Září 2018

Abraham - Můj partner nemá dostatečné kvality

28. září 2018 v 10:38 | Esther Hicks |  Channeling


AH:To vedení, které vám připomínáme vám neřekne: Vdejte se nebo se nevdávejte. To vedení, které chceme abyste poslouchali, reaguje více na myšlenky, které myslíte, než na akce, které provádíte. Jinými slovy: Když se díváte na tohoto člověka, o kterém uvažujete, že si ho vezmete nebo ne a říkáte si věci jako: Máš nedostatky v tomhle, tomhle a tomhle.
Vaše vedení vám říká: Tato myšlenka pro tebe není dobrá. A vy řeknete: Dobře, ať už je pro mě dobrá nebo ne, mám si ho vzít? A my na to: Chceme abyste pokládali jiné otázky. Spíš než,: Co bych měl dělat? byste měli následovat myšlenku vašeho Zdroje. A myšlenka Zdroje uvnitř vás je hledat věci, které může ocenit.
Víme že, vnímáte pojem vedení jako: Mám jít tudy nebo tamtudy? Když pochopíte, že vedení je pouze o řízení vašich vlastních myšlenek a vy si začnete záměrně vybírat myšlenku, ze které budete mít lepší, lepší a lepší pocit, začne se dít toto: Začnete jít s proudem tak pěkně, že otázky "Co dělat?" si na sebe samy lehce odpoví. Protože bude naprosto zřejmé co dělat.

Jinými slovy: Když se dostanete mimo hlavní proud a pak začnete jít zase s proudem, proud vás bude unášet tak, že nám pak řeknete něco jako: Abrahame, já kašlu na to co si myslíte udělám prostě tohle. Zmatek odejde, pokud odejde Odpor. A tak, pochopili jste to? Je to velmi důležité. Když říkáte: Nezáleží na tom co udělám. Jak to udělám? Přemýšlejte o tomhle.
A pak si vyberte lepší myšlenku a budete to takto dělat postupně. Ohledně všech témat. Ale hlavně na toto téma vztahů. A jakmile to budete dělat více a více důsledně, stane se, že proud bude proudit tak jemně, a vy po budete tak pěkně plout, že všechen chaos a zmatek z vašeho života zmizí. A vy získáte Jasnost o tom co dělat. Dejte nám příklad některých vašich myšlenek, které vás napadají ve vztahu k tomuto partnerství..........................

Studna moudrosti

27. září 2018 v 9:15 | Miroslav Kemel |  Humor

Abraham - Vše má svůj důvod a řád

27. září 2018 v 9:12 | Esther Hicks |  Channeling

Host: Je zde pro vás spousta lásky. Teď rozumím jaké je prožívat svou vlastní hodnotu. /potlesk/
AH: Nemůžeme s vámi nesouhlasit a totéž jsme říkali vašemu přítelovi před tím, když tu oba seděli v našem křesle. Takhle toho dosahujete. Nejdřív něco chcete, pak se s tím sladíte, ono to přijde a řeknete: To se mi povedlo. Udělala jsem to. A když k vám přijde něco už ne tak dobrého, také řeknete: Udělala jsem to. Takže teď už chápete, že to není o hodnotě, je to o Souladu. O tom pustit to k sobě.
Host: Řekla jsem si, že pokud bych někdy měla možnost sedět před vámi…
AH: Ach, čas vypršel. /smích/
Host: že bych chtěla poděkovat nekonečné inteligenci za dar, kterým pro mě jsou zvířata. Pracuji v průmyslu se zvířaty a jsem velmi zapálená do práce s psi a kočkami a jejich záchranářství.
AH: A nekonečná inteligence by vám také ráda něco řekla, kdyby měla tu možnost. OK. Zeptejte se první nekonečné inteligence.
Host: Ne, vy první prosím.
AH: Vše funguje přesně podle plánu. A není tu nic, co se pokazilo. A tyhle příšerky přicházejí do svých fyzických zkušeností pro radost z té zkušenosti a pro radost z expanze a nekonečná inteligence nechce, abyste trpěla kvůli jedinému z nich, protože ani jeden z nich by to od vás nežádal. Mýlíte se, pokud díky nim trpíte. Oni si z toho teda nic moc nedělají, ale… /smích/
Host: Děkuji. Spíš jsem chtěla mluvit o radosti, kterou mi přinesli do života, ale když už mluvíte o utrpení…
AH: Ano, ano, ano. /smích/
Host: Ano. Ale zrovna minulou noc jsem myslela na utrpení.......................

Horoskop na období 24. 9. - 30. 9. 2018

25. září 2018 v 22:21 | Petra Nel |  Horoskop

Síla a chtíč
Do 1. 10. je Slunce a Merkur ve Vahách v kvadratuře na Saturn v Kozorohu a do 4. 10. v trigonu na Marse. Harmonický aspekt od Marse a blokující aspekt od Saturna jsou zcela opačné energie. Saturn přináší zpomalení a překážky, které vedou k zastavení se, k zamyšlení a rozjímání. Objeví se strachy a pocity - musím a nesmím. Člověk může mít pocit, že je lepší nic nedělat, alespoň tak nic nezkazí. Je to o přijetí zodpovědnosti za své konání. Váhy jsou nerozhodné, stále zvažují a snaží se udržet harmonii za každou cenu. To ale někdy přinese pravý opak, velmi nepříjemnou energii, kterou kolem sebe pak šíří. Myslí si, že potlačením svých pocitů a potřeb nevytvoří žádné problémy. Jenže jejich potlačená nespokojenost, nepohoda, tedy neharmonie, šíří velmi nepříjemné dusno a je to horší, než když by přirozeně projevily svou nespokojenost. Je to stejné, jako když se například budete snažit celý den v ruce schovávat citrón, aby ho nikdo neviděl. Veškerou svou pozornost, čas a energii budete mít zaměřenou jen na citrón a schování. Člověk se tak chová nepřirozeně, po celou dobu živí pocity, které se snaží schovat, a nakonec ho přerostou.

