Abraham - Svatební příběh

12. října 2018 v 8:34 | Esther Hicks |  Channeling

Host: Ahoj Abrahame, mám příběh, který chci sdílet a mám i otázku, kterou chci položit. Cathy, má žena, kterou jsem si před 3mi týdny vzal, se zdá jako že je nevědomě schopná zaměřovat se vždy na věci, které chce. A dělá to bez toho, aniž by si uvědomila že se můžou objevit překážky.
Vždycky se chtěla mít svatbu jako v pohádce. A já chtěl raději uprchnout. Měl jsem finanční prostředky, lákal jsem jí na Tahiti - ne. Na Havai - ne. Nebo že pojedeme do Paříže. To je velmi romantické - ne. Když jí bylo 8 let, viděla obřad Richard Burtona a Liz Taylor v pevnosti Carmel Mission v Kalifornii. a měli svatební hostinu na pláži Pebble beach. A to prostě chtěla.

Tak jsem vzdal to své, protože jsem chtěl, aby naše svatba byla její nejkrásnější životní moment. No a všechno co chtěla, se zdálo být téměř nemožné, protože je těžké nechat se oddat v pevnosti Carmel pokud nemáte členství, což my neměli. A ona to dokázala zařídit. Je téměř nemožné zarezervovat si místo v podniku Harlot, aniž byste si je neobjednali 3-4 roky dopředu.
A ona dokázala sehnat místa, která někdo pustil. To vše za 6 měsíců. A ta poslední věc, kterou chtěla bylo podle image filmových hvězd mít na své svatbě někoho slavného. Tak jsem naplánoval, že bych chtěl George Michaela což je zpěvák. Že by tam zpíval a taky byl slavný. Tím by se o to postaral a já si to mohl dovolit. Jenže od to zrušil. Takže její perfektní svatba měla být perfektní kromě toho, že tam nebude nikdo slavný. Takže pak se to stalo.

Před třemi týdny se to stalo a všechno bylo tak perfektní jak chtěla, kromě toho že jsme neměli tu slavnou osobu. A potom na hostině, probíhala hostina a Phil jeden ze svatebčanů mi řekl: Bobe, je tady Oprah a chce tě vidět. /smích/ A já mu řekl: Nech toho! A on řekl: Ne, myslím to vážně. Je tu Oprah a chce tě vidět. A já řekl: Ne, není. A on řekl: Ale ano. Je tady s… S kým že to přijela? Přijela s Twenties house. No víte, zapomněl jsem ten název. A já řekl: Phile dost! A on: Ne! A popadl mě a zatáhnul za roh.

A tam stála Oprah a Clint Eastwood. To co se stalo, bylo proto, že se slavilo výročí Johna Steinbecka, Měl 150 let výročí a tak tam přivedli Oprah. a tak Clint býval kdysi starostou okresu Monterey a tak tam hráli golf. A když dokončili 18. jamku, chtěli se dostat k 19. jamce která byla na místě co jsme si pronajali a kde byla ta hostina.
A když se zeptali co s tím, tak jim řekli: Omlouváme se ale je tam svatba. A Oprah se svým otevřeným duchem se zeptala: Mohli bychom jít dovnitř a pogratulovat jim? /smích/ A protože díky tomuhle jsem absolutně a totálně přesvědčen, že Zákon přitažlivosti funguje, /smích/ jsem chtěl s vámi sdílet tenhle příběh.

AH: A je toho více, co bychom k tomu přidali. Protože si myslíme, že stojí za to poukázat na skutečnost, že vaše drahá partnerka byla schopna dosáhnout svého stavu vibračního očekávání, i když měla u sebe tak blízko někoho jako jste vy, kdo jí říkal: To není možné. To není možné. /smích/
Jinými slovy: Je to opravdu velmi silný příběh, díky kterému každý pochopí, že nezáleží co si myslí druzí lidé. Jinými slovy: Její tvoření je její tvoření a všichni ostatní si tu jen hrají. Ale všechno co chcete, dostanete když se s tím sladíte. A přemýšlejte o tomhle: Ona tohle vše dávala do pohybu už od svých osmi let. Jinými slovy: Vesmír je velmi ochotný a schopný sestavit kousek po kousku cokoliv co kdokoliv z vás chce.

A ani to nemusí trvat tolik let jako tady od osmi let. Chce to jenom brnkat víc na strunu toho, co chcete a méně na strunu toho co nechcete. Jinými slovy: Když něco chcete, to je to rozhodnutí, tohle je to stanovení cíle, tohle je říkat vesmíru…Tohle spadá do kategorie: Udělám rozhodnutí a udělám to správné rozhodnutí. Protože neexistuje nic, čeho nemůžete dosáhnout.
A vesmír má pro vše co chcete, pro všechno má vesmír tisíce cest nejmenšího odporu, aby vám pomohl dosáhnout toho. Jinými slovy: A nenutí vás to přidávat ke všemu ještě více dalších detailů, které vás potěší? Když si uvědomíte, že vesmír může udělat tohle a támhleto.

Líbí se nám vaše slova: Vesmír udělal tuhle nemožnou věc, vesmír udělal tuhle nemožnou věc a tuhle opravdu nemožnou věc, která opravdu vypadala jako že je naprosto nemožná se ukázala jako že vůbec není nemožná. Protože všechno je možné, pokud jste v Souladu.
Ano. Děkuji.
Myslíme že je obzvlášť zajímavé, že se tam objevila zrovna Oprah. Protože ona poslouchá naše nahrávky a rozumí Zákonu přitažlivosti.


Překlad: Crazy Woman 2018 / https://abraham-hicks.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama