Lorna Byrne - Musíme se naučit přijmout skutečnost, že nikdo není dokonalý

16. září 2018 v 9:10 | LORNA BYRNE |  Pro pohlazení dušičky

Musíme se naučitpřijmout skutečnost, že nikdo není dokonalý. A teda ani my.

Andělé lásky patří mezi andělé - učitelé. Učí nás, jak vpustiť do života romantickou lásku a nesabotovat ji. Také dohlížejí na to, abychom měli příležitost potkat ty správné lidi. Od ostatných andělů-učitelů se výrazně liší. Mají mnohobarebný pastelový plášť až po zem. Jemný a lehoučký, ale vánek s ním nepohne. Většina lidí přivolává anděle lásky podvědomě. Někdo dokonce už v dětství prostřednictvím pohádek se šťastným koncem.

Není třeba mít obavy, pokud nevíme, kterého anděla je potřeba požádat o pomoc. Stačí poprosit strážného anděla, vždy pošle toho správného.
Po několika měsících jsem Sophii opět potkala na autogramiádě. Oznámila mi, že se ten večer chystá rozejít s Anthonym, sice se milují, ale nepokládá jejich lásku za dostatečně silnou a jejich duše za spřízněné. Viděla jsem, jak jí domlouvá anděl lásky, ale Sophie neposlouchala. Upozornila jsem ji, že spřízněnou duši potká jen velmi málo lidí, ale neustoupila.

Po pár týdnech, když jsem se procházela ulicemi Dublinu a prohlížela si výlohy, anděl mě požádal, abych se podívala před sebe. V davu lidí se za mladou ženou otevřelo láskyplné světlo strážného anděla. Žena stála a psala esemesku. Jak jsem se k nim přiblížovala, poznala jsem Sophii.

Když si mne všimla, spěchala mi naproti a okamžitě začala mluvit o rozchodu s Anthonym. "Jsem hloupá. Rozchod s ním byla obrovská chyba. Neuvedomovala jsem si, jak moc ho miluji a jak osamělá se bez něho cítím, " vysypala se slzami v očích. Anděl lásky, který stál za ním, ji objal. Pak mě poprosila, abych se za ně pomodlila, protože se chystá setkat s Anthonym v naději, že se zase dají dohromady.

Upozornila jsem ji, že k němu musí být velmi úpřimná a pozorně ho vyslechnout. Poprosím Boha i anděle, aby se stalo to, co je pro oba nejlepší. Později jsem se doslechla, že se Sophie s Anthonym dali dohromady.

Jen pár lidí uzavře manželství se svoji spřízněnou duší, i když ji má každý člověk. Potká se s ní v nebi ještě před narozením a mají hluboké duševní propojení. Nevím, proč Bůh stvořil spřízněné duše, zatím jsem poznala jen několik manželů, kteří byli spřízněnými dušemi. Svého manželka Joa jsem milovala, ale nemyslím si, že byl mou spřízněnou duší.


( úryvek z knihy: Lorna Byrne - Poselství naděje od andělů )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama