věci děláte. Ať už kráčíte za svým snem, nebo myjete hromadu nádobí…
Občas jsme v tahu událostí a myslíme si, že když budeme konat to, díky čemu jsou šťastní ostatní (nebo co nám někdo radí v knihách), budeme taky šťastní. Ale je očividné, že takto to nefunguje, štěstí nelze polapit a zakonzervovat do nápodoby či rutiny.
Tajemství spočívá v následování impulzů obyčejného pocitu radosti. Není třeba žádného extatického šílenství. Ale když vnitřní radost usíná, zvoní nám budík ke změně - změně místa, činností, vztahů… - a hlavně přístupu. A tady se vrátím na začátek odstavce - tah událostí je někdy jediný prostředek, jak nás vykopat z pelechu.
Co to znamená - že v každém okamžiku, v každé krizi je všechno v naprostém pořádku :)) .........................

Svého anděla můžete požádat o cokoli

25. ledna 2017 v 8:04 | Loran Byrne |  Duchovní růst


Požádejte svého anděla, aby vás posílil ve víře, že existuje a opravdu vám může pomáhat. Svého anděla můžete požádat o cokoli. Požádejte ho o nějaké znamení - ale zvolte nějaké hodně jednoduché. Nezapomínejte, že váš anděl strážný vás nemůže opustit ani na vteřinu, takže možná bude potřebovat zaměstnat jiné anděly nebo lidi, aby vám to znamení dali. Vyberte si nějaké znamení, které je jednoduché, ale které poznáte: třeba že vám někdo dá květinu nebo že najdete nějaké peříčko, že vám určitá osoba zatelefonuje nebo že někdo, kdo se k vám dosud choval nepřátelsky, se na vás usměje. Také můžete anděla strážného požádat, aby se vás dotkl - on se vás nezřídka dotýká - a aby se vás pořád dotýkal na určitém místě, dokud jeho dotek neucítíte.

Nepřestávejte na svého anděla dotírat, dokud vám nějaké znamení neposkytne. Ale musíte si je hlídat. Dávejte pozor. Můžete například požádat o květinu a představovat si třeba růži, a tak se může stát, že si nevšimnete dítěte, které v parku utrhlo pampelišku a podalo vám ji, když jste šli okolo. Často přehlédneme znamení, která nám anděl strážný dává - dokonce i ta, o něž jsme požádali!

Onehdy mi zvonil telefon. Já ho málokdy zvedám, pokud mi Boží andělé neřeknou, abych ho vzala. Onoho dne mi řekli, abych telefon zvedla. Volala nějaká žena, představila se a vykládala mi, jak byla na mé autogramiádě a několik hodin čekala, aby se mohla se mnou setkat. Pak mi řekla, že tehdy mě požádala, abych poprosila jejího anděla strážného, aby jí dal nějaké znamení, že existuje. Jenže on jí zatím žádné znamení nedal, stěžovala si. Rozesmála jsem se a zeptala se: "Myslíte si, že to není znamení, když jsem vzala váš telefon? Jak jste vlastně přišla k mému číslu?"

Žena vysvětlovala, že po autogramiádě spěchala na vlak a chytila si taxi. Dala se s taxikářem do řeči a vykládala mu, že se právě setkala se mnou. Taxikář jí řekl, že mě zná a že už mě několikrát vezl. Potom se zmínil, že má na mě telefon, a dal jí číslo. Znovu jsem se musela zasmát. "Tak vy jste nasedla do taxíku a jeho řidič mě osobně znal a měl moje telefonní číslo? To je pravděpodobně jediný taxikář v Dublinu, který na mě má telefon. Nenapadlo vás, že už to, že jste jela s ním, je znamení? Myslíte si, že to není znamení, když vám nabídl moje číslo?" zeptala jsem se. "Váš anděl strážný vám dal spoustu znamení, jenže vy jste je nepoznala."

Žena na druhém konci jenom rozpačitě pokašlávala. Pořád nebyla přesvědčená, že jí anděl strážný dal znamení. Tak jsem jí znovu všechna ta znamení zopakovala: nasedla do taxi s řidičem, který mě znal, řidič jí dal moje číslo, já jsem zvedla telefon, což dělám jenom zřídka. Ale i když jsem jí to všechno výslovně vyjmenovala, stejně si nejsem jistá, jestli v tom ta znamení viděla. Mám totiž podezření, že si představovala, že se jí její anděl strážný zjeví:
ale něco takového se děje velmi vzácně. Nevím, proč já anděly vidím a jiní ne, ale jestli chcete čekat, až se vám váš anděl strážný zjeví, abyste s ním mohli navázat kontakt, mohli byste se načekat hezky dlouho. A zatím byste nevyužívali toho neuvěřitelného daru.