A právě Saturn přináší tlak na Váhy, aby přehodnotily své priority a hodnoty. Své žití harmonie a přijaly i svou negativní polaritu. Svět není jen o kráse, ale také o starostech. Jsme v polárním světě. Projeví se to nepříznivými situacemi, přinášející starosti a strachy. O to více bude potřeba použít příznivý aspekt Marse - rozhodnost, vůle a konání. Kdo má v srdci odvahu a vášeň, tak jeho oheň v srdci překoná strach z nedostatečnosti, ze zklamání, z nepřijetí, z kritiky a odmítnutí. Mars je příliv energie, odhodlání a odvážnosti. Mars se dostává v tomto a v následujícím týdnu do konjunkce s Černou lunou, a tak důležitost odvážnosti, rozhodnosti a vůle je zásadní. Černá luna vždy navrací do energie harmonii. Pokud něco odmítáme nebo přeceňujeme, tak se dostaneme do nějaké situace, abychom odmítanému navrátili hodnotu a přeceňovanému sebrali výjimečnost. Pokud naše odvaha je potlačena, budeme ji muset díky situaci, která nás potká, silně aktivovat a projevit. Pokud se někde přeceňujeme, okolnost nás dostane do pokoření se a možného pádu.

Pokud potlačujeme a odmítáme vztek, agresivitu, hněv (což je také symbolika Marse), tak se dostaneme do situace, kdy si naplno tyto emoce prožijeme, zahltí nás a my je neovládneme. V té chvíli skrze nás mají projít, máme jim dát prostor a uznat je, bez hodnocení a pocitu selhání. Pozor na sebe odsouzení, pokud projevíme emoce, kterými pohrdáme u druhých lidí. Zákon karmy je neúprosný. Čím pohrdáme, tím se stáváme, abychom pochopili a soucítili. Co povyšujeme, to se nám nedostává..................

Rozhodování ..

22. září 2018 v 10:32 | Mooji |  Citáty a Moudra


Až budete příště zase postaveni před nutnost se rozhodnout, ale ani jedna s možností nebude rezonovat s vašim srdcem, zůstaňte jednoduše zticha. Nečekejte ani, že se něco objeví.
Možná budete pociťovat rozpaky nebo rozmrzelost, protože něco ve vašem nitru nebude chtít zažívat pocit, že nevíte.
Něco bude chtít z toho pocitu utéct, vy ale zůstaňte klidně sedět. Zůstaňte jako samotné uvědomění. V určitém okamžiku se všechno uklidní. Do vašeho srdce vstoupí pocit, že víte - - a bude to poznání, nikoli rozhodnutí. Možná jasně uvidíte cestu vpřed a prostě se vydáte určeným směrem.

Mooji

z knihy - Hlubší než nebe, větší než prostor

Úžasný pejsek

22. září 2018 v 10:28 | https://www.youtube.com |  Pro pohlazení dušičky

Abaraham - Cvičení pro každý den – proud hojnosti

22. září 2018 v 10:07 | Esther Hicks |  Channeling


AH: Cítím, jak se ke mně blíží proud hojnosti. Protože věci, které se mi dříve nikdy neděly, se teď objevují. Takže vím, že má vibrace kolem peněz se zdokonaluje. A také neexistuje žádný konec tohoto zdokonalování. A bude pro mě legrace v příštích dnech, sledovat nejrůznější důkazy, které mi ukážou, že jsem opravdu vyčmuchal stopu hojnosti.
A akceptuji že 99% všeho mého tvoření je kompletní ještě před tím, než vidím jakékoliv fyzické důkazy. Takže je v pohodě, že je ještě nedržím v rukou přímo v tuhle chvíli. Můžu být trošku trpělivý. Naučil jsem se už nechat věci usadit a jsem s tím čekáním smířený. A vlastně cítím, že se má netrpělivost proměnila v trošku lehkosti. Bude vzrušující sledovat způsob, jak mi to vesmír ukáže, způsobem, který bude pro mne významný a kde díky němu dokážu vědomě rozeznat, že se má energie posunula.

A také cítím, že díky téhle konverzaci, kterou se sebou vedu se systematicky pohybuji směrem k proudu peněz, které chci. A nežádám ani, aby přišly všechny naráz Žádám jen, aby přišly cestou mého nejmenšího odporu, na čemž právě teď pracuji. A je vzrušující se podílet na tomto dobrodružství a překvapeních, a cestách, kterými ke mně bude proudit. Oceňuji již teď mé pochopení o mém vnitřním vedení a oceňuji mé pochopení Zákona přitažlivosti a oceňuji lidi, kteří mi ukazují demonstrativním způsobem, že hojnost proudí do jejich zkušeností.

A těším se na to, až mi lidé budou vyprávět své příběhy, jak byli zoufalí, a nebylo to ani tak dlouho, a pak k nim začaly peníze proudit. A nejvíc miluji tu část, kdy říkají: Nemohu uvěřit, že to zde vždy bylo. Nebo Chce se mi říci: Ach kde jste byly celý ten čas? Jinými slovy: Je to zajímavé být v jednu chvíli na jedné straně manifestace a v další chvíli na druhé straně manifestace. A moc se těším až tohle prolomím. Ale mezitím budu šťastný, že jsem na této straně manifestace, protože se cítím lépe a lépe a lépe....................

Černá díra

20. září 2018 v 8:13 | Miroslav Kemel |  Humor

Kryon - Kryon v Ženevě – 3

19. září 2018 v 15:23 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Ženevě - v CERNu, Švýcarsko, 16. května 2017

Zdravím drazí; já jsem Kryon z magnetické služby., Drazí, toto JE posvátný čas. A musíme tady opět říct, že ta věc, která ho činí polévkou koherence (soudržnosti), je to, jak to vnímáte. Cítíte, že tyto zprávy pocházejí z druhé strany závoje? Nebo to cítíte jinak?

Můj partner to takto dělá už 28 let. A za tu dobu pokaždé, když mi dovolí napojit se skrze něho, poznávám lidi na židlích - věřící, nevěřící, na tom nezáleží; vidím je prostě jako duše, které znám. Svobodná vůle vytváří často nejednotnost. Někdy ti, kteří jsou raději "silně rozumově založení" nebo vědecky založení nejsou připraveni vzít v úvahu, že toto je skutečné, protože jim to narušuje strukturu, kterou téměř uctívají. A pak jsou tací, kteří mají schopnost vstoupit do čehosi mezi tím - uvědomují si, že za toto, i za vše ostatní je zodpovědný Mistr Fyzik (pozn. překl.: Bůh). Že můžete mít krásná pravidla fyziky a zároveň i krásnou lásku, soucit a víru, že existuje energie, kterou jste ještě nezačali využívat(doslova čepovat - pozn.překl.) - a tou je lidské vědomí. Začátky experimentů na této planetě, které vidí vědomí a fyziku zároveň, začínají dokazovat, že to, co si myslíte, drazí, dokáže věci vytvořit.

Je možné, že by lidské vědomí mohlo doslova změnit realitu planety, na které žijete, a přinést světu mír? A odpověď zní - ANO. Ale možná ne tak, jak si to představujete nebo tak, jak vám řekli ti, kdo jsou spirituálně zaměření - nemluvím o čase, kdy se všichni probudí ke spiritualitě. Ne to ne, ani zdaleka. Mluvím o čase, kdy se lidstvo probudí ke svému harmonickému potenciálu a uvidí, že TOTO je ta odpověď pro realitu. A zatímco někteří si to spojí se spiritualitou, jiní řeknou - je to prostě zdravý rozum. A na tom vůbec nezáleží. Jednoho dne bude taková celá Země - stále ještě s mnoha duchovními systémy, ale takovými, které spolu budou vycházet. S těmi, kteří řeknou "Takto nás naše historie učí uctívat Boha, a toto je prorok, který nám přináší to, co nás zajímá. Ale jsme monoteističtí a uvědomujeme si, že i vy máte zase svůj způsob lásky a uctívání. A i když to není náš způsob, nemůže to být špatně, neboť Bůh je Bůh a láska je láska." A, drazí, to je evoluce. Nebude to planeta, která se probouzí do něčeho podivně ezoterického nebo dokonce k jednomu systému. Je to něco lepšího. Jsou to lidé, kteří řeknou: "Je zcela zřejmé, že harmonie je to, co přežije". A že jako pojivo slouží pochopení a soucit, které mohou změnit všechno. Kdybyste mohli zanalyzovat skutečně, co to je, řekl bych vám: Lidstvo se začíná vzdalovat od původní lidské přirozenosti; lidská povaha je to, čemu lidé říkají běžný postoj. To, co dělají lidé s lidmi - je to historie, která se opakuje - to je lidská přirozenost.............................


Abraham - Pokročilé zvyšování vibrací

18. září 2018 v 7:52 | Esther Hicks |  Channeling


Host:Chci jen říct, v jakém báječném světě teď žiju. Vaše učení znám z knih, které napsala Esther už zhruba 3 roky a od té doby už jsem si užila tolik legrace. Tím jak si zvykám na pohodlí, které zažívám ve stavu vyšších vibrací všímám si, že mám nějakou nižší toleranci vůči negativním vibracím.
A jsou tu určité věci, na které stále reaguji… Chci se zkusit naučit reagovat tak, abych místo klasického reagování na ně reagovala více bezpodmínečně. A… jsem moc šťastná, že si v tom vedu dobře. Umím rozeznat když dělám věci, které nejsou z bezpodmínečné lásky.

