Srpen 2017

Solara - FRAGMENT REPORTU NA SRPEN 2017

31. srpna 2017 v 19:20 | Solara |  Channeling

Srpen je jedním z klíčových transformačních měsíců roku, který mnohé z nás vysune ze zóny pohodlí a přinese nám dokončení na mnoha úrovních. Je to měsíc "Očekávání Nečekaného", který přinese ohromnou změnu. Srpen je plný divokých karet, při kterých se může stát cokoli. A nyní nevíme, které divoké karty se nás budou týkat.

Jak se lidstvo rozděluje do různých oddílů, zažíváme zvýšené polarity. Je tu stále rostoucí oddělenost mezi těmi, kteří žijí v oněch dvou systémech reality, v systému Duality a v systému Jednoty. Jsou zde očividné rozdíly mezi náboženstvími, rasami, politickými druhy víry a mezi bohatými a chudými. Probíhá oddělování v odděleném.
Stále více je zřejmé, že nyní žijeme ve světě, kde většina vlád klade velké podniky a osobní prospěchářství nad dobrou životní úroveň lidí a ochranu životního prostředí. Proto je velmi důležité, abychom oživili naši Jednu Opravdovou Bytost.
Pokud opravdu chceme vstoupit do naši Jedné Opravdové Bytosti, všichni si v ní musíme najít své opravdové místo. Skládáme se dohromady jako puzle, kousek po kousku na správné místo. Některé kousky se dostanou do skládanky na úplném začátku, jako rohy a okraje, a jiné později, když se konečně odhalí jejich místo. Nemůžeme se všichni vměstnat do pravého horního rohu a nemůžeme čekat od žádného kousku, že bude stejný nebo plnit stejnou funkci. To by prostě nefungovalo.
Mnozí z nás mají silnou touhu, aby tento konečný tlak naprosto změnil naše životy tím, že vystoupíme ze zastaralých druhů víry, myšlenkových forem, starých způsobů žití a dělání věcí, abychom mohli žít opravdovější život, který nás víc naplňuje. V srpnu jsou znásobené šance to udělat..
V srpnu jsou dvě zatmění - částečné Zatmění Měsíce při úplňku 7. srpna a úplné Zatmění Slunce při Novu 21. srpna. Každé zatmění je svým způsobem Divoká Karta, ale tyto dvě jsou mimořádně silná. Srpnová zatmění, jako mnoho ohňostrojů, uvedou do chodu sérii spuštění na nesčetných úrovních. Objeví se mnoho zhroucení a průlomů. Hrající centra Duality definitivně nebudou tichá. Ale ve stejnou dobu budou mnozí při očekávání Kvantových Průlomů vrženi hlouběji do Nové Reality. ............

Marie prostřednictvím Pamely - Vše je propojeno

30. srpna 2017 v 8:59 | Pamela Kribbe |  Channeling

Já jsem Marie, matka Jeshuy. Všechny vás v lásce a spřízněnosti zdravím. Jsme jedné rodiny, propojeni prostřednictvím srdcí a nikdy od sebe nejsme oddělení. Jen v iluzi hmotné reality se zdáme být oddělení a odloučení, ve skutečnosti je však vše propojené. Duše nemohou být oddělené, jen těla mohou. Těla jsou spojena s časem a prostorem, ale duše nikoli. Duše jsou nepřetržitě propojené, jsou v procesu energetické výměny, i když to není vždy vnímatelné vašim každodenním vědomím.

Proč to nyní říkám? Protože bych ráda, abyste si uvědomili síť energií, ve které se nalézá každý jeden z vás během každodenního života. Jste centrem této sítě, tohoto pole energií, které obsahuje ze všeho nejvíc energie duší: duše lidí kolem vás, které milujete. Je tu však také širší okruh duší, se kterými jste propojeni, ne všichni jsou zde na Zemi, ale stále v jistém smyslu patří k vám. A také jsou tu duše, které na vás čekají, které ještě neznáte, avšak které chtějí být dotknuti vaším světlem a vědomím.

Každý z vás je povoláván, aby v tomto čase změny přinesl zemi vědomí. A navíc, aby se konfrontoval se svou vlastní vnitřní bolestí a více si uvědomoval svou vlastní ohromnou sílu. I sdílení vašich vhledů a vědomí založeného na srdci s lidmi kolem vás je součástí vaší cesty. To vám taktéž přináší vnitřní léčení, jeden úkol není oddělen od druhého.
Žádám vás nyní, abyste se uvnitř velmi ztišili a jemně dýchali do svého břicha. Jen se uvolněte a dovolte energiím stresu, spěchu a shonu, aby se odplavily se světlem, které k vám vyzařuji. Vnímejte světlo kolem sebe jako sprchu a dovolte ji odnést stres, úzkost a zaneprázdněnost, abyste se mohli uvnitř ztišit a začít vnímat, kde v této síti, v tomto poli energií, skrze které jste propojeni, stojíte.............................

Kryon - VYLEPŠENÁ INNATE

30. srpna 2017 v 8:54 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling Kryona byl přijat v San José, California, 15. ledna 2017

Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby.
Toto je závěr dvou dnů, kdy se mnoho z vás zúčastnilo obou z nich. V rámci procesu je v tom kontinuita vědomí. Bylo zde toho dnes hodně, co jste mohli cítit, a stejně tak i včera, pokud jste si to dovolili. Stále jsou tací, kteří jsou frustrovaní, že necítí vůbec nic. Můžeme zde hovořit o určitých věcech, "channelovat" o určitých věcech, ale realitou zůstává, že vám nic z toho nedochází. Téměř každý, co zde sedíte, je zde za účelem "učení se", jak sami sobě pomoci v rámci tohoto posunu. Drazí, pokud zde není žádné vaše "uznání" posunu, věci se mohou zhoršovat, protože v "nové" energii se již nemůžete držet starého paradigmatu energie. V nové energii již nemůžete pokračovat v tom, co jste dlouho předtím dělávali. Už to nefunguje! A dříve či později uvidíte svou vlastní dysfunkci, jestliže se nebudete moci posunout k tomuto novému způsobu myšlení, této energii, která je "ochotná" vás podporovat.
Říkáme to stále znovu a znovu, máte vítr v zádech, ale nic to neznamená, pokud nevztyčíte svou plachtu. A to platí pro vás všechny. Jsou zde věci, které jste v energii, která je tady pro vás, nečekali. Nebo jim nevěříte. Takže jste vždy tvrdě pracovali, sami a pro sebe, dělali jste, co bylo nutné. Ale najednou vám myšlenka, že máte něco z toho odhodit prostě nedává smysl, bojíte se toho nebo si procházíte něčím jiným.

Nazval jsem tento channeling "Vylepšená innate". Je to podobné téma, jaké jsem vám předal již dřív, ale toto je určeno této skupině (v místnosti). Mnoho z vás v těchto dvou dnech pocítilo něco speciálního. Nepřisuzujte to prezentujícím (na pódiu - pozn. překl.). Odtud vaše pocity nepochází. Je to energie laskavosti, lásky a soucitu, která vychází z nitra každého z vás a omývá vás krásou, kterou si zasloužíte. Není to energie z vnějšího zdroje. Je to jeden z velkých posunů paradigmat této doby, že krása pochází z nitra. Kolik z vás strávilo svůj život se sepjatýma rukama, kdy jste děkovali Bohu, prosili Boha, volali Boha. A teprve nyní zjišťujete, že každá jedna věc pochází od Boha uvnitř vás. Ó, a to není to vše, co je uvnitř.......................

Stav bezpodmínečné lásky ve fyzickém světě

29. srpna 2017 v 8:29 | ANITA MOORJANI |  Duchovní růst


Otázka : Domníváte se, že je možné prožít stav bezpodmínečné lásky ve fyzickém světě?

Odpověď : Každý z nás jsme v jádru čistá a bezpodmínečná láska. Když ji však vyjadřujeme zde ve fyzickém světě, filtrujeme ji svou myslí a ona se potom projevuje jako lidská emoce. Nejlepší přirovnání, které mě v této souvislosti napadá, je světlo, které prochází hranolem. Bezpodmínečná láska je jako čisté bílé světlo. Když jím posvítíte do hranolu, láme se do nejrůznějších barev duhy. Ty představují naše emoce - radost, lásku, úzkost, závist, soucit, nenávist, empatii a tak dále.

Každý z nás je jako hranol, ve kterém se světlo (čistá láska) láme do různých barev duhy Všechny barevné odstíny (emoce) jsou pro celek stejně důležité. Málokdo, pokud vůbec někdo, by soudil barvy z morálního hlediska. Neřekli bychom: "Ach! Tahle barva je zlá!" nebo: "Tahle barva je hříšná." Ale v případě lidí to děláme a hodnotíme i jejich emoce, kdy některé vidíme jako dobré a jiné jako špatné.

Jestliže některé své emoce hodnotíme jako negativní a snažíme se je popírat, potlačujeme část sebe samých. Tím si v sobě vytváříme bloky a bráníme sami sobě vyjádřit svou velkolepost v celé šíři. Jako bychom z barevného spektra odstranili na základě morálního hodnocení některé barvy, změnili tím jeho kvalitu a udělali z něj něco, čím není. Nemusíme na základě každé emoce hned reagovat; jen bychom ji měli přijmout jako součást toho, kým jsme. Zapírat ji, to je jako zakazovat určité barvě, aby procházela hranolem. S nejčistší esencí bezpodmínečné lásky, která sídlí v našem nitru, se můžeme spojit, jen pokud přijmeme a uvítáme celé spektrum svých pocitů, aniž je hodnotíme.

( úryvek z knihy: ANITA MOORJANI - MUSELA JSEM ZEMŘÍT )

10 příběhů o tom, jak náhoda převrátila lidský život vzhůru nohama

27. srpna 2017 v 0:44 | https://www.pronaladu.cz |  Pro pohlazení dušičkyBalzac prohlásil, že tím největším romanopiscem je náhoda. Našli jsme v širém světě internetu deset příběhů lidí, jejichž život se kardinálně změnil díky jednomu jedinému náhodnému činu.

Je mi třicet, jsem majitelem hospůdky. Do práce jezdím metrem. Jsem dost udělaný, zkrátka velký silný chlap. Jednou jsem vycházel z vagónu a všiml si holky s batohem, která se nedokázala vlastními silami protáhnout davem. Rozhodl jsem se
jí pomoct - popadl jsem ji za kapuci a šel jsem vedle ní. Ráno koukám, hledá mě očima ve vagónu. A tak jsme spolu jezdili dva měsíce a já ji vždycky držel za kapucu a vyvedl ven.
Nechala mě poslouchat svojí muziku, chovala se mile a skromně. Sympaťačka prostě. Začal jsem litovat, že je jí nějakých patnáct let. Jednoho dne však vyšlo najevo, že nejezdí do školy, jak jsem si myslel, ale do práce! Dělala na sociální správě a bylo jí pětadvacet! Takže jsem dva měsíce vodil za kapucu ouřadu :). A byl by to pro mě fakt nejhorší propadák za těch třicet let, kdyby byla nesouhlasila jít se mnou na kafe.

Co jsem se dozvěděl. Když jsem chodil do čtvrté třídy, nosily se před letními prázdninami do školy učitelům kytky. Naši mi taky dali obrovskou a drahou kytici. Jenže naši učitelé nebyli dobří, byli to nespravedliví a zlí tvrďáci. Dal jsem tu kytku té, která si to opravdu zasloužila: uklízečce. V příštím školním roce už ale ve škole nebyla… A teď si představte, že za devět let na to mi jeden kámoš řekl, že to byla jeho sousedka! Odešla tenkrát ze školy a riskla otevřít si svůj podnik. A dařilo se jí. Inspiroval a odvahu jí prý dodal ten pugét ode mě. Pravila, že jsem jí dal naději…

Dvojí neoholený osud. Podařilo se mi zlomit si v koupelně nadvakrát nohu. Na chirurgii mě vezli v babiččině blůze, s jednou neoholenou nohou a samozřejmě nenamalovanou. Potkala jsem tam svůj osud. Mládence se zlomenou rukou a napůl oholenou bradou. Už jsme spolu pět let.

Jednou v noci mě vzbudilo, jak něco v hale spadlo. Byla to knížka. Spadla z poličky a otevřela se na stránce s nadpisem «Jak zhubnout». Tak to jsem se zamyslela.

Jednou jsem šla s kamarádkou do klubu, sedíme u baru, vtom přijde kluk a říká: «Pojeď se mnou, ukážu ti mývala». Už dřív mě kluci všelijak balili, ale mýval..? Bylo to tak hloupé, že jsem porušila zásady a jela. Přijeli jsme, on odemkl a - chodbou k němu běžel opravdický mýval! Už rok bydlíme spolu: ten mladík, já a mýval Haryk.

Jela jsem autobusem na zkoušku a najednou slyším vnitřní hlas: «Vystup na příští stanici, jdi do kavárny a udělej tam most». V životě se mi nic podobného nestalo, nejdřív jsem se lekla a pak jsem si řekla, že to je nějaká blbost. Jela jsem na zkoušku! Autobus zpomaloval a mě něco prostě vystrčilo ven. Dobře, řekl jsem si. Šla jsem do té kavárny a na kousku volného místa udělala most. Slyším, jak na mě volá nějaký mladík, honem jsem se sebrala a šla pryč. Připadala jsem si jako blázen. A ten kluk běžel pořád za mnou a volal! Dohnal mě a ptal se, proč jsem tam ten most dělala. Povídám po pravdě, že to zkrátka nevím. A on se najednou málem rozbrečel. Před měsícem se mu zabili rodiče a bratr v autě. Nedokázal se s tím vyrovnat a chtěl se zabít. Seděl v té kavárně a říkal si v duchu: «Pane bože, jestli jsi, dej mi nějaké znamení, co mám dělat». A vtom jsem přišla já.

Snil jsem o Berlíně a rok jsem usilovně šetřil na cestu. Poslední večer jsem šel kolem holičství a řekl si, že se nechám na tu cestu pořádně ostříhat. Byl tam mladý muž a navrhl, že mi udělá fakt dobrý účes, pokud se mu svěřím do rukou. Souhlasil jsem. Hrál si s tím hodinu a vyrobil mi na hlavě něco fakt stylového, co jsem si předtím netroufal chtít. Líbilo se mi to. Šel jsem si k tomu koupit stylové tričko. Cestou domů jsem šel kolem fitka a najednou mě napadlo, že bych si měl trochu vylepšit postavu, než vůbec někam pojedu. Půl roku jsem makal jako blázen. Asi tu změnu bylo znát, protože si mě konečně všimla jedna bezva holka. V práci mě povýšili a najednou jsem měl víc peněz. Koupil jsem si auto a s tou holkou jsme se sestěhovali k sobě. Klapalo nám to a začali jsme zvažovat i svatbu. A v práci mi nabídli - novou pozici v Berlíně.

Před pěti lety se mi na balkóně převrhla láhev z vodou a polila nějakou dívku, která šla dole. Včera jsem se dozvěděl, že před pěti lety šla moje žena (seznámili jsme se před třemi lety) na rande, na kterém ji její partner chtěl požádat o ruku. Jenomže nějaký cvok ji polil z balkónu vodou a ona nechtěla jít na rande celá mokrá. Ten její mládenec se urazil a nakonec se rozešli. Takže před pěti lety jsem své nynější ženě překazil svatbu! Jsem na sebe opravdu pyšný.

Na vysoké se mi strašně líbil jeden kluk. Pořád jsem o něm snila a představovala si, jak spolu chodíme a všechen čas trávíme spolu, jak spolu bydlíme a jsme šťastní. Došlo to tak daleko, že jsem si poněkud popletla snění s realitou. Po prázdninách, když jsem ho uviděla, jsem k němu přišla, políbila ho a pronesla: "Mě se tak stýskalo!" Probral mě jeho ohromený výraz, uvědomila jsem si, jaká jsem husa, omluvila se a utíkala pryč. Dohnal mě, řekl, že sice neví, co to mělo znamenat, ale nemá nic proti pokračování…

Je mi pětatřicet. V práci dělám šéfa a v životě jsem byl za poustevníka. Nemám žádné kamarády, ale mám jeden neměnný zvyk: chodím do jedné hospody, kde si sednu až na úplný konec barpultu a dávám si guinesse.
Jednou jsem tam zase seděl a najednou mi někdo zezadu zakryl oči a laškovně pronesl: «Hádej, kdo to je?» Slečna, co to udělala, rychle poznala, že se spletla, omluvila se a šla na druhý konec sálu. Byla taková mladá a štíhlá a měla oči černé jako dva korálky. Připadala mi jiná než ostatní holky. Celý večer tam na někoho čekala, evidentně marně. Nedokázal jsem na nic myslet a pivo už mi nechutnalo. Jako blázen jsem vymýšlel, jak se s ní dát do řeči, ale nic mě nenapadalo. Pak zavírali, musel jsem jít. Když jsem vyšel, lilo. Ona stála pod takovou stříškou a klepala se zimou. Nabídl jsem se, že ji hodím domů. Celou cestu něco povídala a já blázen jsem si zapomněl říct o telefon. Když jsem za týden přišel do té své hospody, seděla na mém místě. Zakryl jsem jí zezadu rukama oči a řekl: «Hádej, kdo to je?» Začala se smát a řekla: «Bála jsem se, že snad už nikdy nepřijdeš!»

Kde je vaše světlo?

26. srpna 2017 v 9:23 | Osho |  Duchovní růst

Jeden velký učenec za časů Gautamy Buddhy byl slepý a tak výřečný, že každého ve vesnici mučil svými argumenty, třebaže se mu všichni snažili vysvětlit, že když je slepý, nemůže pochopit, co je světlo. On jen namítal: "Tak mi to přibližte pomocí jiných smyslů. Uši mám v pořádku, tak mi to předveďte pomocí bubnu." Nelze ukázat světlo pomocí hry na buben. Slepec to tedy chtěl ukázat pomocí hmatu: "Nastavil jsem dlaň - kde je vaše světlo?
Mohu vnímat chutě …"

Ale žádný z ostatních smyslů vám neukáže světlo. Celá vesnice se trápila: "Co s ním? Je tak uhádaný. Všichni víme, co je světlo, ale on to popírá. A má k tomu dobrý důvod - nemůžeme mu podat žádný důkaz." Pak se vesničani doslechli, že jejich vesnici navštíví Buddha a pomysleli si, že bude dobré vzít slepce k Buddhovi. Jestliže ho nepřesvědčí on, tak už nikdo. A navíc to bude důležitý okamžik: uvidíme, jak s ním bude Buddha diskutovat.

Ale to se spletli. Gautama Buddha nediskutoval. Prostě jen řekl: "Přestaňte ho trápit, je to od vás ošklivé, říkat mu, že existuje světlo. Kdybyste s ním soucítili, sehnali byste mu doktora, který by mu oči vyléčil. O světle není třeba diskutovat. K tomu, abyste ho viděli, potřebujete zdravé oči, a pak všechny pochyby zmizí." Gautama Buddha měl svého osobního lékaře, kterému řekl: "Zůstaň ve vesnici, dokud se slepec neuzdraví. Já půjdu s ostatními dál."