Anděl strážný k vám neustále promlouvá prostřednictvím vašich myšlenek a pocitů. Naučte se je rozpoznávat a naslouchejte jim. Jestliže vám nějaký instinkt radí, že byste měli něco udělat, je to často hlas vašeho anděla strážného, který s vámi takhle komunikuje. Třeba malujete nějaký pokoj v domě a máte pocit, že byste měli dát plechovku s barvou o kousek dál. Jenže to neuděláte a za chvíli ji převrhnete. Předtím vás zřejmě varoval váš anděl strážný. Naučte se dělat bez zaváhání to, co vám váš anděl radí. Uvědomte si ty případy, kdy jste to neudělali, a slibte si, že příště poslechnete. Často nám instinkt radí, co máme dělat, a my to odmítneme.
Neměli bychom si vždycky myslet, že máme patent na rozum.Váš anděl k vám promlouvá i prostřednictvím jiných lidí.
Třeba stojíte na autobusové zastávce a člověk, kterého neznáte, vám něco řekne - a vy si vzpomenete, co máte udělat, nebo vám to pomůže při nějakém důležitém rozhodnutí.


( úryvek z knihy: Lorna Byrne - Tajemství vašeho anděla strážného )

Kryon - Zrychlené vědomí – nárůst duchovního zdravého rozumu

25. ledna 2017 v 7:23 | Lee Carroll |  Channeling


Kryon prostřednictvím Lee Carrolla, Asheville, Severní Karolína, 9. 5. 2015

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Uctěme na chvíli to, kým jste. Neříkal bych vám to, kdyby to tak nebylo. V této místnosti je vysoké vědomí, které vás halí jako laskavá pokrývka a uctívá budoucí roli starých duší. Budeme mluvit o něčem, o čem jsme už mnohokrát během let mluvili. Dnes to shrneme, v tomto mimořádném roce, který nazýváme rokem 2, protože je to druhý rok zrychlení energie. Rok 2014 byl prvním rokem, rok 2015 (kdy bylo poselství předáno - pozn. překl.) je druhým.

Věci na planetě se začínají dramaticky měnit. Pro vaši psychiku to budou nečekané věci. Říkali jsme vám, abyste neztráceli naději a nedělali si starosti, protože je to součástí nové rekalibrace, nového nasměrování všeho. A žádali jsme vás, abyste v tom všem viděli a vnímali dobrotu Boha. A teď tu mám pro vás pokyny, návody. Staré duše, začínáte rekalibrovat svůj názor na Boha. To, co teď bude následovat, by mělo mít nějaký nadpis. Lidé mají rádi nadpisy, proto toto poselství nazveme "Zrychlené vědomí - nárůst duchovního zdravého rozumu"
Nastal čas, abyste konečně začali chápat a rozlišovat zralý způsob vědomí Tvořitele od vědomí člověka. Před mnoha lety jsem svého partnera přiměl k tomu, aby napsal knihu "Nemyslete jako člověk" (Kryonova Kniha 2). Ten titul je dosud velmi známý a mnozí souhlasí, že to bylo výstižné. Teď se na něj odvoláme..................

Ježíš a policajt

24. ledna 2017 v 1:26 | http://bod-zlomu.blogspot.cz/ |  Humor

Anna Halprin (pětadevadesát) tančí s Bohem

23. ledna 2017 v 9:09 | zdroj: http://www.pronaladu.cz |  Ostatní


V jedenapadesáti Anna Halprin pomalu umírala. Lékaři jí diagnostikovali neléčitelnou rakovinu střev. Anně nezbývalo, než smířit se s brzkým koncem. Místo toho však začala tančit a jakkoli fantasticky to zní, zvítězila nad rakovinou.

Od té doby už víc než čtyřicet let tančí. Ne kvůli umění, ale kvůli zdraví. Ve svých pětadevadesáti Anna často vystupuje a hodně přednáší. Učí jiné léčit se pomocí tance. Žádné kouzlo a vůbec nic nadpřirozeného v její historii není, ujišťuje Anna. "Mechanismus přirozené sebeléčby má v sobě každá buňka lidského těla", vysvětluje. "Je třeba naučit se ho spustit. To je všechno". Podle jejích slov je výborným způsobem, jak tento mechanismus nastartovat, právě tanec. Ne jen tak náhodný, ale spojení pohybu s city a prožitky.

S Annou to bylo takhle. Když se o nemoci dozvěděla, vzala barvy a namalovala svou rakovinu na velké plátno. Tak, jak si ji představovala. Vznikl strašidelný abstraktní obraz. Obraz pověsila na zeď, pozvala desítku přátel a před obrazem jim předvedla "Tanec proti rakovině". Myšlenka spočívala v tom, že chtěla prostřednictvím tance nechat promluvit své strachy a pochyby. Vypadalo to dost nezvykle a chvílemi i nehezky. Anna při tanci rozhazovala ruce, syčela a hekala. Bylo v tom něco téměř religiózního.

"Kdysi v dětství jsem viděla, jak se můj strýček modlil a u toho se pohupoval", vypráví Anna. "Tenkrát jsem si myslela, že Bůh je asi tanečník". Je to podivuhodné, ale "Tanec proti rakovině" zabral. "Boj s nemocí se mi stal neuvěřitelným darem", říká. "Před rakovinou jsem žila, abych tančila. A po ní tancuju, abych žila".

A právě toto umění - tančit, abychom žili - teď Anna přednáší svým posluchačům. Její metoda je zaměřena na vytvoření hluboké vazby mezi myslí, nevědomím a fyzickým tělem. Posluchači si z jejího návodu berou papír a barvy a malují své strachy a obavy, všechno, co je napadá. Potom, vedeni čistou improvizací, svůj obraz "tančí". Tancem vyprávějí o tom, co už nakreslili, nyní jazykem pohybu. "Učím lidi, aby svému tělu naslouchali", vysvětluje Anna. "Léčí se sami, já jim jen ukazuju zdroje. Přesto jsem však díky tomu velice šťastná".

Anna Halprin dnes dvakrát do týdne vede ve svém studiu tříhodinové lekce a také řídí autorské semináře. Pracuje nejenom s nemocnými, ale s každým, kdo se chce naučit lépe vnímat své vlastní tělo. Krom toho pravidelně vystupuje na tanečních festivatelch. A tak už déle než čtyřicet let léčí lidi pomocí tance. Dalo by se říci, že tančí s Bohem. Zřejmě se jako dítě nemýlila, zdá se, že Bůh je opravdu dobrý tanečník.

D. R. Hawkins: stupnice úrovní lidského vědomí

20. ledna 2017 v 6:16 | zdroj: http://www.pronaladu.cz |  Duchovní růst


David R. Hawkins (1927-2012) byl známý americký psychiatr a spirituální učitel. Po dvacet let se zabýval kineziologickým měřením duševních stavů lidí v různých situacích. Svůj výzkum konal po celém světě. Na jeho základě sestavil stupnici úrovní vědomí, kterou zveřejnil v roce 1995 v proslulé knize "Moc versus síla". Úroveň vědomí podle Hawkinse sehrává v lidském životě klíčovou úlohu. Postoj člověka k sobě samému i k vnějšímu světu se na jednotlivých úrovních vědomí liší. Jak úroveň vědomí stoupá, roste také osobní spokojenost a pocit naplnění. Kvalita života se zásadním způsobem mění k lepšímu.
Stupnice úrovní od nejnižší po nejvyšší:

• stud
• vina
• apatie
• smutek
• strach
• touha
• hněv
• hrdost/pýcha
• odvaha
• neutralita
• ochota
• přijetí
• rozum
• láska
• radost
• mír
• osvícení

Jakkoli lidé mohou přecházet z jedné úrovně do druhé, obvyklé je přetrvávání jednoho "běžného" stavu.
Názvy jednotlivých úrovní vytvořil Hawkins. Na nejvyšších úrovních je daleko méně lidí, než na nižších. Každý přechod z úrovně nižší do vyšší je doprovázen významnou životní změnou.

Stud - hotové peklo. Člověk možná pomýšlí na sebevraždu. Nebo je sériovým vrahem. Smrt je blízko. Jinak řečeno: je to nenávist obrácená proti sobě....................