AH: Pojďme si o tom trošku promluvit.
Host:OK.
AH: Protože pokud člověk praktikuje vyšší vibrace, což vy děláte, tak potom Zákon přitažlivosti reaguje na tyto vyšší frekvence. A potom více a více a více z vašeho světa reflektuje tento dobrý pocit. Ano?
Host:Ano.
AH: Takže. Vy říkáte že potom je pro vás kontrast víc ostrý? Jinými slovy. Takže říkáte, že z vyšších frekvencí těžíte více úžasných zážitků.
Host:Ano.
AH: Jenže když z nich vyklouznete tak tvrdě narazíte?
Host:Ne! Jen si jich více všímám. A věci, které mi dřív nevadily jako třeba křičet na lidi v dopravní zácpě pro mě pak vůbec příjemné nejsou. A všímám si toho na sobě. Psst! Polož ten telefon a řiď! A pak si uvědomím: Ach, tohle nepřišlo z místa bezpodmínečné lásky, že ano? A tak cítím víte, říkám si: Jo, umím to aspoň rozeznat.
AH: Ale otázka, kterou pro vás máme a toto mluví dost o tom, co říkáme o tom, když se dostáváte do stavů vysokých vibrací. Mohlo by se stát, že byste se setkala s podobnou zkušeností, která vás přiměje takto křičet na lidi? Kde jste byla vibračně když se to stalo? To je ta správná otázka.
Host:Ano, byla jsem, měla jsem si vibračně vydláždit cestu…

AH: Takže, není tohle hezké? Není hezké, pokud se stane situace, která vám dá vědět kde se nachází vaše frekvence? Ano? Jinými slovy. Nemáte rádi když…Už vám tam prostě svítila červená kontrolka a něc,o co vás otrávilo, by k vám bývalo nepřišlo pokud byste…
Možná jste nebyla otrávená z té konkrétní situace, ale byla tam už vibrace otravnosti, která byla někde uvnitř vás pravděpodobně jiní lidé, kteří nedělali to co by podle vás měli. Možná to ani nemuselo být v té dopravě. Prostě ve vás byla aktivní vibrace, která vás přiměla setkat se s tímhle. A potom došlo k téhle ostré reakci. Takže tady je velká otázka pro vás.

Říkáte nám že chcete zastavit hybnou sílu v takovém bodě? Jinými slovy. Pokračujte dál s námi protože my jistě víme, ještě před tím, než se začnete setkávat s věcmi, které nechcete vidět nebo vás rozčilují, jste s nimi rezonovali vibračně, jinak by nemohly nikdy přijít. Takže hybná síla již byla na cestě. A říkáte nám: Je to určitý manifestační bod, ve kterém chcete zastavit hybnou sílu? Tohle je dost dobré. Je to manifestační bod, na kterém si přeji zastavit hybnou sílu.................

Horoskop na období 17. 9. - 23. 9. 2018

17. září 2018 v 19:00 | Petra Nel |  Horoskop

Ze ztráty udělat zisk
Slunce v konjunkci s Merkurem v Panně do 22. 9. ukazuje na silný vliv analýzy a schopnosti vidět střízlivě a zároveň kriticky okolnosti života. Schopnost rychlého úsudku, potřeby komunikace a diskuze. Snadno se nám budou vyjadřovat myšlenky a postoje. Využijte tento týden možnosti k otevřené komunikaci, protože konjunkce se každým dnem přibližuje do disharmonického aspektu se Saturnem. Jakmile přestoupí Slunce a Merkur do Vah, tak ze strachu se možnost otevřené komunikace zablokuje. Nebo spíše budete muset v sobě aktivovat hodně odvahy, abyste svůj strach překročili. Panna je schopna vidět velmi nepatrné detaily a pokud jste schopni konstruktivnosti, můžete odhalit zajímavé poznání v sobě či souvislostí, které jste do této doby nebyli schopni vidět.

Stále působí aspekty z minulého týdne. Sice se Velký kříž posunem Venuše zrušil, ale stále působí disharmonické aspekty Venuše - Mars a Mars - Uran. Stálé napětí se v tomto týdnu ještě zintenzivní přiblížením Marse k Černé luně a vyvrcholí v dalších dvou týdnech.
Mars vytváří konjunkci s Mínusový uzlem. Mínusový uzel symbolizuje energii, která z pohledu zemského přichází z minulosti. Z pohledu vesmíru, se ale vše děje v jednom okamžiku. Je to tedy energie, kterou člověk může čerpat z minulých zkušeností. Pokud se nepoučil, bude se zde objevovat únik energie a plýtvání. Navracení se do minulosti. Je potřeba si dávat pozor na Vodnářskou energii Marse, která by se mohla honit za ideou z minulosti, chtít opakovat něco, co se již stalo. Je potřeba si ale uvědomit, že je to příběh a nelze se vrátit. Znamenalo by to opakovat, co jste již jednou prošli. Objeví se ztráty - přes hmotu, tělo, pocity, iluze. A pochopení. To, na čem jsme tak moc lpěli, chtěli získat, naplnit své představy a očekávání, že to nás vehnalo do slepé uličky.

Chyceni chtěním, jsme tomu věnovali tolik energie, že se nám to teď zviditelňuje přes ztráty, a to i ve hmotě. Špatná investice. Jsme na konci ulice a zjišťujeme, že je to slepá ulice. Naše idea, chtění, očekávání, způsob chování, směřování se ukazuje jako plané. Proč? Protože na začátku byla nevědomá vypočítavost, chtění získat něco zvenku. Vychází to z programu, z hry, nevědomého chování, které chtělo zaplnit prázdné místo zvenku. To, co jsme udělali nebylo z lásky, ale ze strachu. A nyní vlastně získáváme dar, i když ve hmotě a energeticky pocítíme ztrátu. Dostáváme DAR zkušenosti a poznání. DAR ODHALENÍ......................

Kamínek

17. září 2018 v 8:34 | Hana Pinknerová |  Pro pohlazení dušičky


Seděly jsme s Růženkou a Dádinkou v naší oblíbené cukrárně a vedly jsme holčičí řeči. Probraly jsme šatníky, poradily jsme se o kosmetice, zasmály se příhodám našich dětí a také několika svým trapasům. Nakonec jsme jako vždycky skončily u našich manželů. Jsou to nejdůležitější lidé našeho života.
Dádinka se potřebovala svěřit. "Podívejte, holky, co jsem dostala," chlubila se nám. Povytáhla si rukáv halenky, abychom lépe viděly a mohly obdivovat. Její zápěstí zdobil krásný zlatý náramek. "To mi daroval Bob," podotkla. To ale ani nemusela říkat, protože o svém věčně nepřítomném manželovi a jeho drahých dárcích jsme věděly. Nahrazoval jimi svou neustálou nepřítomnost a vyjadřoval tak manželce svou lásku. Náramek byl opravdu nádherný. Musel být strašně drahý. Růženka pokyvovala hlavou a zasněně pravila: "Taky vám něco ukážu."

Chvíli štrachala v kabelce a vytáhla kamínek. Obyčejný malý narůžovělý kamínek.
"Co to je? Co to máš?" ptaly jsme se zvědavě. "To je dnešní dárek od mého Tondy." "Jak to, dnešní dárek?" vyzvídaly jsme. "Skoro každý den dostávám od Tondy nějakou maličkost. Větvičku, list, kamínek, malou čokoládičku, třeba jeden bonbón... a tak."
"Jé," povzdechly jsme si svorně s Dádinkou, "to je hezký." Hleděla jsem na malinký kamínek položený na stole mezi talířky a šálky od kávy a přemýšlela o hodnotě věcí. Co má větší váhu? Co vyjadřuje větší lásku? Kamínek a zlatý náramek, každé na jedné misce vah. Nedovedla jsem se rozhodnout. Ale Dádinka to udělala za mne. Řekla: "Víš, že bych to s tebou vyměnila?"

z knihy: Hana Pinknerová - O darech

Lorna Byrne - Musíme se naučit přijmout skutečnost, že nikdo není dokonalý

16. září 2018 v 9:10 | LORNA BYRNE |  Pro pohlazení dušičky

Musíme se naučitpřijmout skutečnost, že nikdo není dokonalý. A teda ani my.

Andělé lásky patří mezi andělé - učitelé. Učí nás, jak vpustiť do života romantickou lásku a nesabotovat ji. Také dohlížejí na to, abychom měli příležitost potkat ty správné lidi. Od ostatných andělů-učitelů se výrazně liší. Mají mnohobarebný pastelový plášť až po zem. Jemný a lehoučký, ale vánek s ním nepohne. Většina lidí přivolává anděle lásky podvědomě. Někdo dokonce už v dětství prostřednictvím pohádek se šťastným koncem.

Není třeba mít obavy, pokud nevíme, kterého anděla je potřeba požádat o pomoc. Stačí poprosit strážného anděla, vždy pošle toho správného.
Po několika měsících jsem Sophii opět potkala na autogramiádě. Oznámila mi, že se ten večer chystá rozejít s Anthonym, sice se milují, ale nepokládá jejich lásku za dostatečně silnou a jejich duše za spřízněné. Viděla jsem, jak jí domlouvá anděl lásky, ale Sophie neposlouchala. Upozornila jsem ji, že spřízněnou duši potká jen velmi málo lidí, ale neustoupila.

Po pár týdnech, když jsem se procházela ulicemi Dublinu a prohlížela si výlohy, anděl mě požádal, abych se podívala před sebe. V davu lidí se za mladou ženou otevřelo láskyplné světlo strážného anděla. Žena stála a psala esemesku. Jak jsem se k nim přiblížovala, poznala jsem Sophii.

Když si mne všimla, spěchala mi naproti a okamžitě začala mluvit o rozchodu s Anthonym. "Jsem hloupá. Rozchod s ním byla obrovská chyba. Neuvedomovala jsem si, jak moc ho miluji a jak osamělá se bez něho cítím, " vysypala se slzami v očích. Anděl lásky, který stál za ním, ji objal. Pak mě poprosila, abych se za ně pomodlila, protože se chystá setkat s Anthonym v naději, že se zase dají dohromady.

Upozornila jsem ji, že k němu musí být velmi úpřimná a pozorně ho vyslechnout. Poprosím Boha i anděle, aby se stalo to, co je pro oba nejlepší. Později jsem se doslechla, že se Sophie s Anthonym dali dohromady.

Jen pár lidí uzavře manželství se svoji spřízněnou duší, i když ji má každý člověk. Potká se s ní v nebi ještě před narozením a mají hluboké duševní propojení. Nevím, proč Bůh stvořil spřízněné duše, zatím jsem poznala jen několik manželů, kteří byli spřízněnými dušemi. Svého manželka Joa jsem milovala, ale nemyslím si, že byl mou spřízněnou duší.


( úryvek z knihy: Lorna Byrne - Poselství naděje od andělů )

Abraham - Vždy jste na správné cestě

13. září 2018 v 20:55 | Esther Hicks |  Channeling

AH: Osvěžili jste se? Teď co? Tak co teď?
Host: Tak, je mým největším potěšením tady být. Tak, no víte, byl jsem opravdu unavený, když jsme sem dorazili. Spali jsme jen pár hodin, Tak jsem tu seděl a nejdřív jsem pozoroval toho pána, co byl nahoře za vámi. A byl jsem z něj v úžasu. Jak je naladěný, je to úžasné. Ale já se tak vůbec necítím. Cítím se spíš tak, že bych šel rovnou do postele. Vždyť sotva udržím oči otevřené.

Ach. No, pane. Prostě… Tak jsem si řekl: Musíš jít ven a sehnat si drink, sehnat kávu. Musím si dát aspoň čaj. Šel jsem dolů, kde bylo našlapáno. Tak jsem šel ven a potkal tam ve frontě dvojici mladých dívek. A začali jsme se bavit. O tom jak jsme nespali a jak jsme unavení. /smích/ A já řekl: No tak mi pověz jak to mám udělat, abych nebyl unavený. A ona řekla: Rozhodni se že nebudeš. A že se cítíš líp. Což jsem udělal.

A pak jsme spolu začali mluvit o /smích/ o tom jak být v Souladu a o tom co chceme. A já řekl: Víte co? Mám otázku. Co kdyby? Teď mám práci a… /smích/ A pěkně mě vysává. /smích/ Ale mám vlastně štěstí že jí mám, protože mi dává peníze, které potřebuji. Ale… Mám skončit s tou prací? Protože to se mi zdá jako cesta nejmenšího odporu!
Bože, ona prostě, tedy už si přesně nepamatuji co řekla. Ale … Zeptala se: A co chceš opravdu dělat? A já jí odpověděl co bych chtěl. Což je skvělá a krásná věc, kterou chci dělat… A která se vlastně brzy stane, protože jsem jí řekl: Víš, proč to neuděláme my tři společně? A pokud mě zavolají do křesla, tak mi bude jasné, že mám skončit s tou prací. Tak…

AH: No, my vás jen dovedli do Starbucks. /smích/
Host: Takže, rád bych vyjádřil za za prvé své nadšení.
AH: Které následuje vaši cestu? A je to zvláštní, protože ta cesta se ze začátku zdála, jako že ani nechcete být vzhůru.
Host: Přesně tak!
Takže to nebylo tak, že by se odhalila najednou Prostě tam bylo něco, co vedlo k něčemu a něčemu, a dalšímu něčemu…něčemu a něčemu. A takhle to chodí vždy.
Host: Ano!
AH: Takže, teď v tuto chvíli… Je tam trošku odporu… Tak prostě běžte dál po cestě. Prostě ji trošku následujte ve své mysli. Tuhle myšlenku. Řekl jste: Mám práci co mě vysává.............

Kryon - Učení

12. září 2018 v 11:39 | Lee Caroll |  Channeling

Tento živý channeling přijal Lee Carroll v Bradentonu, Florida, 21. ledna 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Místnost je naplněna těmi, které znám. Znám i ty, kteří to budou poslouchat (a číst) později, protože jste všichni součástí větší rodiny. Je to rodina, která je před vámi skrytá, když jste tady. Chtěl bych promluvit o tématu, které jsme už jednou otevřeli, ale ne takto. Je tu na planetě úplně nová energie a vy se nacházíte v přechodu vědomí minulosti do příslibu budoucnosti.

Kolikrát jsme vám řekli, že přesun z temnější oblasti do světlejší oblasti přináší sebou radost a očekávání,ale i starou energii.Protože rozdivočelý býk jen tak neuhne z cestya všechno pak bude v pořádku. Místo toho musíte pracovat na skládance. Předali jsme vám mnoho channelingů o tom, co se děje, když se přesouváte z prostoru nižších vibrací do vyšších vibrací. Mluvili jsme o některých vašich návycích, předsudcích nebo věcech, o kterých ani nevíte, že je děláte. Ale je tu něco, co je vám mnohým společné a je třeba to vyčistit - ne proto, že jsou s tím spojené staré záležitosti, ale kvůli tomu, kdo jste. Až uslyšíte, co to je, budete to vědět, protože jsme o tom mluvili už dřív.

Začněme od počátku, od věcí, které byste o sobě měli vědět - ale ne tím, co vám bylo řečeno, ale od spirituálních věcí, které jsou pravdivé a krásné a které jste možná zapomněli. Jsou to věci, které se ve vašich současných duchovních systémech nevyučují. Rád bych se vrátil na začátek a tím přešel k výuce o počátku. Drazí, máte po celé planetě příběh o stvoření. Různé kultury mají různé příběhy o stvoření a jeden z nich, který existuje ve vaší kultuře a ve kterém jste možná vyrostli, ten nejoblíbenější, je velmi podobný tomu, o kterém učíme jako o "osetí planety". Takže si znovu poslechněte o té úžasné události, která se s lidmi odehrála biologicky a ezotericky zhruba před 200 000 lety.

Došlo k velké změně, k velkému posunu, a pokud odložíte stranou všechno to fyzické od toho, co se skutečně událo, vidíte, že to bylo nádherné "přepnutí" - implantace schopnosti rozlišování mezi světlem a temnotou, prvním poznáním Stvořitele a svobodnou volbou to přijmout nebo ne. Intuice, krása, vnímání, schopnost rozlišování, všechno to bylo nové. Byl to evoluční skok před 200 000 lety, zamýšlený a plánovaný, žádná náhoda. Je to příběh o stvoření, je ve vašich posvátných písmech. Možná je jinak vyprávěn, ale je to stejný příběh: byli jste lidmi, savci jako ostatní savci na planetě, a pak se něco stalo - andělská síla sestoupila dolů. V příběhu stvoření jste slyšeli o Adamovi a Evě, rajské zahradě - všechny ty metafory o tom, co se dělo, o čem jsme vám vyprávěli, jak jste obdrželi nádherné poznání světla a tmy, schopnosti rozlišování a svobodné volby. Najdete to v příbězích po celé planetě........................


