Channeling

Abaraham - Cvičení pro každý den – proud hojnosti

Sobota v 10:07 | Esther Hicks


AH: Cítím, jak se ke mně blíží proud hojnosti. Protože věci, které se mi dříve nikdy neděly, se teď objevují. Takže vím, že má vibrace kolem peněz se zdokonaluje. A také neexistuje žádný konec tohoto zdokonalování. A bude pro mě legrace v příštích dnech, sledovat nejrůznější důkazy, které mi ukážou, že jsem opravdu vyčmuchal stopu hojnosti.
A akceptuji že 99% všeho mého tvoření je kompletní ještě před tím, než vidím jakékoliv fyzické důkazy. Takže je v pohodě, že je ještě nedržím v rukou přímo v tuhle chvíli. Můžu být trošku trpělivý. Naučil jsem se už nechat věci usadit a jsem s tím čekáním smířený. A vlastně cítím, že se má netrpělivost proměnila v trošku lehkosti. Bude vzrušující sledovat způsob, jak mi to vesmír ukáže, způsobem, který bude pro mne významný a kde díky němu dokážu vědomě rozeznat, že se má energie posunula.

A také cítím, že díky téhle konverzaci, kterou se sebou vedu se systematicky pohybuji směrem k proudu peněz, které chci. A nežádám ani, aby přišly všechny naráz Žádám jen, aby přišly cestou mého nejmenšího odporu, na čemž právě teď pracuji. A je vzrušující se podílet na tomto dobrodružství a překvapeních, a cestách, kterými ke mně bude proudit. Oceňuji již teď mé pochopení o mém vnitřním vedení a oceňuji mé pochopení Zákona přitažlivosti a oceňuji lidi, kteří mi ukazují demonstrativním způsobem, že hojnost proudí do jejich zkušeností.

A těším se na to, až mi lidé budou vyprávět své příběhy, jak byli zoufalí, a nebylo to ani tak dlouho, a pak k nim začaly peníze proudit. A nejvíc miluji tu část, kdy říkají: Nemohu uvěřit, že to zde vždy bylo. Nebo Chce se mi říci: Ach kde jste byly celý ten čas? Jinými slovy: Je to zajímavé být v jednu chvíli na jedné straně manifestace a v další chvíli na druhé straně manifestace. A moc se těším až tohle prolomím. Ale mezitím budu šťastný, že jsem na této straně manifestace, protože se cítím lépe a lépe a lépe....................

Kryon - Kryon v Ženevě – 3

19. září 2018 v 15:23 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Ženevě - v CERNu, Švýcarsko, 16. května 2017

Zdravím drazí; já jsem Kryon z magnetické služby., Drazí, toto JE posvátný čas. A musíme tady opět říct, že ta věc, která ho činí polévkou koherence (soudržnosti), je to, jak to vnímáte. Cítíte, že tyto zprávy pocházejí z druhé strany závoje? Nebo to cítíte jinak?

Můj partner to takto dělá už 28 let. A za tu dobu pokaždé, když mi dovolí napojit se skrze něho, poznávám lidi na židlích - věřící, nevěřící, na tom nezáleží; vidím je prostě jako duše, které znám. Svobodná vůle vytváří často nejednotnost. Někdy ti, kteří jsou raději "silně rozumově založení" nebo vědecky založení nejsou připraveni vzít v úvahu, že toto je skutečné, protože jim to narušuje strukturu, kterou téměř uctívají. A pak jsou tací, kteří mají schopnost vstoupit do čehosi mezi tím - uvědomují si, že za toto, i za vše ostatní je zodpovědný Mistr Fyzik (pozn. překl.: Bůh). Že můžete mít krásná pravidla fyziky a zároveň i krásnou lásku, soucit a víru, že existuje energie, kterou jste ještě nezačali využívat(doslova čepovat - pozn.překl.) - a tou je lidské vědomí. Začátky experimentů na této planetě, které vidí vědomí a fyziku zároveň, začínají dokazovat, že to, co si myslíte, drazí, dokáže věci vytvořit.

Je možné, že by lidské vědomí mohlo doslova změnit realitu planety, na které žijete, a přinést světu mír? A odpověď zní - ANO. Ale možná ne tak, jak si to představujete nebo tak, jak vám řekli ti, kdo jsou spirituálně zaměření - nemluvím o čase, kdy se všichni probudí ke spiritualitě. Ne to ne, ani zdaleka. Mluvím o čase, kdy se lidstvo probudí ke svému harmonickému potenciálu a uvidí, že TOTO je ta odpověď pro realitu. A zatímco někteří si to spojí se spiritualitou, jiní řeknou - je to prostě zdravý rozum. A na tom vůbec nezáleží. Jednoho dne bude taková celá Země - stále ještě s mnoha duchovními systémy, ale takovými, které spolu budou vycházet. S těmi, kteří řeknou "Takto nás naše historie učí uctívat Boha, a toto je prorok, který nám přináší to, co nás zajímá. Ale jsme monoteističtí a uvědomujeme si, že i vy máte zase svůj způsob lásky a uctívání. A i když to není náš způsob, nemůže to být špatně, neboť Bůh je Bůh a láska je láska." A, drazí, to je evoluce. Nebude to planeta, která se probouzí do něčeho podivně ezoterického nebo dokonce k jednomu systému. Je to něco lepšího. Jsou to lidé, kteří řeknou: "Je zcela zřejmé, že harmonie je to, co přežije". A že jako pojivo slouží pochopení a soucit, které mohou změnit všechno. Kdybyste mohli zanalyzovat skutečně, co to je, řekl bych vám: Lidstvo se začíná vzdalovat od původní lidské přirozenosti; lidská povaha je to, čemu lidé říkají běžný postoj. To, co dělají lidé s lidmi - je to historie, která se opakuje - to je lidská přirozenost.............................

Abraham - Pokročilé zvyšování vibrací

18. září 2018 v 7:52 | Esther Hicks


Host:Chci jen říct, v jakém báječném světě teď žiju. Vaše učení znám z knih, které napsala Esther už zhruba 3 roky a od té doby už jsem si užila tolik legrace. Tím jak si zvykám na pohodlí, které zažívám ve stavu vyšších vibrací všímám si, že mám nějakou nižší toleranci vůči negativním vibracím.
A jsou tu určité věci, na které stále reaguji… Chci se zkusit naučit reagovat tak, abych místo klasického reagování na ně reagovala více bezpodmínečně. A… jsem moc šťastná, že si v tom vedu dobře. Umím rozeznat když dělám věci, které nejsou z bezpodmínečné lásky.

AH: Pojďme si o tom trošku promluvit.
Host:OK.
AH: Protože pokud člověk praktikuje vyšší vibrace, což vy děláte, tak potom Zákon přitažlivosti reaguje na tyto vyšší frekvence. A potom více a více a více z vašeho světa reflektuje tento dobrý pocit. Ano?
Host:Ano.
AH: Takže. Vy říkáte že potom je pro vás kontrast víc ostrý? Jinými slovy. Takže říkáte, že z vyšších frekvencí těžíte více úžasných zážitků.
Host:Ano.
AH: Jenže když z nich vyklouznete tak tvrdě narazíte?
Host:Ne! Jen si jich více všímám. A věci, které mi dřív nevadily jako třeba křičet na lidi v dopravní zácpě pro mě pak vůbec příjemné nejsou. A všímám si toho na sobě. Psst! Polož ten telefon a řiď! A pak si uvědomím: Ach, tohle nepřišlo z místa bezpodmínečné lásky, že ano? A tak cítím víte, říkám si: Jo, umím to aspoň rozeznat.
AH: Ale otázka, kterou pro vás máme a toto mluví dost o tom, co říkáme o tom, když se dostáváte do stavů vysokých vibrací. Mohlo by se stát, že byste se setkala s podobnou zkušeností, která vás přiměje takto křičet na lidi? Kde jste byla vibračně když se to stalo? To je ta správná otázka.
Host:Ano, byla jsem, měla jsem si vibračně vydláždit cestu…

AH: Takže, není tohle hezké? Není hezké, pokud se stane situace, která vám dá vědět kde se nachází vaše frekvence? Ano? Jinými slovy. Nemáte rádi když…Už vám tam prostě svítila červená kontrolka a něc,o co vás otrávilo, by k vám bývalo nepřišlo pokud byste…
Možná jste nebyla otrávená z té konkrétní situace, ale byla tam už vibrace otravnosti, která byla někde uvnitř vás pravděpodobně jiní lidé, kteří nedělali to co by podle vás měli. Možná to ani nemuselo být v té dopravě. Prostě ve vás byla aktivní vibrace, která vás přiměla setkat se s tímhle. A potom došlo k téhle ostré reakci. Takže tady je velká otázka pro vás.

Říkáte nám že chcete zastavit hybnou sílu v takovém bodě? Jinými slovy. Pokračujte dál s námi protože my jistě víme, ještě před tím, než se začnete setkávat s věcmi, které nechcete vidět nebo vás rozčilují, jste s nimi rezonovali vibračně, jinak by nemohly nikdy přijít. Takže hybná síla již byla na cestě. A říkáte nám: Je to určitý manifestační bod, ve kterém chcete zastavit hybnou sílu? Tohle je dost dobré. Je to manifestační bod, na kterém si přeji zastavit hybnou sílu.................

Abraham - Vždy jste na správné cestě

13. září 2018 v 20:55 | Esther Hicks

AH: Osvěžili jste se? Teď co? Tak co teď?
Host: Tak, je mým největším potěšením tady být. Tak, no víte, byl jsem opravdu unavený, když jsme sem dorazili. Spali jsme jen pár hodin, Tak jsem tu seděl a nejdřív jsem pozoroval toho pána, co byl nahoře za vámi. A byl jsem z něj v úžasu. Jak je naladěný, je to úžasné. Ale já se tak vůbec necítím. Cítím se spíš tak, že bych šel rovnou do postele. Vždyť sotva udržím oči otevřené.

Ach. No, pane. Prostě… Tak jsem si řekl: Musíš jít ven a sehnat si drink, sehnat kávu. Musím si dát aspoň čaj. Šel jsem dolů, kde bylo našlapáno. Tak jsem šel ven a potkal tam ve frontě dvojici mladých dívek. A začali jsme se bavit. O tom jak jsme nespali a jak jsme unavení. /smích/ A já řekl: No tak mi pověz jak to mám udělat, abych nebyl unavený. A ona řekla: Rozhodni se že nebudeš. A že se cítíš líp. Což jsem udělal.

A pak jsme spolu začali mluvit o /smích/ o tom jak být v Souladu a o tom co chceme. A já řekl: Víte co? Mám otázku. Co kdyby? Teď mám práci a… /smích/ A pěkně mě vysává. /smích/ Ale mám vlastně štěstí že jí mám, protože mi dává peníze, které potřebuji. Ale… Mám skončit s tou prací? Protože to se mi zdá jako cesta nejmenšího odporu!
Bože, ona prostě, tedy už si přesně nepamatuji co řekla. Ale … Zeptala se: A co chceš opravdu dělat? A já jí odpověděl co bych chtěl. Což je skvělá a krásná věc, kterou chci dělat… A která se vlastně brzy stane, protože jsem jí řekl: Víš, proč to neuděláme my tři společně? A pokud mě zavolají do křesla, tak mi bude jasné, že mám skončit s tou prací. Tak…

AH: No, my vás jen dovedli do Starbucks. /smích/
Host: Takže, rád bych vyjádřil za za prvé své nadšení.
AH: Které následuje vaši cestu? A je to zvláštní, protože ta cesta se ze začátku zdála, jako že ani nechcete být vzhůru.
Host: Přesně tak!
Takže to nebylo tak, že by se odhalila najednou Prostě tam bylo něco, co vedlo k něčemu a něčemu, a dalšímu něčemu…něčemu a něčemu. A takhle to chodí vždy.
Host: Ano!
AH: Takže, teď v tuto chvíli… Je tam trošku odporu… Tak prostě běžte dál po cestě. Prostě ji trošku následujte ve své mysli. Tuhle myšlenku. Řekl jste: Mám práci co mě vysává.............

Kryon - Učení

12. září 2018 v 11:39 | Lee Caroll

Tento živý channeling přijal Lee Carroll v Bradentonu, Florida, 21. ledna 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Místnost je naplněna těmi, které znám. Znám i ty, kteří to budou poslouchat (a číst) později, protože jste všichni součástí větší rodiny. Je to rodina, která je před vámi skrytá, když jste tady. Chtěl bych promluvit o tématu, které jsme už jednou otevřeli, ale ne takto. Je tu na planetě úplně nová energie a vy se nacházíte v přechodu vědomí minulosti do příslibu budoucnosti.

Kolikrát jsme vám řekli, že přesun z temnější oblasti do světlejší oblasti přináší sebou radost a očekávání,ale i starou energii.Protože rozdivočelý býk jen tak neuhne z cestya všechno pak bude v pořádku. Místo toho musíte pracovat na skládance. Předali jsme vám mnoho channelingů o tom, co se děje, když se přesouváte z prostoru nižších vibrací do vyšších vibrací. Mluvili jsme o některých vašich návycích, předsudcích nebo věcech, o kterých ani nevíte, že je děláte. Ale je tu něco, co je vám mnohým společné a je třeba to vyčistit - ne proto, že jsou s tím spojené staré záležitosti, ale kvůli tomu, kdo jste. Až uslyšíte, co to je, budete to vědět, protože jsme o tom mluvili už dřív.

Začněme od počátku, od věcí, které byste o sobě měli vědět - ale ne tím, co vám bylo řečeno, ale od spirituálních věcí, které jsou pravdivé a krásné a které jste možná zapomněli. Jsou to věci, které se ve vašich současných duchovních systémech nevyučují. Rád bych se vrátil na začátek a tím přešel k výuce o počátku. Drazí, máte po celé planetě příběh o stvoření. Různé kultury mají různé příběhy o stvoření a jeden z nich, který existuje ve vaší kultuře a ve kterém jste možná vyrostli, ten nejoblíbenější, je velmi podobný tomu, o kterém učíme jako o "osetí planety". Takže si znovu poslechněte o té úžasné události, která se s lidmi odehrála biologicky a ezotericky zhruba před 200 000 lety.

Došlo k velké změně, k velkému posunu, a pokud odložíte stranou všechno to fyzické od toho, co se skutečně událo, vidíte, že to bylo nádherné "přepnutí" - implantace schopnosti rozlišování mezi světlem a temnotou, prvním poznáním Stvořitele a svobodnou volbou to přijmout nebo ne. Intuice, krása, vnímání, schopnost rozlišování, všechno to bylo nové. Byl to evoluční skok před 200 000 lety, zamýšlený a plánovaný, žádná náhoda. Je to příběh o stvoření, je ve vašich posvátných písmech. Možná je jinak vyprávěn, ale je to stejný příběh: byli jste lidmi, savci jako ostatní savci na planetě, a pak se něco stalo - andělská síla sestoupila dolů. V příběhu stvoření jste slyšeli o Adamovi a Evě, rajské zahradě - všechny ty metafory o tom, co se dělo, o čem jsme vám vyprávěli, jak jste obdrželi nádherné poznání světla a tmy, schopnosti rozlišování a svobodné volby. Najdete to v příbězích po celé planetě........................

Abraham - Jak zastavit nechtěné myšlenky

9. září 2018 v 21:03 | Esther Hicks

Host: Děkuji. Miluji tu lehkost toho všeho. Opravdu to miluji. Dnes to slyším.
AH: Takže, jak předtím zněla vaše otázka?
Host: Když si manifestuji něco, co je vyčpělá manifestace.
AH: Dobře, takže když máte pocit, že je to už vyčpělé. Co jste tu vy všichni slyšeli? Když máte pocit, že je to vyčpělé, co uděláte? Pracujete víc nebo to pro tuto chvíli necháte plavat?
Host: Nechat to plavat.
AH: Nechat to pro tuto chvíli být. Takže - jen tak si prostě vyprázdníte hlavu? Je to vůbec možné na delší dobu? Ne. Ale snažíte se na to nemyslet. Takže my říkáme, že vy se rozhodnete, že to deaktivujete.
Host: Dobře.
AH: Tedy, deaktivování myšlenek je opravdu zajímavé, protože když řeknete: Nebudu už vůbec myslet na tu věc, na kterou myslím, tak na ni myslíte! Takže vlastně aktivujete právě tu věc, kterou jste chtěli deaktivovat. Ale - pojďme si o tom popovídat. Pojďme mluvit o aktivní myšlence, opravdu aktivní myšlence. Trochu jsme to už před chvílí nakousli, když jsme řekli…
Takže, první věc, která se stane, když jste v nějaké vibraci, je, že k ní přicházejí další myšlenky, které se jí podobají. Takže teď zjistíte, že o tom dumáte, přemítáte o tom. Mohli byste dokonce říct, že se v tom babráte. Mohli byste dokonce říct, že jste tím posedlí. Přemýšlíte o tom, přemýšlíte o tom. Tak to je první věc, která se stane. Ale co my chceme osvětlit je, že zatímco se to děje, začínáte být konkrétnější, více specifičtí.

Takže teď o tom přemýšlíte a teď o tom dokonce mluvíte. Možná si dokonce uděláte poznámku. Možná o tom někomu napíšete email. Možná o tom napíšete email spoustě lidí, tenhleten Facebook je opravdu… /smích/ Takže jak jim o tom píšete, jste teď dokonce ještě konkrétnější. A teď, protože jste konkrétnější, tak i Zákon přitažlivosti je konkrétnější.
Takže teď přichází více věcí. Takže tím, jak je to stále víc a víc konkrétní, tak je to také stále silnější a silnější a silnější. Což znamená, že pociťujete silnější uvědomění svého vztahu k tomu, kdo doopravdy jste a v čem se stáváte silnějším - cítíte to. Takže v detailech té věci je to stále aktivnější, je to stále silnější, síla přitažlivosti té věci je větší. Takže když my řekneme "deaktivujte to", ta věc tím, že se stává konkrétnější, je také aktivnější................

Kryon - Knihovna

5. září 2018 v 18:44 | Lee Carroll

Tento živý channeling přijal Lee Carroll v Bradentonu, Florida, 20. ledna 2018

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Během let jsme vám už předali tolik poselství. A pokaždé, když to začne a můj partner sedí na židli, neví, co přijde. Často se dostaví různé emoce. Tyto emoce přicházejí z druhé strany závoje a často odpovídají druhu poselství, které chceme předat. Pokud je poselství vědecké, pak se objeví určitý druh emocí. Pokud je informativní, pak se objeví jiný druh emocí. Avšak pokud jde o lásku, která k vám proudí z druhé strany závoje, pak už to zná. To je to, o čem je tohle poselství. Střídáme channelingy, které obsahují různá odhalení, historii a krásu, s poselstvími, která jsou prostě jen naplněná láskou, bez výuky, bez instrukcí.

Toto poselství je vysvětlením, kým jste. A aby bylo správné, chci vám říct následující. Už jsem to říkal opakovaně, ale musíte to teď znovu slyšet. Ti z vás, kteří tu sedí na židlích, to musí slyšet. Vím, kdo je tady. Duch ví, kdo je tady (kdo poslouchá záznam, čte přepis, překlad - pozn.překl.), Tvořivý zdroj, který vás stvořil, ví, kdo je tady. Nežijete v nějakém vakuu. A přesto to tak vnímáte, že? Máte pocit, jako byste byli obklopeni jen sami sebou. A my jsme vám to říkali opakovaně. To je situace, kterou jste si vytvořili jako lidé, jako okolnosti lineárního bytí, že jste to jen vy, jediné tělo. A zatímco tudy takto procházíte, jste sami.

Ale tak to vůbec není.Duše, kterou máte, které dáváte mnoho jmen, vyšší já, které je větší než innate, jde daleko za hranice biologie. Jsou kousky a části vás, které jsou spojeny s každým jiným člověkem na Zemi. Jsou kousky a části vás, které jsou napojeny na druhou stranu závoje. Patříte do takzvané "Boží polévky", ke skupině, která je základem všech věcí. Část Boha, která je ve vás, kousek Boha, který je ve vás, je spojen se všemi věcmi. A to se před vámi dokonale ukrývá. Ukrývá se to natolik, že ti z vás, kteří si zalezou do kouta ve svém smutku, depresi a frustraci, aniž by pochopili, že je s vámi toho tolik, nikdy nepochopí spojení, které máte s druhou stranou závoje a které tu je vždycky. Energie vědomí na této planetě vám doslova diktovala, abyste se ukrývali ve své komůrce či ve skříni, prostě v krabici diktovaného vědomí. Učení, které vám vštěpovali od narození, určovalo to, kým jste si mysleli, že jste...................

Abraham - Je to vaše

4. září 2018 v 7:34 | Esther Hicks

AH: Nová touha je nejlepší, stará touha je zatuchlá. Řekneme to takhle: Když máte věci, které chcete a které se kvůli stupni vašeho odporu dosud nezmanifestovaly, pak takovou touhu nevnímáte jako čerstvou. Taková touha vám přijde jako naděje nebo možná zklamání.
Já chci tuhle věc a ona nepřichází - říkáváte. Když jste byli ještě děti dostávaly jste nápady, přicházely k vám tak lehce. Ale postupně jste začali trávit čas tím, že se věci nedějí tak rychle. Nebo pozorováním věcí, které nepřicházely. Tím jste vyvinuli celé kultury, které se na tom točí a které vysvětlují, proč se věci které chcete nedějí. Začali jste to vysvětlovat tak, že jste se nenarodili pod šťastnou hvězdou, nebo že jste se nenarodili ve správné ekonomice, nebo jste se nenarodili správným rodičům, nebo jste se nenarodili za správných podmínek. A když jste byli opravdu zoufalí z toho vysvětlování proč se to co jste chtěli nezmanifestovalo, svedli jste to na minulé životy.

Nacházíte cesty, kterými vysvětlujete proč se to co jste chtěli dosud nezmanifestovalo - dosud. A my chceme, abyste už nikdy více nepoužívali tenhle způsob jako alternativu způsobu přemýšlení. Protože, když se díváte na to po čem toužíte a všímáte si, že to ještě není, a mluvíte o tom, že to ještě není, tak pak začnete počítat jak dlouho to chcete a jak dlouho to trvá. A potom a to je velká věc, kterou mnoho z vás dělá: Začnete vysvětlovat sobě a ostatním PROČ to trvá tak dlouho.
A co se děje, tak aniž byste to chtěli a aniž byste to věděli, začínáte vyvíjet vibrační vzorce, které odpovídají absenci té touhy. Místo toho, abyste tvořili vibrační vzorce, které se shodují s vaší touhou. A co se děje pak, jak to tom den ode dne mluvíte, den ode dne myslíte, a cítíte. Vaše nálada, váš přístup a prostě jak to cítíte, začne být více o absenci té věci místo o přítomnosti té věci, začne se dít toto: Když náhodou nastane chvíle, kdy začnete mluvit o té touze, pak se vám ta touha nezdá být vůbec příjemná, protože zaktivovala nesoulad ve vašem vzorci...............

Abraham - Jak zastavit prokrastinaci?

2. září 2018 v 8:59 | Esther Hicks

Host: Zdravím, Abrahame, připadá mi, jako bych s vámi mluvila už milionkrát ze svého Vortexu. A sedět tady je prostě skvělé. A … protože můj život většinou jde absolutně úžasně, opravdu si začínám užívat kontrast a to je skvělé. Ale chci se vás zeptat … to, co dělám a v čem jsem opravdu výborná, je prokrastinace. A dělám to opravdu dobře a vypadá to, že když se na něco zaměřím a dělám to, co říkáš - zaměřuji se na to, proč něco chci, a slaďuji se s tím pocitem - tak když to dokončím, i všechna ta cvičení, tak fakt nemám náladu začít s jakoukoli další činností.
Abraham: Tak my vám teď dáme opravdu silné prohlášení a chceme, abyste si na to pokaždé vzpomněla.
Host: Dobře.
Abraham: Prokrastinace je vedlejší produkt toho, když nejste ve Vortexu.
Host: Dobře…
Abraham: Prokrastinace je to, jak se cítíte, když se snažíte (usilovně) vyplnit svou vibrační síť…
Host: Dobře…
Abraham: …a když prostě nedokážete vzdorovat proudu. Prokrastinace je opakem pocitu inspirace. A tak, když máte chuť prokrastinovat - prokrastinujte! Nesnažte se to přemoci silou, netlačte na pilu, protože ten proud stejně nepřetlačíte. Jděte dělat něco zábavného.
Host: Vážně?
Abraham: Lidi s tím mají problém… Jaká je vaše volba? Jinými slovy - přemýšlejte o tom, co to znamená. Takže, pokud si vkládáte věci do Vortexu, což děláte, a teď - mentálně jste si vydláždila cestu, než jste šla včera večer spát, a zaměřovala jste se na časový úsek, vstala jste, trochu jste meditovala a soustavně oceňovala a zaměřovala se na pozitivní stránky a jste úplně naladěná… a teď se začínají hýbat jemné energie…
A když tohle provádíte poměrně důsledně, dokonce hned první den, co to děláte, se dostaví pocity související s tím, že něco děláte. Ale vy říkáte: ó, já se cítím všemožně inspirována, abych něco dělala, ale nepřichází mi žádná inspirace dělat věci, které dělat nechci. A my říkáme: to je proto, že ty věci, které nechcete dělat, jsou mimo Vortex, a vy žádáte o něco, co nikdy nepřijde. Musíte přijít na to, proč chcete to, co chcete. ........

KRYON - Akášický vývoj

31. srpna 2018 v 23:48 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat ve Wilmingtonu, Severní Karolína, 10. března 2018

Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto obohacené poselství přijaté ve Wilmingtonu.

Zdravím vás, moji drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Už bylo zmíněno, že existují energie, které jsou neviditelné, ale které vědí, kdo jste. Jestliže jste návštěvník, který toto poslouchá (čte) později, zde znamená to samé i pro vás. Protože toto je posvátný prostor, ve kterém jste se rozhodli poslouchat v nitru, a jestliže budete poslouchat dále, všechny tyto energie, které jsou v této místnosti v tomto okamžiku, jsou stejně tak i vašimi energiemi.

Každý jste člověkem - respektovaným a oceňovaným, každý z vás. Je zde doprovod, který nenásleduje jen mne; spíše je to doprovod, který se vyvinul z různých duchovních energií v této místnosti. Je to doprovod, který přichází, aby sledoval, ocenil, zdánlivě se vám usadil na klíně a zaťukal vám na nos, jen aby vám sdělil: "My jsme tady, my jsme tady, my jsme tady."

Před lety jsem to řekl: "Nikdy nejste sami." Myslíme to vážně. Je nemožné být sám díky systému, který je milující a duchovní. Tolik z vás došlo k pochopení a uvědomění, že, zaprvé, jste součástí božského systému a, zadruhé, jste zde na přechodnou dobu. Toto putování duše, které provozujete, vytváří dočasnou cestu, až do příští cesty a příštího života. Je to pokaždé ta stejná duše. Takže, moji drazí, díváme se na ty starobylé mezi vámi, a je zde tolik úcty, že jste součástí Země po tak dlouhou dobu.

Přejeme si rozšířit učení z minulého týdne. Pokud byste neměli představu, čeho se týkalo, je to v pořádku. Začínáme vždy tak, jako byste to nevěděli, tak aby to byli kompletní. Minulý týden jsme vás uvedli do konceptu čištění toho, čemu říkáme vaše Akáša. Nyní mi dovolte, abych přesto definoval Akášu znovu. V průběhu zaujmeme k této diskusi velkou úctu a respekt s ohledem na to, co znamená pro každého z vás. Uvnitř vás, lidské bytosti, právě teď, existuje aktivní záznam všeho, co jste kdy udělali na této planetě. Je tam opravdu vše. Tento záznam má nakonec dopad na vaši DNA. Až se reinkarnujete, poslední život je potom zahrnut a vy přicházíte s touto energií, čerstvou. Avšak je tam všechno, co jste kdy zakusili, zatímco jste byli na planetě..................

Abraham - Vybíráme si své rodiče?

31. srpna 2018 v 7:38 | Esther Hicks


AH: Odpověděli jsme na vaši otázku?
Host: Ano, mám ještě jednu pokud je čas. Abrahame, vybíráme si své rodiče? Víte, četla jsem o tom knihu. Prý si vybíráme rodiče i místo narození. Co si o tom myslíte?
AH: Víme o tom toto: Ano vybíráte. Vybíráte si vše již od svého vstupu do své fyzické zkušenosti. Ale nevybíráte si tím způsobem, který si lidé myslí že vybírají. Protože vy lidé si myslíte, že vybíráte tím, že říkáte: Chci tohle a nechci tamto a chci tohle a nechci tamto. Lidé si myslí že volby jsou o ANO a NE. Ale Zdrojová energie vybírá tak že říká: ANO, ANO, ANO, ANO, ANO, ANO. Jinými slovy: Jakmile se dostanete do své fyzické zkušenosti, tak spousta z vás potom řekne: Jsem si jistý, že tyhle lidi bych si za rodiče nikdy nevybral. Jsem si jistý, že tyhle bych si nevybral /smích/ /smích/

Protože s nimi je to tu těžké. Ale my na to říkáme: Chtěli jste kontrast, protože kontrast vede k expanzi. Ze své nefyzické perspektivy jste si řekli: Co může být lepší, rané problémové zkušenosti, které mi umožní ranou expanzi. Ale když se sem dostanete tak se ptáte: Co se stalo špatně? Nikdo se zdravým rozumem by si takové rodiče nevybral. A pak říkáte: Jasně, tohle jsem si nevybral, protože tohle bych si nevybral.
Takže, lidé si vybírají rakovinu. Nezdá se vám to zajímavé? Lidé si vybírají rakovinu. Lidé si vybírají nemoci. Lidé si vybírají bankroty. Lidé si vybírají hrozné vztahy. A lidé nám na to říkají: Ale Abrahame, to nedává smysl. Nikdo by si nevybral tyto nechtěné věci. Neříkáme, že se na ně díváte a říkáte jim: Ano. Říkáme: Dívali jste se na ně. Protože když se na ně díváte a říkáte jim ANO nebo se díváte a říkáte: NE, tak si je stále vybíráte ................

Abraham - Sex a jeho vliv na manifestace

28. srpna 2018 v 8:53 | Esther Hicks

AH: Něco dalšího?
Host: Myslím, že ano. No, jsem tady. Když dojde na sexuální styky a tyhle věci, tak já…
AH: Všichni doufali, že se k tomu dostanete.
Host: No, už se k tomu dostávám. Takže já si absolutně užívám sex a je tu něco, co - byl jsem vychován jako katolík - a tam se na to hledí s nelibostí a tak. Nechci to přehánět, myslím, nebo jakoby … vím, že chci, aby každá (žena) cítila potěšení, které jsem jí schopen poskytnout, ale jak to mám udělat, abych to moc nepřehnal, máte k tomu nějakou radu? Jsem pouze upřímný, Abrahame.
AH: Ta konverzace je o něčem jiném, než oni slyší, a vy se ptáte na tohle a tohle je to, co chceme, abyste slyšel: Jakmile jsem v přijímacím režimu a jste inspirováni k nějaké spolupracující složce, sexuální interakce - tahle část je snadná. O čem vy ve skutečnosti mluvíte, je, komunikace s tím druhým o tom, co to vše znamená.
Host: Přesně tak.
AH: A tak … vy chcete udělat jasno v tom, kde stojíte, co chcete, co hledáte… Jinými slovy, někdy - tohle bude znít jako, že to s tím nesouvisí, ale ano - někdy je ta konverzace o monogamii nebo o mnoha sexuálních partnerech a o tom, jestli je to všechno správné nebo špatné, A my říkáme - ve skutečnosti je to harmonie, kterou hledáte. Protože je mnoho těch, kdo chtějí monogamii, ale strachují se, že ji nemají, a tak si přitahují opak toho, co chtějí.
Takže je to otázka definování toho, co chcete. A teď - my tady nemluvíme o monogamii nebo mnoha partnerech, my s vámi mluvíme o tom, k čemu to potom vede, kam jste ochoten/připraven to přivést - a to je ta část, která se dostává do vibračního zmatku. Protože tam, kde stojíte, je spousta partnerů, kteří chtějí vás, a nechtějí vás jen pro teď, chtějí si vás odvléct s sebou domů…
Host: To ale já nechci.
AH: A tak, dokud máte jasno v tom, co chcete - ne tlačit proti tomu, co nechcete, ale mít jasno v tom, co chcete - tak když máte jasno v tom, co chcete, nejen že ti partneři, kteří jsou s tím v harmonii, k vám přijdou, ale i vaše schopnost zřetelně se vyjádřit takže nikoho nebudete mást - protože pouze tehdy je to nepříjemné. Protože vy jeden druhého vnímáte tak, jak si vy sami přejete.
A tak to, co si někdo myslí, když na vás hledí, a jeho záměry s vámi, nemusí být v harmonii s vašimi záměry. Ale když máte jasno ve svých záměrech, rozeznáte to i v druhých lidech. A tady je věc, kterou chceme, abyste slyšeli: řekněme, že je tu nějaký potenciální partner a zaměřuje se na vás a Zákon přitažlivosti vás nějak přivedl k sobě, a vy se teď díváte směrem na toho druhého, ale touha toho druhého se liší od vaší touhy … zdá se, že byste měli být schopni prostě se na tu osobu podívat a říct: No, chci jenom, abys věděl hned od začátku, že já stojím tadyhle - ale oni ta slova nemohou slyšet!
Nemohou to slyšet skrze svou vlastní mocnou touhu. A všichni si myslí, že vás mohou přimět změnit názor. Takže, k čemu se tady dostáváme, je tohle: Nespoléhejte na slova, abyste jim tu informaci doručili. Spoléhejte se na své jasné myšlení, aby vám přitáhlo toho pravého (partnera), se kterým začnete. Tím si přitáhnete ty, kteří jsou na tom stejně jako vy. Až dokud se váš názor nezmění a vy pak budete přitahovat tamty. Dává vám to smysl?
Host: Ano.
AH: Myslíme, že tohle je opravdu dobrý okamžik, abychom ukončili tento den. Nesmírně jsme si tuto interakci užili. Cítíme k vám obrovskou lásku a pro tuto chvíli zůstaneme ve vašem Vortexu. Tohle byl opravdu dobrý den. Na shledanou za pár dní!

Překlad: Verah72 / https://abraham-hicks.cz

Abraham - Do Vortexu krok za krokem

24. srpna 2018 v 15:46 | Esther Hicks


AH: Takže je tu pár věcí, které vám chceme pomoci si v sobě dnes znovu potvrdit. Zaprvé bylo by hezké, kdybyste dokázali přijmout existenci Vortexu tvoření. A bylo by ještě hezčí kdybyste ho mohli vidět tak, jak ho vidíme my jako přítomný okamžik vašeho tvoření. A tak,když vám váš přítel řekne: "Nevidím ve tvém životě žádné zlepšení," můžete pevně stát ve svém Vortexu tvoření a říct: "To je proto, že to nemohou vidět ti, kdo jsou mimo Vortex." A on řekne: "Byls poslední dobou u doktora?" A vy řeknete: "Ve Vortexu tvoření žádní doktoři nejsou."

Když si umožníte být ve Vortexu, když dovolíte, aby naladění vaší vibrační frekvence na to v še, čím jste, bylo vaší nejvyšší prioritou na oplátku získáte tolik života! Víte, kolik argumentů, kolik slov, kolik úsilí, kolik činnosti je třeba jen na to, abyste zůstali naživu a neupadli do zoufalství, když nejste ve Vortexu? Jinými slovy - představuje to velkou námahu žít tento život, když spoléháte na slova a na činnost a na své úsilí, aby se něco mohlo stát.

Je to zajímavé - stačí si popovídat s jedinou matkou, která to myslí velmi dobře se svým dítětem, které zbožňuje víc než život sám. A naslouchejte všem těm výkyvům, kterými si prochází, aby nějak porozuměla tomu, co se děje s jejím chlapečkem, a aby si na to udělala správný náhled když přitom vše, co potřebuje udělat, je odstoupit od toho, co ho trápí a od toho, co trápí ji, a zaměřit se na něco, co jí umožní přístup do Vortexu, a potom zevnitř Vortexu je všechno jasné!
Nemůžete něco vést ze zadní řady . A když nejste ve Vortexu, tak nemáte nic, co byste komukoli mohli dát. Někdy lidé říkají: "Abrahame, zdá se, že vy učíte sobectví." A my říkáme: "To tedy opravdu, opravdu, opravdu děláme!" Protože "sobectví" - definujme si ho: sobectví (sebestřednost) znamená být vibračně v souladu se sebou samým. A abyste to pochopili, musíte vědět, co Já (sebe-) doopravdy je. ........................

Kryon - „Instruování Akáši“

22. srpna 2018 v 13:12 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat ve Phoenixu, Arizona, 4. března 2018
Tento živý channeling byl upraven [Leem a Kryonem] a doplněn pro lepší porozumění čtenářů. Často se totiž stává, že živý channeling má v sobě energii, kterou psané slovo nenabízí. Užijte si tedy toto obohacené poselství přijaté ve Phoenixu.

Zdravím vás, drazí! Já jsem Kryon z magnetické služby. Poslední den tohoto dvoudenního semináře se blíží k závěru. Pro některé to je čas, kdy si uvědomujete, že už se znovu neuvidíte, protože toto je možná jediná chvíle, kdy je tato skupina spolu. Docela často pak padne otázka: "No dobrá, jaké je závěrečné poselství?" Nelze to říci lépe, než jak už to prezentovali Adironnda a Jeshua (pozn.: v channelingu prostřednictvím Marilyn Harper), a to je toto: "Nacházíte se v TEĎ, ale stále dovolujete, aby minulost předpovídala budoucnost. Takže ačkoli žijete teď, je vás tolik, kteří jste stále v minulosti. Mnoha způsoby zatahujete tyto staré energie právě teď do svého života". Moji drazí, to je zvyk.
Channelingy, které předáváme poslední den série setkání, jsou často více osobní než jindy. Občas vás žádáme, abyste se na chvíli posadili a ponořili se do energie, právě teď. Co to je, co je v tom TEĎ pro vás? Já však chci zajít dále než to, chci udělat jedno nebo dvě cvičení. V této nové energii se zabýváme novým vědomím. Včera jsme vám v otázce šest (předchozí channeling) řekli, že to, co neočekáváte a čemu opravdu nevěříte, je to, jak mocní jste.Vědomí je něco, co vítězí nad vším. Více než jakékoliv fyzické cvičení, o kterém jste se učili. Vědomí může udělat více pro to, aby vám pomohlo, než cokoli, co v tuto chvíli máte. A jednou z těch věcí, které jste neočekávali je, že vědomí může změnit minulost.

Chci, abyste se na chvíli zamysleli, drahé staré duše nad tím, co všechno může být ve vašem akášickém záznamu. Já vím, co tam máte, a je to udivující. Chápete a uvědomujete si v této skupině více než 100 lidí, kdo prožil více než tisíc životů a kolik životů je celkem zastoupeno v této místnosti? Přemýšlejte o tom. Je to skoro jeden plný stadion! Navíc, vy všichni máte společnou jednu věc. Všichni existujete skrze starou pozemskou energii.................

Abraham - Manželovy problémy s alkoholem

21. srpna 2018 v 22:58 | Esther Hicks

AH: Osvěžili jste se? Dobře. Teď co?
Host: No, tohle bylo překvapení. Takže, Abrahamovo učení znám asi 3 roky. A vedu si velmi dobře. Potkala jsem životní lásku. Opravdu. Je velmi kreativní a skvělý člověk. A máme dům, máme peníze. Máme vše. A vždycky jsem milovala prasátka. Mám všechno s prasátky a nikdy jsem nevěděla proč. Nevyrostla jsem na farmě. A pak jsem si manifestovala muže, který je také prasátko, což je v Kalifornii dost obtížné. Takže mám všechny tyto věci kolem mě, co se dějí a je to úžasné!
AH:Takže, vesmír vám dává vše co máte ve vortexu. To se snažíte říct? Bez ohledu na to, jak nepravděpodobné se to zdá?
Host: Ano! Ano. Jenže, máme kuřátka, dělám si legraci. Ale najednou se věci, od kterých jsem utíkala především vztek a závislost na alkoholu dostaly zase zpět do mé zkušenosti. Skrz manžela. A zkouším dělat vše co doporučujete dělat. Píši si seznam pozitivních aspektů, myslím o něm pozitivně, a zdá se, že jde naprosto opačným směrem. Čím více poslouchám Abrahama, tím více pije a čím více se snažím být sama sebou, a být ve stavu přijímání, tím víc vzteku od něj odstávám.
Takže to vypadá, jako když v tomhle mém vtahu zažívám spoustu úzkosti a cítím, jako by mi bránil dělat všechny ty dobré věci. Ale zároveň se zdráhám odejít, protože znám své vyjeté koleje a jen by to vše zesílilo. Když můj minulý partner byl vzteklý, byl by další ještě vzteklejší. Takže, vím že lepší to nějak vyřešit. Ale vůbec nevím jak.
AH: Víte, tyhle věci jsou vždy pravda. Vyjmenujeme tu pár věcí, které jaksi stabilizují tuhle konverzaci. Cokoliv, čemu věnujete svou pozornost vždy poroste, což je logické. Je také logické, že něco co je tak blízko vás, vám zabere hodnou část vaší pozornosti. A tohle jsou ty nejsložitější situace, ve kterých se dají věci měnit. Protože pozorujete to co nechcete a tím toho dostáváte víc............

Abraham - Prostě řekněte NE

20. srpna 2018 v 18:46 | Esther Hicks

AH: Občerstvili jste se? Dobře, tak co teď?
Host: Ahoj. Mám jít dolů? Takže, zrovna se nacházím v opravdu zvláštním bodě obratu ve svém životě. A cítím se tak skvěle ve své přítomnosti a také když myslím na budoucnost.
AH: Jsme rádi, že to takhle cítíte a že to vnímáte jako důležitý životní bod. Ale chceme vám říci: Všichni tam jste. Jen to ještě nevíte. Všichni jste ve skvělém bodě obratu ve své životní zkušenosti. Obrací vás to k dalším a ještě lepším věcem. Líbí se nám, že to víte.
Host: Díky, je tam spousta neznámých, protože zrovna procházím fází rozvodu.
AH: No, teď jste to pěkně zkazila. /smích/
Host: Je to teď dobré. Vím že je to dobré. Takže, potkávám lidi a našla si novou práci. Když potkávám nové lidi…
AH: Proč myslíte, že je tak příjemné zažít nové?
Host: Možnosti?
AH: Ano. Protože, to co trvá, na to jste tak nějak zvyklí. A proto je v novém jakási čerstvost. A chceme na to teď poukázat. Protože je vždy možné zažívat věci nově, i když okolnosti nové nejsou. Je možné najít si nové zájmy. Je možné najít si na věci nové pohledy. Je možné se nově napojit na Zdroj. Chceme jen v rychlosti říci, že není nutné, aby se změnily vnější podmínky, abyste vnímali to nové.
Host: Pravda.
AH: Protože to je nová perspektiva, je to nový soulad. A někdy to vypadá, že je snazší dosáhnout souladu, kdyby se změnily podmínky. Ach, opravdu by se mi ulevilo, kdyby se změnily podmínky říkáte. Ale my nechceme, abyste byli závislí na podmínkách, které se musí změnit, abyste ucítili tento nový a svěží pocit. Jinými slovy: Milujeme způsob kterým tohle prociťujete. Jen nechceme, abyste byla podmínečná.
Host: Aha. No já myslím, že mám trošku potíže nebo problém s tím, kdy lidé říkají: Tak, dostali jsme tě sem. Pověz nám: Kam jsi chodila do školy. Nebo vyprávěj nám o své minulosti.
AH: No tak řekněte prostě NE. /smích/ Ne, ne, ne.
Tohle jsem chtěla.
Ne, ne, ne. Tady jsem! Tadadaaaa. Nechtějte po mně, abych musela obhajovat tohle tamtím. Protože tam z toho nevzejde nic dobrého. Řekni mi o své minulosti.
Host: Ne. /smích/
AH: Řekni mi o své minulosti. Ne. Pojďme si říct jaký to má tón. Miluji tě, vím že se pleteš, vím že to myslíš dobře, ale ne. Řekni mi o své minulosti! Ne. Proč ne? Co když řeknou ne? Proč ne? Ne. Proč ne? Ne. Odpovíš mi někdy tuhle otázku? Ne. Nezajímá tě co si myslím? Ne. /smích/ Ty nechceš, abych tě měl víc rád? Ne. Nejsem pro tebe vůbec důležitý? Ne. Nechceš ospravedlnit svou existenci tím, že mi řekneš o své minulosti, abych si o tobě mohl myslet něco pozitivního? Ne./smích/ /smích/ Poslechněte si to.
Ne. /všichni dohromady/
Host: Takže nemáme se tedy dívat zpátky do minulosti a říkat: Ano! Všechny tyhle otravné věci mě dostaly na tohle skvělé místo? Neznamená to změnu toho příběhu?
AH: tohle obecně říci když chcete a bude to pro vás k dobru. Kontrast mě dovedl jsem a mě se tu líbí. Kontrast způsobuje mou neustálou expanzi. A bude v tom pokračovat. Jen se pořád neohlížejte zpátky.
Host: Nelitovat ničeho…
AH: Litování je skutečná ztráta času ve vašem nyní. Protože jste pak na špatném místě bez vašeho vnitřního bytí, které nelituje ničeho. Takže, pokud něčeho litujete, znamená to, že se zaměřujete opačně. Proti svému Zdroji.
Host: OK.
AH: Lidé nám někdy říkají: Lituji jen jedné věci. A my říkáme: To je moc. Je to moc. Protože na tu jednu se prostě zaměřujete. A obvykle kde je jedna, jsou i další. Příšery ve tmě.

Překlad: Crazy Woman 2018 / https://abraham-hicks.cz

Abraham - Jak mluvit sám se sebou

17. srpna 2018 v 18:32 | Esther Hicks

Host:Má první otázka je tato: Během toho jak procházím v životě kontrastem, potřebuji najít cestu jak mluvit sám se sebou v těchto chvílích. Vzpomínám si, že jste jednou mluvili s mužem, kterému jste dávali příklad. Mluvili jste o dětech a dělení koláče. Nepamatuji si přesně kde jste to řekli. Řekli jste: Svět vám dává 2 volby. Buď budete tyran nebo rohožka. A já souhlasím, že ani jedno není optimální. Nechci lidi kolem srážet a bojovat s nimi. Ale také, když se mnou jednají tak, že se se mi to nelíbí, mám chuť jim říct: Hej, počkej chvíli. A jak toho mám docílit bez toho, aniž bych se naštval. A tak podobně.
AH:Zopakujte nám vaše slova z papíru, co jste si napsal.
Host:Jak k sobě mohu mluvit, aniž bych byl naštvaný a agresivní.
AH:Důvod, proč jsme po vás chtěli, abyste zopakoval svá slova je ten, že vám chceme říci toto: Vždy sami se sebou hovoříte vibračně. A celý vesmír odpovídá na tuto vibraci, ať už je jakákoliv. Takže my bychom se nesnažili mluvit slovy, kterým lidé možná nebudou rozumět nebo je špatně pochopí. Místo toho bychom pracovali na zlepšení svého vibračního tónu. A nechali bychom vesmírné síly, aby zařídily vše potřebné.

Máte neobyčejného přítele a manažera v tomto Zákoně přitažlivosti, který odpovídá na vaše vibrace. Pokaždé. A nikdo a nic nemůže jít proti tomuto proudu. Lidé mluví o "své síle vlivu" ať už v širším pojetí nebo v pojetí kdy dvě osoby si stojí tváří v tvář. A my vám na to říkáme: Volíte vždy vibračně. Ne fyzicky skrze svá slova. Takže je to o tom dostat se tak do souladu se svou touhou, že vám jí vesmír doručí, ať si kdokoliv cokoliv myslí nebo dělá. Je to o sladění se se svou touhou.
Protože, jak vidíte. Tím, že zažíváte zkušenosti a jste vystavování okolnostem, z čehož se rodí čisté touhy. A vy potom, místo toho abyste věnovali svou pozornost vibrační harmonii této své touhy, začnete vždy pozorovat to co je. A tím se dostáváte do vibrační shody s věcí, kterou jste vůbec nechtěli. A tím, že jste ve vibrační shodě s věcí, kterou nechcete, vesmír vám nemůže doručit tu, kterou chcete. Ach my víme, že je to legrace o tom povídat. Víme, že rádi vyjadřujete své pocity. Ale chtěli bychom pro vás stanovit jedno pravidlo: Budu vždy mluvit tolik, kolik jsem inspirován mluvit........

Abraham -Rozbitý vztah se ženou – co s tím?

17. srpna 2018 v 18:25 | Esther Hicks

Host: Ahoj Abrahame, věděl jsem že mě dnes zavoláš. Já…
AH: Jsme hotoví. /smích/
Host: Potřebuji od vás radu a také vaše vedení. Jsem v tom nováček. Před 6ti týdny mě opustila žena. A pár týdnů potom mi kamarád představil film Tajemství a to bylo příhodné, protože jsem šel hlouběji do vašeho učení, vaší práce Estheřina a Jerryho. A mám tuto otázku: Miluji svou ženu a byl jsem velmi kritický a negativní a…
AH: Takže, stejně jako váš přítel před chvílí, kdy jsme mluvili o tom, že lidé někdy vyhledávají spánek, aby si ulevili, hledají tím Soulad. A někteří lidé hledají Soulad v oddělení. Protože občas je jednodušší dostat se pryč od toho, co považujete za zdroj vaší negativní emoce.
Host: Ano, a já jsem zjistil a objevil, že dostat se do Vortexu bude pro mě ta nejlepší cesta jak přestat být negativní a zkouším to takhle praktikovat. Ale má otázka je tato: Hledám nějakou naději občas když jsem ve Vortexu tak to úplně vidím, jenže to co je se pak ke mně dostane a… A jsem prostě… Žena odešla a neřekla ani slovo. Mně ani dcerám. Vůbec nic, prostě odešla. Prostě měsíc byla úplně mimo, nedala o sobě vědět.
AH: No, ale ona spíš hledala nějaký bod zlomu. Jinýmy slovy: Bez toho, aniž by to řekla slovy. Její touha cítit se dobře byla tak silná, že se jí to zdálo jako otázka přežití. Když člověk udělá něco takhle dramatického, je to opravdu věc spojená s bojem o přežití a hledáním Souladu. Takže když se dáte trochu do klidu a zkusíte jí dát prospěch z té pochybnosti, zjemníte tím odpor a tím jak ji obviňujete, což děláte právě tady a teď… Jinými slovy: hrabete se v tom a docela rozumíme proč. ..............................

AA Michael - Povznesení vaší osobní božské esence

17. srpna 2018 v 18:20 | Ronna Herman

Archanděl Michael prostřednictvím skrze Ronnu 08-2018 - RONNA / POSVÁTNÝ PÍSAŘ


Milovaní mistři, Stvořitelův dech je palivem existence, a vy jste plamenem, který živí. Je důležité, abyste pochopili, že rozvíjíte své individuální SLUNEČNÍ PAPRSKY, které jsou odrazem vaší vlastní Božské Esence. Lidský intelektuálně myšlenkový proces se musí rozvinout za hranice jazykového omezení. Je zde ohromné bohatství informací, které čekají lidstvo skrze inspiraci. Musíte rozvinout své intuitivní schopnosti, abyste obdrželi moudrost Božského Blueprintu pro Věk Vodnáře, který je teď PAPRSKOVĚ-vysílán (orig. RAY-diate z/podle radiate = vyzařován - pozm.př.) z našeho Otce/Matky Boha skrze Dvanáct Galaktických Paprsků kosmického vědomí. Nepřijde to odnikud z vnějšku, Vyvře to ve vaší vlastní Posvátné Mysli a Posvátném Srdci. Musíte se natáhnout a uchopit to, protože to nesestoupí dolů do výparů Pozemských plání a nebude vás to hledat.

Vyzrálá duchovnost není nějaká nevědomá zkušenost. Musíte rozvinout jakousi sebe-udržující se Božskost, jejíž pomocí neustále dýcháte bohatý Pránický Dech Života//Diamantové částice Stvořitelovy Esence, abyste mohli obdržet duchovní potravu z Řeky Života skrze Osmou Čakru, vaši Duchovní Hvězdu. Posilující Dech Věčnosti otevírá stezku vedoucí k multidimenzionálním úrovním Stvořitelova vědomí. Musíte rozšířit svou vnitřní perspektivu spolu s tím, jak postupně měníte svou cestu/mód myšlení a přijímání. Duch Stvořitele nemůže být izolovaný. Duch prostupuje všechno, co existuje na té nebo oné úrovni. Musíte rozšířit své vědomí, abyste obsáhli velikost Stvořitele.

Jste připraveni přijmout skutečnost, že Srdeční Centrum našeho Otce/Matky Boha je bodem soustředění a základem všech náboženství? Není to nějaké dogma, pověrčivost, pravidla a omezení, ale láska, síla a dokonalost, které mají za výsledek schopnost utvářet a radovat se ze světa krásy, rovnováhy a harmonie. Když se ve vás začnou manifestovat mysl a srdce Boha, stanete se Aspektem Kolektivního Mesiáše. To je tvořivé naplnění vašeho osudu.
Jste jiskrou Stvořitele - projevenou Božskou Fasetou vědomí - Klidným Bodem v rámci Stvoření. Buď obohacujete svět, ve kterém žijete nebo jej pomáháte znečistit. Jak jasný a teplý je váš Posvátný Oheň? Plápolá jasně a zahřívá srdce ostatních? Nebo je to nanicovatý plamínek, který není dost silný ani na to, aby zahřál vaše vlastní srdce? "Chladné srdce" není pojem spojovaný s pravým Nositelem Božského Světla. Můžete cestovat zeměmi stínů s těmi, kteří je pomáhali stvořit, nebo můžete kráčet s potěšením v záři Božského Světla...............

Kryon v Portu - 2

17. srpna 2018 v 18:18 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Portu, Portugalsko, 16. září 2017
Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. A tak to je, že toto je poslední poselství pro Portugalsko, protože můj partner brzy toto místo opustí. Rád bych trochu pohovořil o této oblasti a kultuře. Za malý moment. Nejprve bych chtěl znovu-oživit energii, kterou jsme měli před několika okamžiky, abychom se naladili na způsob "porozumění", přijetí, dovolení si, tak, abyste si vyslechli tyto informace s laskavostí a srdcem. Jsou to "dobré" informace.
Drazí, v minulosti ve staré energii, nemělo lidské vědomí "fakta", která má dnes. Také zde byl atribut zapomnění v rámci Akáši. A tím myslím to, že dříve ještě nebyl takový vývoj vědomí, kdy by došlo k rozpomenutí se na to, čím si vědomí prošlo. A opravdu, to tajemství moudrosti je v zapamatování si zkušeností. Ale pokud máte celou kulturu nebo společnost, která si nepamatuje svoji zkušenost, je to téměř jako u dětí, jež začínají znovu a znovu a znovu. Můžete tak vidět, kam to může lidstvo vést, když se skutečněneučilo ze svých "instinktů". A tak to může pokračovat z generace na generaci a tak dále, a pokračovat v tom, že lidé opakují pořád dokola stále tytéž chyby.

Co vám tedy přináší nová energie? Bude představovat větší evoluci toho atributu. Jinými slovy, začnete si pomalu vzpomínat. Už jsme vám toto "učení" dříve předali a poprosil jsem mého partnera, aby jej vyučoval. Co to opravdu může znamenat, když budete konečně mít "Akášu" své kultury, která se začne rozpomínat, čím vším si prošla? Aby vytvořila stabilitu a eleganci moudrosti, jež lidstvo dosud nemělo. Když se podíváte do historie, je to válka za válkou. Až tak daleko, kam můžete dojít, se lidstvo rozhodlo válčit jeden proti druhému a to i přesto, že tím nikdy nic nevyřešilo. Ani jedinkrát. Jen to jednoduše nastartovalo další války. A drazí, to vše proto, že jste si nepamatovali svoji Akášu.
Je velmi zajímavé, co nyní věda začíná vidět, protože nyní postupně vědci objevují, že lidské vědomí doslova představuje fyziku. Začínají ji měřit. Ne tak na jednotlivých lidech, ale na hromadných událostech, kdy miliony lidí zažívají stejnou věc, přičemž bylo zaznamenáno, že dokonce dochází k posunu v magnetickém poli Země. Toto není ezoterika, ale věda......................

Kryon v Portu - 1

9. srpna 2018 v 8:17 | Lee Carroll

Tento živý channeling byl přijat Lee Carrollem v Portu, Portugalsko, 16. září 2017
Zdravím vás drazí, já jsem Kryon z magnetické služby. Drazí, zastavme na malou chvíli. Dovolte si pocítit tu energii v místnosti. Minulou noc byla tato místnost tmavá, dlouho předtím, než jste se ukázali. A já vám něco povím. Už zde bylo velké množství "duší", které očekávaly, že zde budete sedět na židlích. Můžete tomu uvěřit?
Rád bych vám položil pár otázek o Bohu. Jak velký je Bůh? A vy můžete říci: "Obrovský, větší než cokoli, větší než vesmír, Stvořitel vesmíru." A přesto známe vaše jména. Drazí, jsou zde tací, kteří věděli, že přijdete. Můžete jim říkat "průvodci", nebo dokonce andělé, pokud si to přejete, někteří z nich vás doprovázejí celým životem a vy nikdy nemusíte připustit jejich přítomnost. Někteří z vás dokonce ani nevěří, že existují. A oni kráčí vedle vás. Nikdy jste si je neuvědomili, protože možná nevěříte na ezoteriku. A přesto vás obklopují s láskou Boha.

Rád bych tento proces blíže identifikoval. Svobodná volba. Nikdy se vám sami neukáží, individuálně, tak jak to udělali v případě Lucie (viz předchozí poselství - pozn. překl.). A tak tedy máte úplnou svobodnou volbu věřit, či nikoliv. Svobodnou volbu věřit, zda toto poselství je skutečné, anebo není. Je to téměř, jako by existovaly dva světy, tady na židli - vaše židle a moje. Jsou zde někteří, kteří o energii vědí a vidí na pódiu barvy. Někteří "malovali" energii okolo Kryona, protože je tak jasná pro jejich oči. Je to podobné. Pamatujete na zázrak se synem (Boha)? Kolik lidí se ukázalo, aby to viděli a každý z nich to viděl jinak. Někteří viděli, co se stalo, a jiní ne, a někteří si byli dost jistí tím, co viděli. A o tom je svobodná volba.
Drazí, znovu hovořím ke starým duším, k těm zde v místnosti. Jste Bohu známí a také Bohem milováni. Někteří se ptali: "Jak Bůh vidí člověka?" Je to těžké zodpovědět, protože pro to dosud nemáte žádná slova. Je ale možné použit jedno (slovo): "Velkolepé." "Proč by to tak mělo být? Jsme jen lidé," můžete říci. A je to proto, že něco ještě nevíte, něco, co představuje další otázku...................

Abraham - Žijeme v čase probuzení

7. srpna 2018 v 8:11 | Esther Hicks


AH: Žijete v přední linii myšlenky, kde každá myšlenka, která kdy existovala vrcholí a vyjadřuje sama sebe dále a dále. Toto je přední linie, toho, co nazýváte Zdroj. A přímo tady, v přední linii se energie pohybuje rychle, protože biliony vás, kteří nyní žijí a žádají, což děláte, že ano? Život způsobuje, že žádáte. Život vás nutí žádat, žádat, žádat a žádat.
A víte, že pokaždé kdy žádáte, pokaždé když jste v situaci kde nechcete být a vyzařuje z vás touha, tak v ten samý moment Zdrojová energie odpovídá. Začíná ladit okolnosti a události. A proud energie se začíná pohybovat skrze neviditelný Vortex, který tvoří světy a energie se pohybuje rychle a neustále směrem k naplnění všeho o co jste žádali.
Otázka zní: Držíte vy tu správnou rychlost s tímto proudem energie? A obzvlášť v těchto dnech vám chceme říci: Protože energie se pohybuje tak rychle, tak jestliže se trošku odchýlíte od souladu s ní, výsledek se ukáže velmi rychle. Je to tak, že ano? Jinými slovy: Dáváte větší pozor v autě, které jede 200 km rychlostí, než v autě, které jede 20 km rychlostí. A když ve 200 km rychlosti narazíte do stromu? Daleko větší problém, než když pojedete 20 km rychlostí a vrazíte do stromu. No, přátelé vítejte v autech, které jezdí 200 km/hod.

Jinými slovy: Toto je doba rychlé energie. Tohle je čas probuzení. Toto je čas, kdy si konečně uvědomujete co děláte s energií. Nesmíte být tak ledabylí v myšlení v prostředí, kde se energie prohybuje tak rychle! Věnujte pozornost svým myšlenkám! Ale, tohle vás dožene k šílenství. Věnovat pozornost myšlenkám a monitorovat je? Vždyť ani nedokážete kontrolovat své děti! Monitorování myšlenek je beznadějné. Tak je nemonitorujte.
Jen vnímejte své pocity. A stanovte si cíl, že se chcete cítit dobře. A že začnete používat sílu své mysli a svou schopnost zaměřovat se k nalezení myšlenek, které vám budou příjemné více, více a více. Spousta z vás ale již k tomuhle závěru dávno došla. Slyšeli jsme vaše novoroční předsevzetí. Spousta z vás je odhodlaná přemýšlet více záměrně. Být víc záměrní. Zaměřovat se více na věci, které chcete.

Ale co je na tom trošku zrádné, je že když jste uprostřed toho co nechcete a není možné si jen tak hodit pytel na hlavu nebo jen tak utéct z práce nebo se vytrhnout ze svého vztahu nebo poslat své děti do dětského domova… Jinými slovy: Nemůžete se vytrhnout z místa kde teď jste. Protože tam je vaše pozornost. A chtěli bychom, abyste na těchto setkáních došli k závěru, že budete věnovat prostředí svého nyní menší pozornost a začnete věnovat větší pozornost tomu co chcete, kam jdete a jak se cítíte..........................