Jeshua - Poselství Temnoty

18. ledna 2017 v 15:48 | Pamela Kribbe |  Channeling


Jeshua prostřednictvím Pamely

Drazí přátelé,
Já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Je pro mě radostí být zde mezi vámi. Jsme propojení jako bratři a sestry. Kolektivně do tohoto světa přinášíme novou vlnu vědomí. Vnímejte to na chvíli uvnitř sebe.
Jste nositelé pochodně. Nesete uvnitř sebe světlo. Spatřete před sebou, jak držíte tuto pochodeň světla, která se šíří do temnoty. Zpočátku jste vyzýváni, abyste toto světlo šířili do své vlastní temnoty. Jakmile se narodíte na Zemi, která je plná strachu, iluzí, nedůvěry k životu, účinkujete v tomto světě a v jeho pokusu uniknout z hlubokých pocitů. Od chvíle, kdy se narodíte, a během celé vaší výchovy - vašeho pozemského mládí a dospívání - jste vyzýváni k tomu, abyste se pokusili pevně držet svého světla a toho, kýmskutečně jste, a cítili. A jak velká výzva to je!
Jak nádherné je, když tu jste přítomní se svou pochodní světla, že jste prošli! Můžete si o sobě myslet: "Stálo mě to hodně", nebo "Neprošel/a jsem vůbec, cítím se osaměle a opuštěně". Vidíme však, jak tu stojíte, a tak vězte, že nejste sami. Mnoho stejně smýšlejících přátel a průvodců na "této straně" jsou s vámi. Vnímáme vás jako nositele pochodně, a tak tomu věřte!

Nazvěme to tak, že život vám pro začátek dává vaši vlastní porcí "temnoty". Vnitřně čelíte strachům a navenek událostem, které zdánlivě nedokážete zvládnout. Přesto jsou to přesně ty události a těžké emoce, které přitahují vaše nejhlubší vědění, vaše jádro, vaše vnitřní světlo. Je to především proto, že díky "temné noci duše", vám začne být světlo vaší duše zřejmé. Není to světlo zvnějšku. Pouze světlo uvnitř vás samotných vás může provést skrze temnou noc duše, protože vás vrací zpět k vám a k vašim vlastním vnitřním zdrojům. Všechny vnější věci, na kterých byste mohli lpět, odpadají. Sedíte sami "na holé zemi". Pomoci si můžete jedině zevnitř, svou vlastní vnitřní silou............

AA Michael - 2017: Nové začátky a rok posvátné Země

18. ledna 2017 v 7:36 | Celia Fen |  Channeling

Archanděl Michael prostřednictvím Celie Fenn

Vítejte v roce 2017! Vítejte do Nového Začátku! Vítejte na Posvátné Zemi!
Milovaná rodino, spolu s tím, jak jste se přesunuli do tohoto nového roku 2017, tak bychom vás chtěli všechny přivítat na Novém Začátku, jakémsi novém cyklu času a ve velmi zvláštním čase pro tuto Planetu. Bude to rok, kdy se energie "Posvátné Země" stane více zřejmou, a kdy ti, kdo jsou probuzeni a žijí s Vyšším Vědomím, zaměstnají svou Tvořivost a Záměr, aby oslavili Posvátnou Přirozenost Života a Posvátnou Zemi samotnou.
V tomto časovém období počínaje portálem Lví Brány v srpnu, udělala Země hlavní "Liniový Časový Posun", který způsobil velké vlny a bouřlivé posuny v uplynulých několika měsících. Stalo se tak kvůli zarovnání Země a lidstva se stezkou, která povede k obnově Země a znovuzřízení Posvátné Stezky na Planetě.

Jak k tomu dojde? Možná se ptáte, když se rozhlížíte kolem sebe a vidíte chaos a změny, které se nezdají být v zájmu většího dobra. Ale my vás žádáme, abyste věděli, že je to cesta kupředu, která umožní všem Bojovníkům Diamantového Srdce a Bojovníkům Duhové Země povstat a postavit se za nejvyšší dobro Země a Lidstva a všech Bytostí, které žijí na Zemi. V tomto cyklu nového času, který se teď počíná, tato stezka vás povede vpřed k původní a znovuzrozené Zemi.Ale nestane se tak bez vaší snahy manifestovat a tvořit. Nyní je čas, pro který jste byli zrozeni, nyní je ta doba, kdy se musíte spojit s vaší Duší a Duchem a s vaší hlubokou Touhou k Životu a nasměrovat svůj záměr a stvořit ten druh Země, po kterém toužíte..................