Horoskop na období 11. 9. - 16. 9. 2018

10. září 2018 v 21:41 | Petra Nel |  Horoskop

Vůle a představivost
Slunce v harmonii s Plutem a Jupiterem ukazuje na týden pod vládou růstu, expanze, vývoje a zmoudření. Planeta štěstěny Jupiter podporuje příznivé okolnosti k možnosti se posunout. Důvěra a víra je základním prvkem projevení štěstěny a požehnaných okolností. Pokud nevěříte, nemůžete si všimnout pozitivních podmínek. Pluto ve spojení se Sluncem nabízí být v souladu s osudem. Ne vůle má, ale vůle Tvá se staň, Pane. Když jste v souladu se svým osudem, jste v důvěře, beze strachu, ve spojení se svým vyšším já. A vaše vyšší já je spojeno s božským vědomím, které vás vede a ochraňuje. Tvoří vše pro vaše dobro a váš vývoj.

Silné novoluní, které nastalo 9. 9. po 20. hodině, ukázalo pravou podstatu věcí. Je zbytečné nad tím spekulovat a analyzovat, je potřeba jen přijmout věci takové jaké jsou. Být tady a teď, tím můžete být pravdiví, autentičtí, svobodní, protože reagujete na přítomnost. Jen tak vaše reakce může být pravdivá, ať už je pozitivní či negativní, což hodnotí pouze mysl. Žádná emoce není špatná.

Toto je téma zářijového novoluní až k novému novoluní, které nastane 9. 10. 2018.
V době novoluní již působil Velký kříž, kdy Venuše přestoupila do Štíra. Můžete si to představit jako čtverec, který má čtyři hroty, základnu pyramidy. Velký kříž je složený z planet Venuše, Uran, Mars a Karmických bodů.
Celá konfigurace ukazuje, že se můžete dostat do situace, kde jste postaveni před hotovou věc. Je to situace, které se nemůžete vyhnout, nelze ji obejít, odložit ji na jindy, ale musíte jí projít, odžít, zažít. Především záleží, s jakou reakcí tu situaci projdete a jaký výstup uděláte. K jakému pochopení dojdete.

Čeho se to týká? Kvadratura mezi Marsem a Venuší je disharmonický aspekt mezi mužským a ženským principem, který je základem celého stvoření Světa. Tyto dva principy jsou základem všeho. I v nás jsou oba dva principy. Jeden je projevený a druhý neprojevený. Nejvíce se tato kvadratura, tento rozpor projeví ve vztazích mezi mužem a ženou.
Další disharmonické aspekty jsou od Urana, což znamená změnu, prozření, ale i nebezpečí zbrklých rozhodnutí. A karmické uzly ukazují, že je to zásadní a zlomová doba pro budoucnost, pro to, co budeme žít ve vztazích. Každý se dostane do nějaké situace podle toho, jak žije vztah a lásku jako takovou. Na čem své vztahy staví. Pokud je základ dobrý a vychází ze skutečné lásky, tak vztah projde potřebným oživením a toto vše ustojí. Pokud základem lásky je klam a iluze, tak vše bude rozbořeno. Situace mohou být velmi různé. Pokud je například člověk závislý na něčí lásce, tak prohlédne svou závislost a odpoutá se.........................

Pyramidy a jak to bylo :-)

9. září 2018 v 21:06 | Dan Piraro |  Humor

Abraham - Jak zastavit nechtěné myšlenky

9. září 2018 v 21:03 | Esther Hicks |  Channeling

Host: Děkuji. Miluji tu lehkost toho všeho. Opravdu to miluji. Dnes to slyším.
AH: Takže, jak předtím zněla vaše otázka?
Host: Když si manifestuji něco, co je vyčpělá manifestace.
AH: Dobře, takže když máte pocit, že je to už vyčpělé. Co jste tu vy všichni slyšeli? Když máte pocit, že je to vyčpělé, co uděláte? Pracujete víc nebo to pro tuto chvíli necháte plavat?
Host: Nechat to plavat.
AH: Nechat to pro tuto chvíli být. Takže - jen tak si prostě vyprázdníte hlavu? Je to vůbec možné na delší dobu? Ne. Ale snažíte se na to nemyslet. Takže my říkáme, že vy se rozhodnete, že to deaktivujete.
Host: Dobře.
AH: Tedy, deaktivování myšlenek je opravdu zajímavé, protože když řeknete: Nebudu už vůbec myslet na tu věc, na kterou myslím, tak na ni myslíte! Takže vlastně aktivujete právě tu věc, kterou jste chtěli deaktivovat. Ale - pojďme si o tom popovídat. Pojďme mluvit o aktivní myšlence, opravdu aktivní myšlence. Trochu jsme to už před chvílí nakousli, když jsme řekli…
Takže, první věc, která se stane, když jste v nějaké vibraci, je, že k ní přicházejí další myšlenky, které se jí podobají. Takže teď zjistíte, že o tom dumáte, přemítáte o tom. Mohli byste dokonce říct, že se v tom babráte. Mohli byste dokonce říct, že jste tím posedlí. Přemýšlíte o tom, přemýšlíte o tom. Tak to je první věc, která se stane. Ale co my chceme osvětlit je, že zatímco se to děje, začínáte být konkrétnější, více specifičtí.

