Channeling

AA Michael -Spirálovitá cesta vzestupu

17. května 2018 v 8:15 | Ronna Herman

ZPRÁVY OD ARCHANDĚLA MICHAELA * KVĚTEN 2018 - RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, ze všeho nejdříve bychom vám rádi objasnili, CO VZESTUP NENÍ. Ve vašem současném stavu vývoje, bude vzestup fyzického těla společně s vaším´Já-Duší možný jen pro velmi málo pokročilých avatarů, kteří otevřeli a otevírají cestu pro vzestup lidstva na další úroveň vyššího vědomí. Milovaný Ježíš, společně s mnoha velkými avatary andělských říší, připravili jeviště a zasadili vesmírná Semínka Světla Stvořitele jako přípravu na tento mimořádný proces.
Abyste v této době vzestoupili ve fyzické loďce, museli byste téměř dokončit transformaci svého fyzického těla na frekvence Andělského Světla a povznést harmonii své Písně Duše k těm, kteří jsou na nejvyšších rovinách Páté Dimenze a výše.Je zbožným přáním dosáhnout toho, že je možné přeměnit hustotu fyzického těla Třetí / Čtvrté dimenze na Světelnou loďku Páté dimenze během jednoho života.

Vy, předvoj, Hvězdná Semínka, dodáváte palivo, Adamantinové částice Světla, abyste aktivovali Semínka vzestupu, která byla na Zemi zasazena před 2000 lety. Lidstvo je ve stádiu čištění, přípravy na daleko větší rozkvět vědomí, který ovlivňuje více a více Duší, jak zametá Zemi a výsledkem toho se exponenciálně zrychluje.
V současném stádiu vývojové změny jsou fyzická těla aspirantů/ praktikujících na Cestě v procesu naplňování přeměňující silou Světla Stvořitele. Buňky vyššího vědomí se probouzejí a vybuchují s alchymickým receptem přeměny. Jste v procesu čištění Aurického pole hlavní části negativních/ pokřivených vibračních frekvenčních vzorců, které zatemnily Světlo vaší Aury a vyústily ve zhmotnění všech špatných výtvorů uvnitř fyzické loďky.

V buněčném těle jsou uzamčeny toxiny, které musejí být uvolněny, abyste do sebe mohli znovu začlenit a vstřebat harmonické frekvence, své mnohaúrovňové tělesné struktury. Buňky Světelného těla byly utlumeny (ztmaveny), hned jak Aurické pole začalo být zamlžené a neprůjezdné, ucpané, negativní energií. Boží buňky jsou ve vás stále a fungují; nicméně časem se zmenšily a zatemnily nedostatkem potravy. Je to jako byste byli stále živeni kontaminovaným jídlem, které za dlouhou dobu zničí tělesnou loďku. Tělo přání ega je prohnané a vytrvalé, a neustále vás bude ponoukat, abyste hledali více a více tělesných vjemů a vlastních požitků, často s katastrofálními výsledky. .........

Kryon - Reakce na neznámou budoucnost

17. května 2018 v 8:13 | Lee Carroll

Tento živý channeling přijal Lee Carroll ve Philadelphii, Pensylvánie,
19. listopadu 2017
Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Už více než dvě desetiletí předstupuji před svého partnera. Jsou tací, kteří cítí, že o čem mluvím, je opravdové. A jsou tací, kteří to mohou zpochybňovat. To je právo svobodné volby. Dnes jste kladli otázky týkající se závoje, vašeho účelu, kým a proč jste. Skutečně existuje něco, co zahaluje vyšší pravdu. Něco, co znáte velmi dobře, pokud tu nejste (myšleno na planetě). Vy všichni znáte vyšší pravdu. Existuje něco krásného a mocného v tomto vesmíru, v této galaxii. A pokud tu právě nejste, jste toho součástí. Není to nic zlověstného. A když tu nejste, uslyšíte to, co nazýváme hudbou krásy Boha. Nemůžete ji slyšet svými smysly, protože nebudete mít uši a sluch. Zbaveni fyzického těla můžete slyšet, vidět a vnímat všechny jednotlivé frekvence, které existují. Jste součástí všeho, co existuje předtím, než se vrátíte na tuto planetu do velmi limitující reality. Proto vás tak milujeme. Tato planeta je zapojena do něčeho mnohem většího, než si myslíte, mnohem krásnějšího než si myslíte, co vyžaduje, abyste byli odtrženi od lásky tvořivého zdroje.

Závoj se ztenčuje v těchto nových energiích, moji drazí. Někteří to cítí. Nedojde k odhalení vyšší pravdy, ale k odhalení něčeho jiného. Toho, že je o vás postaráno, že jste milování a že můžete důvěřovat neznámému.A že kousek Boha, který je uvnitř vás a září a vibruje s druhou stranou závoje, začíná růst. Ten kousek začíná důvěřovat synchronicitě místo logiky. Začíná být trochu víc multidimenzionální, což znamená, že se stáváte v realitě většími. Pouštíte to, co je lineární a 3D a uvědomujete si, že můžete být na více místech ve stejný čas. Můžete být s Bohem a zároveň můžete být v kuchyni. Můžete řídit auto a být zároveň s Bohem. Můžete být na pochůzce a zároveň být s někým soucitným způsobem, cítit ho, vnímat ho. Toto je součástí nové energie a pro některé z vás to je něco jako skok do temnoty. Protože energii, která se nám ukazuje, jste ještě nikdy neviděli. A protože ji nemáte s čím porovnat a nikdy jste v ní ještě nebyli, může lidské bytosti vystrašit.....................

Pamela Kribbe - Nebe a Země patří k sobě

15. května 2018 v 22:14 | Pamela Kribbe

Drazí lidé, jsem hlas Země.

Všechny vás zdravím z místa spojení a jednoduchosti. Spojte se se mnou: se zemí pod vašimi chodidly, se stromy a trávou, s kameny a celou přírodou kolem vás. Je kolem vás jako energie, kterou přijímáte a která vyživuje vaše buňky. Je to místo, kde může původní zemská energie existovat, kde je pro ni místo.

V lidské společnosti existuje mnoho energií, které jdou proti původní energii Země. Ty, které jdou proti, vyvstávají z procesů myšlení a pokouší se na Zemi život krotit. Tyto mentální energie se staly pro všechny z vás tak všední, že se staly téměř vaší druhou přirozeností. Jen jako malé dítě jste měli přímé spojení s tím, co bylo nejpřirozenější.

Žádám vás, abyste si nyní připomněli toto přímé, přirozené spojení se svým tělem, nikoli se svojí hlavou. Sestupte svou pozorností hluboko do svého těla, ze své hlavy a běžte dolů ke svému srdci a břichu. Představte si svou pozornost jako lehké bílé pírko, které se pomalu dotýká všech částí vašeho těla: vašeho srdce, paží a rukou, vašeho břicha, nohou a chodidel. Uloženo ve vašem těle je připomínkou jednoduchosti a čistoty. Tělo si pamatuje, ukládá stará zranění a traumata do buněčné paměti, ukládá však také primární vzpomínky jednoty, spontaneity a přirozenosti.

Žádám vás, abyste se nyní spojili se svou primární pamětí. Vnímejte před sebou dítě, dítě, kterým jste kdysi byli, nebo jen vzhled dítěte, které je šťastné, bezstarostné a v harmonii s přírodou. Když se cítíte šťastní a bezstarostní, neuvažujete neustále o tom, zda máte něco udělat, zda to, co cítíte, je správné, jaké budou konečné důsledky, nebo co by se mohlo stát nebo pokazit. Mentální síla ve vás neustále zasahuje a omezuje spontaneitu, která je tam taktéž a chce vycházet z primárního zdroje k vaši ztělesněné duši.

V každém z vás existuje spontánní proud. Vaše tělo nese tento proud v každé své buňce a obsahuje mou energii - energii přírody. Energie vaší duše a energie přírody se spojují v buňkách vašeho těla. Jsou však zahaleny vrstvami naučených způsobů myšlení, jež jsou poháněné strachem ..............................

Solara - FRAGMENT REPORTU NA DUBEN 2018

11. května 2018 v 8:24 | Solara

Projasnit cestu do našeho Pravého Místa
Duben je měsíc, ve kterém se může stát cokoli. Je cítit, že energie jsou nyní nezastavitelné. Nastanou hlavní posuny a bude mnoho pohybu do nového směru. Mnozí z nás se na to cítí velmi připraveni. Víme, že pokud se chceme posunout dopředu, na naprosto jiný vibrační pás, musíme to udělat teď. Už není čas. Vlak odjíždí ze stanice.
Mocné Větry Změny v dubnu silně vanou, projasňují cestu k našemu Pravému Místu.Zviditelňují ji více než kdy předtím. Trosky našich starých myšlenek, nevyrovnaných toužení a obnošených očekávání, které měly ve zvyku zakrývat naši Pravou Cestu, odlétají! Toto projasnění naší Pravé Cesty je hlavním tématem dubna.

V dubnu jsme schopni jasně vidět, jaké úpravy a přizpůsobení musíme udělat v našich vnitřních bytostech, které nám dovolí uvolnit některé iluzorní druhy víry, které po nějakou dobu zakrývali naši mysl jako mraky - věci jako falešná vnímání toho, kdo jsme, nebo falešných omezení toho, co můžeme, (nebo nemůžeme), v tomto světě dělat.
V dubnu se potýkáme s jakýmikoli zdržujícími věcmi, aby se cesta vpřed vyjasnila.Nepřesuneme se ještě zcela do svého Pravého Místa, ale konečně jasně vidíme a nedá se to popřít. Naše pravé místo se stává nekonečně zřejmější, živější a reálnější. Vidíme mnoho prvků, které dříve nebyly vidět.

Vlny citů se šíří široce po planetě a vyvolávají celé spektrum nálad. Mnoho lidí je na pokraji toho, co můžou unést, bylo to tolik let úsilí a každý je unavený. Energie Beznaděje se aktivně snaží vtáhnout lidí zpátky do duality, ale musíme si pamatovat, že Naděje ji nezneutralizuje, neantidotuje. Musíme jít za Naději, celou cestu k našemu pravému Vědění Srdce. Také pomůže, že ne všechny emoce, které osobně cítíme, patří nám; mnoho jich přichází z kolektivního vědomí planety. Když jim dovolíme, aby námi prošly, také je pro všechny přetváříme.
Během prvních dvou dubnových týdnů je to hodně jako natáhnutí tětivy luku zpátky do našeho srdce. Vstřebáme do svého těla změny, které se objevily v březnu. Všechno se přelaďuje a slaďuje s pravým jádrem naší bytosti. Přitom budeme mít příležitost předělat vzorce minulosti a dát jim jasnější, opravdovější vzhled. Uprostřed měsíce, během Novoluní, jde Merkur přímo a tehdy pustíme tětivu, strunu luku a náš šíp vyletí vpřed! Vstupujeme na Rychlou Cestu, řítíme se od průlomu k průlomu zrychlující se rychlostí! ...................

Kryon v Argentině ( Pátek )

11. května 2018 v 8:21 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Buenos Aires, Argentina, 27. 10. 2017
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Mohlo by se zdát, že na této židli sedí dva channeleři (Lee začal channelovat až po dalším channelerovi Prageetovi Harrisovi, jedná se o duální channeling - pozn. překl.). Ale zpráva je pouze jedna. Alcázar (bytost, kterou channeluje Prageet Harris - pozn. překl.) vás vybízí, abyste dnes viděli ty rozdíly, které vám budou předneseny. Vyzývá vás, abyste šli na místa, na která jste ještě možná se svým vědomím nikdy nevkročili. A to je zpráva od Kryona. Energie této planety se posouvá. Tolik z vás, jež jsou zde, to může pociťovat a pak jsou zde další, kteří se kvůli tomu cítí frustrovaní. Nejen tahle zpráva, nýbrž všechny dnešní zprávy, jsou o tomhle. Snaží se vysvětlit, co se momentálně děje a zároveň vás žádá, abyste si během toho všeho udrželi vnitřní klid a mír. Drazí, nacházíte se v nové energii, v jaké jste dříve ještě nikdy nebyli. A o tom chci mluvit.

Rád bych mluvil o některých praktických věcech, které jsou zároveň velmi krásné, jakmile poznáte, jak fungují. Všichni channeleři žádají totéž: přijměte změnu a pochopte, že je to pro vás; pochopte, že je to možná důvod, proč jste tady. Ovšem během procesu, kdy se tyto změny postupně uskutečňují, existují věci, o kterých jsme vám říkali. A tyto věci souvisejí s návyky a závislostmi na energii.

Drazí, zastavme na moment tento channeling. Prostě ten proud informací na chvíli zadržme. Chci, abyste pochopili, kdo je zde. Někteří z vás možná nikdy předtím tímto způsobem channelingu nenaslouchali. Někteří z vás by mohli pocítit určité věci. V této místnosti je s vámi doprovod. Je to doprovod, který je za hranicí čehokoli, co by vás kdy mohlo doprovázet ve staré energii. Od roku 2012 se na všech místech (po celém světě) otevíraly dveře. Multidimenzionalita je zde, což znamená, že jsou zde umožněny určité procesy.Jestliže si myslíte, že tohle je stejné jako stará energie, tak jste nedávali doopravdy pozor. Doprovod, který je zde, není jen z druhé strany závoje. Myslím, že už jsem vám tyhle věci předával dříve. Právě nyní je zde energie těch, které jste milovali a následně ztratili. Jsou v této místnosti, protože od roku 2012 je zde svolení, které to umožňuje. Někteří z vás jsou si toho vědomi. Někteří z vás je mohou cítit. A to vše vám pomáhá vnímat, že nejsou v žádném případě pryč. Jsou zde coby vaše podpůrná skupina, zatímco se snažíte přijít na to, co se děje. Někteří z vás je mohou doopravdy cítit a tím pádem skutečně vědět, že jsou tady. Tohle je nové. Před rokem 2012 to nebylo možné. Máte dnes od Rodiny více pomoci a podpory, než jste měli kdy předtím. Ti, o nichž jste si mysleli, že odešli, jsou stále zde. Ano, jejich těla už možná na planetě nejsou, ale jejich vědomí zůstává s těmi, kteří je milují (Kryon dojatě). A tohle je nové. A je to tady jen z jediného důvodu. Aby vám to dodalo klid ohledně věcí, které se právě dějí...................

Abraham - Jak vyléčit jakoukoliv nemoc

9. května 2018 v 14:00 | Esther Hicks

Tady je jedna dobrá zpráva, kterou si většina lidí neuvědomuje, nebo na ní prostě není naladěna. A to je, že každou vteřinou, kdy zažíváte život, zažíváte také expanzi. A díky ní také větší část vás samých expanduje. Jinými slovy: Není možné, ani na chvíli, abyste cítili přítomnost něčeho nechtěného, bez toho, aniž byste netoužili po něčem lepším, co je v souladu s vaším vibračním vzorcem.

A jakmile tato touha z vás vyzařuje, tak v tu samou chvíli i větší část vás, která je vibrací, kompletní vibrací, dostává informaci o vaší žádosti a dává jí maximální pozornost. Té žádosti o prosperitu, o kterou jste požádal, nebo o touze po zlepšení vašeho zdraví o které jste požádal. Pojďme si to vysvětlit ještě jinak, abyste tomu lépe rozuměli.
Takhle to funguje u všech druhů vědomí a vaše tělo je stvořeno z trilionů buněk a každá z nich je vědomí. Takže, možná jste něco snědl, možná jste byla něčemu vystavena, možná jste se setkal s nějakou bakterií nebo cizopasníkem nebo to čemu říkáte bacil nebo něčím čemu říkáte nemoc nebo třeba návykovou látkou. Prostě s něčím co není pro vaše tělo příznivé. Možná jste něco špatného snědl, prostě něco co vám nevyhovovalo a už ani sám nevíte, co to bylo, protože krabičku od toho jídla jste si neschoval. Požil jste něco, na co prostě vaše tělo nebylo zvyklé a proto některé buňky vašeho těla se kvůli tomu okamžitě ocitly v nepříjemné situaci. Sám víte jaké to je, když se vám stane něco negativního…

Kryon - „Loupání cibule reality“

2. května 2018 v 20:54 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat v Longmontu, Colorado, 13. ledna 2018
Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto obohacené poselství přijaté v Longmontu
Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z Magnetické služby. Chci pokračovat v tom, co jsme začali dnes ráno. Někdy život vypadá jako nějaké tajemství, a to, co jsem řekl dnes ráno je, že tomu tak bude až do doby než lidé uznají, že kolem vás jsou energie, o kterých vás neučili, což mnohé z tohoto tajemství vysvětlí. Existuje větší zdroj, který máte doslova na očích. Dnes ráno jsme vám sdělili, že tento ohromný zdroj vás doslova ťuká do nosu (dává najevo, že když otevřete oči, uvidíte to). Samozřejmě jde o metaforu.

Na planetě je nová energie, a novost toho všeho pochází z toho, co jste vy jako lidstvo dosáhli, když jste se vymanili z předpovědí z minulosti. Mnozí z vás vyrostli s předpověďmi, které vám vyprávěly o konci cyklu pro vaše životy. Celá vaše civilizace neměla dlouho přesáhnout rok 2000. Vaše válečnické způsoby by vytvořily konečnou bitvu a s celosvětovou jadernou válkou by nastalo zničení lidstva. Ale to se nestalo.
To, co nastalo místo toho, bylo naprosto nepředpovězené. Byl to začátek výstupu do nového paradigmatu myšlení - změna, na kterou nejsou mnozí z vás připraveni. Díky tomu by teď měla nastat ta správná doba, abyste spatřili, co je skutečně kolem vás, aby bylo více porozumění.

Dnes ráno jsem to nazval, "loupání cibule reality". Součástí toho, co sloupáváte a prozkoumáváte je to, co jste se od narození učili o mnoha věcech. Tou hlavní vrstvou, kterou sloupáváte je to, co vás učili o Bohu.Další vrstvou je, co jste se učili o vašem vztahu k součástem života kolem vás - k jiným lidským bytostem, ke společnosti, jejíž jste součástí a k vlastnímu paradigmatu, o kterém si myslíte, že je to život.
Co když sloupnete slupku vaší existující reality a místo náhodné příležitosti ve vašem životě spatříte synchronicitu? Co když spatříte pravdu, o které jste se nikdy neučili, tu pravdu, kterou jste možná sami pomáhali navrhovat? Co když vám to ukáže nějakou součást toho, proč jste tady? Změní to váš přístup k životu samotnému? Místo toho, abyste byli vláčeni náhodnými okolnostmi, máte ve skutečnosti pod kontrolou to, co jste pomáhali navrhovat! Páni! To všechno přišlo ze sloupnutí starých informací....................................

Kryon - Marshmallow Messages – Duben 2018

2. května 2018 v 9:17 | Lee Carroll / https://www.facebook.com/kryoncesky


KRYON MMM 16. 04. 2018 - DĚJE SE TO
Někteří z těch, kteří jsou v temnotě, s vámi budou bojovat na život a na smrt, aby zabránili změně. Je to jejich způsob života a jejich způsob kontroly. Ale, drazí, Země je opravdu v procesu tohoto přechodu. Rychlost, jakým se odehraje, záleží na vašem rozhodnutí. Načasování určí svobodná volba planety. Vy už se nyní měníte a právě to začínáte vidět.
~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~
- z Kryonova živého channelingu "Praktická stará duše"

MMM 09. 04. 2018 - POZVÁNÍ VNITŘNÍHO DÍTĚTE
Chci, abyste pozvali vnitřní dítě zpět do svého života. Pamatujete si čas, kdy nebylo nic, s čím byste si měli dělat starosti, drazí? Pamatujete si, když bylo vaším největším problémem v životě to, jak dlouho si budete moci hrát a kdy se budete muset vrátit domů? Ten nádherný pocit úlevy od životních starostí je stále uvnitř.
~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~ Z Kryonova živého channelingu "Přechod od Temnoty ke Světlu

KRYON MMM 02. 04. 2018 - NAVIGACE
Je těžké popsat, jak mohou být lidé závislí na něčem, co je dysfunkční a temné. Noc je temná a pokud jste nějak přežili, snad i díky tomu, že jste neviděli příliš dobře, a náhle se rozsvítí světlo, mnozí touží po čase, kdy byla tma! To protože věděli, jak se pohybovat ve tmě, ale nevědí, jak se orientovat ve světle.
~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~
z Kryonova živého channelingu "Návyková stará energie"


Plně člověkem a plně božský (Atlantida – Egypt – Nyní)

29. dubna 2018 v 21:43 | Pamela Kribbe


Jeshua prostřednictvím Pamely (Egypt, Prosinec 2017)

Drazí přátelé, já jsem Jeshua, jsem Váš přítel a bratr. Prosím, vnímejte nyní své spojení jako skupina. Jste tu spolu z nějakého důvodu. Jak zde navštěvujete staré chrámy a hrobky, staré vzpomínky se probouzejí. Některé z těchto vzpomínek jsou bolestné a znepokojující. Bolestné vzpomínky jsou energie, které jsou stále součástí vaší duše a hledají rozřešení, osvobození. Můžete být jejich osvoboditelé. Když jste společně se stejně smýšlejícími dušemi, pomáhá to. Neexistuje nic více uklidňujícího, než vnímat uznání a pochopení druhou lidskou bytostí, která je s vámi v této pozemské realitě. Ani andělé nebo průvodci vám nemohou poskytnout takový druh útěchy, který cítíte v přítomnosti stejně naladěných přátel. Je to velmi drahocenné, když se setkáte na Zemi se svou rodinou duše. Můžete se vzájemně podporovat, a když tak činíte, přinášíte na Zemi novou, osvěžující energii. Vnímejte, jak skrze vaše srdce proudí energie, jste spojení. Když cítíte tuto sdílenou energii, připojte ji k Zemi, umožněte Zemi, aby se připojila k vašemu znovusjednocení.

Rozvinuli jste od dnů pradávného Egypta mnohé. V té době vstupoval na tuto zemi vesmírný impuls a, jak jsem řekl dříve, vy jste byli uvnitř tohoto impulzu. Nejvyšší část vás, nejzasvěcenější a nejvyvinutější část k tomu přispěla z úrovně duše. Tato vaše část miluje Zemi a lidstvo chová v lásce. Jste pro lidstvo a Zemi téměř jako rodič. Lidstvo v té době přesto nemohlo plně integrovat či obsáhnout vaše poselství, energii. Proto jste se rozhodli přijít dolů na Zemi, znovu se inkarnovat a pochopit zevnitř nesnáze, hustotu a dualitu Země.

Část vás do té doby již svoji cestu dokončila. Před pradávnou civilizací Egypta existovala jiná civilizace zvaná Atlantida a vy jste v ní byli hluboce zapojení, abyste v ní vyjádřili své vědění. Uvnitř vás existovala velká ctižádost, ale také nepochopení lidského života a lidských emocí. Lidské srdce uvnitř vás nebylo ještě probuzené. Ke konci Atlantidy, když se věci vymkly z rovnováhy a byly katastrofy a zkáza, se však vaše srdce otevřela. Byla to chvíle hluboké krize, ale umožnila vám sestoupit, sestoupit dolů do oblasti vašeho srdce. Zatímco předtím jste byli více zaměření na mentální síly, mysl a korunní čakru, na konci Atlantidy se energie vaší duše probudila na mnohem hlubší a více inkarnované úrovni. Ve vašem srdci se zrodila energie lásky a také energie pokory. Uvědomili jste si, že jste věci příliš nutili, tlačili a že musíte vskutku kleknout na kolena a uctít skutečnost být člověkem. Chtěli jste pak (po zániku Atlantidy) poslat do Egypta energii lásky, soucitu a moudrosti. A jak jsem již pravil, začali jste zde žít své lidské životy. Bylo však velmi těžké sloučit svou vyšší a rozvinutou část s velmi hrubou a hustou povahou reality............................

Kryon - Falešné zprávy (Fake news)

26. dubna 2018 v 8:12 | Lee Carroll

Následující duální channeling byl přijat 25. 03. 2018 v Sacramentu, Kalifornii

Úvod - Adironnda
Pozn. překl. - č. 1: Leeho na jeho cestách často doprovázejí i další kolegové - léčitelé a channeleři. Jednou z nich je i Marilyn Harper, která channeluje skupinu Adironnda, Radu světla a někdy také Mistra Ježíše (je snadné je od sebe odlišit i v průběhu channelingu, protože Ježíš - Mistr Jeshua hovoří klidně, láskyplně, zatímco Adironnda často velmi rozverně, hovorově, hlasitě, žertuje a v jejich hovoru je nějaký druh přízvuku; tentokrát byl však tento channeling mírnější a trochu vážnější než obvykle). Channelingy těchto kolegů obvykle nepřekládáme, a ani úvodní meditaci od dalších kolegyň (Amber Wolf, Moniky Muranyi, Peggy Phoenix Dubro a dalších), i když jsou na záznamu, protože se tento web věnuje především Kryonovi, nicméně tentokrát na Adironndu Kryon navazuje a Adironnda zase krásně naladila na Kryona, proto uděláme výjimku…

Pozn. překl. - č. 2: Adironnda hovoří o změně náramku. To je odkaz na jeden z minulých channelingů (ten jsme nepřeložili), kde mluví o metafoře, kdy vcházíme na nějakou akci a máme na ruce náramek (...dokládající, že tam patříme). A takový symbolický náramek si neseme s sebou v různých situacích - ukazuje, k čemu se hlásíme, co jsme dokázali, v jaké fázi se nacházíme a jestli jsme součástí řešení a světla nebo nikoli… no a ten náramek příležitostně vyměníme za nižší či vyšší úroveň, případně za tu "druhou stranu".

Takže tohle je pro vás dobrý den, co? Je skvělé vás vidět - vaše zářivé světlo, které je dnes ještě zářivější než bylo včera. Dokážete si takovou záři představit? Huh! Celá severní Kalifornie si teď říká: "Co se to v tom Sacramentu jenom děje?" Ano, my víme, že vaše světlo expanduje způsoby, o kterých ani netušíte, že jsou možné. Nemáte tušení, co se stane dál a když k tomu dojde, říkáte: "To bylo ale nádherné!" Drahé bytosti světla, vy znáte tento druh koherence (propojenosti, soudržnosti) ve svém srdci. Znáte ten pocit, kdy vstoupíte do svého srdce a reagujete na život z nitra svého srdce. Říká se, že když na život reagujete srdcem, nikdy nebude znovu těžký (Adironnda se směje), ale pak se stanou ty lidské věci… Drahé bytosti světla, vy pochopitelně JSTE novými lidmi. Nadechněte to. Jste to, čemu říkáme další evoluční krok. Tak pochopte, že pokaždé, když se uslyšíte, jak si stěžujete na nějakou situaci, ve které se nacházíte, my zareagujeme tím, že vám "změníme náramek", protože když si stěžujete, pak jste součástí problému, ne součástí řešení .........

Kryon - Heavy Lifting

18. dubna 2018 v 15:53 | Lee Carroll

Tento Kryonův channeling byl přijat 24. 03. 2018 v Sacramentu, Kalifornii

Úvodní mini poselství

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Dnes vám chci během těchto krátkých okamžiků předat detaily o procesu, který si možná neuvědomujete a který zahrnuje úplně každého z vás. Ti v místnosti a ti, kteří toto poslouchají - mají něco společného. Pokud jste zde záměrně, to znamená, že byl váš nápad sem přijít, pak jste staré duše. Není to také žádná náhoda, pokud jste tu proto, že vás o to někdo požádal. V tom případě jste stará duše "z komůrky" (smích) - (metafora pro to, že se před tím snažíme schovat - pozn.překl.). Na určité úrovni víte, jak věci fungují. Ve skutečnosti znalost fungování věcí, je přesně to, co některým brání sem přijít, protože se ve své mysli rozhodli, že tohle nepotřebují - a mnozí z nich to skutečně nepotřebují. Jsou plně vybaveni k tomu, aby prošli posunem. Ale jsou určité atributy, o kterých byste měli vědět a my jsme o nich dosud nehovořili.

Jste ve správném čase na správném místě ve správné době a říká se vám stará duše - ať už jste muž či žena, toto je pro vás dokonalý čas. Připravili jste tento posun. Přišli jste sem - jste připraveni na ten výraz? - abyste odvedli heavy lifting -náročné pozvedání- (zde jako metaforické vyjádření náročnosti života v procesu transformace vědomí, posunu do vyšších úrovní života - pozn. překl.). O tom budeme hovořit později, v následujícím channelingu. Ale právě teď bych vám chtěl předat určitý atribut, princip posunu pulzujícího energií, který jste dosud neviděli. Právě teď děláte věci, které v minulosti dokázaly pouze vybrané divoké karty. Otázka, kterou vám budu klást po celou dobu zní: "Věříte, že vaše činy a vaše vědomí mění věci v jiných oblastech?" Pokud jste studovali to, co je takzvaně "za fyzikou", tzn. metafyziku, je toto podstatou víry, že vědomí je měřitelná energie a mění věci nejen u vás, ale i na jiných místech, po celé planetě - to je síla a moc staré duše, která byla na planetě dost možná už tisíckrát. Naučila se, co ji planeta mohla naučit a co ji Mistři mohli naučit. Říkali jsme vám stále dokola, že jelikož vaše DNA při vašem narození fungovala či byla aktivní na méně než 50%, tak si to nepamatujete. Nepamatujete si své minulé životy. Mnozí lidé v ně dokonce ani nevěří. Nepamatujete si, co jste se naučili, ale všechno to máte v sobě. Ale jak žijete v této nové energii, často se to začne probouzet. A probuzení toho, čím jste prošli a co jste se naučili, často přichází za určitou cenu… To je to, co se učíte - jak tím projít. A co heavy lifting, kterým někteří z vás procházejí, skutečně znamená pro planetu? Představte si to - vy všichni jste staré duše této planety, které hrály roli divoké karty. To znamená, že to, čím procházíte teď, po posunu, začíná měnit samotnou planetu a vy jste byli katalyzátory pro tuto změnu......................

AA Michael -JSTE PŘIPRAVENI?

11. dubna 2018 v 7:51 | Ronna Herman

*Archanděl Michael prostřednictvím Ronny, duben 2018*
RONNA / SVATÝ PÍSAŘ
Milovaní mistři, je to už nějaký čas, kdy jsme hovořili o Světelných Městech ve vyšších říších a nádherném daru, který byl lidstvu dán. Pozorujeme, že mnozí z vás jste, jako součást svého pozemského poslání, aktivně zapojeni do ukotvování Stvořitelova Světla (Adamantinových částic) v sobě, v krystalické mřížce Země, a pak jejich zbytek široce vyzařujete ven do světa. Nicméně se ve velkém množství stále vyskytuje nespokojenost, strach a vztek, většina lidstva není připravena přijmout skutečnost, že v každé oblasti života na Zemi probíhají velké změny a že čas má rozhodující význam. Masy lidí jsou stále v odmítání změny a vzdorují jí, a většina je neschopná vstřebat, to, o čem si myslí, že jsou radikální, za vlasy přitažená učení nacházejícího věku o-Svíce (Světlo)-ní. Stále znovu jsme vám říkali, že jste elektromagnetické měniče, nádoby, lidské loďky do nichž a skrze něž musejí plynout vzácné frekvence budoucnosti, aby byly na Zemi ukotveny a zpřístupněny všem lidským stvořením. Proto je pro vás tak důležité vyrovnat a zharmonizovat své osobní frekvenční vzorce a "vrátit se do středu" , abyste uzpůsobili co největší množství křišťálového Stvořitelova Ohně Života/Lásky.

Jestli si pamatujete, před nějakou dobou jsme vysvětlovali, jak byla Země vytvořena a připravena na na lidské osídlení, hluboko do Země byly vloženy obrovské křišťálové špičaté hroty věží Živého Světla, které se rozpínaly také vysoko do nebe nad zem. Tyto vnímavé špičky, které obklopovaly svět, byly přijímači a vysílači svatých geometrických kódů Světla z Velkého Centrálního Slunce, a frekvence energetických kódů Země pak byly vyzařovány zpátky do vyšších říší, aby velké Bytosti Světla mohly sledovat pokrok na Zemi a pokrok lidstva. Tyto velkolepé pilíře Světla byly také používány k tomu, aby měnily a čistily a zjemňovaly Božský plán a frekvence Světla, které byly posílány do Země a systémem mřížek. Když Země spadla do hustoty Třetí/Čtvrté dimenze, nastal dramatický nárůst kataklyzmatických událostí, při kterých většina těchto špiček byla zlomena, rozeseta a pohřbena hluboko v Zemi. Jen některé z těchto velkolepých zařízení zůstalo, nicméně jsou maskována příkrovem rostlin nebo vrstvami půdy a kamene. Většinou všechny nádherné krystaly, které se k vám v tomto zázračném věku přeměny vracejí, jsou úlomky těchto velkých špic................

Kryon - Jak funguje strach

11. dubna 2018 v 7:49 | Lee Carroll


Tento živý channeling přijal Lee Carroll ve Philadelphii, Pensylvánie, 18. listopadu 2017

Úvodní channeling

Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Pokračujeme v channelingu (úvodní duální channeling zahájila channelerka Marilyn Harper channelující skupinu Adironnda a Lee Caroll na ni navázal - pozn. překl.) a jak jsem vám už řekl předtím, nejsou to dva channelingy, ale jeden. Během té krátké doby, kdy jste naslouchali Adironndě, se energie v tomto prostoru změnila. Je vaší svobodnou volbou, zda to vnímáte, drazí, ale děje se toho tady hodně. Mluvím teď k vám, kdo jste na toto setkání přišli z určitého důvodu. Nepřišli jste si pro update energie, ani kvůli numerologii, o které právě mluvila Adironnda, ani kvůli tomu, co přichází, ale kvůli něčemu, co potřebujete vyřešit. A to něco může být nějaký problém, který může být psychologického nebo zdravotního rázu, mohou to být palčivé otázky, a kvůli tomu jste tady.

A tak pro vás pokračuji v channelingu. Zazněla otázka: Kým myslíte, že jste? Obrátíme to a místo vás odpoví na otázku Stvořitel a ta otázka se stane prohlášením. Kdo jste? A teď z mé strany závoje bych chtěl předat zásadní informace právě vám, kdo jste přišli kvůli něčemu speciálnímu. Jste tomu široce otevření a jste připraveni. V této místnosti jsou entity, průvodci a pomocníci, kteří jsou neviditelní. Někdo z vás (posluchačů) se možná nikdy předtím nezúčastnil takového setkání, aby přemýšlel o věcech, které mají energii a jsou neviditelné, jako třeba gravitace nebo vzduch. Vím, je to za hranicemi vašeho chápání. Ve světě za závojem existují pro všechno multidimenzionální atributy. Není to svět 3D, není to svět, ve kterém jste vyrostli. Je tam toho mnohem víc. Zeptejte se kvantových fyziků, zda tam jsou neviditelné věci, které jsou nevysvětlitelné, ale na kterých se snaží pracovat. A oni odpovědí: Ano, každý den. Tak si o tom pojďme popovídat z duchovního hlediska. Je tu energie, která mění fyziku a vaší chemii, pokud to co chcete. A nejen to, ale mění i to, kým jste.

Kým jste pro mou stranu závoje? Jste milováni Bohem, který vás zná. To je zásadní informace. Ať si myslíte cokoli o tom, kým jste, jste milováni Bohem, který vás zná. Zná vás, protože jste kouskem multidimenzionální celistvosti, která vám předala semínko Stvořitele. Nejste úplně člověkem, je ve vás část, skrytá v těch zdánlivých 23 párech chromozomů, která se naprosto odlišuje od všeho ostatního na této planetě. A tato odlišnost, kterou v sobě máte, je částí Stvořitele. Ať už to nazýváte duší nebo vyšším já nebo jakkoli jinak, přišli jste na to, jak popsat něco, čemu nerozumíte. Zatímco my tomu rozumíme, protože víme, kdo jste..................

