Červenec 2018

Mooji - Nemůžu najít svou mysl!

31. července 2018 v 0:17 | Mooji |  Video

S mým ex ..

30. července 2018 v 1:06 Humor


Abraham - Ještě více o Vortexu

27. července 2018 v 0:03 | Esther Hicks |  Channeling

Nadpis: Běžte do Vortexu.
AH: Takže, k čemu vás skutečně nabádáme je abyste akceptovali, tuhle vibrační realitu. Děláte to? Víte, že je realita a ještě vibrační realita? Víte, že vibrační realita předchází skutečnou realitu? Jinými slovy: Vše existuje nejdřív ve vibrační podobě před tím, než se to celé zmanifestuje. A v tomto tvořivém Vortexu jsou shromážděny všechny věci, které chcete a čekají tam na vás.
Pečují zde o ně zdroje, které tvoří světy. Jsou tam pro vás. Pro vás, dokud neucítíte jeho blízkost. Takže, dnes budeme hovořit o tom, jak se dostat do Vortexu. V pondělí nám konečně vydají knihu. S názvem: Běžte do Vortexu. Jerry a Esther jsou z toho šílení, že vám jí prostě nemůžou dát rovnou do ruky, protože zjistili, že opravdu dělá svou práci hodně dobře. A víte jaké je její tajemství? Na CD hraje zvláštní hudba, která je neobyčejná ve svém tempu. A chce po vás, abyste hledali tempo dýchání, které se s ní sladí. A právě proto, že je nezvyklá ve svém tempu. Je to jako jeden - dva - tři silné nádechy a pak pět výdechů.

Ne to co si myslíte, že děláte. Často to děláte ve spánku. Ale ne to co myslíte že děláte. Tři silné nádechy a pět krátkých výdechů. Tohle vyžaduje tolik pozornosti, že prostě nemáte čas přemýšlet nad těmi myšlenkami plnými obav. Takže, pouze tím, že se soustředíte na hudbu, která hraje vás dostane na místo s menším odporem a pak na pozadí k vám promlouváme. Všechno co Zdroj ve vás ví, o všem na čem vám záleží. Teď Tohle je pomůcka, která vás dostane do Vortexu. Nepotřebujete ji. Jediné co potřebujete vědět je, že tu Vortex je dostat se do něj.
A potřebujete poznat, že jste v něm a dělat to častěji. A jakmile jste ve Vortexu, pomáhá když si všímáte, která myšlenka vás z něj vyhodila a v budoucnosti se jí vyhnout. Myšlením myšlenek, které vám pomohou dosáhnout vaší frekvence. Chceme vám pomoci si uvědomit, že většina vaší snahy, kterou vydáváte - snaha meditovat, snaha zaměřovat se, snaha dosáhnout cílů, snaha činit svět kolem vás lepším, vaše osobní nebo fyzické světy, dělat je prostě lepší. Tolik snahy, kterou vydáváte pochází z vaší horlivé pozornosti, kterou věnujete věcem, které nechcete! Většina snahy, kterou má většina lidí a kterou většina z vás zná......................

Anastasia - Manželka Bohyně

26. července 2018 v 12:07 | Vladimír Megre |  Duchovní růst

Pomocí vlastní mysli může jeden člověk zapůsobit na druhého. O tom svědčí starodávná vyprávění a pověsti. Poslechněte si, co o lidské mysli vyprávěl Anastasiin dědeček. Ještě před půldruhým tisícem let existovali lidé, kteří chápali vlastnosti a sílu energie lidské mysli, vypráví o tom také pověsti. "Chceš, povím ti jednu z nich ?"
"Ano."
"Přeložím ji ze starodávného jazyka do současného a předměty, jež se v ní uváděly dříve, zaměním na současné, aby podstata byla srozumitelnější. Jenom mi řekni, co nejčastěji dělají dnešní muži, kteří už jsou několik let ženatí ? Co dělají, když se vrací domů ?"
"No, mnozí, pokud nepijí, sedají si u televize, čtou noviny, dívají se na televizi. Mohou jít vynést odpadky, jestli je o to požádají manželky." "A ženy ?" "Ženy, to je jasné co - připravují v kuchyni večeři, potom myjí nádobí."
"Jasně. Bude to jednoduché předělat starodávnou pověst na současný způsob."

"Žili na světě obyčejní manželé. Manželka se jmenovala Jelena, manžel - Ivan. Manžel se vracel z práce, sedal si do křesla u televize, četl noviny. Jeho manželka Jelena připravovala večeři. Podávala mu ji a bručela, že nic pořádného doma
nedělá, vydělává málo peněz... Manželčino bručení Ivana znervózňovalo. Ale neodpovídal jí hrubostí, pouze si pro sebe myslel: ,Sama je šmudla neupravená a ještě mě poučuje. Když jsem se oženil, byla úplně jiná - krásná, laskavá.'
Jednou, když bručící manželka požádala, aby Ivan vynesl odpadky, neochotně se odtrhl od televize a šel ven. Vraceje se, zastavil se u dveří domu a v myšlenkách se obrátil na Boha:
,Bože můj, Bože můj ! Nevydařil se mi život. Copak mám celý svůj život strávit s takovou bručivou a nehezkou manželkou ? Vždyť to není život, ale stálé trápení.' A najednou Ivan slyšel tichý Boží hlas:
,Mohl bych ti s tvým neštěstím pomoct, můj synu: dát ti za manželku krásnou bohyni, ale když sousedé uvidí náhlé změny v tvém osudu, budou velice ohromení. .............

Solara - FRAGMENT REPORTU NA ČERVENEC 2018 - CHŮZE NOVÝMI OPRAVDOVÝMI KROKY

25. července 2018 v 14:14 | Solara |  Channeling

Červenec začíná čerstvým výbojem energie z Větrů Změny, jak vstupujeme do druhé poloviny roku 2018. Nyní se všechno nepředstavitelnými způsoby naskládá DO LINIE. Je zde pocit naléhavosti se konečně sladit s Pravým Místem a Pravým Účelem. Nyní zjišťujeme, že není na co čekat, že není už co posouvat na později. Nyní jsme připraveni kráčet Pravými Kroky!

Během minulých dvou měsíců byly části nás poháněny hlouběji do Nové Reality, zatímco ostatní naše části stále ještě sídlí ve staré realitě. Je to podobné tomu, jako když se stěhujeme přes celý svět a část naší rodiny už žije na novém místě, zatímco zbytek nás zůstává stále na starém místě. A má za úkol svázat volné konce, zbavit se starého nábytku, sbalit poslední věci a vyčistit staré obydlí, abychom se znovu mohli setkat s těmi z nás, kteří již žijí v naší nové krajině.
Zatímco se to tak děje, můžeme si připadat do široka nataženi jako otevřený vějíř. Teď musíme najít způsob, jak znovu sjednotit své bytosti na naprosto nové úrovni. Musíme celou svou bytost přesunout do Nové Reality. Červencový důraz je na "Ukončení starého, osvobození se pro Nové." Tento měsíc se připravujeme udělat masivní posun, který začne na naprostém počátku srpna.

Červenec je měsíc, kdy musíme být nanejvýš opatrní na to, do čeho vkládáme svou energii. Potřebujeme používat svou konečně vybroušenou soudnost, k rozlišení toho, co dovolíme, aby nás ovlivňovalo. Pokud se sladíme s Novou Realitou, je zde silná možnost hlavních průlomů. Kvantové Skoky a nádherné nové možnosti. Ale když zůstaneme zaháknuti v dualitě, můžeme jít vlastně zpátky..
Po celý červenec se budeme ptát sami sebe, "KAM ODSUD JDEME?". Tento měsíc nám představuje zásadní změny, které nás ovlivní nejen po zbytek roku, ale o mnoho déle.