Kryon - 24/7 a další nástroje, které přicházejí

18. ledna 2017 v 7:32 | Lee Carroll |  Channeling


Tento živý channeling Kryona byl přijat v Birminghamu, Anglie, 8. května 2016

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Někteří stále tvrdí, že přípravný proces (pro channeling) by měl trvat déle, aby člověk mohl natolik ustoupit stranou a Duch do něj mohl úplně vplynout. Buněčná struktura člověka přece není stvořena k tomu, aby dokázala tak rychle přijmout tolik energie. Přesto bychom vám chtěli znovu zopakovat, že každý z vás se na buněčné úrovni mění, zvlášť v této (nové) energii -pokud si to ovšem přejete. Dnes jste viděli dva channelingy, při kterých Duch bezprostředně vklouzl do (lidského) těla bez jakékoli přípravy. Ve staré energii byste se museli probojovat skrz bílou pokrývku, která vás zahalovala. Teď už ne, teď už to není nutné.

Dovolte mi, abych právě vás osobně o něco požádal. Sedíte v tomto shromáždění, ve správný čas na správném místě, abyste si poslechli toto poselství. Pak toto místo opustíte, svým rozumem to pojmete jako jednu 3D zkušenost, po které bude následovat další - přijdete domů a možná si dáte něco k snědku. Rozdělujete život na jednotlivé úseky podle hodin a prožitek spolu se zakoušenou energií pro vás splyne v jednu událost. Já vás však žádám, abyste byli víc a víc multidimenzionální, abyste mysleli mimo čas udávaný vašimi hodinami. Rád bych, abyste překonali a přesáhli toto rozdělování, které aplikujete na něco, co je tak intuitivní. Kráčet společně s Bohem ve svém nitru je pro člověka intuitivní plán. Působí stále: ráno se probudíte a je tady. Lidé oddělují to, co souvisí s posvátností a uctíváním - ve všech systémech víry to máte oddělené. Někde něco proklamujete, někde něco uctíváte, někde se modlíte, klečíte … a pak to ukončíte a věnujete se zas něčemu jinému. Ptám se vás - zdá se vám to tak správné? Skutečně chcete ve svém životě Boha oddělovat, rozčleňovat a rozvrhovat tak, aby byl dosažitelný jen tehdy, když se rozhodnete v určitou dobu meditovat? .....................

AA Michael - VIZE PRO BUDOUCNOST

18. ledna 2017 v 7:25 | Ronna Hermann |  Channeling


Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, leden 2017
Milovaní mistři, našimi minulými sděleními jsme se vám snažili pomoci si vzpomenout na svou divukrásnou minulost a přijmout pravdu, že všechno, co je potřeba k vytvoření velkého nového světa, máte uvnitř sebe. Nemluvili jsme jen o vašich minulých životech na Zemi, ale snažili jsme se vám poskytnout určitý vhled do toho, jak jste úžasní. Prosím, přijměte fakt, že jste opustili rozsáhlejší část své Bytostnosti ve vyšších říších, a nyní je čas začít proces, při němž znovu uplatníte nárok na tu spoustu Stránek vyjádření Boha, které tvoří celek vašeho opravdového JÁ.
Říkali jsme vám, že toto je Vesmír velkých rozdílů a že, jako součást svého tréninku, jste zažili mnoho divukrásných dobrodružství na velmi zvláštních a dokonalých místech. Nyní chápete, proč je Země tak důležitá, protože vaše planeta je místem, kde se všechna rozdílnost tohoto Vesmíru setkává. Užili jste si hru duality a polarity, když jste vytvářeli hojnost a pak zase bolestný nedostatek. V jiných životech jste vynesli na světlo světa divukrásné talenty a dosáhli velkých udatných činů, a stejně tak jste zažili mnoho jednoduchých úzce zaměřených životů. Všichni jste zažili jakoukoli situaci, kterou si jen dokážete představit, od nejnižších po nejvyšší, v každé Říši sebevyjádření.

Nyní je čas překročit závoj iluze a znovu požadovat své Božství. Jak se přesouváte hlouběji do vědomí Boha, a vstupujete do vyšších dimenzí Stvoření (Tvoření) a čerpáte z nich, začínáte napínat své duchovní svaly, jste užaslí z toho, jak rychle dokážete zhmotnit to, co jste si představili. Malé zázraky se mění ve velké a komplexní zázraky, přitom jak se stáváte profesionálnějšími,a my vám říkáme, že se nic nedá srovnat s tím, co je pro vás připraveno do budoucnosti........................