Za šest měsíců ho lékař se slepcem dohonili. Ale slepec již nebyl slepý. Přitančil a padl k nohám Buddhy: "Jsem ti tak vděčný, žes se mnou nefilosofoval, žes mě neponižoval. Místo dohadování jsi prostě ukázal, že problém není se světlem, ale s očima." Stejné je to s vnitřním já - není to věc inteligence, logického uvažování, vědeckého poznání,
svatých textů. Je to věc přímého proniknutí do bytí, ukrývajícím se za vaším tělem. Jakmile je bytí poznáno, přijde úžasné uvolnění. Život se stane tancem a smrt již není důvodem k obavám.

( úryvek z knihy: OSHO - Zenový mistr Dógen )

Katie Byronová: všechno, co si myslíte o jiných, jste vy sami

24. srpna 2017 v 7:48 | Katie Byronová / převzato z webu:ps://www.pronaladu.cz

Bývalá obchodnice v realitách a matka tří dětí Byron Kathleen Reidová vypracovala svou metodu, které říká jednoduše «Práce", v roce 1986. Řadu let trpěla těžkými depresemi a téměř neopouštěla lůžko. Zabývala se myšlenkami na sebevraždu. Jednoho rána však si uvědomila, že její přesvědčení, její myšlenky jí přinášejí utrpení. Že nemá smysl stále dokola zkoumat realitu a trpět ve snaze ji změnit. Že změnit se musí ona, že realitu musí přijmout takovou, jaká je. Na základě toho záblesku poznání vytvořila svou metodu dotazování, která jí pomohla uvést tuto přeměnu do praxe.
Eckhart Tolle prohlásil: "Práce Byron Katie je velkým požehnáním této planety ". V časopise Time ji označil za duchovního inovátora nového tisíciletí.
Citáty z knih Byron Katie:
  • Zkoumáním se nám otevírá svět, který je laskavější, než jsme si dokázali představit.
  • Zdrojem veškeré své bolesti jsem já sama.
  • Seberealizace nemá žádnou sílu, není-li prožívána.
  • Mysl se zamiluje do sebe samé, a tenhle kouzelný román neznamená jenom konec války, je to počátek nové tvorby.
  • Když si uvědomíte, že se vám dostává všeho, co potřebujete, stává se život rájem.
  • Trpíte pouze proto, že se domníváte, že v životě něco postrádáte. Ve skutečnosti však máte vše, co potřebujete.
  • Někdy být šťastný znamená nemít pravdu.
  • Co si asi o mě myslí? Nikdo si o mě nic nemyslí! Lidé dokážou vidět pouze sami sebe, mě vidět nemohou.
  • Myšlenky jsou moje děti a já jsem dobrá matka. Buďte matkou svých myšlenek! Buďte matkou dětí ve své hlavě!
  • Pojem "nešťastný osud" neexistuje. Prověřte si to zkoumáním!
  • Peklo: "Pomoc přijde každou chvíli". Svoboda: "Nikdo nepřijde".
  • Jestliže věříš, že tvůj problém vyvolalo něco jiného nebo někdo jiný, stáváš se svou vlastní obětí.
  • Když se bojíme něčeho v budoucnosti, už vlastně prožíváme to, co v ní nechceme vidět.
  • Lidská těla jsou stejně nevinná jako stromy nebo květy.
  • Děti nám říkají pravdu. Záleží jen na nás, máme-li dost odvahy ji slyšet.
  • Čím podmračenější je vědomí, tím větší je bolest.
  • V prázdnotě nejsou žádné otázky.

Naslouchejte svým dětem

23. srpna 2017 v 7:37 | Stefano Biavaschi |  Citáty a Moudra


"Naslouchejte svým dětem, třebaže jsou malé, protože na jejich tvářích ještě můžete číst stopy úsměvu, který jim dali andělé.

Když je držíte za ruku, nespěchejte na ně, jděte jejich tempem, protože vás chtějí vyléčit ze spěchu.

Nedávejte jim dárky, ale darujte se jim vy sami.

Dárky jsou záminkou, abyste se jim nemuseli darovat.

Vydejte se jim do rukou, protože mají moudrost, kterou jste dávno ztratili…

"A naslouchejte vašim dětem, když dospívají. Velkou část zdi, kterou v těch dnech mezi vás stavějí, neskládají ze svých cihel, ale z vašich.

Nepožadujte od nich věci, které už sami neděláte.

Pokud jste moudří, bude vám stačit, že jste sami sebou.

A pokud nejste, neutiskujte je omezeními, aniž byste jim ukázali cíl. Raději jim odhalte, co je krásné, a získáte víc, než kdybyste poukazovali na nebezpečí možných pádů.

Netrapte se, jestli nebudou respektovat pravidla, podle kterých je vychováváte. Ve skutečnosti by se třásly strachy, kdyby taková pravidla neexistovala.

Přestoupením si ověřují jejich pravost.

Jindy tak chtějí naopak vyvolat vaši výčitku, aby se přesvědčily, že je milujete.

Jestliže vás zraní, je to proto, že jste jim odhalili svou zranitelnost. Nebo protože jste jim dávali, aniž byste je naučili dávat.

Někdy vás opustí s bouchnutím dveří, ale i když je uvidíte mizet v dáli, jejich lodě jsou plně naložené dary vašich dobrých slov, k nimž se při první bouři uchýlí.

Jste rozsévači, kteří na jejich pole sejí, ne ženci, kteří jejich úrodu sklízejí.

A vaše poslání spočívá v neustálém obdarovávání, i když vás bude ostří jejich svobody řezat do dlaní."

Vítr opět ztichl, třebaže nepřestával vát. Pokračoval až po chvíli:

"Svým dětem naslouchejte také, když dospějí. S údivem zjistíte, že vás překonaly, že jejich loď zdolala všechny první útesy a že před nimi zůstal ten nejnebezpečnější: vy.

Budou je totiž volat cesty, které neznáte, a slepě jim v nich budete bránit.

Ale rostlina je od toho, aby rodila, ne aby své plody schraňovala.

Považujete své plány za větší, než jsou plány Života?

Nebraňte jim tedy.

( úryvek z knihy: Stefano Biavaschi - Prorok větru )
Převzato z webu: http://www.vira.cz

Antihmotu máme, zbývá postavit Enteprise

22. srpna 2017 v 23:37 | http://www.energiezivota.com |  Ostatní
Již v dubnu tohoto roku stvořili fyzici z Washingtonské státní univerzity tekutinu s antihmotou. I když do ní zatlačíte, na rozdíl od všech fyzikálních objektů na světě, které známe, nezrychluje ve směru, kterým tlačíte. Naopak zrychluje nazpátek.


Antihmota nebo přesněji řečeno záporná energie je nutná k přizpůsobení geometrie prostoročasu takovým způsobem, jakým je zapotřebí pro vytvoření červí díry. A také je nezbytná jako palivo pro warpové pohony.
Jelikož standardní model částicové fyziky říká, že holá hmotnost elektronu je nekonečnou antihmotou, jsme schopni vidět důsledky této skutečnosti pouze v jevech, jako je temná energie, kde nekonečná negativní energie Diracova moře (teoretický model vakua jako nekonečného moře částic s negativní energií) nebo nějaký druh Casimírovy síly (fyzikální síly vzrůstající vznikající z kvantového pole) je schopna řídit zrychlující expanzi vesmíru.

Nový výzkum je pro fyziky s otevřenou myslí velmi vzrušující, protože demonstruje, jak lze pomocí hydrodynamiky efektivně získat antihmotu. Pokud uvažujeme o prostoročasu jako o nějakém supertekutině, pak si dokážeme představit, jak technologie prostoročasové metriky na základě dynamických principů kapalin může vyvolat působení negativní energie, což by teoreticky umožnilo sestrojit Alcubierrův superluminální warpový pohon a otevírat červí díry.

Tento pozoruhodný objev otevírá dveře k vytvoření analogického pozemského systému ke studiu astrofyzikálních jevů - od fluidní dynamiky vesmíru, která generuje účinky negativní energie, až po horizont události černých děr. To nám pomůže lépe porozumět horizontu události, dynamice černých děr a jejich vzájemné interakci a spojením s kvantovým vakuem. (zdroj: resonance.is)

Abraham Hicks – Pevné základy

22. srpna 2017 v 8:28 | Esther a Jerrry Hicks |  Channeling

Rychle to shrneme a pak si s vámi promluvíme o čemkoliv, o čem chcete mluvit. Když přeskočíte do místa, na které nejste připravení, a snažíte se používat afirmace, mantry, cvičení a vytváření cílů, abyste věci uskutečnili, tak nic neuskutečníte, protože na to nejste připravení. Váš systém vedení tam není. Ani nemůžete poznat, s čím jste uspokojení. "Zkusil jsme to, nefungovalo. Zkusil jsem to, nefungovalo to. Co mám dělat teď? Přestat dělat to, co nefungovalo. Až na to, že je nemohu přestat dělat, protože je v tom hodně hybné síly, a jak dělám to, co vím, že nefunguje, stále je dělám."

Někdo kdysi řekl Esther: Šílenec je někdo, kdo něco dělá opakovaně v domnění, že tentokrát to bude mít jiný výsledek. Nezískáte jiné výsledky ze své současné vibrace. Musíte se dostat do toho místa souladu a pak nechat odtamtud nahromadit hybnou sílu. Chápete, že když stavíte výškovou budovu, chcete, aby její základy byly pevné. Pokud nejsou pevné, můžete tu budovu jakkoliv dovybavit, můžete do ní nainstalovat více drátů a věcí, můžete udělat cokoliv, aby vypadala lépe, můžete ji nabarvit, můžete o ní vyprávět lži… ale pokud nemá pevné základy, nebude stát.
To stejné platí pro vaše touhy. Vaše touhy mají nejstabilnější základy. Jsme velmi rádi, že vám to říkáme, protože jste se narodili do fyzického života, kde zdrojová energie proudí s vámi, a když jste na základě kontrastu vypustili vibrační rakety touhy, převážně nevědomě… když byl na vás někdo drzý, chtěli jste, aby byl milejší. Když jste byli drzí vy, chtěli jste být milejší. Když jste neměli dostatek něčeho, chtěli jste toho víc.

Dláždíte si cestu skrze tento kontrast, tvoříte si báječnou vibrační realitu a chceme křičet, abyste to slyšeli, i když hlasitost vám nikdy nepomohla… že tato vibrační realita, o které chceme, abyste pochopili její skutečnost, dali jsme jí název vortex… napsali jsme o ní několik knih. Tato vibrační realita, tento vortex tvoření je tak stabilní a obsahuje nejen počáteční sémě, ale obsahuje plnou manifestaci všeho, co chcete, tak jako kukuřičné zrno obsahuje vše, aby mohlo vyrůst do plné kukuřičné plodiny.

To vše tam je. Jen o to musíte pečovat. Musíte si vytvořit správné základy. Řekněme, že 10 let usilujete o více peněz. Žádáme vás, abyste tomuto dali dva týdny. Žádáme vás, abyste použili sílu vesmíru a dostali se do místa, odkud vám může přijít dobrý nápad, a co je důležitější, že to rozpoznáte jako dobrý nápad. Nemůžete se setkat s tím, co chcete, pokud nejste vibračně v souladu se svou touhou.

Esther nedávno někomu řekla: Vím, že tohle nesouvisí s nikým jiným. Je to jen o mně. Je to jen o vibracích uvnitř mě. To je tak úžasné a příšerné si uvědomit. Jsem to vše já. Je to naprosto meditačně uskutečnitelné. Jen musím začít na chvíli na začátku. Jen se musím uvolnit a nechat svou mysl se ztišit a přestat své touhy sabotovat. Musím přestat odporovat své touze. A musím přiznat, že jediný způsob, jak mohu přestat své touze odporovat, je přestat na ni myslet. Protože kdykoliv na ni myslím, aktivuji v sobě starou hybnou sílu. Musím začít na novém místě. Nemusíte znát nic jiného. Meditujte, sahejte po šťastných myšlenkách, řiďte se jimi a žijte navždy šťastně.

Neděláme si srandu. Esther dosáhla místa, že když medituje… skrze ni jsme něco napsali. Ztišila svou mysl a my mohli skrze ni psát, protože je pro ni snadné se do té energie dostat. Vy už v tom bodě možná také jste. Jen chceme, abyste pochopili proces. Musíte začít na dobře pociťujícím místě, a když to uděláte… někteří z vás nás už posloucháte nějakou dobu, a dokážete se do toho místa dostat rychle… jen se dostaňte do toho dobře pociťujícího místa, a pak… Víme, že jsme na úvod mluvili více, než by se vám možná líbilo, ale není nic důležitějšího, co jste kdy slyšeli kdekoliv a kdykoliv.

Překlad: David Dajw Formánek / http://abraham-hicks.cz

Kryon - Velký únik

22. srpna 2017 v 7:58 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling Kryona byl přijat v Bostonu, USA, 11. března 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Každý z vás je naprosto unikátní. Pokud by se vám podařilo nějak "umřít" a porovnávat různé lidi, pak byste zjistili, že každý z vás se liší od ostatních. Biologii máte samozřejmě stejnou, ale tady v těch filtrech, s nimiž jste přišli na toto setkání, do tohoto života - je hluboký rozdíl.

Už jsme o tom mluvili dříve, ale znovu opakujeme, že ten "ochranný plášť", s kterým jste přišli, aby vás "chránil", vás chrání před vším - před negativním i pozitivním - přinesete si s sebou jakési přednastavení toho, jak podle vašeho názoru věci fungují. A proto, pokud vám někdo nabídne jiný úhel pohledu, pak z vašeho přednastavení následuje odsouzení, nepřipustíte, že by mohlo být přijatelné něco jiného než vaše přednastavení… A největší ze všech přednastavení u většiny lidí jsou jejich domněnky ohledně toho, co se bude dít dál. Budoucnost, jak jsme již dříve říkali, je pro ně téměř vždy určena jen tím, co už viděli a věděli v minulosti, co je jim známo z jejich historie. Jinými slovy, oni opravdu nevidí nic jiného! A to je důvod, proč zažijete tak velký šok, když uvidíte něco opravdu nového [Kryon se usmívá].

Lidé nežijí tak dlouho…

Vážení, tento channeling je nazván "Velký únik". A začneme s informací, o které jste mluvili už na semináři, čtenáři a posluchači ji ještě neznají. Mluvíme o planetě, která doslova prošla obrovskou tmou, hrůzou, potížemi a frustrací. A tak to bylo znovu a znovu, a dokonce i víc, než je vám známo… Drazí, řeknu to znovu: Lidé nežijí tak dlouho, aby si alespoň něco z tohoto pamatovali.

Mohli byste se na to zeptat svých pradědů a prapradědů. A říkali jsme, že kdybyste je přenesli do současnosti, pak by vám ukázali to, co vy máte, ale co oni neměli: dobré vyhlídky a svobodu, což jim bylo odepřeno; radost z těch věcí, které můžete udělat jeden pro druhého, což oni nemohli - kvůli válce a kvůli těm, kdo byli tehdy u moci. Ale vy nežijete tak dlouho, abyste to mohli znát… a proto opakujete to, co nebylo nutné opakovat. Proto přicházela další válka. A tak se pro lidstvo vědomí z jeho Minulosti stává vědomím Budoucnosti… ve vašich myšlenkách....................

Přiveď mi Buddhu

21. srpna 2017 v 9:14 | Osho |  Duchovní růst


Vzpomněl jsem si na historku. Před dvaceti třemi stoletími Alexandr Veliký putoval do Indie. Jeho mistr, jímž byl významný filosof a zakladatel logiky, Aristoteles, ho požádal, aby mu z Indie přinesl dárek. Alexandr slíbil: "Přinesu, co budeš chtít."

Aristoteles řekl: "Nebude to snadné, ale já si počkám. Přiveď mi, prosím, sannjásina, člověka, který realizoval své já. Neboť my nevíme, co to znamená. Nevíme, co znamená být buddha. Vezmi buddhu a přiveď ho s sebou." Alexandr si neuvědomoval, co slibuje. Řekl: "Nedělej si starosti. Když bude Alexandr chtít, aby se pohnuly Himaláje, ony se pohnou. A ty po mě chceš pouhého člověka. Počkej pár měsíců a budu s ním zpátky." Měl toho však hodně na práci, tak si až na poslední chvíli uvědomil, že zapomněl obstarat buddhu, toho, kdo zná nejskrytější skutečnost. Hledal ho až na zpáteční cestě u hranic Indie. Lidé se smáli: "Zaprvé je těžké poznat, že je někdo buddha. A zadruhé, kdybys náhodou byl
dostatečně otevřený a vnímavý k vyzařování buddhy, pak mu padneš k nohám a zapomeneš na to, žes ho chtěl odvést.

Těžko buddhu najdeš. Zapomeň na to a vrať se, odkud jsi přišel." Alexandr nechápal … Co je to za člověka ten buddha, že ho nejde odvést? Nakonec řekl: "Pošlete posly na všechny strany a zjistěte, zda je tu někdo, kdo tvrdí, že došel domů." A lidé se vrátili s tím, že jeden nahý sannjásin u řeky prohlašuje: "Kde jinde bych byl? Jsem tady. Kdo jiný bych mohl být? Jsem buddha." Alexandr sám se za ním vydal. A setkání bylo krásné, i když pro Alexandra velmi šokující.
Nikdy se s nikým takovým nesetkal. Alexandr držel v ruce meč a dřív než ze sebe něco vypravil, mu starý muž, nahý a chudý, řekl: "Vrať meč zpátky do pochvy, zde ho není třeba.

Inteligentní člověk a nosí meč! Vrať meč do pochvy nebo tě praštím." Poprvé se Alexandr setkal s někým, kdo mu dokázal rozkázat. A proti své vůli ho poslechl. Řekl mu: "Přišel jsem s prosbou, abys šel se mnou do mé země. Můj učitel chce vidět buddhu. Na Západě nevíme, co je vnitřní já." Starý muž se smál: "To je zvláštní! Pokud tvůj učitel neví, pak to nemůže být ani učitel. A chce-li vidět buddhu, bude muset za buddhou přijít, nemůže si nechat buddhu přivést. Jen
řekni svému učiteli: "Jsi-li žíznivý, jdi ke studni. Studna za tebou nepůjde." "A co se týče tebe", pokračoval muž, "alespoň se nauč být člověkem. Představil ses jako Alexandr Veliký. To je ego, které ti brání poznat buddhu. Buddhu nosíš v sobě, ale tvoje ´velikost´, touha dobýt svět… Co budeš dělat, když dobudeš svět? Brzo si všechno vezme
smrt. Umřeš nahý a pohřbí tě do země. Kdokoli po tobě bude moci šlapat, aniž bys mu mohl říci: "Běž pryč. Já jsem Alexandr Veliký." Zbav se tedy prosím představy velikosti. A taky pamatuj, že slovo ´Alexandr´ není tvé jméno."
Alexandr se bránil: "Proboha! Přece je to moje jméno - jak tě o tom mám přesvědčit?"

Odpověděl: "Nejde o to mě přesvědčovat. Nikdo nepřichází na svět se jménem. Jakákoli označení jsou přidaná dodatečně - jsou to nálepky, byly přilepeny - a ty se stáváš nálepkou. Zapomínáš na to, žes přišel na svět beze jména, bez slávy. A stejně tak i umřeš. Řekni svému učiteli, ať přijde sem, aby spatřil lva. Pokud bude umět vejít dovnitř, může
poznat, co je to být buddha, být osvícený. To, že se osvítí někdo druhý, ti nepomůže pochopit. Podobně jako to, že někdo pije vodu, nemůže uhasit tvoji žízeň." Alexandr se dotkl nohou muže a pravil: "Lituji, že jsem tě obtěžoval. Asi se nemůžeme navzájem pochopit."

A tak je tomu i dnes. Západní mysl, západní vzdělaná mysl - která se zřejmě zrodila na Východě - zapomněla jazyk, kterým mluví Dógen. Musíte být velmi vědomí, velmi bdělí, abyste jeho slova nechápali špatně. Odlišný svět a odlišné prostředí, které tu bývalo, dělalo z tohoto světa nádhernou pouť za poznáním… Nyní je tu jen tržiště, kde se kupují zbraně, je to boj, zabíjení, válka. Kdo by se zabýval meditací? Je to jako vzdálená ozvěna, jako by se nás to ani netýkalo. Ale pokud se této vzdálené ozvěně neotevřete, nepochopíte, o čem Dógen mluvil.

( úryvek z knihy: OSHO - Zenový mistr Dógen )

CK Noe

19. srpna 2017 v 8:37 | Scott Hilburn |  Humor

Šelest ranních hvězd

17. srpna 2017 v 7:41 | Vadim Zeland |  Duchovní růst


Stojíte-li před dilematem a neznáte přesnou odpověď, směle se spolehněte na svou intuici. Budete-li spoléhat na předtuchy, také uděláte chyby. Ale nesrovnatelně více chyb uděláte, budete-li poslouchat jen hlas rozumu. Potřebujete-li se rozhodnout, nikdo nebude vědět lépe než vaše duše, co máte udělat. Často je velmi těžké poznat, co vám duše právě napovídá. Ale lze naprosto jednoznačně určit, zda se jí líbí rozhodnutí rozumu, nebo ne. Pocit duševního nepohodlí jako odpověď na rozhodnutí rozumu je spolehlivým kritériem jistoty.

Rozum přemýšlí pomoci ustálených znamení: symbolů, slovních pojmů, schémat, pravidel a dalších. Duše tyto kategorie nepoužívá. Nepřemýšlí a nemluví, ale cítí nebo ví. K tomu je ještě rozum neustále zaměstnán svým tlacháním. Sleduje, co všechno se dá rozumně objasnit a neustále drží pod kontrolou všechny informace. Když poleví kontrola rozumu, proniknou do vědomí intuitivní pocity a poznatky. Rozum se rozptýlil a v té chvíli se dostavily pocity nebo poznatky duše. To je šelest ranních hvězd - hlas beze slov, rozjímání bez myšlenek, nehlasný zvuk. Něco chápete, ale mlhavě. Nemyslíte, ale intuitivné cítíte

nebo jednoduše víte. Duše má přístup k informačnímu poli a muže najít odpovědi na mnohé otázky, ale také uchránit před nesprávnými a nebezpečnými kroky, pokud nasloucháte jejímu hlasu. Jestliže vás například přepadá pro vás nezvyklý nepokoj před letem, bude rozumné let tímto spojem stornovat. Nebo když se při prvním setkání s osobou opačného pohlaví musíte přesvědčovat, že ona (on) vám vyhovuje, můžete si být jistý, že s velkou mírou pravděpodobnosti z dalších vztahů nic dobrého nevzejde.

( úryvek z knihy: Vadim Zéland - OVLIVŇOVÁNÍ REALITY Díl VIII )

Kryon - Prastaré město Petra a Nemožná budoucnost

16. srpna 2017 v 8:31 | Lee Carroll |  Channeling

Prastaré město Petra

Tento živý channeling Kryona byl přijatý v Petře, v Jordánsku, 14. února 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Opět se nacházíme venku, v zemi zvané Jordánsko, v ruinách starověkého chrámu Petra. Je v něm mnoho historie a někteří z vás to zde velmi zvláštním způsobem cítí. Ne však těmi způsoby, o nichž obvykle hovoříme.
Opět to musím zmínit. Je možné, že je historie živá? A pokud hovoříme o těch, kteří zde žili, budovali tento chrám a využívali ho po celé věky, je možné, že je tu určitý druh "života", který se díky jejich vědomí zachoval? Někteří z vás ho cítí. Ale o tom dnes nechceme hovořit.

Rádi bychom mluvili o historii - o VAŠÍ historii a o tom, co se děje právě v této době. A abych mohl pro tuto diskuzi takzvaně "přichystat scénu", vezmu vás znovu na určité místo, které je odtud velmi daleko, ale které bylo v průběhu historie velice významné. Mayský kalendář hovořil o všech těchto záležitostech mnohem víc, než jste si vědomi. Drazí, mayský kalendář sdílely tři kultury a to Mayové, Toltékové a Aztékové. Všichni šířili stejné poselství prostřednictvím stejného kalendáře. Existovaly o tom rozšířené informace v jejich vlastních chrámech, či na zdech jejich pyramid velmi daleko odtud. Jejich kalendář byl "dlouhý". Dnešní vědci nazývají jejich kalendář a jeho trvání tzv. "dlouhým počtem". Dlouhý počet představuje přibližně 5 125 let. Někteří tvrdí, že je to 5 128 let (pousmání Kryona).

Drazí, s tím souvisí i tato kultura, tato civilizace a časový rámec všeho, co studujete na této cestě. "Velký počet" tedy představuje aktuální historii, kterou znáte. Ne tedy historii před historií, o níž jsme hovořili dříve. Mayové řekli, že na konci "dlouhého počtu", jež představuje střed precese rovnodennosti, se něco stane. A to "něco" bude záviset na vědomí lidstva v té době. Mayové přitom s tímto proroctvím nebyli sami. Informace najdete mezi předky po celé planetě, kteří se dívali na nebe a vyřešili to. Opět, i oni znali "kolébání" zemské osy.

To vše jsou informace, které jsem vám předal již dříve. Nyní bych rád ale hovořil více o tom, co tito předkové řekli. Jakmile překročíte tento bod dne 21. prosince 2012 (myšleno bod precese rovnodennosti), po celé planetě započne nová energie. Toto proroctví se šířilo od těch civilizací, které to "nezvládly" a samy se zničily. Zdá se tedy, že po určitém čase civilizace umírají. Nezvládnou to. Obrátí se proti sobě, obvykle v důsledku války či nízké energie. A pak začne další civilizace. Jak jsem vám řekl již mnohokrát, a hovořilo o tom i mnoho písem, i vy jste tomu v minulosti čelili. Přesto jste to dokázali. Prošli jste těmi časy, kdy nutnost války pominula. A nyní Země začíná s novou energií ..............................

Artista

15. srpna 2017 v 11:51 | Sonja Bachlová |  Pro pohlazení dušičky

Jakkoli mohou slova přinášet útěchu a jakkoli může být solidarita blízkých s nemocným blahodárná, jemu jde o něco jiného - snaží se za každou cenu vymanit z této situace, osvobodit se od bolesti a strachu. Chce být zdráv. Pokud choroba trvá déle, člověk přichází snadno o důvěru. Na její místo se vplíží bezradnost a rezignace.
Přesně v takovém rozpoložení mě zasáhl příběh, který vám budu nyní vyprávět.

Provazolezec balancuje vysoko na laně. Bez záchranné sítě a přinejmenším deset metrů vysoko nad tvrdou zemí před sebou tlačí trakař. Zezdola vypadá tak maličký, tak vysoko nahoře a s tím trakařem působí trochu legračně. Usmívá se. Dav pod ním ale hledí napjatě vzhůru. Krok za krokem pokračuje artista po své uzounké cestičce kupředu až ke druhému konci lana. Zaburácí mohutný aplaus. Lano se trochu pohupuje. Provazochodec se vzápětí vydává na zpáteční cestu a znovu dospěje v pořádku k cíli. Diváci propukají v nadšení. "Přídavek!"

Artista dává znamení a dav umlká. "Kdo z vás jde se mnou?" zeptá se. "Koho z vás bych mohl převézt po laně v kolečku?" - Samozřejmě ticho jako v hrobě. Který šílenec by se odvážil takového kousku? - "Já pojedu," ozve se najednou z úst malého chlapečka. A užuž kluk šplhá nahoru a uvelebuje se v trakaři. Jízda začíná: nejprve jedním směrem, potom nazpátek. Když klučina vyleze na plošince z kolečka, sklízí nekonečné ovace. Všichni se k němu vrhají z otázkou: "Jak jsi to dokázal? Jak ses mohl odvážit něčeho takového?"
A dítě s naprostou samozřejmostí odpoví: "A co má být? Vždyť ten tam nahoře je můj táta!"

Ať už nám život uštědří sebevíc takových pochodů po laně, bude nám k užitku připomínat si, že nás pevně drží náš nebeský Otec, ať si je lano jakkoli tenké, takže se nemůžeme zřítit do prázdna, i kdyby nám přece jen uklouzla noha.


( úryvek z knihy: Sonja Bachlová - Příběhy nejen pro nemocné )
převzato z http://www.vira.cz

BDĚLOST

14. srpna 2017 v 15:40 | ANTHONY DE MELLO / z knihy MINUTOVÁ MOUDROST |  Citáty a Moudra


Je něco co bych mohl udělat, abych by osvícen?
Můžeš pro to udělat stejně málo jako pro to, aby ráno začalo vycházet slunce.
K čemu tedy jsou duchovní cvičení, která nařizuješ?
Mají zajistit, abys nespal, až slunce začne vycházet.

Abraham Hicks – Jak Zdroj vnímá naše omluvy?

13. srpna 2017 v 7:26 | Esther a Jerrry Hicks |  Channeling

Abraham: Ještě že na slovech nezáleží.
Host: Děkuji za to, že jste mě naučili, jaké to je pociťovat skutečnou lásku.
Abraham: Je pěkné být tím, kým jste, že ano?
Host: Ano. Ano. Mojí otázkou je: Jak Zdrojová energie vnímá omlouvání? Nebo omluvy?
Abraham: Jako zbytečné. Zdroj se nikdy neomlouvá. Zdroj se nikdy neomlouvá, protože Zdroj nikdy není odsouzen, takže neexistuje nic, co by měl odčinit. Ale z praktického úhlu pohledu, z hlediska toho, o čem tady dnes mluvíme. Cokoliv, co ve vás vyvolá lepší pocit, je dobré. Náš přítel mluvil o tom něco odčinit. A omluva je tak trochu jako snaha odčinit hádku. Akorát hádku nemůžete odčinit, jen ji znovu aktivujete. Protože ji odčiňujete mimo vortex. Protože se na ni soustředíte. Což vás udržuje mimo vortex. To je důvod, proč jsme na otázku, jak omluvy vidí Zdroj, odpověděli tak přímočaře.
Zdroj je bez odpouštění, protože to je jako překonávat odsuzování, ale Zdroj je bez odsuzování. Budeme mluvit v lidských výrazech. Ptáte se na Zdroj. Mluvme o vás. Když odpouštíte, bylo by to jako jít do vortexu?
Host: Ano.
Abraham: Bylo by to jako odpoutání se od toho, co vás drželo mimo vortex?
Host: Ano.


AA Michael - ZLEPŠOVÁNÍ DOVEDNOSTÍ JAKO SPOLUTVŮRCE

9. srpna 2017 v 15:19 | Ronna Herman |  Channeling

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny srpen 2017
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ
Milovaní mistři, po mnoho let se nyní objevuje tolik nových vynálezů a vědeckých průlomů, zároveň s přehlušujícím množstvím filozofických a duchovních informací bombardujících mysli lidstva, že lidský mozek sotva může absorbovat ony nesčetné teorie a nové koncepce, aby nebyl přeplněn.

Jste vprostřed velkolepého procesu - dokonalé procedury vybírání si a manifestování, zhmotňování, svého osudu pro Nový Věk, který se postupně stane jemnější a čistší, rozšířenou realitou zítřka. Vaše volby - zvláště pak zaměření, jasnost a moc vašich myšlenek a činů, budou určovat to, jak rychle se budou zhmotňovat vaše touhy ve hmotném světě formy.Je životně důležité, abyste naučili svou mysl disciplíně, naučili se posilovat své schopnosti koncentrace, soustředění, a ovládali své emoce a žvatlání mysli. Dary a příležitosti nebo-li Andělské řízení, řízení Boží, které jsou vám nabízeny, vyžadují odpovídající silnou osobní disciplínu, současně s vysokou úrovní odpovědnosti.

To, že si budete ostře uvědomovat své emoce a myšlenkové vzorce, je kritickým prvkem procesu spolutvoření, protože to bude určovat kvalitu vibračních vzorců, které budete vysílat do svého osobního Dvanáctipaprskového Kola Tvůrce.** ......................