*** Můžeme zůstat ve STEJNÉM VLAKU na STARÉ CESTĚ a pokračovat jako obvykle se STEJNÝMI LIDMI a se STEJNÝMI ZAVAZADLY, Ano, pokud to uděláme, možná nás to nevezme tam, kam čekáme, že dojdeme. Můžeme si myslet, že cestujeme svým obvyklým směrem, ale klidně můžeme skončit někde, kam nechceme jít. Náš vlak se může ztratit v nekonečném tunelu nebo může dokonce vykolejit. Nebo můžeme jednoduše dojet na konec staré cesty a zjistit, že jsme ztratili svou cestu. Život, který dobře známe, nebude pokračovat tak, jak bychom chtěli. Dualita se všude kolem nás rozpadá a vytváří spoustu zmatku a trosek. Staré cesty nás nedovedou do očekávaného cíle. To proto, že jsou tu nové podmínky, které vše ovlivňují. Tyto nové proměnlivosti brání našim starým cestám, a přitom nás tlačí k tomu, abychom udělali změny a nečekané objížďky.

*** Můžeme ZMĚNIT CESTU a vědomě zvolit, že půjdeme novým směrem. Ale pokud stále cestujeme STEJNÝM VLAKEM se STEJNÝMI LIDMI a se STEJNÝMI ZAVAZADLY, budeme mít nějaké nové zkušenosti, ale nedojdeme tak daleko, jak čekáme, že dojdeme. Protože budeme cestovat do nových směrů, ale ne svým PRAVÝM SMĚREM. A stále si poneseme své staré emocionální zbytky, omezené druhy víry a staré chování.To vše musí být hozeno přes palubu, pokud se opravdu chceme přesunout za dualitu.
*** NEBO, můžeme ZMĚNIT VLAKY a CESTOVAT NOVÝMI CESTAMI! Zde jsou nekonečné možnosti. Proto opouštíme dualitu a jdeme hlouběji do Nové Reality. Budeme cestovat se směsí nových lidí a s některými z těch, které už známe. Budeme mít jiná zavazadla a v nich nové věci, jako nástroje na náš nábytek, stejně jako zvláštní dotykové kameny opravdovosti. A s konečnou platnosti půjdeme svým Pravým Směrem.

Život je vzácný a je důležité, abychom nejednali tak, jako bychom tu měli nekonečně mnoho času. Co kdyby někdo z nás v příštích pěti letech zemřel? Co byste změnili ve svém životě? Co byste dělali jinak? Co byste spěchali udělat? Co potřebujete nechat jít nebo uzdravit? A kdyby vám zbýval jen rok, jaké by byly vaše priority?
Toto je rok VYBER SI TO NEBO TO ZTRAŤ! Naše myšlenky a akce stále více tvoří naši realitu a pokud nevezmeme na vědomí a neobejmeme to, co opravdu chceme, může to zmizet. Hluboko v sobě víme, co dělat, ale můžeme prolomit své staré podmínění, své omezené okolnosti, svůj falešný pocit bezpečí, své omezené druhy víry a své staré strachy a pochyby? Čas ukáže a co se zhmotní teď nám dává klíče.

Nečekejme na později, abychom udělali věci, které potřebujeme udělat. Nebo věci, které nejvíce chceme udělat. Nečekejme s tím, abychom vyjádřili svou Lásku a Podporu těm, kteří nám jsou drazí. Nečekejme na později, abychom změnili své současné priority na své OPRAVDOVÉ PRIORITY. Nečekejme na později abychom se sladili se svým Pravým Účelem a sloužili lidstvu. Čas čekání je pryč. Nečekejme už ani okamžik a UDĚLEJME TO TEĎ!
• • • ∆ • • • ∆ • • • ∆ • • • ∆ • • •


Toto je malý zlomek Solařina ÚPLNÉHO ČERVENCOVÉHO REPORTU. Solařiny reporty a týdenní DOPLNĚNÍ jsou dostupné za poplatek $11 měsíčně v angličtině, němčině, ruštině a španělštině na Nvisible Mercado:

Kryon - Série odhalení 2017 - 5. část „Propouštění a změny“

25. července 2018 v 8:34 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling byl přijat v Kananaskis Alberta, Kanada, 26. srpna 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
Toto je pátý channeling. Drazí, mluvíme o tom, čím procházejí staré duše. Už jsme mluvili o posunu. Proto jsme tady. Pokoušíme se odhalovat věci, kterými procházíte, věci, kterými pravděpodobně projdete, věci, kterými procházejí ostatní kolem vás. To je přechod z jednoho věku do druhého. Mluvili jsme o přechodu ze staré energie do nové.
Existuje pro to mnoho metafor. Energie je skutečně energií celého lidstva. Byly vytvořeny potenciály pro přechod lidského bytí ze starého paradigmatu do nového. Pokud jste vyšli ze staré energie, a ta se eony let prostě neměnila, a pak se najednou, během několika málo let, začíná vytvářet nové paradigma existence - můžete si to představit jako vlakovou nehodu. O tom chceme teď s vámi mluvit. Staré duše, každý z vás je jiný a každý budete jinak reagovat na tento přechod. A je velmi obtížné vytvořit jedno poselství, které by bylo platné pro všechny. To není možné.

Před víc než deseti lety byla napsána Kryonova kniha 5. Šlo o cestu jednoho muže zemí se sedmi anděly, nazvanou Cesta domů. Řekli jsme vám, že tato kniha je novelou, příběhem. Žádné jiné srovnatelné příběhy tu nebyly. A v tomto příběhu jsme vám vyprávěli, že absolutně všechno, co hrdina Michael Thomas prožil, to všechno je metaforou pro něco jiného. Vyzývali jsme vás, abyste tu knihu četli se zapojením intuice. Neřekl jsem vám, že celá kniha je příběhem jednoho muže a jeho posunu (transformace jeho vědomí), tím, čím musel projít, aby se ta krásná stará duše, která byla velmi spokojená a šťastná taková, jaká je, vyvinula do nové osvícené duše, která zcela a plně pochopila, kdo je. A všechny ty věci, které se v knize odehrávají, jedna po druhé, byly předvojem informací, vědění a moudrosti o posunu. Jednou z nejtěžších věcí, kterou Michael Thomas musel projít, byl okamžik, kdy se musel vzdát svých "zavazadel"...................

Anastasia - Společnost schizofreniků?

24. července 2018 v 8:42 | Vladimír Megre |  Duchovní růst

Poslouchal jsem vyprávění Anastasiina dědečka o tom, jak a čím by se měl stravovat člověk, a mimovolně jsem to porovnával se stravou dnešních lidí, dokonce bohatých, kteří žijí v takzvaně civilizovaném světě. Vzniká velice záhadná situace. Pojďme si v tom konec konců společně udělat jasno.
Tedy všichni víme, že pro člověka je prospěšné jíst čerstvé, ekologicky čisté produkty.
Všichni víme, že v přírodě existují rostliny schopné léčit jakékoliv nemoci lidského těla. Tady se zastavme a udělejme malé upřesnění: v přírodě existují rostliny schopné nedopustit vznik nemoci lidského těla. Tak pročpak nejsou po ruce? Proč a pod vlivem koho si vybíráme způsob života, který ničí naše tělo a rozum? Vždyť se nám jednoduše někdo vysmívá a ještě nás nutí k tomu, abychom nazývali tento způsob života civilizovaným.
Pokud používáme termín "civilizovaná země", "civilizovaný stát" a tím míníme společnost lidí, jež dosáhla určité, samozřejmě správné úrovně vývoje, tak tento vývoj by se měl odrazit také ve způsobu stravování. Dokonce ne "také", ale v první řadě.

Teď společně navštivme supermarket, rusky - obchod dnešního, takzvaně civilizovaného státu. Ti, kteří nebyli v západních zemích, mohou navštívit i naše. Ve velkých městech se jejich sortiment příliš neliší.
Uvidíme, že většina produktů je hezky zabalená a má dlouhodobou trvanlivost. Uvidíme množství vysušených, zmražených a koncentrovaných produktů. Celý tento sortiment nelze nazvat čerstvým produktem.
V supermarketech ještě můžeme vidět tak zvanou čer­stvou zeleninu - na pohled krásná rajčata, okurky a jiné. Ale dnes už je všeobecně známo, že hybridy - speciálně šlechtěné odrůdy schopné po dlouhou dobu zachovávat krásný vzhled - svou kvalitou značně zaostávají za normálním, přírodním plodem.
V evropských zemích to ví skoro každý dospělý člověk. Vznikla tam síť obchodů s ekologicky čistými produkty a jejich cena je mnohem vyšší než v běžných obchodech. Tudíž společnost uznala, že v ostatních obchodech, jichž je většina, produkty nejsou ekologicky čisté.

Ale nazývejme věci pravými jmény. Společnost uznala, že většinou používá k jídlu produkty škodlivé pro zdraví.
Počkejte! Ale co v tom případě s termínem "civilizovaný stát"? Copak mohou lidé civilizovaného státu požívat nekvalitní, zdraví škodlivou stravu? Přesnější definice takového státu je "přihlouplý stát" nebo "stát s obalamutěným obyvatelstvem".
V "přihlouplých státech", jimž se snaží tak pečlivě podobat i Rusko, se rýsuje určitý systém obalamutění obyvatelstva.
Podívejte se, k čemu tak dochází. Člověk používá k jídlu nekvalitní produkty a začíná být nemocný.
Nemocný člověk se dostává do rukou systému pod názvem "zdravotnictví". Tento systém disponuje obrovským množstvím léčivých přípravků, nemocnic, vědeckých center. Je placený. Říká se nám, že se neustále zdokonaluje.
Ale všimněte si: podle statistiky se každým rokem zvětšuje počet nemocných lidí. Přičemž vznikají nové nemoci, s nimiž se lidstvo dříve nesetkalo. Objevilo se množství psychických chorob, objevilo se takové moderní povolání jako psychoterapeut.
Nabízí se logická otázka: co je příčinou zhoršujícího se zdraví obyvatelstva "civilizovaných zemí"? Nepodílí se na tom samo zdravotnictví? .....................

Horoskop na období 23. 7. - 29. 7. 2018

23. července 2018 v 8:15 | Petra Nel |  Horoskop

Karmická očista a odměna

Slunce vstupuje do znamení Lva 23. 7. a vytváří konjunkci s Dračí lavou, kvadraturu s Uranem a opozici s Marsem. Slunce ozařuje cestu do budoucnosti, cestu, kam máme jít, směřovat. Jdi cestou vášnivého srdce, odvahy, šlechetnosti a spontánnosti.
Jak bylo zmíněno již v minulém týdnu, čeká nás hektický čas, kdy změna bude střídat změnu. Zrychlí se čas, ve kterém snadněji podlehneme stresu, pokud nebudeme přizpůsobiví a připraveni na jiné varianty. Vše bude rozvířeno, rozpohybováno, zaktivováno, aby se vše mohlo pohnout kupředu a abychom mohli vystoupit ze zvyklostí, stereotypů a pohodlnosti. Slunce ve Lvu podporuje srdečnost, spontánnost a tvořivou sílu projevení své individuality. Slunce je ve svém znamení a Lev miluje dramatičnost, pozornost, ocenění, vášnivost. Retrográdní Mars ve Vodnáři je naopak vizionářský, intelektuální, a tak trochu chladný. Srdce nám vášnivě bije a vůle je trochu arogantně nad věcí. Což vášnivého Lva může ještě více rozohnit.

Máme jít cestou srdce, lásky, tvořivosti a obohatit trochu chladného a vzdáleného Marse ve Vodnáři. Zápal a zájem může Lví Slunce dát Marsovi a naopak trochu nadhledu Mars Slunci. Budeme v sobě cítit různé kolísavé emoce, které se budou pohybovat nahoru a dolů. Nálady se budou měnit každou chvilku a my zažijeme nekonečnou pestrost lidského prožívání. Během těchto 14 dní prožijeme mnoho emocí, abychom poznali, jaké možnosti máme. Záleží na nás, co chceme ve svém životě prožívat. Není třeba hodnotit, jestli tyto emoce jsou negativní, pozitivní, protože všechny jsou stejně hodnotné a důležité. Jen je máme prožít plně a vědomě. Mohu si plně užít, že právě takovou emoci prožívám, bez hodnocení, jaká byla, zda pozitivní nebo negativní.

Veškeré naše vnitřní napětí, pocit chaosu a podrážděnosti, vede k tomu, abychom byli pravdiví. Pravdiví v tom, co cítíme. Opustili kontrolní systémy, jak se máme chovat a co by se mělo. Každý papiňák musí vypustit páru. Snažíme se všechno zvládat, splňovat vlastní představy, naplňovat představy druhých, plnit své povinnosti, svou zodpovědnost. Přitom potlačujeme spoustu emocí, přání a snů. A jednou přijde doba, kdy kontrolní systémy přestanou fungovat a vše, co člověk v sobě potlačil, se dostane na povrch. Nastane výbuch emocí. Ideální je, když žijete tak, že nemusíte potlačovat emoce a umíte se svými pocity pracovat. Pak nemusí dojít k průlomu bariér.

Přichází velký příliv energie, která nás rozvibruje na všech rovinách. Nechte ji projít a pusťte ji zase ven. A pokud se dostanete do víru emocí, tak si to užijte a pak se pochvalte, že jste si to dovolili.
Úplněk a zatmění měsíce nastává 27. 7. ve 22: 20 hodin, kdy měsíc bude vypadat jako krvavý měsíc. Luna se dostane do konjunkce s Marsem a bude zviditelněno kolik potlačené frustrace, vzteku, lítosti v sobě máme. Možná právě tato doba nás může propojit s vlastní kořenovou čakrou, s vlastní životadárnou energií, energií Či. Zviditelní se téma novoluní - změny, osvobození, rozhodnutí, vystoupení ze starých systémů. Dostaneme se do nových situací. Jde o to propojit rozum se srdcem, uvědomit si své skutečné pocity. Luna symbolizuje paměť duše. Je zde emocionální ego, které se potřebuje vyhnout bolesti, kterou má člověk ve své paměti duše, i když se stala v dřívějších inkarnacích.

V této době se tyto bolesti, zážitky mohou dostat na povrch, abyste je mohli uvidět, přijmout a vyléčit. Aby vaše duše byla zahojena a vy jste mohli uzavřít karmickou lekci. Právě proto potřebujeme dostatek odvahy a tlaku překonat své obranné mechanismy, které nás na jedné straně chrání a na druhé straně omezují, když dozrajeme. Dozrajeme k síle, kde náročný zážitek, zkušenost dokážeme bez traumatu prožít. Když dokážeme dojít k pochopení, co nás situace učí a využít z ní zdroj ke svému vývoji, probuzení svého božství uvnitř sebe sama.
Když nás čeká důležitá doba a píši horoskop, někdy je tvořen i více dní, ale především musí projít alespoň přes jednu noc. Když píši horoskop, propojuji se s vyšším záměrem, co má být skrze horoskop zviditelněno. Když jsem zastavena a horoskop je rozepsán pouze z části, požádám, aby mi bylo v noci zviditelněno, co má být pro vás ukázáno. Jak nejlépe vám může být pomoženo. Modlitbou se spojím s Královstvím nebeským, abych tam byla vyučována a obeznámena s principy a Moudrostí dění.

Vaši pozornost proto nyní obrátím směrem k lásce. Ano, čeká nás náročnější čas, ale z pohledu Božského vědomí je to velká příležitost k zásadnímu osvobození každého člověka (Venuše opozice Neptun, sextil Jupiter, trigon Pluto). Aby člověku bylo odebráno, co pro něho již není přínosem. Je to projev Lásky k Vám a když si to i třeba v těžkém okamžiku uvědomíte, rozlije se ve vás láska, důvěra a pocit bezpečí. Strachy a bolesti se rozpustí.

Věřte, že máme v sobě plno lásky a mezi lidmi je mnoho lásky, pochopení a soucitu. Jsme bytostmi lásky a je ji kolem nás mnoho. Jen si ji stačí všímat. Čím více se otevíráme lásce, tím více ji můžeme přijímat. Kdybyste se najednou dotkli Božské lásky, která je tak velká, mocná, intenzivní, nejsme ji schopni vůbec unést. Láskou byste se rozprskli do nekonečna. Byl by to třesk ke stvoření nové galaxie. Otevíráme se proto více lásce postupně, abychom mohli přijímat větší a silnější projevy lásky. I toto má svůj proces vývoje. Když se vám podaří procítit v sobě kousek božské lásky, tou silou oněmíte. Jste Láskou tak zasaženi, že vše ostatní ztrácí význam, přestáváte vnímat jakékoliv vnímání polarity.

Jste v blaženosti Lásky. Píši Lásky s velkým L, protože je to láska jiná, než známe v lidském zamilování. Lidská láska je velmi často spojena nebo zaměňována s vášní. Tam většinou má člověk potřebu svou lásku vykřikovat, dokazovat. Když prožijete skutečnou Lásku, tak ta ve vás zní, je ve vás, jste jí naplněni a o takové lásce se nemluví. Ta jedná, koná. Když potkáte člověka naplněného Láskou, vy ji ucítíte. Tato láska sídlí v ženském principu každého člověka a můžete ji otevřít jen vy sami. Nejdříve nám pomáhá partner, děti, druzí lidé. Pomáhají nám otevírat tento chrám lásky, až jednou zjistíte, že láska nepřichází skrze toho druhého člověka či vnější věci, ale že tato láska vychází z vašeho nitra a můžete ji prožívat i bez vnějšího aktivování. Jen tím, že se spojíte se svým chrámem Lásky.
Jsem Láska, jsi Láskou, jsme Láskou, zrozeni z Lásky, pro Lásku a k návratu do Lásky.
S Láskou a vděčností, Petra Nel

Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.
Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění: Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz

Abraham - Vztah partnerů už není co býval

18. července 2018 v 14:12 | Esther Hicks |  Channeling

AH: Vaše myšlenka vytváří. Vaše myšlenka, či záměr je to co aktivuje vibraci, na kterou Zákon přitažlivosti odpovídá. Vaše emoce nevytváří. Vaše emoce jsou vašimi ukazateli toho co právě vytváříte. A tak, protože jste se rozhodli, že vaše emoce budou vašimi nejlepšími přáteli, začněte říkat: Dnes, nehledě na to co dělám, kam jdu a s kým, bude mým hlavním záměrem hledat věci, ze kterých budu mít dobrý pocit, až se objeví.
Když jste se rozhodli přijít sem do této fyzické zkušenosti, neřekli jste si: Půjdu tam a budu tam hledat problémy a zbavím se jich. Protože z tamtoho úhlu pohledu jste chápali, že toto je vesmír který je založen na přitažlivosti a je založen na inkluzi /zahrnování věcí/.

Neexistuje tady věc jako NE. V inkluzivně založeném vesmíru když uvidíte něco co chcete, a řeknete tomu ANO, zahrnete to do své vibrace. Je to jako říci: Pojď sem ke mně ty věci, kterou chci. A když vidíte něco co nechcete a křičíte na to: NE! Je to stejné, jako byste řekli: Pojď ke mně, ty věci kterou nechci. Máte válku proti drogám, válku proti AIDS a válku proti rakovině a válku proti chudobě a válku proti terorismu a vše se to zvětšuje.

Protože když se snažíte něčeho zbavit, tak to neodchází. Místo toho se stane, že to zaktivujete ve své vibraci a pak to použijete jako svůj důvod, proč nejdete s proudem toho, kým jste. Takže když se setkáte s něčím, co nechcete jako třeba rakovina nebo terorismus, způsobí to, že zažádáte o něco lepšího. Způsobí to, že požádáte o více světového míru nebo o svět, kde jsou lidé více oceňováni. Nebo o svět, kde je dovoleno více myšlenek. Nebo o svět, kde je v rozmanitosti je vaše síla a nikoliv vaše slabost................

AA Michael - Jste hvězda vesmírného svatého ohně

17. července 2018 v 23:29 | Ronna Herman |  Channeling

*Archanděl Michael prostřednictvím Ronny červenec 2018* RONNA/SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, na úplném začátku byl každý z vás jedním ze Svatých Nevinných, zářivá jiskra Nejvyššího Stvořitele. Když byla řada na vás, abyste se projevili a probudili, náhle jste si byli vědomi svého božství, jako úlomku onoho VŠEHO CO JE. Pak přišla překvapivá vědomá pozornost vašeho vlastního vědomí.Přítomnost JÁ JSEM, jako individualizovaná Tvář/Stránka Stvořitele. Toto Probuzení Duší pokračovalo na každé úrovni, v každé Dimenzi Stvoření, a dnes pokračuje, neboť velké bytosti světla jsou brány vpřed, aby vytvořily nové galaxie, sluneční soustavy a světy bez konce.
V těchto výjimečných dobách se do takového či onakého stupně vyskytuje transformační proces v každé Duši na Zemi. Jednotlivě zažíváte projasňující a čistící proces, stejně jako pozměnění a rozkvět v různých oblastech vašich fyzických, mentálních, emocionálních a éterických těl. Změny, které jsou nezbytné, pokud máte vydržet a vstřebat stále se zvyšující vibrační frekvence, které v této době bombardují vaši Zemi.

Vám, probouzejícím se hvězdným Semínkům, je k dispozici stále větší počet energetických polí vědomí. Právě tak, jak se Světlo Stvořitele vylévá z vesmírné pokladnice Světla, aby je užívali Elohim a Stavitelé formy, je k dispozici těm z vás, kteří jsou naladěni alespoň na frekvenční vzorce vyšší Čtvrté - a nižší Páté Dimenze.
Každá hvězda v galaxii je uzlem vibračních frekvencí energie. Každý člověk funguje jako živá hvězda schopná přijímat a sdílet harmonické frekvenční vzorce podle své úrovně vědomí. Tyto frekvence se nazývají vaše Píseň Duše. Vesmír se skládá z jedné ohromné Nebeské Písně Duše.

Vašich sedm energetických čaker může být v nitru fyzické loďky napojeno na šest elektrických baterií nebo-li dynamických center síly. Vtahujete do těchto sedmi silových center zvláštní kvality, atributy, znaky, a ctnosti sedmi Paprsků Božího vědomí prostřednictvím vyZAŘování Sedmi velkých archandělů, kteří Osvětlují lidstvo. Způsob, kterým se kvalifikujete a používáte tyto energie určuje váš Energetický Podpis a vaši Píseň Duše. Vaše nadmíru citlivé probuzené spoluputující lidské Bytosti cítí vaši vibraci a jsou schopny rozeznat, jestli je shovívavá, dobrotivá nebo rozladěná. ..................

Kryon - Série odhalení 2017 - 4. část „Nesmírnost staré duše“

17. července 2018 v 22:22 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling byl přijat v Kananaskis Alberta, Kanada, 25. srpna 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Můj partner ustupuje stranou jako vždycky. A to, co zbývá z jeho nejlepších schopností, je povolení, kterým umožňuje, aby do něj vstupovaly informace, které jsou téměř čistou, nepřetržitou intuicí. To je channeling, dalo by se říct. Tohle je čtvrtý channeling série Odhalení a pojmenujeme jej Nesmírnost staré duše. Namaluji jeden obraz a předám seznam, proč je to tak, jak to říkáme. Je toho tady v této místnosti tolik, ve vás, kteří posloucháte, když vyslovujeme slovo "staré duše".

Protože historie je historií a protože lidská rasa sama vyvinula vědomí, které je poměrně nízké, staré duše opravdu nevědí, že jsou staré duše. Existuje intuice, která jim říká, že jsou, ale nemají pro to žádný důkaz. Nepamatují si to. Člověk přichází na planetu s vědomím, které není úplné. O tom už jsme mluvili dřív, že vyšší vědomí je něco, do čeho se teprve začínáte rozvíjet. A my jsme vám předali některé atributy tohoto vývoje, ale ten ještě nenastal, teprve začíná.

To krásné na posunu je to, že se teď probouzíte do světla - místa, které bude podporovat tento druh vývoje, rozvoj moudrosti, soucitu, lásky a vědění (poznání). Je to něco, co jsme už viděli dřív v jiných částech vaší galaxie. Viděli jsme to. Říkáme vám, že je to tady. Příležitost pro vás, lidi, je tu, a svobodná volba, kterou máte, určuje načasování. Je to skoro jako sněhová koule, kterou nelze zastavit, pokud nenarazí na strom. Říkáme vám, že to má sílu, jakou jsme už dřív viděli. A je to to, co jsme vás dosud učili. Avšak, drazí, přišli jste na tuto planetu s nízkou energií, která si to nepamatuje nic z toho. Možná jste už prožili tisíce životů. Možná jste měli veškeré vědění, moudrost, které vám poskytly tisíce životů, vy se teď probouzíte a nemůžete si na nic vzpomenout. Nepřinesli jste si to, protože to by bylo možné jen s vysokým vědomím a to je něco, co teprve začínáte rozvíjet......................

Abraham - Důvody holocaustu

16. července 2018 v 11:05 | Esther Hicks |  Channeling

Host: Ráda bych se vrátila k tématu smrti. Zajímá mně téma holocaustu. Zajímají mě důvody, proč ti lidé zemřeli.
AH: Oni všichni byli spolutvůrci v tom procesu. Jinýmy slovy: Každý, kdo byl zapojen v tom, o čem mluvíte nezemřel. Spousta z nich, kteří byli v dobrém spojení se svou vnitřní bytostí byli inspirováni, aby se smrti nějak vyhnuli. Spousta z nich opustila zemi. Víte o čem mluvíme? Oni všichni nezemřeli. A co třeba rakovina? Jak se ta liší od holocaustu? Jinými slovy, všechny tyto věci jsou přitahovány od jedince k jedinci. Jinými slovy: Tito lidé se zaměřovali na strach ohledně jisté věci. Mluvili o ztracené svobodě, mluvili o věcech, kterých se obávali. Shromažďovali se na schůzích a báli se a třásli se když šli spát a ani nespali.

Vibrovali v harmonii s těmi věcmi, které přitahovali. Cítili jak to přichází. Silněji a silněji. Čím to bylo blíž, tím více to cítili. Ale stejně s tím nic neudělali. Cítili se jako když s tím nemohou nic dělat. A tak s tím nic neudělali. A tím se stali spolutvůrci v tomto procesu. Neliší se to nijak od toho když třeba někdo dostane nemoc. Nebo když někoho převálcuje náklaďák. Toto se ale stalo více masově. Více lidí se nechalo strhnout masovým vědomím.
Pro vás lidi je tak lehké shromáždit se a ukázat na někoho prstem a říci: Toto se mi stalo kvůli tomuhle A my na to: Ale takhle to nikdy není. Všechny věci jsou přitahovány k vám skrze vás. A tak, pokud se scházíte s těmi, kteří mluví a jednají způsobem, který způsobuje vaše odpojení od vašeho vnitřního vedení, což to poznáte podle toho jak se cítíte, tak vám doporučujeme: Odejděte. Přestaňte chodit na ty smuteční party. Přestaňte jim žrát ty jejich negativní stanoviska. A pak zjistíte, že vy jste ten, jeden z mála, který je vždy ve správný čas na správném místě.

A jestli vás zajímá, jestli to co se stalo bylo fér, tak na to vám povíme: Všechno je fér. Ale souhlasíme s vámi. Byli bychom mnohem raději, kdyby se to nestalo. Mnohem raději bychom byli, kdybyste byli vždy zdraví. Opravdu bychom byli moc rádi, kdybyste už nikdy nezažili žádnou bolest jakéhokoliv druhu. Není pro nás nic více nepříjemného, než když si uvědomujeme vaši bolest. Je to pro nás tak nepříjemné, že si vaši bolest neuvědomujeme.
Když zažíváte bolest, není to součástí naší zkušenosti. Uvědomujeme si vaši radost, protože tam také vibrujeme. Ale nemůžeme si uvědomit vaši bolest, protože tam nevibrujeme. A tak, až se tohle naučíte o svém vnitřním bytí, a že vaším hlavním cílem je dostat se do perfektní vibrační harmonie, se svým vnitřním bytím, pak se stanete tím, kdo dává sílu druhým. Až k vám budou přicházet a budou si stěžovat jak jsou věci špatné, uslyšíte jejich slova, ale zaměříte se na řešení.
A než abyste se s nimi zaměřili na to, že budete posilovat nedostatek budete hledat řešení. Pomůžete jim hledat cesty jak z toho ven. Jen mluvením o tom se již budou cítit lépe. Tohle je způsob, kterým jste měli v úmyslu povznášet druhé na tomto místě. Ne hledat problémy, ne hledat v masách lidí další, kteří se připojí, aby s vámi souhlasili a společně jste ukazovali na to co je špatné, za účelem hledání nespravedlností světa, protože takhle to nefunguje. Takhle se jen ztratíte v gigantické nespravedlnosti a skončí to holocaustem.

My i vy nejsme takto založeni. Cítíme silný diskomfort vůči negativním věcem. A vždy si v takové situaci představujeme jak bychom to chtěli. A dáváme všechnu svou energii a pozornost povznesení věcí kolem nás. Dnes je spousta takových témat všude kolem, že ano? Jsou tu hladovějící děti, jsou zde ohrožená zvířata nebo vlády v zemích, které utiskují svůj lid.
A co tím myslíme je to, že tu existuje převládající názor většiny lidí, kteří dnes žijí na Zemi, který říká: Není zde dost místa pro názory všech. Jen pro ten můj. A tak, nebylo by pěkné kdyby každý přemýšlel, věřil a přál si to co chci já? Nebylo by to šťastné místo, na kterém každý chce jen to co chci já. A my na to: Ale přátelé, tohle by přece vedlo ke konci. To by znamenalo vzít myšlenku, která existuje a začít ji zmenšovat a vést jí cestou dolů, dolů a dolů až by zmizela. To by byl konec.

Ale vy jste tvůrci většího. Vy jste ti, kteří berou existující myšlenku a vedou ji dále, až za hranice toho kde kdy byla. A ještě více. Vy si ze své širší perspektivy uvědomujete, že vůbec nezáleží na tom, co ostatní žijí. Protože to nemá nic společného s vámi. Ale je vaše perspektiva toho, jak žijí druzí se rovná vaší vibraci. A tak když se díváte ven na svět, kde vidíte problémy, kvůli kterým trpíte, tak začnete vibrovat stejně, čímž se k těmto problémům vlastně přidáváte.
Kdybyste ale udělali to, že když uvidíte tato problémová místa, tak si řeknete: Zde je něco co nechci. A to to chci je radost a svoboda a růst. A nejen pro mě, ale i pro ostatní. A vím, že jednou si i oni najdou svou cestu, jednou ji najdou. Tak takovýmhle způsobem se dostanete zpátky do vibrace harmonie s tím, kdo doopravdy jste. A potom budete jako fyzicky zaměřené bytosti přidávat tuto zkušenost a tuto sílu sem na toto místo.

Chápete jak to funguje? Věci se nikdy nezlepší, když budete poukazovat na problémy. Nikdy. Věci se vždy zlepší, když je nasměrujete k řešení. A vy přesně víte co děláte tím, jak se cítíte. Když se cítíte skvěle, tak děláte to co je správné. Když se cítíte špatně tak ne. A negativní emoce, nebo nemoc nebo holocaust nejsou vaším trestem. Jsou jen výsledkem vašich negativních emocí. Je to jen výsledek vašeho vibrování na místech, která nejsou v harmonii s tím, kým jste.

Překlad: Crazy Woman 2018 / https://abraham-hicks.cz


Horoskop na období 16. 7. - 22. 7. 2018

16. července 2018 v 10:58 | Petra Nel |  Horoskop

Prožívání

Slunce je 17. - 22. 7. v opozici s Černou lunou. Zviditelní se zodpovědnost - nezodpovědnost, musím - nesmím, řád - neřád, dítě - stařec, naděje - strach. Zviditelní se, kde jsme dozráli a dospěli a kde ještě ne. Jsou důležité pocity, protože je tendence prožívání zavřít, jednat jako stroj. Ukáže se nám tíha bytí, pokud ji ve svém životě žijeme. Projeví se strach a vztah k autoritám. Tento aspekt zviditelní určitou dětinskost, která se projeví přes ego. Malé uražené dítě, které si vynucuje nebo naopak tvrdý dospělý, který plní své povinnosti. Uprostřed je člověk, který přiznává své pocity a přijímá svou zodpovědnost. Budeme přecitlivělí, snadno se nás něco dotkne a náš egoušek velmi razantně zareaguje. V tomto týdnu se mohou objevit zranění, která si hned neuvědomíme, pokud popřeme své city a nepojmenujeme si je. Mohou tak do budoucna být příčinou důsledku - zásadního obratu v životě, možná osudové chyby. Pokud přiznáme, že se nás něco dotklo, co cítíme, tak nemusíme své "ponížení, odmítnutí, bolestivý pocit" vyrovnávat na úkor něčeho nebo někoho. Buďte proto bdělí, pravdiví a otevření.

Koncem týdne se začne projevovat dynamický aspekt Slunce kvadratura Uran, který bude v plné síle v dalším týdnu. Zrychlení času, událostí, spěch, časté změny a vnitřní napětí. Stres, kterému v této době snadněji podléháme, lze uvolnit sportem, fyzickou prací či dynamickou meditací. Nejdříve je potřeba ze sebe dostat napětí přes fyzický pohyb, přes hlas a pak teprve jít do meditace, do klidu. Aspekt přináší rychlost, pravdivost a schopnost projevit své pravé Já.
K tomu se dostává další aspekt - retrográdní Mars se dostává do neharmonického aspektu s Uranem. Tento aspekt se opakuje z druhé poloviny května 2018. Navrací se nám nějaké téma, rozhodnutí, které jsme v té době udělali. Mars je retrográdní, což nás vede k přehodnocení těchto rozhodnutí, činů a událostí. Červencové novoluní odstartovalo proces (smrti a znovuzrození) konce starých programů, vystoupení ze starých reakcí a ukončení všeho, co již není života schopné. Dostane se nám proto pochopení, uvidění toho, co jsme ještě v květnu nebyli schopni rozpoznat, uvidět. Nový pohled umožní nové řešení. Tento aspekt vzhledem k tomu, že je dynamický, přinese hodně napětí, nervozity, neklidu a podrážděnosti. Velký příliv energie bude způsobovat výbuchy emocí - vzteku, lítosti, objeví se nespavost.

Energie Urana s Marsem přináší rychlost až zbrklost, odvahu, ale i sklon k riskování, hlavně rychlou jízdu. V této době je potřeba velké opatrnosti na silnicích a zejména udržení pozornosti. Lidé budou nepředvídatelní, a to nejen na silnicích. Tento aspekt bude nejsilnější v příštím týdnu a v prvním týdnu srpna. V tomto týdnu ucítíme nástup zrychlení času, událostí a změn. Objeví se technické závady, předpokládám také velké výkyvy počasí, velká horka se silnými bouřkami. V tomto týdnu ještě máte šanci svůj čas plánovat, ovlivnit, realizovat své plány, využijte čas k přípravě na energeticky bouřlivé a hektické dva týdny, přestože tento revoluční aspekt bude působit až do 2. 10. Procházíme osvobozením od "starého" ega, vůle a konání. Energeticky přichází velmi silná energie, která vstupuje v impulzech do všech rovin jemnohmotných těl a též do těla, do buněk, do hmoty. Naše svobodná vůle má určité meze. Vždy na určitý čas dostaneme volné pole působnosti a prozřetelnost pozoruje, jak umíme se svobodnou vůlí zacházet a jak jsme se vyvinuli. A v určitém čase vstoupí do hry, aby udělala pořádek a postavila vše na své místo a určení.

Objeví se proto určitá překvapení, změny a nové situace, které jsme neměli v plánu. Ne vůle má, ale vůle vyšší se projeví a ta ví, co je pro nás všechny nejlepší. Proto důvěřujte! Jsme vedeni k tomu, abychom vystoupili ze své komfortní zóny a reagovali autenticky, pravdivě. Určitá "překvapení" se dějí proto, abychom naučené reakce, které standardně používáme, nemohli použít a abychom reagovali pravdivě.
K čemu všemu to vede? Je to trénink, jak se naučit být v chaosu a neklidu zatímco v našem středu panuje mír - universum -božské vědomí. Svět, hmota, kolektivní vědomí se proměňuje a my jsme vyučováni, jak projít procesem transformace s láskou a mírem bez utrpení.

Objevují se negativní předpovědi, co vše se stane, a tyto předpovědi zbytečně tvoří shluk energie, která roste a je posilována strachem lidí, těch, kteří na to reagují. Tím se vytvářejí katastrofy, které se projeví v realitě. Pokud by člověk tyto myšlenky netvořil, tak se nemusejí dít. Pokud dokáže v sobě udržet pocit bezpečí, důvěry a míru. Je proto velmi zásadní udržovat si v sobě optimistickou mysl, důvěru a pochopení celého procesu, který prochází. Můžete využít každý den techniky meditace, modliteb, afirmací atd.
Je možno energii využít k procesu osvobození se od starých zátěžových vzorců a situací. K možnosti projít osobní revolucí. Aspekt Urana a Marse má v sobě i přímost, pravdivost a prozíravost.
Máte možnost veškerou energii využít pozitivně pro svůj život. Počítejte s tím, že nezůstane kámen na kameni a vy se stanete novými lidmi s novou perspektivou.

Harmonický aspekt mezi Saturnem a Uranem (do října 2018) ukazuje, že vše, co se děje, vede k nové struktuře. Opustit zátěžovou minulost, vzít si z minulosti ponaučení, pochopení, zkušenosti a uctít ji. A směřovat k novým možnostem, zkušenostem, které mají změnit hodnotový systém lidstva.
Harmonický aspekt Jupitera a Neptuna (do 30. 9. 2018) je o milosti, důvěře a možnosti spojit se s jemnohmotným světem, vnímat andělské bytosti kolem sebe. Je zde připravenost vám pomoci. Pomoženo vám může být, pokud se ztišíte, uvnitřníte, abyste mohli vnímat, cítit a naslouchat jemnějším vibracím. Meditace nebo modlitba a pobyt v Tichu je to, co vám dodá sílu, energii a vnitřní klid.

Když v sobě ucítíte velký vnitřní zmatek, rozvibrování, paniku, udělejte toto: Postav se bos na zem, levou ruku, její dlaň otoč k zemi, zvedni pravou ruku a otoč dlaň ke Slunci. Přijímej energii Slunce skrze pravou ruku s myšlenkou - "vstupuje do mne světlo a láska". Energie prochází rukou skrze srdeční čakru do levé paže a ruky. Energii nech vycházet ven do země skrze otočenou levou dlaň, kam odchází tvoje vnitřní rozpoložení. Nech působit tak dlouho, až levou rukou ucítíš, že Matce zemi již dáváš světlo a lásku. Proudění energie ukonči pozorností na propojení se se zemí. Uvědom si svá chodidla a vnímej propojení, sílu a pevnost země.
Radostný a plodný týden, s láskou Nel


Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.
Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění: Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz

Jeshua - Rytmus Země

15. července 2018 v 13:45 | Pamela Kribbe


Jeshua prostřednictvím Pamely
Drazí přátelé,
já jsem Jeshua. Všechny vás zdravím. Jste mi drazí. Vážím si vás a respektuji vás za vaši odvahu a vytrvalost. Jste ve své lidskosti zranitelní: v tom, že nevíte, ve hledání, ve vstupu na neznámé cesty. Vnímám váš strach, toužení, stesk po světle, jistotě a svobodě. Stále hledáte a občas se ztratíte na cestách, které byly vyznačeny společností, hlasy strachu, které vám říkají, že nejste dostateční nebo že nemáte dost a že potřebujete ochranu. Tyto hlasy byly v minulosti tak hlasité, že do vás hluboce pronikly a zesílily víc než hlas vašeho srdce, váš vnitřní hlas. Vy všichni bojujete proti hlasům strachu, hlasům minulosti.

Vážím si vás, neboť jste podnikli toto úsilí, tento zápas, tuto výpravu. Učinili jste skok důvěry a to vyžaduje odvahu a odevzdání. Važte si za to sami sebe a uvědomte si, že to, co tu ve svém životě na Zemi děláte, je součástí většího celku. To, co činíte, má vliv na druhé, na celou síť životů a duší, se kterými jste spojeni. Tento vliv je větší, než si dokážete představit. Vyzařujete do jiných částí světa, k jiným žijícím bytostem, aniž byste to věděli. Jste větší než si myslíte.
Velkou část času je vaše vědomí ponořeno do strachů, problémů a obav, které vás ve vašem každodenním životě zaměstnávají. Energie vaší duše je však mnohem větší, mnohem rozsáhlejší a širší, než osobní záležitosti, kterými jste zaujati a se kterými se identifikujete.

Žádám vás, abyste si dnes uvědomili nekonečnou bytost, kterou jste. Vaše duše si vybrala tohle tělo, ve kterém se v tomto životě projevuje. Vybrali jste si tohle tělo a taktéž jste si vybrali jisté rodiče a rodinu, do které jste se narodili, životní podmínky, ve kterých jste vyrůstali. Duše se odevzdává dobrovolně a dovoluje si být sevřená a chycená v síti, která je utkána jak ze strachu, tak z lásky. Prostřednictvím svých rodičů a později skrze svět kolem sebe, skrze vztahy a vaše pracovní prostředí, se setkáváte se strachem, omezením a temnotou.........


Kryon - Série odhalení 2017 - 2. část Počátek jisker

4. července 2018 v 19:33 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling byl přijat v Kananaskis Alberta, Kanada, 24. srpna 2017

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Místnost začíná vibrovat výše. Mluvím teď opět k těm, kteří jsou usazeni na židlích přede mnou. Tohle je druhý channeling vícedenní akce, na kterou jste přišli. Můj partner je přemožen emocemi z toho, co se tady děje. Jsme spolu propojeni i během channelingu. Tak funguje channeling. Channeler může v určité formě ustoupit stranou, ale nemůže se odizolovat od toho, co je v srdci a co vnímá Duch. A je si přitom vědom, že musí nadále dělat to, co dělá. Právě teď tu převládá nesmírná úcta vůči vám, kdo tu sedíte na židlích. Je tu pocit úcty vůči těm, kteří sem přišli, aby se během těchto čtyř dnů vypravili na cestu. Ta cesta je pro každého jiná, avšak mnozí z vás dostanou odpověď. A budou následovat odhalení. Odhalení toho, co se teď na planetě děje, co jste možná nevěděli, odhalení nových paradigmat, která se začínají objevovat. Mluvím opět k vám, kteří sedíte na židlích, ale i k vám, kteří to posloucháte (a čtete) později. Rád bych promluvil o něčem, o čem jsem dosud takovým způsobem nemluvil. Řekl jsem vám: "Na planetě se děje něco zcela nového, do čeho se nejprve zapojí staré duše." Někteří to nazvali probuzení. Tak lze obecně popsat způsob, jak začínáte fungovat a probouzet se pro určité věci, které jste neznali. Ale je toho víc než jen to.

V této nové energii, kde světlo je větší než temnota, je ještě něco jiného. Začínají se objevovat věci, které se i v temnější energii měly vynořovat, ale nemohly. A jsou osobní. Každý jedinec se svobodnou volbou se může vydat jakoukoli cestou, jakou chce. Ale věřte mi, že když se Akáša staré duše začíná projevovat, začne vytvářet jiskry. A tak tento channeling nazvu Počátek jisker. Je to metafora pro intuici, která vás přivádí na cestu s vyhlídkami, jaké jste nikdy předtím neměli. Je to jiskra, protože může něco zapálit. Možná zažehne motor odhalení. Každý z vás, dokonce i ten, který tu nikdy dřív nebyl, je stará duše. A vznikají jiskry. Nedějí se každému najednou. Vás, kdo to posloucháte (a čtete) později, se to také týká. Někteří s tím dokážou začít, a někteří ještě ne, ještě ne. Vzpomenete si na tento channeling...................

Horoskop na období 2. 7. - 8. 7. 2018

3. července 2018 v 6:32 | Petra Nel |  Horoskop

Milost a spravedlnost
Nastal nám červenec, který nám přinese spousta zajímavostí. Proto se podíváme na malý náhled na tento měsíc.
V tomto týdnu vládne Velký trigon ve vodních znamení Jupitera- Neptuna-Slunce popisovaného v horoskopu minulého týdne. Můžeme konstelaci nazvat rozpouštění a vlévání milosti do vědomí.

Příští týden Velký trigon Venuše s Uranem a Saturnem v zemském znamení podpoří vztahy.
Dále 13. 7. nastane zásadní novoluní v Raku, které vynese na povrch téma jenž bude vrcholit úplňkem a zároveň zatměním měsíce 27. 7. takzvaně krkavý měsíc. Zatmění bude viditelné z ČR. Proběhne podle aspektů ostatních planet v dynamickém aspektu od Urana - změny, chaosu, svobody, inovátorství, vizionářství, bláznovství a osvobození. Uran zároveň vytvoří dynamický aspekt s retrográdním Marsem, který se vrátí do této konstelace, aby bylo vykonáno osvobození. Jupiter přestane být retrográdní - štěstěna se více zviditelní a objeví se více rozuzlení. V této době je pět retrográdních planet a Chiron. Proto vše, co se bude odehrávat, je k tomu, aby bylo něco ukončeno. Proto je velmi těžké začínat něco nového. Má být přetvořeno. Zároveň Černá luna bude dokončovat svůj pobyt v Kozorohu a přijde dokončení tématu.
Tady vidíte, že je toho velmi mnoho, a proto červenec bude velmi pestrý, různorodý, rozporuplný, rychlý, bohatý a posouvající vpřed. Vede k rozpuštění očekávání, které vede jen ke zklamání či křivdě. Proto jak poznáme hlubší souvislosti, dostaneme se k pochopení, a především k odpuštění.

K tomuto týdnu je zásadní Velký trigon Slunce s Jupiterem a Neptunem. Tato konstelace přináší štěstí, spokojenost a vyřešení problémů z minulosti. Najde se řešení, možnost, která přijde tak "sama od sebe". Naděje a víra nám je blízká, prožijeme ji v sobě. Silný pocit, jak moc a čemu věřím. Kde cítím svou naději. Otevíráme se být vnímavější a velmi silně k vám budou promlouvat živé sny, léčivé i jasnovidné. Mohou se dít zázraky, silné emoční prožitky, dojetí a soucit. Můžete vnímat, že soucítíte s bolestí či starostí druhých, zvířat, přírody.
Pokud potřebujete něco řešit a vy jste v důvěře a ve víře, váš čistý záměr je zárukou, že vše je pod ochranou milosti - prozřetelnosti. Pokud se však dostanete do strachu či vypočítavosti, aby to bylo výhodné jen pro vás, nastane boj, hádky, nespokojenost a touha po spravedlnosti!

Merkur ve Lvu se dostává na Dračí hlavu do opozice s Marsem ve Vodnáři do 7. 7., což je aspekt hádek a potřeby vydobýt si uznání, respekt a vítězství. Pokud propadnete představám, potřebám, iluzím, negativním myšlenkám a touze dostat ku prospěchu svému, zavíráte se vnímat a přijímat podporu milosti. Protože Milost je nad spravedlností. Co to znamená? Na pozemské rovině vládne spravedlnost - karma! Na rovině Ducha vládne Milost - Láska. Duch je silnější než hmota, proto Milost ovládá spravedlnost. Jak vystoupíte z karmy, když prožijete odpuštění nebo lásku k dané věci nebo člověku, tak vystupujete z utrpení energií zub za zub, oko za oko. To je také spravedlnost. A pokud vy prožijete pochopení, že chcete z tohoto systému vystoupit, prožijete schopnost milosti, odpuštění a soucitu.

Je to jako, když ležíte na moři a houpají vás vlny. Vy se necháte unášet a cítíte se být jednotou s mořem. Užíváte si blaženosti. Vaše mysl však nedokáže být dlouho v nečinnosti a vaší myslí proběhne myšlenka. Co když se tady objeví něco nebezpečného. V tom se rozjedou vaše myšlenky do obrazů, co by se všechno mohlo stát, naběhnou vám i filmy, které jste viděli s touto tématikou. Propadnete strachu, začnete panikařit a začnete rychle plavat ke břehu. Jenže, jak se bojíte, špatně plavete, vidíte kolem sebe najednou spoustu divných ryb. A propadáte se jak do strachu, tak i do vody, která do té doby, než se rozbouřila vaše mysl, byla klidná a bezpečná. Vidíte sílu myšlenky? Když myšlenku strachu překonáte svou vírou a důvěrou, strach zmizí. Síla prožité víry - vím a cítím, že jsem v bezpečí. Vzpomenu si, co jsem cítil na začátku. Cítím blaženost a jednotu s mořem, jedno jsme. Zůstanete v klidu. Kdybyste nepocítili strach ani byste nevěděli, jak moc nebo málo je vaše víra silná a jakou moc nad vámi myšlenka má. Jak umíte zacházet s vlastní myslí.
Blaženost a klidné moře tam stále je, jen vy přes svůj strach a plácení ve vodě, jak se snažíte dostat z vody ven, nevnímáte. Necítíte přítomnost bezpečí, přesto že tam stále je.

To se bude dít v tomto týdnu, můžete plout na blaženosti a podpory milosti. Vaše mysl může rozehrávat různé strategie a hry. Záleží, jak moc ji necháte vás ovládat.
Určitě potkáte člověka, který se bude snažit vyprovokovat hádku, nebo si na vás něco dokázat. Záleží na vás, jestli vstoupíte do stejné hry nebo pochopíte jeho postoj, jeho bolest, kterou tím skrývá. Prožijete soucit. S klidem a láskou v srdci na něj zareagujete. Není to o tom si nechat ubližovat či se nechat využívat, ale s klidem a láskou reagovat na situaci. S klidem, který pramení z hluboké víry a spojení s jednotou.

Představte si, že vy se dostanete do situace, že vy jste v bolesti a na někoho křičíte, nebo se domáháte spravedlnosti či už nemáte sílu. A ten druhý by k vám přistoupil s klidem a soucitem by vás vyslechl a nebo by řekl: " znám Tvou bolest a soucítím s tebou. Co pro Tebe mohu udělat ?"
Pokud u vás taková situace vzteku a hádavosti nastane, uvědomte si, že dáváte příležitost k projevení milosti druhého. Ať už v tomto nebo výše zmíněném případě, dochází k setkání dvou energií a projevená milost pomáhá překonat bolest a utrpení.
Ať vaše mysl je naplněna jasností.
S láskou Petra Nel


Velice si vážím a děkuji podporovatelům článků. Děkuji.
Pokud se vám horoskopy Petry Nel líbí a chcete podpořit jejich tvorbu a tvorbu dalších článků, můžete zaslat dobrovolný finanční příspěvek na číslo účtu 8274212621/5500, variabilní symbol: 123456789.
Pro zahraniční podporovatele: IBAN: CZ 95201 0000 000 2201383115, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX, příjemce: Petra Nel Smolová.
Děkuji. Petra Nel a realizační tým.
Upozornění: Text je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem.
autor článku: Petra Nel Smolová - www.astrologiepetranel.cz

Abraham - Jak zastavit proces stárnutí?

2. července 2018 v 7:49 | Esther Hicks |  Channeling

Host: Ahoj. Spravím to, už je to v pořádku. Takže…
AH: To bylo opravdu dobré.
Host: Díky. Rád bych poděkoval vám a youtuberům, mým nejoblíbenějším, co pracují na Clive7. Mám takovou otázku o procesu stárnutí. Má to dost společného s léčením a má otázka zní: Jak můžeme zastavit nebo zvrátit proces stárnutí?
AH: Další!
AH: No víte, jen samotný ten výraz "proces stárnutí" prezentuje presvědčení o nějakém úpadku. A protože má ten proces takovouhle nálepku a vy jí tak jasně vyjadřujete - Proces stárnutí, jak můžeme ten nevyhnutelný proces zastavit? Takhle to říkáte.
A naše odpověď je: Nemůžete za takových podmínek! Protože vaše přesvědčení vám to nedovolí. Jinými slovy: Je to přesvědčení o úpadku, které je důvodem vašeho stárnutí. Jinak. Kdybyste byl opravdu logický na to myslel spíš jako na pohyb časem a spojoval to spíš s pohybem časem, pak byste řekl: Nechci zastavit proces stárnutí. Také jste to nedělal když vám byly 2, 3 nebo 4 roky. Nebo 5. Lukovi je 9 a nikdy by se mu nelíbilo, kdyby se proces jeho stárnutí zastavil. Cože? Má mi být navždy 9 let? /smích/
Takže. Vy vlastně nechcete zastavit pohyb časem. Ale víme, že byste chtěli přestat vnímat to tak destruktivně. A ten úpadek, ani tomu nechceme říkat proces, protože abyste dosáhli jistější pozice, musíte se dostat k pramenu a načerpat z něj. A tak, je to o souladu. Je to o souladu a obnovování zdrojů ze Zdroje. Většina lidí…Ach můžeme vám to vysvětlit jednoduše. Tolik vás milujeme, ale většina z vás obzvláště skupiny jako jste vy, učitelé z jádra své bytosti, léčitelé, motivátoři. Tolik toužíte, abyste byli hodnotní pro druhé. A v této touze být hodnotní pro druhé se tak trošku nacházíte v postoji, že jim spíš sloužíte. A myslíme to tak, že se snažíte to vylepšit pro ně. Pro ně, pro ně. A v těchto pokusech dělat věci pro druhé, protože není váš byznys dělat věci pro druhé. ..........................
Každý má možnost spojit se se s