AA Michael - 2017 - Rok slunce, vaší síly a uzdravujících účinků

18. ledna 2017 v 7:22 | Barbara Bessen |  Channeling


AA Michael prostřednictvím Barbary Bessen, leden/únor 2017

Milí přátelé,
dnes, kdy toto poselství přepisuji, je 26. prosince, vánoční perníčky jsou snězené, koledy odzpívané a určitá část ve mně cítí potřebu dívat se dopředu. Pohodlí a klid je jedna část našeho života a v současném vnějším neklidném dění dělá vždy dobře. Mě však právě teď žene vnitřní neklid něco udělat, hýbat se nejen v tělesném smyslu, ale i v tom duchovním. Neklid přichází od mých duchovních přátel, kteří mi klepou na ramena a říkají: "Než půjdeš na svou oblíbenou procházku kolem vody a mlsat zbylé cukroví, něco tu pro tebe máme." Hm, tak tím určitě myslí nový channeling. Ptám se ve svém nitru, kdo chce být autorem tohoto poselství. Nic, ticho. Ptám se ještě jednou. Pak slyším jako by někdo téměř vyprsknul smíchy: "A kdo by to tak měl být?" Tuhle milou hru znám dobře, mám říct, koho bych chtěla. Ale je to skutečně jen hra.

Protože už je samozřejmě jasné, kdo dnes bude channeling předávat. Měla bych to přece cítit, dostane se mi jako další odpovědi. Inu, vnímám hodně lásky, hodně široké, velké multidimenzionální lásky a síly. Jakoby někdo držel ve svých rukách nějaký velký meč. Ovšem, je to Michael. Nejsem sám, říká. Hm, vciťuji se dál. Aha, je tu i Kryon. Správně, tak to je. Je to nádherné, je to skutečně mocná rodina. Oba často říkají, že jsou z rodiny mečů. A tak se každý z nás cítí být v srdci osloven. Což může také znamenat, že jsme stejně tak členy této jedné rodiny. Tak to skutečně může být anebo se prostě jen cítíme být propojeni srdcem.................

Marie Magdalena: Mužská a ženská energie

17. ledna 2017 v 15:09 | Pamela Kribbe |  Channeling


VIDEO channeling: Marie Magdalena: Mužská a ženská energie

Drazí Přátelé,
rozhodla jsem se přeložit Vám video channeling Pamely. Kliknutím na obrázek se Vám spustí na youtube v angličtině. I když neumíte anglicky, zkuste tuto energii vnímat, a poté si přečíst tento channeling do mnou přenesených psaných slov. S láskou, DenisaVideo channeling: Marie Magdaléna prostřednictvím Pamely
Já jsem Marie Magdaléna. Jsem tu s velkou radostí v srdci. Spojovat se s vámi touhle cestou je pro mě jako zázrak, neboť to značí, že energie na Zemi se mění a závoj mezi tímto světem a tím vaším se ztenčil. Stali jste se vůči nám přístupnější, jako my jsme se stali přístupnější Vám.

Most byl uzavřený a my jsme toužili po této chvíli velmi dlouho, neboť nás bolí vidět Vás osamělé a opuštěné v prostředí Země. Nebylo to tak zamýšleno. Máte mít spojení s jiným světem, zatímco žijete své životy na Zemi.
Je tak těžké být odpojen od nebes, od své duše, od míst, ze kterých pocházíte. To je skutečně náročné, víc než všechny fyzické nesnáze, které máte. Je to bolest odpojení se od domova, které vás zraňuje nejhlouběji a proto je mi takovou radostí, spojit se s vámi a připomenout vám, že my všichni jsme v tom společně.

Vaši průvodci, andělé a učitelé z druhé strany jsou hluboce zapojeni do života na Zemi. Spojení s vámi a sdílení jejich energie pro ně není obětováním. Jde o hlubokou vnitřní touhu zůstat součástí pozemského dobrodružství, být a stát vedle vás a držet vás za ruku. Je to jako dohoda, kterou jsme učinili předtím, než jste toto dobrodružství započali. Měli jste spojení s námi vnímat, a neměli jste se cítit tolik osamocení a ztracení v energii Země a lidské společnosti.
Mnoho z vás se stále cítí osamoceno. Je pro vás těžké cítit spojení s mou říší. Je pro vás těžké spojit se se svými nejhlubšími a nejpravdivějšími pocity, protože lidské prostředí je stále velmi ovlivněné strachy a hodnoceními z minulosti....................


Bota

16. ledna 2017 v 1:40 Video

Krátký animovaný příběh láskyplného vztahu otce a dcery. Film je inspirován panenkou vyrobenou z boty, která byla nalezena v roce 1905 v londýnském slumu.
http://news.stv.tv/east-central/198111-citys-museum-collections-to-provide-inspiration-for-young-animators/


Hlavu vzhůru ...

15. ledna 2017 v 7:51 | Miroslav Kemel |  Humor