Když se Vás pak nějaký moudrý chlapík jako Abraham později zeptá

5. srpna 2018 v 9:48 | Esther Hicks


Takže, když se Vás pak nějaký moudrý chlapík jako Abraham později zeptá, " Tak, jaká je dominantní
vibrace Vašeho těla? " Řeknete: " Cítím se dobře. Stojím nohama pevně na zemi . Moje mysl je jasná.
Jsem nadšený/á . Cítím dobrodružství. Miluji své tělo. Slouží mi tak dobře. Jsem vyrovnaný/á, sebevědomý/á, krásný/á, odvážný/á a horlivý/á. Cítím se být připraven/a."
"No a jak se cítíte ohledně peněz?"
"Cítím se fantasticky. Jsem si jistý/á . Cítím se naplněný/á . Cítím se neomezen.
A my se zeptáme: "A jaký je Váš život?"
A vy řeknete: "Můj život je skvělý, nikdy nekončící, neustále se vyvíjí."
A zeptáme se: "No a jací jsou lidé ve Vašem okolí? "
"Jsou milí. Jsou tak rozmanití a přinášejí mi tolik radosti, vybírám si z nich aspekty, které mi poslouží při vytváření mého statusu tady a teď."
"A jaký je teď Váš rodinný život?"
"Ach, je skvělý! Mám rodinu po celém světě. Moje rodina pochází ze všech ras a zahrnuje všechny lidské povahy. Moje rodina přichází podle zákona přitažlivosti."
"A jak vypadá Váš okruh přátel?"
"Jsou stejně neomezení jako já. Jsou horliví a naplnění. "
"No a co život na planetě Zemi?"
"Je to fantastické. Nikdy to nebylo lepší."
"A jak jste na tom s penězi?"
"Je to skvělé a vše, co chci, mám kdykoliv na dosah ruky."
"Jak pracuje Vaše mysl? "
"No je to úžasné! Pokud chci něco vědět, stačí se jen soustředit a informace přijde."
"Jak se cítíte?"
"Jsem intuitivní a horlivý/á . Jsem svobodný/á … "
"A co Vaše osobnost?"
"Jsem vtipný a zábavný člověk. Život vnímám jako plný zábavy a fantazie."
"A jak funguje Vaše představivost?"
"Je nekonečná. Když setrvávám v mém tady a teď, mohu se donekonečna bavit nápady a věcmi, o kterých přemýšlím."
"Co pro Vás znamená televize?"
"Co?"
"Víte, televize, ta věc, kterou lidé sledují."
"Nepotřebuji stimulaci zvenčí. Moje vlastní životní zkušenost mi přináší vše, co potřebuji. A jsem v tak dokonalém vibračním spojení, že tu a tam dostanu impuls pro zapnutí televizoru a to, co tam vidím, jen posiluje myšlenku, kterou jsem se právě zabýval/a . Ale nesedím před televizí nekonečné hodiny
doufajíc, že tam půjde něco hodnotného, co bude stát za to. Pokud jsem inspirován/á k zapnutí televize, tak to udělám a vybírám si z ní jen prospěšné věci, stejně jako to dělám v každodenním
životě."

Ach.Nacházíte se v nejúžasnějším postavení tvůrce, jaké jen známe - v prostoru velkého kontrastu s obrovským potenciálem pro příjemný zážitek. Je to přesně takové, jak jste si mysleli. A tak jste tady a děláte uvážené rozhodnutí nabídnout svou vibraci cílevědomě. A my vám slibujeme, že pak budete žít nekonečně šťastně.


Abe - Portland , OR 7-13-02 [ Útrţky z " Abraham 's 5/11/02 Silver Spring " , MD : ]
Úrývek z KNIHY - ZMĚŇIT SVŮJ ŽIVOT ZA 30 DNÍ

"Praktikujte scénář, ze kterého máte dobrý pocit … scénář, ze kterého máte dobrý pocit … scénář, ze kterého máte dobrý pocit . A nevšímejte si realitu, realita je jen krátký okamţik v čase, který se neustále opakuje."
Všechny citace jsou chráněné autorským právem Abraham-Hicks Publications.
Navštivte oficiální stránky: www.abraham-hicks.com/
Abraham-Hicks Publications P.O. Box 690070 San Antonio, TX 78269

Překlad: Petra Šarmová
Originálně přeloženo a vydáno na www.Rozkvest.cz. Šíření článku je možné pouze v nezkrácené a neupravené podobě včetně této poznámky a se všemi aktivními odkazy. Díky

Kryon - Série odhalení 2017 - 6. část „Omývání nohou“

1. srpna 2018 v 9:08 | Lee Carroll

Zdravím vás, drazí, já jsem Kryon z magnetické služby.

Velká část obřadu dnes proběhne v tichosti. Ale nejprve pár slov - začneme tím, co vidíte. Drahá stará duše, není to poprvé, co vám omýváme nohy. Je to symbolické. Je to pocta a v tomto konkrétním případě je to pocta Ducha vůči vám. Je tu zastoupena nepřekonatelná, neuvěřitelná a nepochopitelná krása Ducha, která sděluje: "Tohle jsou naše pocity vůči vám, protože děláte tuto práci. Odložte na okamžik všechen zmatek, strach, obavy a nechte si omýt nohy." Rád bych, abyste vnímali, co dokážete vnímat, tu poctu a lásku, symboliku toho, co se děje. Chtěl bych vás požádat, abyste se podívali na těch osm lidí (kteří byli pozváni na pódium k obřadu omývání nohou - pozn. překl.). Je toho tady hodně k vidění. Chtěl bych, abyste se podívali za lidský zevnějšek a spatřili všechno to, co jsme vám v těchto dnech představili. Co vidíte? Hned o tom budeme mluvit. Ale ti, kteří tu sedí - opravdu, skutečně - jsou těmi, kteří omývají nohy těm, kdo jsou na jevišti. A to je symbolika toho. Nejen, že máte andělské průvodce, kteří představují Velký Centrální Zdroj, jenž omývá lidem nohy, ale i ty, kteří tu sedí, dělají totéž. Je to sezení věnované poctě, je to sezení lásky.

A těch osm lidí (na pódiu)? Energie spojená s osmičkou znamená v mnoha systémech na planetě hojnost. A proto se podíváme na to, čeho je tady hojnost - soucitu, soudržnosti, upřímné lásky, pochopení, ocenění. Pocity, které jdou nad rámec lidství do oblasti, která je tak čistá, že na ničem jiném nezáleží než na tomto okamžiku, na který můžete vzpomínat celý život, pokud budete chtít, na dobu, kdy jste tu seděli, a samotný Velký Tvůrce vám omýval nohy.

Ve skupině starých duší, jako je tato, existuje tolik životních cest, tolik osobností. Někteří z vás jsou plaší, nesmělí. Jsou tu tací, kteří by byli nejraději, aby ten zážitek na pódiu byl co nejkratší. Rychle pryč z pódia, rychle dolů z pódia. Prosím vás, abyste to pro tuto chvíli odložili. Uvolněte se všemu, co tady je, jen pro tuto chvíli, a nechte se uctívat. Je typické, že jednou z posledních věcí, které má stará duše ráda, je to, když se na ni upíná pozornost. Chce dávat a ne přijímat. Netouží po tom, aby si jí někdo tolik všímal. Chtěla by sedět v koutku a jen rozdávat světlo. Ale na chvíli, jenom pár okamžiků, neuškodí, když se na chvíli uvolníte a odpočinete si. Prostě jen buďte. Dovolte, aby to vámi protékalo a postupovalo. Jen prostě buďte, aniž byste o tom příliš přemýšleli, aniž byste byli nervózní ...................

Abraham - Ještě více o Vortexu

27. července 2018 v 0:03 | Esther Hicks

Nadpis: Běžte do Vortexu.
AH: Takže, k čemu vás skutečně nabádáme je abyste akceptovali, tuhle vibrační realitu. Děláte to? Víte, že je realita a ještě vibrační realita? Víte, že vibrační realita předchází skutečnou realitu? Jinými slovy: Vše existuje nejdřív ve vibrační podobě před tím, než se to celé zmanifestuje. A v tomto tvořivém Vortexu jsou shromážděny všechny věci, které chcete a čekají tam na vás.
Pečují zde o ně zdroje, které tvoří světy. Jsou tam pro vás. Pro vás, dokud neucítíte jeho blízkost. Takže, dnes budeme hovořit o tom, jak se dostat do Vortexu. V pondělí nám konečně vydají knihu. S názvem: Běžte do Vortexu. Jerry a Esther jsou z toho šílení, že vám jí prostě nemůžou dát rovnou do ruky, protože zjistili, že opravdu dělá svou práci hodně dobře. A víte jaké je její tajemství? Na CD hraje zvláštní hudba, která je neobyčejná ve svém tempu. A chce po vás, abyste hledali tempo dýchání, které se s ní sladí. A právě proto, že je nezvyklá ve svém tempu. Je to jako jeden - dva - tři silné nádechy a pak pět výdechů.

Ne to co si myslíte, že děláte. Často to děláte ve spánku. Ale ne to co myslíte že děláte. Tři silné nádechy a pět krátkých výdechů. Tohle vyžaduje tolik pozornosti, že prostě nemáte čas přemýšlet nad těmi myšlenkami plnými obav. Takže, pouze tím, že se soustředíte na hudbu, která hraje vás dostane na místo s menším odporem a pak na pozadí k vám promlouváme. Všechno co Zdroj ve vás ví, o všem na čem vám záleží. Teď Tohle je pomůcka, která vás dostane do Vortexu. Nepotřebujete ji. Jediné co potřebujete vědět je, že tu Vortex je dostat se do něj.
A potřebujete poznat, že jste v něm a dělat to častěji. A jakmile jste ve Vortexu, pomáhá když si všímáte, která myšlenka vás z něj vyhodila a v budoucnosti se jí vyhnout. Myšlením myšlenek, které vám pomohou dosáhnout vaší frekvence. Chceme vám pomoci si uvědomit, že většina vaší snahy, kterou vydáváte - snaha meditovat, snaha zaměřovat se, snaha dosáhnout cílů, snaha činit svět kolem vás lepším, vaše osobní nebo fyzické světy, dělat je prostě lepší. Tolik snahy, kterou vydáváte pochází z vaší horlivé pozornosti, kterou věnujete věcem, které nechcete! Většina snahy, kterou má většina lidí a kterou většina z vás zná......................
 
 

Reklama
Reklama