Takže teď o tom přemýšlíte a teď o tom dokonce mluvíte. Možná si dokonce uděláte poznámku. Možná o tom někomu napíšete email. Možná o tom napíšete email spoustě lidí, tenhleten Facebook je opravdu… /smích/ Takže jak jim o tom píšete, jste teď dokonce ještě konkrétnější. A teď, protože jste konkrétnější, tak i Zákon přitažlivosti je konkrétnější.
Takže teď přichází více věcí. Takže tím, jak je to stále víc a víc konkrétní, tak je to také stále silnější a silnější a silnější. Což znamená, že pociťujete silnější uvědomění svého vztahu k tomu, kdo doopravdy jste a v čem se stáváte silnějším - cítíte to. Takže v detailech té věci je to stále aktivnější, je to stále silnější, síla přitažlivosti té věci je větší. Takže když my řekneme "deaktivujte to", ta věc tím, že se stává konkrétnější, je také aktivnější................


Hluboká stopa lásky

7. září 2018 v 10:48 | Osho |  Duchovní růst

Jednoho večera procházel městem pohřební průvod, v němž kráčelo mnoho lidí. Ale nebyl to pohřeb krále - zemřel obyčejný žebrák.Bylo podivné, že se takový dav přišel rozloučit s chudým žebrákem. Když průvod zahlédla služka z velké vily, vběhla dovnitřa řekla své paní: "Zemřel žebrák a odebral se do nebe."

Paní její slova rozesmála, protože jí přišlo nesmyslné, že by mrtvý odešel do nebe, a pak se jí zeptala:
"Tys viděla, jak tam vstupuje?" Služka odpověděla: "Samozřejmě, paní. Je to naprosto jasné. Všichni lidé, kteří šli v pohřebním průvodu, usedavě plakali. Neznamená to, že duše zesnulého zanechala hlubokou stopu lásky v myslích těch, s nimiž žil?"
Hluboká stopa lásky - když o tom přemýšlím, uvědomuji si, že stopy lásky jsou zároveň kroky směřující k bráně boží. Dá se snad dojít k bohu jinak než po cestě lásky? Existuje jiný důkaz o dosažení božskosti než fakt, že člověk nalezl lásku na této zemi?

Láska v tomto světě je totéž, co je bůh v onom světě. Láska spojuje. Proto je nejvyšším prožitkem. Jak by jím mohlo být něco, co rozděluje? Když je ten, kdo něco prožívá, odpojený od daného objektu, jde o projev nevědomosti.

( úryvek z knihy: OSHO - Život je mýdlová bublina )

Kryon - Knihovna

5. září 2018 v 18:44 | Lee Carroll |  Channeling

Tento živý channeling přijal Lee Carroll v Bradentonu, Florida, 20. ledna 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Během let jsme vám už předali tolik poselství. A pokaždé, když to začne a můj partner sedí na židli, neví, co přijde. Často se dostaví různé emoce. Tyto emoce přicházejí z druhé strany závoje a často odpovídají druhu poselství, které chceme předat. Pokud je poselství vědecké, pak se objeví určitý druh emocí. Pokud je informativní, pak se objeví jiný druh emocí. Avšak pokud jde o lásku, která k vám proudí z druhé strany závoje, pak už to zná. To je to, o čem je tohle poselství. Střídáme channelingy, které obsahují různá odhalení, historii a krásu, s poselstvími, která jsou prostě jen naplněná láskou, bez výuky, bez instrukcí.

Toto poselství je vysvětlením, kým jste. A aby bylo správné, chci vám říct následující. Už jsem to říkal opakovaně, ale musíte to teď znovu slyšet. Ti z vás, kteří tu sedí na židlích, to musí slyšet. Vím, kdo je tady. Duch ví, kdo je tady (kdo poslouchá záznam, čte přepis, překlad - pozn.překl.), Tvořivý zdroj, který vás stvořil, ví, kdo je tady. Nežijete v nějakém vakuu. A přesto to tak vnímáte, že? Máte pocit, jako byste byli obklopeni jen sami sebou. A my jsme vám to říkali opakovaně. To je situace, kterou jste si vytvořili jako lidé, jako okolnosti lineárního bytí, že jste to jen vy, jediné tělo. A zatímco tudy takto procházíte, jste sami.

Ale tak to vůbec není.Duše, kterou máte, které dáváte mnoho jmen, vyšší já, které je větší než innate, jde daleko za hranice biologie. Jsou kousky a části vás, které jsou spojeny s každým jiným člověkem na Zemi. Jsou kousky a části vás, které jsou napojeny na druhou stranu závoje. Patříte do takzvané "Boží polévky", ke skupině, která je základem všech věcí. Část Boha, která je ve vás, kousek Boha, který je ve vás, je spojen se všemi věcmi. A to se před vámi dokonale ukrývá. Ukrývá se to natolik, že ti z vás, kteří si zalezou do kouta ve svém smutku, depresi a frustraci, aniž by pochopili, že je s vámi toho tolik, nikdy nepochopí spojení, které máte s druhou stranou závoje a které tu je vždycky. Energie vědomí na této planetě vám doslova diktovala, abyste se ukrývali ve své komůrce či ve skříni, prostě v krabici diktovaného vědomí. Učení, které vám vštěpovali od narození, určovalo to, kým jste si mysleli, že jste...................