Kryon - Marshmallow Messages – Březen 2018

2. dubna 2018 v 1:36 | Lee Carroll / https://www.facebook.com/kryoncesky/

KRYON MMM 05. 03. 2018 - OBOUSMĚRNÁ CESTA
Říkáme vám, že nikoli jazyk, energie či žádost o to, abyste byli jednoduše milováni, ale soucit je spouštěčem během vaší komunikace s Duchem. Mluvíme o vytvoření "hustoty lásky". To soucit je klíčem, a když cítíte soucit, vrací se vám formou obousměrné interakce. Začnete nás vnímat, když my ucítíme energii soucitu ve vás. To vytváří komunikaci.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~ z Kryonova živého channelingu "Síla soucitu"

KRYON MMM 12. 03. 2018 - VESMÍRNÉ DUŠE
Co když jste věční, nejen staré duše na Zemi? Co když jste vesmírné duše? Co by to pro vás znamenalo dnes, kdyby tomu tak bylo? No, staré duše, je to pravda. Uvnitř vás roste uvědomění, že jste z hvězd a že jste velmi blízko Tvořivému Zdroji samotného vesmíru. Nový člověk s tím bude v souladu.
~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~ Z Kryonovy Knihy Čtrnáct - Nový člověk

KRYON MMM 19. 03. 2018 - NIKDY DŘÍV
Jednoho dne se probudíte s novým druhem Akáši a budete si pamatovat, co jste dělali dříve a co fungovalo. To znamená, že už tentokrát nebudete dělat stejné chyby. Místo toho budete novým člověkem. Tato planeta nic takového dřív neviděla, nikdy.
Já jsem Kryon, milující lidstvo.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~ z Kryonova živého channelingu "Velký únik"

KRYON MMM 26. 03. 2018 - NIC NEZŮSTANE STEJNÉ
Všimli jste si? Nic nezůstane stejné. Když tyto věci začnou, strach bude častou reakcí. Až uvidíte, že se ekonomie začne posouvat a měnit a objeví se nové paradigma, vyvolá to strach. Nová paradigmata jsou zde ve skutečnosti proto, aby zachránila staré systémy, které jsou poškozené či ve stávající podobě nefunkční. Ale když to začne, mnohým se to nebude líbit. Lidé chtějí, aby všechno zůstalo stejné…

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~ z Kryonova živého channelingu "Stav Země"

Solara - FRAGMENT REPORTU NA BŘEZEN 2018 - Posouvání časových linií

28. března 2018 v 8:48 | Solara


Březen se otvírá a zavírá Úplňkem, což z něj dělá zářivý průlomový měsíc. Mnoho věcí se otočí kolem dokola do nové polohy. To nám poskytne naprosto nový úhel pohledu, z něhož budeme vidět dříve skryté prvky Nové Krajiny, které jsme dříve vidět nemohli. To nám umožní drasticky zrevidovat své priority a sladit se se svými pravými souřadnicemi. Tvoří se energie pro něco obrovského, co mnohým z nás změní život.
I když je v březnu mnoho vnější činnosti, hlavní změny probíhají v nás. Vlny minulosti se stále vkládají do přítomného okamžiku. Buď se uvnitř v nás slučujeme s lidmi a událostmi minulosti na naprosto nové úrovni, nebo tito lidé a situace náš život opouštějí.
Zároveň se některé rodiny a přátelé naší minulosti překvapivě začínají probouzet. Děje se to i těm, o kterých jsme si nikdy nemysleli, že by se jim to mohlo stát. Když se tak stane, musíte být připraveni je přivítat s otevřeným srdcem, spíš než je udržovat v tom, čím bývali.
Velké Oddělení mezi dualitou a Novou Realitou se dál rozšiřuje. Je to zvláště zřejmé ve zřetelné propasti mezi 1% nehorázně bohatých a rostoucím počtem těch, kteří jsou chudí a trpí. Probuzenými a těmi, kteří se hrdě drží své ignorace. Těmi, kteří mají soucit a těmi, kteří ho mají nedostatek. Mezi těmi, kteří slouží sami sobě, a těmi, kteří slouží lidstvu. Mezi těmi, kteří živí Novou Realitu, a těmi, kteří stále krmí dualitu.
Máme také Velké Oddělení v sobě. Naše vnitřní oddělení může být mezi tou naší částí, která potřebuje vydělávat peníze a naší tvořivou stránkou. A nebo mezi naší rozumovou myslí, která si myslí, že musíme být praktičtí a naší intuitivní stránkou, která by raději následovala Vědění Srdce. Můžeme být rozděleni mezi chtění něco mít a lukrativní kariérou a naší silnou vnitřní touhou sloužit lidstvu. Možná se budeme cítit rozervaní mezi tím, jak se snažíme dodržovat zkostnatělý rozvrh a touhou vkročit za Čas. Můžeme si myslet, že chceme luxus světa, ale zároveň nacházet výživu v jednoduchých věcech. Nebo možná jsme vědomým člověkem, kterého najednou polarizovala dualita a který nyní vnímá části lidstva jako "nepřátele".
Nyní nám dodává odvahu to, že jsme uprostřed sjednocování částí našich bytostí, které byly dlouho oddělené. To jsou hlavní prvky toho, kdo jsme, o kterých jsme si mysleli, že nikdy nemohou být sloučeny. Vždy jsme cítili, že si mezi nimi musíme vybrat, což nám připadalo téměř nemožné. Často se zdálo, jako bychom žili ve dvou odlišných světech, které se potřebovaly spojit do jednoho.
Právě probíhá mocná aktivace naší Buněčné Paměťové Banky, která vynáší na světlo vědění toho, kdo Opravdu Jsme, na úrovni, ke které jsme dříve neměli přístup. To nám poskytuje nové přijetí toho, Kdo Jsme a Proč Jsme Tady. Naše Buněčné Paměťové Banky v nás spouštějí to, abychom otevřeně vyšli ven (ze sebe) a odhalili na velmi rozšířené úrovni svou Bytost Pravého Jádra. Budeme otevřeně vyjadřovat dříve neviditelné tváře našich bytostí. Může se to objevit způsoby, které nás překvapí.
Od mocné dodávky Nové Reality, která se objevila na začátku roku, jsme ve zrychlujícím se procesu posunu časových linií. Děje se to přirozeně, jak se staré Časové linie odlamují a Nové Časové linie jsou vkládány do Meziprostoru.
Čas se stále rychleji hroutí. Je to jakoby na hodinách odpadla čísla, uvolňují se ručičky. Přicházejí nečekané nové prvky a pomalu se posunují na místa, dokud se naše staré hodiny nepřetvoří v něco nepoznatelného. Snad stále udržují čas, ale ne čas, který jsme znali dříve.
Nové Časové linie s sebou přinášejí naprosto Nový Rytmus života, který je sladěn s Novou Realitou. Naprosto bez úsilí nás posouvá do Bezčasových Světů - jen to nejsou Bezčasové Pravé Světy, které jsme znali dříve. Jsou to Bezčasové Pravé Světy, které se nyní vnořují do Nové Reality AN.
Na začátku tohoto světa jsme zpívali Dávné Pravé Písně, abychom ho vyzpívali k životu. Byly zpívány našimi pravými jazyky - jazykem hvězd. Vytvořily a nechaly otevřenou cestu do Bezčasových Pravých Světů. Byly to naše Památeční Písně - připomínající nám Světy uvnitř Světů, daleko za tímto - připomínající nám naše Pravé Domovy vprostřed Hvězd.
Nyní, jak se přesouváme na Novou Časovou linii, naše Dávné Pravé Písně se vracejí, jen jsou teď hluboce proměněné. Už nám nezpívají o počátku tohoto světa - protože jsme dosáhli jeho bodu dokončení. Místo toho nám naše Nové Pravé Písně zpívají o Novém Světě, který se rodí, o nové Realitě AN. Tyto Nové Pravé Písně jsou vetkány do Nových Časových linií.
Březen nám přinese mnoho čerstvosti a nové energie, a navíc svobodu rozšířit se za to, co jsme si mysleli, že je možné. Čas se buď hroutí nebo rozšiřuje do Bezčasovosti. Nová časová linie se na stálo stává naší převažující Časovou linií.
Jsme jako vejce, která za roky úsilí už prolomila většinu skořápky iluze. Jak se naše vnější skořápka odlupuje, jsou odstraňovány již prošlé prvky minulosti. Je tu Nyní jen tenká membrána oddělující nás od plného vtělení do naší Opravdovosti.
Abychom tuto poslední membránu rozpustili, musíme něco UDĚLAT. Nestane se to bez určité rozhodující akce na naší straně. Je to spojené s nalezením naší jedinečné cesty jak sloužit lidstvu. Abyste to objevili, hledejte něco, co vás baví. Něco, co vám přináší radost. Hledejte něco, co musí být uděláno, aby se tento svět stal opravdovějším - něco, co se v současné době neděje. Začněte u svých vchodových dveří a jděte ven...
∆ ∆ ∆ • ∆ ∆ • ∆ • ∆ ∆ • ∆ ∆ ∆
Každý z nás, kdo prolamuje svou skořápku, zjemňuje skořápku všech.
Každý z nás, kdo rozpouští svou poslední membránu, ztenčuje membrány všech.
Každý z nás, kdo vytáhne vlákno své bytosti z tapisérie duality, uvolňuje sevření duality pro všechny.
Každý z nás, kdo zpívá naši Novou Opravdovou Píseň, přidává svůj hlas k Písni Jednoty a rodí Nový Svět.
Solara
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N.. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Kryon v Argentině ( sobota 1 )

28. března 2018 v 8:45 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Buenos Aires, Argentina, 28. 10. 2017
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.
V této místnosti je vás přibližně šest set. Chci, aby tohle byl channeling o srdci; srdci a lásce Boha. Je vás zde šest set a každý z vás po svém vnímá to, co se tady právě teď děje. Jsou zde někteří, jež si myslí: "Ten muž na židli to všechno jen předstírá. Protože tím, co říká, získá velké publikum." Ovšem na druhé straně spektra jsou lidé, kteří právě teď začínají cítit energii léčení. Drazí, tohle je multidimenzionální zkušenost.

Jak byste popsali Stvořitele Vesmíru? Je to nějaká osoba? Je to nějaká entita? Nebo je to prostě milující zdroj všech věcí? Později vám můj partner přednese svůj program o realitě Boha. Jaká je ta vaše? Jaká je vaše realita Boha? Každá lidská bytost má krabici lineární víry. Víte, kam až se vaše krabice rozprostírá? Tohle celé vám musí dávat smysl, že? A budou zde ti, kteří tady právě teď sedí a snaží se tomu přijít na kloub. Poslyšte, v této místnosti je energie a ta se začíná měnit. Je zde nesmírný nárůst lásky, která se doslova tlačí do každého z vás. Přichází přímo z centra všeho. Bylo vám řečeno, že Bůh zná vaše jméno? Nikoli to, které máte nyní, nýbrž vaše vnitřní jméno, které je vaší součástí a je věčné. Rozumíte tomu, že jste součástí Tvořivého zdroje? Víte, proč vás Bůh tolik miluje? To proto, že jste jeho součástí. Když nejste zde, jste se vším, co je. Ó věční, vy jste zde byli ještě předtím, než vůbec existovala Země. A budete zde navždy. Ještě dlouho potom, co bude tato planeta pryč, budete pravděpodobně pracovat na dalším vesmíru. Proto Bůh zná vaše jméno. Nuže, kam tohle všechno umístí vaše "krabice" (názorů a předpojatostí - pozn.překl.)? Pokud jste sem přišli s krabicí, která už nemůže být dále rozšířena, jste spokojení s tím, co víte a cítíte, že není nic víc. Tudíž vám všechno, co se děje, připadá jako nesmysl. A někteří z vás jste přesně tam .....................

Isis - Vy jste tvořitelé – jsem tu, abych vás podpořila

26. března 2018 v 8:35 | Pamela Kribbe

Isis prostřednictvím Pamely (Egypt, prosinec 2017)

Drazí přátelé, já jsem Isis. Jsem energií svobody a radosti. Jsem stále s vámi, uvnitř vašeho srdce. Vnímejte mě uvnitř sebe, to je mé nejhlubší přání - být vámi všemi přijata. Jsem andělskou energií. Jsem univerzální energií a jsem ženskou energií.
Když mě vnímáte uvnitř sebe, můžete vidět obrazy plynoucí vody nebo vzduchu, křídel nebo létajících ptáků na nebi. Dovolte mi k vám přijít. Dovolte mi vstoupit do vašeho energetického pole. Jako anděl jsem jiná než vy. Nejsem individuální bytostí, nejsem duší, individuální duší tak jako vy. Vy jste tvořitelé díky své jedinečné individualitě. Vytváříte ve vesmíru něco nového už jen tím, že jste. Andělé a andělské energie jsou tu, aby vás podporovaly a připomínaly vám jednotu, ze které jste se zrodili. Ještě stále nechápete, jaký zázrak je být tvořitelem. Jste božské bytosti jiným způsobem, jinak než jsou andělé.

Abyste se stali skutečnými tvořiteli, museli jste se oddělit od jednoty. Jistým způsobem jste byli andělé předtím, než jste se narodili jako individuální duše. Stále je ve vás část, která je andělská, je však smísená s energií individuality a tudíž i oddělenosti. Všichni jste byli zrozeni z radosti, z pocitu radosti. Dát vám život byl akt nejhlubší tvořivosti. Jste zcela noví. V celém vesmíru není nic a nikdo přesně jako vy. Vaše stvoření je něčím, co bylo podporováno mnoha vesmírnými energiemi jako jsem já, archetypálními andělskými energiemi. Můžete to vnímat takto: Bůh nebo Jednota mělo touhu stvořit temnotu, oddělenost, aby vytvořila něco nového. Protože když se rodí něco nového, odehrává se to vždy uvnitř temnoty. Je to doslova neznámé území, je to nové ..................

AA Michael - OTEVÍRÁNÍ BRÁNY K VAŠEMU SVATÉMU SRDCI

21. března 2018 v 15:18 | Ronna Herman

Archanděl Michael prostřednictvím Ronny březen 2018 / RONNA / SVATÝ PÍSAŘ

Milovaní mistři, vaše cesta do hustoty byla poměrně dobrodružná a podle vašeho počítání času trvala miliardy let. Vysvětlovali jsme vám, jak, když jste se přesouvali hlouběji a hlouběji do velké prázdnoty a tmy prostoru, jste pomáhali naplňovat tento prostor Světlem, látkou, strukturou a tvary přesahujícími vaše nejdivočejší představy. A pak jste se podle Božího plánu ponořili do každé nové reality, kterou jste pomáhali vyparádit, abyste mohli výtvor zažít v jeho velkolepých rozličných formách. Tak začal projev pevné hmoty - nejprve prostřednictvím čisté myšlenky vynesené z Mysli Nejvyššího Stvořitele, pak prostřednictvím mysli Boha Otce/Matky každého vesmíru, a nakonec prostřednictvím vašich vlastních myšlenek, jak jste se pohybovali dál a dál směrem ven od čistého Zdroje veškerého Stvoření.

Potom jste přišli do individualizovaného vědomí a zjistili jste, že jste Andělská Jiskra Nejvyššího Stvořitele, onoho VŠEHO CO JE, předurčená k cestě do velké neprojevené prázdnoty jako posel Světla, neboť tak to bylo zakódováno hluboko ve vaší nesmrtelné Duši a ve vašem Jádru Svatého Srdce. Společně se všemi ostatními "probuzenými Jiskrami vědomí" jste byli určeni k tomu, abyste zažili veškerou divukrásnou různorodost stvoření pro Stvořitele, našeho Boha Otce/Matky a všechny velké Bytosti Světla, které zůstaly ve vzácných říších Světla Stvořitele.

Říkáme vám to, protože si přejeme vám vštípit, jak jste staří a dokonalí. Přišli jste do tohoto života s bohatstvím znalostí a bohatou dokonalou linií předků zakódovanou ve vaší DNA, ve své buněčné struktuře, svých mentálních a emocionálních tělech, a také ve svém rozsáhlém čakrovém systému vědomé pozornosti. Často se divíte, proč členové nějaké rodiny jsou tak odlišní, když z úzkého úhlu pohledu pocházejí od stejných rodičů a ze stejné linie předků. Linie předků vaší pozemské rodiny v tomto životě je jen malinkou částí vašeho rozsáhlého dědictví, které jste zdarma dostali.
Milionkrát jste oddělili své vědomí nebo rozdělili na zlomky sami sebe, abyste zažili velkou různorodost Stvoření, a také jste se znovu spojili s mnohačetnými Tvářemi sebe sama víckrát, než by se dalo spočítat. Pokaždé, když jste to udělali přidali jste do své paměťové banky ucelenější informace a jedinečné zážitky.........................

Kryon - Stát se multidimenzionálním

21. března 2018 v 15:10 | Lee Carroll


Tento živý channeling Kryona byl přijat v Montrealu, Québec, Kanada 11. listopadu 2017

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto obohacené poselství přijaté v Montrealu.
Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Právě teď sedím před ezoterickým publikem, a tématem celého dne byla multidimenzionalita. Právě jste objevili věci, které jsou pro mnohé neuvěřitelné. Na úplně základní úrovni a v samém jádru lidského vnímání přichází změna. Je to nádherná změna, které je někdy obtížné dosáhnout a představit si, ale když se na ni podíváte blíže, je to opravdu změna, která vás vyvede z temnoty.

Chci v tomto poselství shrnout některé věci, které jsem předal v minulosti, a potom vám chci představit něco nového, co jsem nikdy dříve neřekl. Teď je k tomu čas. Proč tomu tak je? Protože, moji drazí, jste sem přišli a čtete to. Jsme tady jako multidimenzionální energie a bytosti, abychom vás učili tolik, co dokážete o tomto posunu pochopit.
Nejprve se podívejme na to, co se stalo na pódiu od začátku dnešního setkání [Ariane Publishing Convention - kanadské nakladatelství kryonových knih]. Dnešní channelingy přišly z mnoha zdrojů, a přesto zde bylo předáno vlastně pouze jedno jediné poselství. Když se podíváte na různé způsoby, jakými to bylo předáno, uvidíte, že jsou v něm zapojeni i lidé, ale jádro informace je stejné. Jakými slovy lze popsat podstatu toho, co bylo dnes řečeno? Naděje, laskavost, láska, soucit, pospolitost, harmonie a probuzení. Toto je současné poselství z tvořivého zdroje pro planetu, a tak to bylo také prezentováno mnoha channelingy...................

Kryon v Madridu 2 - Tři návrhy pro změnu Vědomí

15. března 2018 v 8:28 | Lee Carroll

Tento živý channeling Kryona byl přijat Lee Carrollem v Madridu, Španělsko, 17. září 2017
Zdravím vás, drazí, jsem Kryon z magnetické služby. Opět jsme dospěli k závěru dne (semináře). Věci, které dnes byly předneseny, byly předány v integritě a s láskou - hudba, informace… to vše se týká volby lidstva. Tématem dne je posun a v tomto krátkém závěru vám představím malou sérii návrhů. Jsou to věci, které jsme již říkali dříve, ale já chci, abyste je slyšeli ve vašem vlastním jazyce. Chci, abyste je slyšeli prostřednictvím mluveného slova a aby to nebylo pro nikoho jiného než pro vás. Mluvím především k těm, kteří jsou v této místnosti. Ano, později to budou poslouchat i jiní, ale tohle je pro vás. Jsem si vědom toho, kdo zde sedí. Vím o vašich záležitostech, o problémech, které si s sebou nesete. Vím o těch, kteří jsou zde a doufají, že se věci změní. Už jsem vám řekl dříve, že jsem si vědom léčitelů, kteří zde sedí a také těch, kdož jsou zapojeni do nádherné ezoterické práce. Já vím, kdo jste, drazí - ti, kteří pomáhají druhým lidem. Ti, kdo mají soucit pro lidstvo. To je stará duše. Mám nějaké návrhy a ty nejsou jednoduché, obzvláště ten první.

Chci, abyste se na moment vrátili ve svém životě. Kdy jste se poprvé učili o ezoterice Boha, o energii, o tom, jakých věci jste schopni? A od koho jste se to naučili? Mohlo to být od vašich rodičů, anebo možná od někoho jiného, od někoho, koho milujete a respektujete až dodnes. To oni vám to ukázali. Anebo jste se to možná naučili z nějaké knížky a tuto knížku si dokonce stále taháte s sebou, nebo alespoň víte, kde je. To proto, že vám pomohla začít dělat to, co děláte. Mohli byste to dokonce nazvat pravidly lásky. Meditace. To, jak postupovat soucitným způsobem… Tohle je těžké: Budete muset být ochotni a skutečně dokázat všechno toto pustit, protože tahle nová energie to všechno zcela přepíše. A je mnoho těch, kteří jednoduše nebudou schopni to udělat, pokud o tom opravdu, opravdu nebudou přemýšlet. Chtěli byste se naučit něco, co pro vás bude cenné? Něco, co se učíte každý den? Jestli se věci změní a vy budete potřebovat odhodit určité oblasti - znalosti, postupy a paradigmata - je to skoro jako byste zradili ty, kteří vás to všechno naučili. Někteří z těch, kteří vás učili, už jsou pryč. Odešli již před mnoha lety. A jestliže se změníte, bude to totéž, jako byste je zradili. A říkáte: "Nemohu to udělat, tohle mě naučila má matka! To mi řekl můj otec. To mě naučil můj učitel." A najednou je Země jiná............

Jeshua - Semínka celistvosti uvnitř Vás si přejí vyklíčit

8. března 2018 v 0:07 | Pamela Kribbe

Jeshua prostřednictvím Pamely (Egypt, prosinec 2017)

Drazí přátelé, já jsem Jeshua. Jsem tu, abych s vámi dnes oslavoval. Ctím vaše duše a vidím ve vás všech velkolepost. Přišli jste sem do Egypta, abyste se znovu spojili s hlubší částí své duše. Je to vaše vyšší bytí, vaše vyšší vědomí, které hledáte, abyste ho vyjádřili a zprostředkovali Zemi. Není žádná náhoda, že jste zde právě v tomto čase, protože existuje touha, toužení ve vašem srdci spojit se s tím, kým skutečně jste. Často se cítíte zlomení či nekompletní. Jako byste neměli plný přístup ke svému vnitřnímu vědění a své tvořivé síle. Vzpomínáte si někde hluboko, jaké to bylo mít tuto tvořivou sílu a toto vnitřní vědění a proto ho stále hledáte.

V dnešním světě jste díky výchově a vzdělávání, které přijímáte, od svého vnitřního já odvráceni. Rozvinuli jste osobnost, která je zaměřená převážně na vnější svět a společnost. Vy jste však probuzené duše a nejste schopni plně zapomenout na to, kým ve skutečnosti jste. Proto se uvnitř cítíte rozpolcení a většina z vás to cítila již od dětství. Abyste plně vstoupili do skutečného já, potřebujete se osvobodit nebo se vzdálit od sebe sama, od mnoha představ, které jste se naučili. Potřebujete učinit krok zpět nebo se rozloučit se způsoby, ve kterých jste vyrůstali. Často se necítíte dobře s druhem vzdělání, které jste přijali nebo s pracemi, které vykonáváte. Část vaší duše, která vás volá vás vede pryč od běžných způsobů přemýšlení, od lidské společnosti. Tak se zdá, že volání vaší duše vás vede do prostoru osamělosti a separace. Chcete být vyživováni druhem energie a vibrace, která se zdá být v tomto světě nedostupná. Když vstoupíte do tohoto prostoru osamělosti, který je ve vašem životě časem nevyhnutelný, jste hluboce vyzýváni. Přesto je tento prostor samoty, pocitů odlišení od hlavního proudu vědomí branou do vědomí jiné úrovně.

Nyní vás žádám, abyste se spojili s částí vás samých, která se necítí dobře, která nesouzní s realitou, v které jste. Vnímejte, jak se cítíte nepochopení, jak jste během svého života postrádali uznání druhých lidí. Vnímejte svou vlastní samotu. Často jste se snažili s touto samotou bojovat a hledali odpovědi uvnitř světa. Nyní vás žádám, abyste byli plně přítomní a uvědomili si svoji osamělost v sobě. Běžte dovnitř svým vědomím a vnímejte své tělo zevnitř. Vnímejte smutek ve svém srdci z vašeho odpojení od jednoty, celku. Existuje část vás, kterou můžete nazvat svým vnitřním dítětem, které se cítí uvnitř této reality neuvěřitelně ztracené a zmatené. Je velmi důležité, abyste toto dítě znali a spojili se s ním. Spojte se tedy s ním a vnímejte uvnitř svého těla, kde se nachází.....................

Abraham - Řiďte se impulsy jako děti

7. března 2018 v 16:51 | Esther Hicks

Tuto interakci jsme si velmi užili. Cítíme, že vaše vibrační frekvence se posunula. Cítíme mnohem větší rezonanci mezi vámi a vaším vnitřním bytím. V důsledku toho se ve vašem životě určité věci změní. Ihned si toho všimnete. Jak si spojíte změnu své vibrace se změnou, která se odehraje ve vašem životě, pak budete žít novým způsobem. Přistupujte k tomu hravě. Není na tom nic těžkého. Chceme, abyste ke všemu přistupovali lehčeji. Toužíme, abyste z dnešní konverzace cítili jednoduchost vesmírných zákonů.

A jednoduchost vašeho systému vedení a to, jak je vám k dispozici. Něco jako novou hračku. Esther svému vnukovi koupila obří auto na dálkové ovládání. Byli v Utahu a on se nemohl dočkat, jak si s autem bude hrát ve sněhu, protože s ním chtěl jezdit ve sněhu, po kamenech a zažít s ním různé věci. Jednoho dne, asi v 10 hodin večer, Lukova máma se ptá: Viděla jsi Luka? Esther na to: Není tady. Je tam? Je nahoře?
Doma ho nemohli najít. Jeho boty byly také pryč, jeho rukavice taky, bunda taky a auto také. Ihned věděli, že je venku v 10 večer při teplotě -3 stupňů, a že si hraje s tím svým autem. Tak šli za ním ven, vánoční světla svítila na sníh, a on si velmi užíval hraní si se svou novou hračkou.

Učil se nové věci, učil se to auto kontrolovat… nikdy předtím si s ničím nehrál ve sněhu. Nepotřeboval, aby ho někdo pozoroval, aby někdo věděl, že tam je, od nikoho nic nepotřeboval… byl jen sám se svým autem a bavil se. S tímto jste přišli do tohoto života. Nepotřebovali jste, aby vám máma říkala: "Nechoď ven do zimy! Nepotřebovali jste, aby vám babička říkala: "Je už večer, počkej na ráno." Namísto toho se jen řídil svým blahem a to přejeme i vám. Když Esther a Tracy šli za ním ven do sněhu, objevili nejblaženější, nejmagičtější moment jejich života. Pro ně to bylo také něco nového. Kdo si hraje ve sněhu v noci a zimě?

Lidé, kteří se řídí svým blahem… Někdy to, co chcete, je na místech, která jste si z irelevantních důvodů zablokovali. Když se dostanete do souladu a harmonie, a jste ochotní se řídit impulsem jako nemoudré děti, kdy jste ochotní se řídit impulsem namísto logikou a rozumem, když jste ochotní se řídit impulsem s rizikem, že si způsobíte potíže u těch, kteří od vás chtějí opak, když budete ochotní se řídit svým blaženým impulsem, objevíte magii… ve sněhu nebo kdekoliv, kde budete. Vaše vnitřní bytí o vás všechno ví. Vše. Vaše vnitřní bytí ví, kde jsou věci, které budete mít nejvíce rádi, a jak blízko k vám jsou.
A neustále vás pobízí k dalšímu kousku a kroku, ne protože jedna věc je nezbytná, abyste se dostali k další, ale protože tento krok je příjemný. Jak najdete krok, který je příjemný, tak další vám bude snadněji k dispozici. To je to, co lidé mají nejvíce potíže od nás uslyšet, protože je to téměř opak toho, co jste se učili a snažili uplatňovat většinu svého života, Pokud z toho máte dobrý pocit, je to dobré.

Řiďte se dobrým pocitem a stabilizujte se v něm a sledujte řadu dobrých nápadů a dobrých výsledků a dobrých uvědomění a dobrých manifestací, ze kterých se budete cítit dobře, které se ve vašem životě odvinou. Pak buďte připraveni na ty, kteří moc nechápou, jak to funguje, že vás budou trochu kritizovat, protože vy budete žít kouzelný životě a oni nebudou chápat, proč jste neustále šťastní a věci vám vždy vychází. Kousek po kousku jim pomůžete pochopit, že takoví jste. Že na tohle jste přišli. Rozhodli jste se realizovat život, ze kterého máte dobrý pocit. Rozhodli jste se dovolit životu, který vás chce, aby vás měl. Rozhodli jste se dovolit dobře pociťujícímu životu, aby vás měl. Je zde pro vás spousta lásky.

Překlad: David Dajw Formánek / http://abraham-hicks.cz

Kryon - Nové akášické vzpomínky

7. března 2018 v 16:46 | Lee Carroll


Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Minneapolis, Minnesotě, 23. července 2017
Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Channelingy druhého dne obsahují vždy energii, která první den ještě není přítomna. A velmi často jsou i poselství jiná, jak tomu bude i v tomto případě. V této skupině jste spolu strávili hodně hodin a studovali něco neuvěřitelného: jak si ve svém vlastním životě a srdci vytvořit symbiotický vztah mezi částmi, z kterých vzniká soudržnost (koherence). A v tom teď budeme pokračovat. Tento channeling je pro vás v této místnosti, i když jej později uslyší i ostatní. Avšak toto je přítomnost a proto se můžete zaposlouchat do něčeho, co je určeno pro vás.
V oblasti ezoteriky s channelingy, jasnovidectvím, léčením, s tím vším, co jste, v co věříte a na čem pracujete, existují věci, které znějí pravdivě. A dnes večer bych chtěl k těmto pravdivým věcem přidat něco, abyste si zodpověděli otázku: "Kdo skutečně jsem?" Drazí, musíte ustoupit stranou. Je to cvičení koncentrace.

Rád bych, abyste na chvíli ustoupili stranou, od všech svých myšlenek o tom, kdo jste, co je skutečné a co bude následovat. To jediné, čím teď právě jste, je člověk sedící na židli.A všechno to ostatní - radosti, starosti, časové plány - prostě odložte stranou. Zakrátko si to zas můžete vzít zpátky. Rád bych, abyste se jen na chvíli vznášeli ve svém vědomí. Vím, kdo jste, a přál bych si, abych vám mohl předat to, co vidím a cítím. Možná to v tomto prostoru, který jste si pro sebe vytvořili, i uvidíte. Jako první, staré duše, bych vám chtěl sdělit něco, co možná trochu tušíte. Jste všichni vzájemně spojeni, spřízněni. Staré duše, které prožily tucty, stovky nebo dokonce i tisíce životů, potkávaly na své cestě také jiné staré duše. Není to tak těžké pochopit, možná jste už dřív nějakým způsobem žili spolu, přestože jste vstoupili do této místnosti a odejdete z ní, a už se třeba nikdy nepotkáte, nepoznáte bratra nebo sestru, nebo ty, kteří padli vedle vás ve válce, nebo ty, kteří vám pomáhali při porodu vašeho dítěte. Vidíte, přicházíte a odcházíte jako jedna rodina starých duší, a nádherný plán mezi vámi je takový, že až nastane čas, uvědomíte si to..........

Kryon - Marshmallow Messages – Únor 2018

6. března 2018 v 8:08 | Lee Carroll

KRYON MMM 07. 02. 2018 - STÁT SE MULTIDIMENZIONÁLNÍMI
Energie na Zemi se mění pro vás! Právě teď máte větší schopnost pokročit ve světle než kdykoli dřív. Nyní je vám dostupná schopnost (připraveni?) stát se multidimenzionálními.

~ Kryon prostřednictvím Lee Carrolla ~ z Kryonova živého channelingu "Stát se multidimenzionálními"


KRYON MMM 19. 02. 2018 - JÁ JSEM
Pokud je Bůh skutečně Bůh, pak je Bůh živý coby Stvořitel, coby JÁ JSEM, nikoli JÁ BYL! JÁ JSEM znamená přítomného (současného) Boha, nikoli minulého. Představuje Boha se současnými, nádhernými a láskyplnými informacemi. Není to Bůh z knihy napsané před tisíci lety. Drazí, v knize je historie! Bůh je živý ve vás!

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~ Z Kryonovy Knihy Čtrnáct - Nový člověk


KRYON MMM 26. 02. 2018 - CO TO ZNAMENÁ?
Stále máte 24 párů [chromozomů], ale jeden z nich není viditelný, tak jako není viditelná ani gravitace nebo magnetické pole. Tento velmi zvláštní 24. pár je plně multidimenzionální a proto vaše DNA může skutečně ovlivnit pohyb elektronu v kvantovém poli.
Co to tedy pro vás znamená? Znamená to, že máte schopnost sami sebe dostat z lineárního myšlení, z toho, co vás vždy vedlo přímo do války a disfunkce! Chápete to? Nikdy jste nebyli dost moudří na to, abyste pochopili, kdo skutečně jste. To se nyní mění.

~ Kryon, přijato Lee Carrollem ~ z Kryonova živého channelingu

Zdroj: https://www.facebook.com/kryoncesky

Abraham - Kontrolování manifestací

4. března 2018 v 9:09 | Esther Hicks


Sedíte v místnosti s doktorem a on vám dává diagnózu, kterou nechcete slyšet. Víte, co si myslí. Je to dobrá chvíle, se zeptat: Co si myslíte? Příšerná chvíle… protože on vám chce říct, co si myslí. Ale to, co si myslí, nic neznamená… nemá to nic společného s vaším vortexem. Nemá to nic společného s tím, co tvoříte. Takže se ho zeptat, co si myslí… tím si sám způsobíte potíže. O čem tedy s doktorem budete mluvit? Máte děti? Slyšel jsem na zahradě štěkat psa, když jsem s vámi byl na telefonu… máte psa?
Můžu vidět fotku vašeho psa? Máte toho dnes hodně? Jinými slovy… držte se mimo téma. Pokud si jste jistý, že nedostanete odpověď, kterou chcete slyšet. Jak uděláte svou vortexovou práci, dobrovolně vám řekne, co chcete slyšet. Chápete, co tím chceme říct? Vše je takové.

Můžete kontrolovat každou manifestaci… můžete kontrolovat zpětnou vazbu od každé osoby, můžete kontrolovat zpětnou vazbu od vesmíru, od všeho. Vesmír vám dodává ne realitu… není žádná statistika nebo realita, která by pro vás něco znamenala. Vesmír vám dodává jedinou věc… to, co chcete, do té míry, do jaké to umožníte. Nejste rád, že to víte? Nezačínáte cítit sílu toho, kým jste.
Můžete kontrolovat vše… není nic, co by bylo mimo vaši schopnost kontrolovat Nemyslíme násilně kontrolovat, ale kontrolovat ve smyslu ladění své vibrace na frekvenci, na které můžete získat manifestační zpětnou vazbu toho, co chcete. Na co jste se ptal? Jak dlouho to potrvá? Chcete to říct jinak? Jelikož nezáleží na tom, jak dlouho to bude trvat, jelikož si jsem jistý, že se tam nakonec dostanu, moje otázka je: Souhlasíte se mnou, že se tam nakonec dostanu?

Host: Souhlasíte?

Abraham: Nejste jedinou výjimkou v celém vesmíru. Rozhodně.
O tom není pochyb. Když po nás moc chcete, abychom vám to řekli, protože to chcete slyšet, tak nehledě na to, co říkáme, vy to stále neslyšíte. Víte, že neexistuje na světě dostatek ujištění pro někoho, kdo nevěří? A neexistuje dostatek negativní zpětné vazby, která by vám zabránila získat cokoliv, čemu věříte. Je tak vzrušující sledovat, jak se lidem rozsvítí.. překvapuje je to. Vidět je, jak něčemu nevěří, a pak spatřit úsvit jejich víry. Obsype vás husí kůže, jak si uvědomíte, dostal mě… promítá vše, co si myslí, na všechny ostatní, co zná, ale on právě dostal mě v mém jedinečném souladu se Zdrojem a mé schopnosti být, dělat nebo mít cokoliv, co chci. Postupně uslyšíte mnohem více. Dobrá chvíle na přestávku.

( Zdroj: https://abraham-hicks.cz )
 
 

Reklama